МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Мукачево НУ підтвердило свою перемогу: Нусер подав у відставку

05/28/2004 | Максим’як
------------
МЕР МУКАЧЕВОГО НУСЕР ПОДАВ У ВІДСТАВКУ. Перед цим він зустрічався з Северінсен

www.ПРАВДА.com.ua, 28.05.2004, 23:18

Мер Мукачевого Ернест Нусер, який вступив на посаду у квітні 2004 року, подав у відставку.

Про це повідомив "5 канал" у нічному ефірі в п'ятницю.

Як було сказано в ефірі програми "Час", Нусер подав у відставку "в зв'язку із шантажем і загрозою знищення йому і його родині".

Нусер сказав, що це "нелегке рішення, але для нього головне – суспільно-політична стабільність".

В ефірі "5 каналу" по телефону із Мукачевого виступив депутат міськради Золтан Лендел, який підтвердив, що в п'ятницю ввечері була зібрана сесія міськради, на якій Нусер подав у відставку.

Водночас Лендел сказав, що "не вірить" заявам про залякування Нусера. "У нього нарешті спрацювала совість", - сказав він.

Лендел також сказав, що "Нусер почав свою роботу з порушення законодавства – сесія міськради внесла зміни до бюджету міста на 10 мільйонів гривень, і розподілялися вони без узгодження із комісією міськради з питань бюджету".

Як повідомляло "Громадське радіо" з посиланням на "Українські новини", у п'ятницю Нусер провів зустріч із співдоповідачами ПАРЄ Ханне Северінсен і Ренате Вольвенд.

Керівник прес-служби виконкому Мукачівської міської ради Микола Ришко, сказав, що "Нусер повідомив гостям, що самі вибори мера пройшли спокійно, хоча велика кількість спостерігачів вносили нервозність у роботу виборчої комісії".

"Ернест Нусер також зазначив, що деякі інциденти мали місце під час підрахунку голосів і фігурантами цих подій були народні депутати України", - сказав Ришко.

Вольвенд і Северинсен зустрілися також із секретарем територіальної виборчої комісії Мукачевого Марією Стеблак.

Як відомо, вибори в Мукачевому супроводжувалися скандалами і заявами про тиск влади і залякування з боку силових структур. Результати екзіт-полів і копій протоколів засвідчили перемогу кандидата від "Нашої України" Віктора Балоги, але переможцем було оголошено Нусера, якого підтримувала СДПУ(о). Документи, які підтверджували це, зникли

Відповіді

 • 2004.05.29 | Pavlo Z.

  Кайф!!!!!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.29 | Володимир

  КЛАС!!! І що тепер? Хто МЕР того багатостраждального міста?

  Зрештою, ставленик (О)брізаних все одно перебував на посаді мера абсолютно НЕЗАКОННО. Тому він просто і не був мером! Отже, невідомо про яку "відставку" йдеться. :) Але в нинішній Україні беззаконня, на жаль, є нормою ще з часів жахливого вбивства Гонгадзе... Що ж, тепер ЗАКОННИЙ МЕР Мукачева Віктор Балога має спокійно виконувати свої обов"язки, без нових виборів. Якщо вже й проводити вибори, то в спокійній обстановці, без антиконституційних указів "гаранта" і з чинним мером Балогою.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.29 | Максим’як

   Re: Важливо, що відставка визнає перемогу НУ і поразку Медведчу

   Це є головний момент, що режим нарвався на серйозний опір у Європі. Відставка Нусера скоріше пов"язана із появою Кучми у середовищі натівських глав держав. Так що у Нусера із совістю все у порядку :)

   Нашоукраїнці дуже кваліфіковано спрацювали у Мукачево і докази перемоги Балоги були дуже очевидними для Заходу. Пройти повз таке у центрі Європи просто неможливо.

   Чи можемо говорити про поразку проекту "Янукович, як Нусер 2" на президенських виборах. Думаю, що передчасно.

   Сімейка Кучми неперервно програє Ющенку цього року. Відчувається, що світло у кінці тунелю просто деморалізує їх.

   Ще гірший варіант від того, який був застосований у Мукачево - це вивести бронетранспортери на вулиці і чавити всіх підряд, жодних проміжкових варіантів між схемою фальсифікації виборів у Мукачево і збройним переворотом у режиму вже не має. (Збройний переворот - це не армійськими частинами, а підрозділами МВС).

   Провал ідеології насильства, культивованої мафією і мафіозними інструкторами типу Гельмана, свідчить про неминучу близьку смерть режиму.

   Часу стає все менше, але жодних рішень режим нових не має. Залишилася єдина надія на реформу у режиму, якщо її провалити остаточно і безповоротно у червні, то режим втратить повний контроль над ситуацією.
 • 2004.05.29 | zevs

  Мало!!!!

  Потрібне розслідування і судове переслідування причетних до цієї аванатюри.

  ЗЛОЧИНЦІ ПОВИННІ СИДІТИ В ТЮРМІ!

  А шахраювання з волевиявленням народу - то страшний злочин!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.29 | ключ на 17

   Re: Мало!!!!


   Зевс-громовержец, людей покарай недостойных, низвергни их в Тартар...
   В первую очередь, конечно, экспрезидента со товарищи, проигнорировавших волеизьявление 78% избирателей (в первую очередь мукачевцев), отдавших голоса на референдуме 1991 г. за автономный статус края...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.29 | zevs

    Дурниці (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.30 | ключ на 17

     Re: Дурниці

     Зевсу!
     Грозному,как топор Карпатского дровосека
     Своими " Дурниці" лишний раз подтверждаетe убогую идеологию нашизма, где правит бал ложь, двуличие и фарисейство.
     Благо на Мукачевщине отсутствует бульон, в качестве питательной среды для роста всякой заразы. У людей выработался стойкий иммунитет против бацилл нашизма...
  • 2004.05.29 | Максим’як

   Re: Вам нагадати байку Крилова? А судді, хто?

   Ющенко сказав, що проти групи фальсифікаторів у Мукачево буде відкрита кримінальна справа. Але зараз це зробити просто нереально, тому і не матиме змісту. Перемога на виборах у жовтні стане тільки маленьким кроком у наведенні порядку у судах і адмінімстраціях, міліції і т.д. Всі вони скажуть, що виконували накази АП і Кучми і під страхом втрати праці чи життя змушені були йти на такі дії. Те саме скаже Нусер, що його змусили під страхом смерті згодитися на голову мера.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.29 | trick

    Re: Вам нагадати байку Крилова? А судді, хто?

    Максим?як пише:
    >....Всі вони скажуть, що виконували накази АП і Кучми і під страхом втрати праці чи життя змушені були йти на такі дії. Те саме скаже Нусер, що його змусили під страхом смерті згодитися на голову мера.


    Ugu. Ne tak davno v odnomu nimeckomu mistechku N.* dejaki dijachi tezh skyglyly "My tiky vykonuvaly nakazy", ale to ne vryatuvalo ix vid motuzky.


    N. zdaetsya - ce Nurenberg.
   • 2004.05.29 | SpokusXalepniy

    Судьи такие, какими их делает ОППОЗИЦИЯ, а не власть!!!

    У оппозиции НЕТ ДРУГОГО, БОЛЕЕ ВАЖНОГО ЗАНЯТИЯ, чем работать с судьями.
    Если бы оппозиция не оставляла без внимания НИ ОДНОГО сфабрикованного или заказного дела, а КАЖДЫЙ РАЗ ИНИЦИИРОВАЛА их, и проходила бы ВСЕ ИНСТАНЦИИ до последней в доказательстве своей правоты, то хотел бы я посмотреть на этих судей, которые должны были бы КАЖДЫЙ РАЗ, беспрерывно, официально подписываться в своей фактической юридической ангажированости.

    А куда же "вкладывает деньги" оппозиция в своей борьбе с режимом?
    Сжигает чучела Кучмы и ждет пока бог ниспошлет им правильных судей?
    Ну что ж, подождем. Приедет барин, барин нас рассудит. Пчела (бля) не пролетит!
   • 2004.05.29 | Мауглі

    Re: Вам нагадати байку Крилова? А судді, хто?

    Максим'як, я вже писав, що Ви - символ безграмотної української опозиції. До вислову "А судді хто?" дідусь Крилов не має ніякого відношення. Рекомендую зазирнути в комедію Олександра Сергійовича Грибоєдова "Лихо з розуму" й пересвідчитися в тому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.30 | Zy

     Re: Щодо "символів" та "судді"

     "Вот то-то мне и духу придает,
     Что я, совсем без драки,
     Могу попасть в большие забияки..."
  • 2004.05.29 | Володимир

   Звичайно М А Л О!!!

   1 червня парламент знову повернеться до слухань навколо мукачівських виборів. Можливо будуть ще прийняті дуже вигідні для демократичної опозиції рішення. :) Дуже на це сподіваюсь. І взагалі цікаво буде послухати (якщо звичайно буде така можливість; кучмісти вже ТАК налякалися, що забажали припинити трансляції пленарних засідань ВР :)). Думаю, що в ході обговорення Шуфрич знову звинуватить "НУ" - мовляв "нашисти" аж "такі погані", що шляхом погроз довели Нусера до відчаю, черз що той і пішов у відставку. :)
 • 2004.05.29 | Мінор

  Браво! Правда - переможе.

  Не можна плювати на півміста і цілий цивілізований світ. Навіть есдеки цього не можуть собі дозволити, адже у тому цивілізованому світі їхні рахунки і частина бізнесу. Ще не все втрачено. За умов нормального змагання програм на виборах переможе саме Ющенко, а не хтось інший.
 • 2004.05.29 | Морон

  Чому на вебсайті hotline.net.ua сайт Воротніка числиться як

  "цікава сторінка"? Воротнік - це той, хто подав в суд на Україну Молоду і Українську Правду.
 • 2004.05.29 | Мирон

  Re: У Мукачево НУ підтвердило свою перемогу: Нусер подав у відставку

  Відставка Нусера- планомірне дійство.
  Есдеками було заплановано любими силами всадити в крісло мера свого чоловіка,потім він подає у відставку і його місто посідає один із замістників .Так сталося як і гадалося.
  Замість Нусера ,посаду мера зайняв член СДПУ(о).
  Поміняли шило на мило.

  Сдеки не здаются.Была команда- "ДЕРЖАТЬ ВЫСОТУ ЛЮБОЙ КРОВЬЮ".

  Подейкують ,що у Нусера давно готові документи для виїзду в Германію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.29 | Нестор

  Яка перемога, коли влада і надалі в руках обрізаних?!! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua