МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чиновник держави Україна пропонує віддати Росії на 99 років весь берег

05/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні ЛIГАБiзнесIнформ повідомила, що Міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Олександр Таряник запропонував "віддати Росії на 99 років весь берег від Алушти до Судака, і нехай нафтові магнати, компанії вкладають в аеропорти, інфраструктуру і в очисні споруди. Гроші для цього в Росії є".

Отже, маючи фактично золоте дно не тільки для вирішення проблем Криму, а і для перерахування великих обсягів податків до Державного бюджету України, влада АРК перетворила кримське узбережжя у фактичну префектуру Російської Федерації. З кожним днем все і більша і більша частина найдорожчої території узбережжя Криму переходить де факто і де-юре до власності громадян цієї сусідньої держави.

Заява міністра туризму АРК про необхідність "віддати Росії на 99 років весь берег від Алушти до Судака” є фактичним визнанням місцевої влади власної нездатності ефективно використовувати природні ресурси і в черговий раз підтверджує необхідність перегляд статусу АРК і переведення її в старий статус – Кримської області.

Як вважає політолог Євген Костенко, “якщо після заяви міністра туризму АРК він і далі буде залишатися на своєму місті, то це означатиме, що і кримська влада і Президент і Уряд України, також погоджуються з оцінкою міністра, що діюча поки що в Україні влада, не здатна самостійно вирішувати навіть такі проблеми, як управління і ефективне використання майном і ресурсами, що розміщені в Криму”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua