МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Причини бензинової кризи. Глас народу.

05/29/2004 | Пані
Чергове з циклу "шоферські байки". Реальна історія. Скучили? ;)

Вчора зранку мій шофер дуже ажітований розповідає, що зустрів от свого давнього приятеля, який зараз працює біля мусарні (пер.- в афілійованій з міліцією структурі), і той розповів, чому бензин дорожчає.

"Які світові ціни на нафту ? Яка Москва? Ти їб****ся? Зовсім з життя випав?
Вибори незабаром! Бабки збирати треба на Януковича!"

"Тю, - каже шофер, - та хто ж за нього проголосує, коли так ціни злітають?"

"Ні, ти таки їб****ся... Яке "проголосують"? Кого це колихає, як проголосують? Бабки збирають на правильне голосування!"

"Як це? - прикидається шлангом шофер. - Виборцям платити будуть, щоб голосували за Януковича?"

"Яким виборцям? Кому вони потрібні? Платити будуть членам виборчкомів, щоб все правильно написали. Як минулого разу в 1999 році, ти шо забув?"

Для довідки - в 1999 році моїй знайомій заплатили еквів. 200 баксів за весь період. Плюс щось офіційно. Вона працювала секретарем дільничній комісії (тобто найнижчя ланка). Зізналася тільки в 2001 році. Їй соромно, але вона знов піде туди, якщо запросять, бо гроші потрібні. За кого фальсифікувати її не обходить.

Шофер мене тепер торбить, щоб закупати якнаймога більше пального впрок, бо ріст не зупиниться. Інфляція ж - грошей на вибори треба набагато більше ніж у 1999.

От вам і vox populi.

Відповіді

 • 2004.05.29 | Максим’як

  Re: Схема з бензиною (нафтою) не нова. Ще Бакай її реалізовував

  Взагалі, якась частина виборчої комісії цілком офіційно отримує зарплату, а що стусується підкупу членів виборсої дільниці, то це інша справа і теж відома і заслін їй можна встановити тільки спостерігачами, ну, обмежити принаймі "безпрєдєл". Іншої ради немає.

  Ціна ж в Україні тому вища від інших республік, бо у нас до неї йде ще "виборча" надбавка. Це пояснює причину, чому в Україні ціна у 5 разів вище зросла, ніж у інших.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | Пані

   Re: Схема з бензиною (нафтою) не нова. Ще Бакай її реалізовував

   Максим’як пише:

   > Ціна ж в Україні тому вища від інших республік, бо у нас до неї йде ще "виборча" надбавка. Це пояснює причину, чому в Україні ціна у 5 разів вище зросла, ніж у інших.

   Так, це навіть мій шофер вже зрозумів. Чомусь досі не розуміють "поважні дядьки" з політикума. А я не розумію, як можна це не розуміти.
 • 2004.05.29 | vujko

  Re: Причини бензинової кризи. Глас народу.

  Пані пише:
  > "Яким виборцям? Кому вони потрібні? Платити будуть членам виборчкомів, щоб все правильно написали. Як минулого разу в 1999 році, ти шо забув?"
  >
  > Для довідки - в 1999 році моїй знайомій заплатили еквів. 200 баксів за весь період. Плюс щось офіційно. Вона працювала секретарем дільничній комісії (тобто найнижчя ланка). Зізналася тільки в 2001 році. Їй соромно, але вона знов піде туди, якщо запросять, бо гроші потрібні. За кого фальсифікувати її не обходить.

  Дайте їй пораду - нехай інвестує у цифровий диктофон Тошіба і акуратно документує "замовлення" фальсифікації. Допоможе уникнути правових наслідків.
  Треба ловити велику рибку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | Пані

   Re: Причини бензинової кризи. Глас народу.

   vujko пише:
   > Пані пише:
   > > "Яким виборцям? Кому вони потрібні? Платити будуть членам виборчкомів, щоб все правильно написали. Як минулого разу в 1999 році, ти шо забув?"
   > >
   > > Для довідки - в 1999 році моїй знайомій заплатили еквів. 200 баксів за весь період. Плюс щось офіційно. Вона працювала секретарем дільничній комісії (тобто найнижчя ланка). Зізналася тільки в 2001 році. Їй соромно, але вона знов піде туди, якщо запросять, бо гроші потрібні. За кого фальсифікувати її не обходить.
   >
   > Дайте їй пораду - нехай інвестує у цифровий диктофон Тошіба і акуратно документує "замовлення" фальсифікації. Допоможе уникнути правових наслідків.

   Якби вона слухала мої поради, то давно вже не жебралася б по 200 баксів по сумнівних аферах.

   > Треба ловити велику рибку.

   Велику рибу можна зловити тільки за умов громадянської активності та за наявності реально популярних кандидатів. Нажаль, в Харкові навіть на президентських виборах ситуація наймовірніше складеться як на останніх довиборах в Одесі - вибирати нема з кого (у свідомості більшості людей). В таких умовах фальсифікації робляться "малою рибою".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua