МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому Ющенко ПЕРЕМОЖЕ!

05/29/2004 | Patriot
1.Тому що в цьому свято переконані значна частина майданівців.
2.Тому що він непогрішний і завжди все робить правильно.
3. Якщо Ющенко робить помилку, див п.2.
4. Тому що всі решта політитиків зациклились і не розуміють прогресивних ідей опозиционізму.
5. Тому, що згідно усім "закритим" рейтингам :) він перемагає.
6. Тому що можна не читати і не слухати думок інших а тільки хором кричати "халва" і всім разом тішитися, що в роті стало холодно.
7. Бо всі решта не патріотиі всіма керує Москва, Ізраїль і т д залежно від вподобань конкретного прихильника Ющенка.
Список можете продовжити. Підключайтесь, тільки з болотом не змішуйте. Це була перша спроба аналізу причин :)

Відповіді

 • 2004.05.29 | СЕМЕН

  Свободу Ющенку!

  Свободу Ющенку!

  28.05.04, 17:44 | Роман Мелащенко


  З невигаданої розмови в транспорті: "Покінчила би життя самогубством, аби тільки Ющенко вже став президентом". – "Так він же такий "маруда"! Ось Юля – інша справа. Вона відразу усіх пересаджає. Порядок у країні наведе". – "А я взагалі би залишив президентом Кучму. Ну, прийдуть Ющенко й Тимошенко, почнуть новий "дерибан" власності. Думаєте, вони за народ? У їхніх фракціях – одні олігархи"...

  Особисто я не розумію, чому люди впевнені, що В.Ющенко зможе, в випадку своєї Люди, які добре знають Віктора Андрійовича, розповідають, що йому приносять величезне задоволення розмови про фольклор, а про політичні дискусії – навпаки – стомлюють
  перемоги на виборах, щось змінити в країні. Формування такої думки в народі – вдалий трюк політтехнологів з "Нашої України". Ті, хто уважно стежить за ходом виборчої кампанії лідера "НУ", не можуть не помітити, що Ющенка на вибори активно підштовхують! – Американці, друзі, соратники, дружина, врешті-решт. Люди, які добре знають Віктора Андрійовича, розповідають, що йому приносять величезне задоволення розмови про фольклор, а про політичні дискусії – навпаки – стомлюють. Чи не тому в "кандидата Ющенка" дотепер немає більш-менш виразної й чіткої виборчої програми?

  Чому В.Ющенко в Одесі говорить, що "йому сняться російські берези", а у Львові – що він – націоналіст? Чому Ющенко зустрічається з патріархом Філаретом, у себе в селі будує церкву для УПЦ Московського патріархату, молиться в греко-католицьких храмах, а у фракцію приймає сектанта Черновецького? Чому Ющенко виступає із заявою, що в країні штучно розпалюється міжнаціональна ворожнеча, тоді як його депутат Кармазін дозволяє собі в залі суду ксенофобські висловлювання?...

  Якщо проаналізувати останні виступи Віктора Андрійовича та його найближчого оточення, важко не помітити дисонансу між тим образом Ющенка, який не втомлюються створювати його піарщики, й Ющенко-реальним.

  1. Міф: Ющенко – найбільш рейтинговий політик. На сьогодні – це головний аргумент "Нашої України" на користь балотування в президенти. До речі, цей же аргумент "нашоукраїнські" штабісти використовували й у переговорах зі своїми союзниками по опозиції. Мовляв, у Віктора Андрійовича найвищий рейтинг, виходить, тільки він може бути єдиним кандидатом від "демократичних сил".

  Останні соцопитування показали, що демократія – досить широке поняття, що не обмежується опозиційністю або нацдемократизмом. Київським міжнародним інститутом соціології разом із Київським центром політичних досліджень і конфліктології з 12 по 24 травня 2004 року було проведено загальнонаціональне репрезентативне дослідження громадської думки.

  У відповідях на питання: "Як Ви думаєте, хто буде наступним Президентом Чому В.Ющенко в Одесі говорить, що "йому сняться російські берези", а у Львові, що він – націоналіст?
  України", лідером є В.Янукович – 36% опитаних упевнені, що саме він переможе на виборах Президента. В перемозі Ющенка впевнені 17% респондентів. Ці цифри особливо показові, якщо згадати, що ще в січні в перемогу Ющенка вірили 21% виборців... Схоже, монополістом демократії "НУ" стати не вдається.

  2. Ющенко намагається всім догодити. Коли до коаліції "НУ" приєднувалися націоналістичні формування, вони думали знайти в Ющенкові "нового Бандеру". Одержали ж щось середнє між споглядальним ченцем і активістом Грінпіс. У 2001 році у Віктора Андрійовича був шанс на американських "багнетах" захопити владу в країні. Але тільки сьогодні "нашисти" активізувалися в цьому напрямку, "киваючи" на Грузію. Проте час минув. Та й який з бухгалтера Ющенка міг вийти козак Залізняк? Перефразуючи класика: народжений "рибою" – літати не може...

  Ходять чутки, що в націоналістів лопнуло терпіння, й вони збираються залишити лави "НУ" – мовляв, у лавах цих "розвелося" багато мільйонерів, а від Ющенка рішучих дій не дочекаєшся. Тим більше що недавно Віктор Андрійович відхрестився – цитую – "від акцій екстремістських політичних сил, під час яких згадувалося ім'я лідера блоку Віктора Ющенка".

  Прес-служба "НУ" закликає "колег-журналістів і громадян остерігатися "політичних підробок і не робити поспішних висновків". Заява – типове політичне шулерство. Зайдіть на сайт будь-якої організації, що офіційно (має політичний договір з "НУ") підтримує Ющенка, і подивіться, хто організовує провокації.

  Наприклад, на запрошення "Нашої України" в різних областях країни відбулися семінари для молодих активістів з Молодіжного націоналістичного конгресу, ВО "Свобода", Молодого Руху представників закордонних екстремістських організацій 36% респондентів вважають, що президентом стане Янукович. У перемозі Ющенка впевнені 17%
  "Отпор" (югославські радикали, які брали активну участь у боротьбі проти С.Мілошевича) й "Зубр" (білоруські "ультрас" – організатори масових побоїщ у Мінську й інших містах Білорусі). "Революціонери" навчали своїх українських колег, як чинити опір міліції, поводитися під час затримання й т.ін. І навіщо це "миролюбним" хлопцям знадобилося переймати такий досвід?...

  3. Ющенко колекціонує союзників-аутсайдерів. "Наша Україна" збирається підписати "декларацію про спільну взаємодію демократичних сил" з білоруською "Об'єднаною громадянською партією". Останню очолює Анатолій Лєбєдько. В Білорусі ОГП не має серйозного впливу в країні. Її рейтинг не перевищує показників УНА-УНСО в Україні. Достатньо зайти й подивитися результати виборів у Нацзбори Білорусі на сайті ЦВК РБ.

  Подібну декларацію "НУ" вже підписувала й із російським "Союзом правих сил", що в 2003 році з тріском програв парламентські вибори в Держдуму РФ. А починалося все так само: з пишномовних слів про "захист демократії".

  Варто зауважити, що союзників Віктор Андрійович вибирає не самостійно. Їх йому рекомендує Віктор Пинзеник – лідер ПРП. Ющенко тільки ставить підписи під документами. Таким чином, Пинзеник не ризикує нічим, проте Віктор Андрійович опиняється зв'язаним по руках і ногах.

  4. Ющенка тримають в інформаційному вакуумі. Й не "провладні" ЗМІ. Частіше за лідера "НУ" всі важливі заяви роблять його заступники. Якщо й з'являються офіційні заяви Віктора Ющенка на сайті "Нашої України", то лише за кілька днів після події, що викликала коментар. Наприклад, так було із закриттям газети "Сільські вісті". "НУ" відхрещується від "екстремістських акцій", але при цьому запрошує проводити практичні заняття для своїх активістів нацрадикалів з югославської організації "Отпор" і білоруського "Зубра"
  Можливо, з відкриттям нового сайту, де "наша" Україна перейменована в "мою", ситуація зміниться? Поки ж складається враження, що лідер "НУ" залежить від волі своїх високопосадових підопічних: Петра Порошенка, Романа Безсмертного, Миколи Мартиненка, Ігоря Гриніва, Олега Рибачука і т.д. Ющенко завжди озвучує заяву, підготовлену одним зі своїх заступників, які між собою конкурують у першості доступу до "святійшого". Саме тому часто в промовах Віктора Андрійовича можна почути суперечливі висловлювання.

  5. Ющенко грає національну карту. По-перше, його електорат – це переважно мешканці Західної України. Серед "Нашої України" чимало шовіністично налаштованих депутатів, які обіцяють із приходом Ющенка до влади поставити всі нацменшини "на своє місце". В розумінні антисеміта В.Червонія й крайнього націоналіста О.Тягнибока – майже "до стінки". Ющенко подібні висловлювання своїх депутатів не тільки не припиняє, а, схоже, навіть заохочує.

  По-друге, ходять чутки, що Ющенко вже пообіцяв "після перемоги" кримським татарам створити в Криму національно-територіальну кримсько-татарську автономію, незважаючи на те, що більшість населення півострова складають росіяни й українці.

  По-третє, адвокат родини Ющенко Микола Полуденний став захисником газети "Сільські вісті", в якій неодноразово зустрічалися Ющенко не хоче бути політиком. Він сам про це говорить. У владу лідера "НУ" штовхає його оточення
  публікації антисемітського характеру. Тобто Віктор Андрійович, нехай побічно, але все-таки погоджується із заявами професора В.Яременка про те, що під час Другої світової війни в лавах СС воювали тисячі євреїв, які проводили "чистки" на Україні.

  6. Ющенко – амбіційний "перереформатор". Верховна Рада знову візьметься за розгляд політичної реформи. Депутатам доведеться знайти "компромісне рішення" й створити з усіх схвалених Конституційним судом законопроектів спільний варіант. Парламентарії сподіваються, що восени проект зможе набрати 300 голосів. Цікаво, що В.Ющенко й "Наша Україна" також збираються взяти участь в обговоренні політичної реформи. Кажуть, що якщо замість прізвища Віктора Медведчука в назві законопроекту з'являться ініціали В.Ющенка, фракція "НУ" підтримає документ. Просто дитячий садок якийсь!...

  7. Ющенко не хоче бути президентом. На одній із конференцій Віктор Ющенко відверто заявив, що він "утомився від політики". Лідер "НУ" сам кілька разів підкреслював, що він – творча натура, художник, поет. Державне будівництво й управління стомлює. В президенти Віктора Андрійовича штовхає строкате політичне оточення, що прагне пробитися до жаданої влади. Так може все ж таки досить мучити В.Ющенка й час його відпустити "на свободу" – туди, де "садок вишневий коло хати, бджілки над вишнями гудуть"?...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.29 | Нічний гість

   Ех, Семене Семеновичу ...

   Таємному співробітнику “Темника” Семену знову щось не сподобалось, і він вирішив загасити гілку. Та не хвилюйтесь Ви так сильно, бо читаємо ми інколи Ваш “Темник”. Тільки він страшенно бридкий, і складається враження, що там зібрали до купи чимало збоченців. Ну навіщо Ви засмічуєте “Майдан” тими помиями? Вам що не будуть платити, якщо Ви цим не будете займатись? Якщо ж Ваші службові або партійні обов’язки передбачають здійснення провокацій, то робіть це більш професійно.
 • 2004.06.01 | Таваріщ Маузєр

  Правда Пєрєможєт

  Patriot пише (пачєму пєрєможєт Тав.Ющ):
  > 1.Тому що в цьому свято переконані значна частина майданівців.
  > 2.Тому що він непогрішний і завжди все робить правильно.

  Ета канєшна так. Но справа нє в асабістостях а в канєчном різультаті. Шо пєрєможєт - Дабро чі Зло, Правда чі Крівда, Народ чі Алігархія, Вкраїна чі Расссєя (ув ліцє неокалоніальной адміністрації).

  Тав.Ющ он як Дімакратія (тіпа "Тав.Янус як Ахвріка"). Нєсавєршєнная єнта сістєма, но кращєй ішо нєту. Тож і кращєво за Тав.Юща прі єво нєдоліках пака нєту. Но кращій можєт і з"явіцца. Тав.Ющ ужє достатньо набрід і прєдєли за-протів шіроко відомиє. А як вигулькнєт какой новий Гірой (Гіроіня) тіпа Тав.Міша(Грузінскій) - і такоє бить можєть. А в гіршєм випадкє і Тав.Мороз згодіцца.

  З намі Тав.Бог і Правда Святая.

  Зара Тав.Бог явно спріяєт Вкраїнє - Тав.Клічко, Таварішка Руслана, нєчуваний падйом іканомікі. Ну то поспріяєт ішо раз.

  Такой сібє палітолог Тав.Видрін якось напісав був статтю "Матріца", суть якої шо усє єнті Таваріщі Януси-Хами ніяк нє адвєчают вєяніям сучасності (Матріцє), хай хоч Данєцк разом з Адєсой та Масквой за ніх падпішєцца. І єнті вєтри сучасності змєтут іх з арєни діяльності як староє сміття. Казав був адін - "Вєлікіє воіни з"являюцца в час вєлікіх бітв".

  Правда Пєрєможєт.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua