МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єльяшкевич та Мельниченко про Кучмівського касира Пінчука

05/29/2004 | Максим’як
Олександр Єльяшкевич

Ви знаєте, коли я говорю про рахунки Леоніда Кучми та його родини, я навмисне розширюю це поняття, тому що є ті особи, які фактично є касирами Леоніда Кучми, які тримають його кошти.

Перш за все, це його зять, на сьогоднішній день він є зятем, народний депутат України Віктор Михайлович Пінчук, який зараз дуже багато працює як у США, так і у інших країнах для того, щоб отримати якісь гарантії для себе безпосередньо і для Леоніда Кучми.


Я думаю, що це марна справа, але хай він робить ті кроки, які робить. Окрім пана Пінчука є інші особи, я не хотів би їх всіх сьогодні перелічувати з певних причин.

Просто Леонід Кучма ще в 1999 році, якщо пам’ятаєте, коли був кандидатом у Президенти, він не захотів декларувати доходи своєї родини. Це була його особиста позиція, я вам нагадую.
Я з цього приводу виступав з трибуни ВР України. А щодо його заяв щодо його офіційної заробітної плати, то, безумовно, всім впадає в око, що людина, яка отримує таку заробітну плату, і людина, яка робить ті чи інші кроки, наприклад, їх багато цих кроків: відпочинок чи лікування у Баден-Бадені і так далі, вона живе за зовсім інші кошти, вони відрізняються набагато від тієї заробітної плати, яку отримує Президент України.


Микола Мельниченко
....
Також там називалося прізвище Савлохова. Тому я не можу безпосередньо говорити, що він..., що його вбили, але сумнів у цьому є. Так само, як є сумніви в тому, як загинув Анатолій Єрмак.

Як вам відомо, Анатолій Єрмак їхав в Ізраїль, щоб розслідувати про рахунки Пінчука. В цей час цей подонок Деркач, я інакше не можу назвати його, Деркач доповідає Кучмі, що Єрмак і Панченко збираються в Ізраїль, щоб розслідувати рахунки Пінчука.

І потім іде домовленість Деркача із ізраїльськими спецслужбами, а потім Кучма каже: “Звірйо, звірйо, їх треба просто знищувати”. Тому, як ми бачимо, ця банда на чолі з Кучмою буде добиратися до всіх будь-яких шляхів, щоб лишитися при владі, тому що вони стільки встигли награбувати грошей, що їм є що втрачати, але все одно ми свого досягнемо.


Повний текст:
http://www.radiosvoboda.org/article/2004/05/09ff9e00-53a5-4fa9-aff0-03ead7ebaf13.html

--------------------
P.S.
Пану Шутеру на замітку, щоб не розповідав небилиць про чистий бізнес Пінчука.

Я не думаю, що Мельниченко і Єльяшкевич мають якісь упереджені думки до Пінчука - просто збирають все, що стосується особи Кучми. А ув"язка смерті Єрмака із розслідуванням рахунків Пінчука виглядає досить логічною.

Відповіді

 • 2004.05.31 | Максим’як

  Re: Таке співпадіння Чорновіл-Єрмак не на користь Пінчука.

  11 лютого 2003 року у Запорізькій області загинув народний депутат України другого, третього скликань, член депутатського об’єднання «Антимафія», один з провідних діячів УРП «СОБОР» Анатолій Єрмак, за Єрмаком - інші... Автомобільна катастрофа сталася на автодорозі Запоріжжя-Маріуполь у Черкаській області. Автомобіль, у якому знаходився Єрмак, виїхав на зустрічну смугу і зіштовхнувся зі вщент навантаженим МАЗом. У результаті аварії також загинув брат Єрмака - Микола, який був за кермом автомобіля.

  Безумовно, кожен, хто прочитав це повідомлення, негайно пригадав собі обставини загибелі В’ячеслава Чорновола. 25 травня 1999 року під Борисполем автомобіль В’ячеслава Чорновола врізається в вантажівку з причепом, яка саме в цю хвилину почала розворот. Сумнозвісний КамАЗ міг розвернутися на сто метрів далі або за двісті метрів перед цим перехрестям. Це під силу було навіть п’яному чи сонному водієві. Швидкість «Тойоти», в якій на передньому кріслі знаходився Чорновіл, значно перевищувала 100 км на годину. Тому зіткнення з вантажівкою було фатальним - миттєво загинув і лідер РУХу, і його водій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.31 | Максим’як

   Re: Перед нами два незаперечні факти.

   1. Люди таки гинуть і часто при загадкових обставинах і записи Мельниченка частково проливають світло.
   2. Хтось повинен фінансувати і дуже добре фінансувати такі операції, спрямовані на фізичне знищення противників режиму Кучми.
 • 2004.06.01 | Експерт

  Re: Єльяшкевич та Мельниченко про Кучмівського касира Пінчука

  Дивно читати Максим'яка, який довірливо повторює маячню майора. Невже і всі решта такі наївні?
  Насправді активізація Мельниченка та її яскрава антипінчуківська спрямованість пояснюються простіше - шукайте правильну відповідь по ключевому слову "Криворіжсталь".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.01 | Максим’як

   Re: Єльяшкевич та Мельниченко про Кучмівського касира Пінчука

   Тоді треба вказати на конкурентів у придбанні "Криворіжсталі" для Пінчука. Я їх не знаю.

   Крім того у мене не виникає сумнівів у тому, що Пінчук є касиром Кучми. А хто тоді касир Кучми? Що, Кучма збирається жити на 30 тисяч гривень у рік, як Ющенко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.01 | Vadym Gladchuk

    Re: Єльяшкевич та Мельниченко про Кучмівського касира Пінчука

    А що Ющенко живе на 30 тис гривень у рік? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.01 | Максим’як

     Re: Єльяшкевич та Мельниченко про Кучмівського касира Пінчука

     Саме десь таку суму він задекларував. Мабуть, партійна каса тут не враховується. Він не має приватного авто, а користується службовим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.01 | Cлавко Волинський

      А при чому тут Борис Савлохлов?

      Я тепер ще більше починаю не розуміти логігіки вчинків і думок Мельниченка. То він просив допомоги в такої одіозної фігури , як Березовський.Тепер пише:" Перш за все, я хочу висловити своє співчуття родині Бориса Савлохова, все-таки життя людини, яка б вона не була, як би не говорили, це є життя. Убивати, забирати життя – це дуже погано".

      Мені дуже прикро, що Борис Савлохов пішов з життя, тому що він би міг дуже багато інформації розповісти, в тому числі і про його зв’язки із Деркачем, і про вказівку Кучми стосовно одного зі свідків по справі Лазаренка, про Кириченка, де Кучма намагався вплинути на Кириченка і сказав, що або Кириченко буде дружити із Лазаренком, і ціна цієї дружби повинна становити 100 мільйонів доларів.

      А для кого було таємницею що "САЛОХА" васькався не лише з Деркачем, а напряму з Кучмою. Згадайте телекадри з олімпіади в Аланті, як Кучмо з "СОЛОХОЮ" обіймались. Якби він міг би розповісти , щось досі незнане, то б розповів, і викрутив би справу так, що його посадка , якраз пов"язана з його знаннями про оборудки Деркача і Кучми. Покійний "САЛОХА" не такий дурний і міг би свою садиловку використати за сценарієм Лазаренка і оголосити , що його садилівка -- справа політична! Калян, ну кому ти лапшу на вуха вішаєш? Микола, ти що мав тісні стосунки з Совлоховим? Дивні в тебе товариші.

      Платон мій друг, та істина дорожче. Вибач.

      А от убитий свідок у справі Гонгадзе Гончаров -- таки встиг розповісти чимало. Міг розповісти ще більше,зокрема про свої стосунки з Марчуком.

      З "СОЛОХОЮ" інший випадок.Не признали його "вори" ні в Маневичській в"язниці, ні на Сокирянській зоні.На Сокирянку Совлохова перекинули навмисно, бо там сидять два його закляті вороги. Чи це їх робота? Довести не зможу. як і ніхто не доведе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.01 | Cлавко Волинський

       Чому "помер" Совлохов? Бо заліз в чужий город!

       І борги не повертав! І вже мав предьяву від Львівської братви, Чернівецької, Волинської. От тому й1 остерігався за воє життя коли його вигулювали по зонах. Рішення винесли урки в маневичській зоні. "Салоха" домагається. щоб його перекинули на іншу зону. Перекинули в Сокиряни.

       І сказав мені один старий "вовк": " Чем больша таких козлов мочат, тем лучше.Церство ему небесное и Бог судья."

       Сегодня тело умершего 26 мая в ИТК №67, село Сокиряны Черновицкой области Бориса Савлохова будет отправлено на военном самолете на родину покойного – в Северную Осетию. Тем временем в Киеве распространяются самые разные версии о причинах гибели «Савлохи».       Официальная версия, озвученная первым заместителем начальника Госдепартамента по исполнению наказаний Александра Пташинского гласит, что Савлохов после сыгранных пяти партий в настольный теннис почувствовал боль в сердце и вскоре умер от сердечного приступа. Что, конечно же, возможно, но несколько не убедительно. Борис Савлохов профессиональный борец и профессиональный тренер, весьма серьезно относился к своему здоровью и вряд ли мог перенапрячься при игре в настольный теннис. В то же время существует версия о том, что смерть наступила в результате поражения электрическим током во время помывки в душе. Так же ходит совершенно безумный слух о том, что причиной смерти явилась «механическая асфиксия» -- якобы Савлохов подавился корочкой хлеба. Судя по тому, что тело уже отдано родственникам, у судмедэкспертов не возникало сомнений в ненасильственном характере смерти «Савлохи». Однако сомнения все-таки остаются. Особенно если учесть, что все время своей «отсидки» Савлохов серьезно опасался за свою жизнь. И переводы его из одной зоны в другую (из 4-ой Житомирской в 42-ю на Волыни и затем в 67-ю в Сокирянах) были вызваны именно этим. Известно, что в Сокирянах «Савлоха» жил на «военном положении». Он практически не выходил в «локалку», постоянно находился в рабочей зоне, где жил вместе с доверенными лицами, которые одновременно исполняли функции охраны. «Савлоха» очень серьезно опасался за свою жизнь. И как показала практика – небезосновательно.

       Некоторые эксперты связывают смерть Бориса Савлохова также с недавним убийством предпринимателя Хохлова. Напомним, что 33-летний Александр Николаевич Хохлов был застрелен «лицом кавказской национальности» в 10 часов 10 минут утра 23 мая, в прошлое воскресенье, возле спорткомплекса “Восход” в Киеве. Хохлов был близок к группировке «Киселя» и, якобы был убит осетинской группировкой. Смерть Савлохова по мнению экспертов могла быть ответной акцией «Киселя».

       Какая бы из вышеизложенных версий не подтвердилась, на сегодняшний день остается все меньше уверенности в том, что смерть Савлохова была естественной. И все больше уверенности появляется в том, что Киев стоит на пороге серьезной криминальной войны или «зачистки», в ходе которой будут уничтожены все ослабевшие ОПГ старого образца.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.01 | Cлавко Волинський

        Т. Коробова, також не розуміє Мельниченка?


        МИКОЛА! НЕ ПОШИЙСЯ В ДУРНІ!ТАНЯ КОРОБОВА ВІРНО ПІДМІТИЛА,ЩО МЕДВЕДЧУК ПРИЙШОВ У АДМІНІСТРАЦІЮ ВЖЕ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ТИ ВЖЕ БУВ ЗА БУГРОМ!!! ТУТ ДОРЕЧНА ЇЇ РЕМАРКА:"НІ НАВІТЬ МЕДВЕДЧУК НЕ БУЛИ ВТАЄМНИЧЕНІ В ЦЕЙ ПРОЦЕС." СПРАВДІ! А ПРИ ЧОМУ ТУТ МЕДВЕДЧУК? МИКОЛА ,ТИ ЗАПЛУТАВСЯ! ЗРОБИ ПАУЗУ. ВІДПОЧИНЬ І НЕ ЛІЗЬ НА ПУБЛІКУ БО ВИЛІЗЕШ ОДНОГО РАЗУ ПОСМІХОВИСЬКОМ!!!

        Шира порада. Не завали роботу!

        Т.Коробова:"Вот, кстати, любопытная деталь. В эмоциональной живенькой беседе на “Свободе” с участием Николая Мельниченко и Александра Ельяшкевича, которые, как кажется, “последние из могикан” по-прежнему воюют, как могут, против конкретного Кучмы, “головного злочинця”, прозвучал милейший пассаж. Майор Коля как бы опровергает информацию Цвиля о посвященности в свое тайное когда-то дело Марчука, Радченко и Смешко. Но фраза получается неожиданно забавной: “Є Мельниченко, який задокументував його розмови. І факти в тому, що ні Марчук, ні Радченко, ні Смєшко, ні навіть Медведчук не були втаємничені в цей механізм і процес”. Коля, почему “ни даже Медведчук”? Что означает это “даже”? Особую близость? Особые возможности? Особую историю отношений? Витюша тогда не был в особом статусе “кризисного менеджера”. Откуда это “даже”?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.02 | Максим’як

         Re: Інформативно, але замало для засумніву у словах Мельниченка

         Маю кілька зауважень:

         1. Коробова не є аналітик, її жанр скорше можна назвати фейлетоном.
         2. Медведчук не був головою АП, але був із 1 лютого 2000 року заступником голови Верховної Ради і, як ми знаємо, десь восени 2000 року намагався шантажувати Ющенка, до цього і Медведчук і Суркіс були радниками Кучми і до Кучми ходили частіше від інших. Тобто, Медведчук є збирачем матеріалів для компроматів.
         3. Зараз Мельниченко видає все на "гора", що може сказати, згрібаючи все вкупу, навіть це видно із його інтерв"ю у "Вечірній Свободі", зрозуміло він хоче зберегти увагу до себе і це цілком резонно.
         4. Сказано Мельниченком "навіть Медведчук не знав", мало би підкреслити, що без Медведчука у кухні Кучми жодна каша не варилася. А це правда, бо до виборів Кучми і після виборів, Медведчук таки належав до кухні Кучми.

         Я це прочитав із цікавістю, але засумніватися у тому, що Пінчук не є касиром Кучми, а ця сімейка має не 8 мілрд. дол., а 7,5, у мене не має підстав.
   • 2004.06.02 | Експерт

    Россияне готовы выложить миллиард долларов за «Криворожсталь»


    Премьер-министр Украины Виктор Янукович и глава совета директоров российской металлургической компании «Северсталь» Алексей Мордашов обсудили приватизацию горно-металлургического комбината «Криворожсталь» (Днепропетровская область), сообщила пресс-служба холдинга «Северсталь-групп» (Россия), объединяющего комбинат «Северсталь» и его активы.

    По ее данным, встреча состоялась 1 июня в Киеве. На ней Янукович и Мордашов обменялись мнениями о сотрудничестве российских и украинских металлургических и угледобывающих компаний и обсудили ситуацию с продажей 93,02% «Криворожстали», пишут Українські Новини.

    В частности, Мордашов сказал, что он озабочен дополнительными условиями конкурса по продаже «Криворожстали», которые, по его мнению, дискриминируют иностранных участников тендера. Он также подтвердил готовность консорциума, созданного «Северсталью» и контролируемой ей компанией Severstal North America Inc., а также концерном Arcelor, участвовать в приватизации «Криворожстали» и заплатить за комбинат около $1 млрд. «Надеюсь, победителем конкурса станет стратегический инвестор, который готов и способен заплатить Украине наиболее высокую и справедливую цену за этот актив», - сказал Мордашов.

    28 мая Янукович заявил, что Кабинет министров не намерен менять условия продажи 93,02% «Криворожстали». Ранее «Северсталь» и Arcelor заявили о намерении убедить Украину изменить условия приватизации комбината.

    25 мая холдинг LNM Group и корпорация US Steel заявили о создании консорциума для приватизации «Криворожстали». О заинтересованности в покупке «Криворожстали» заявляла также индийская компания Tata Steel.

    12 мая Фонд государственного имущества объявил конкурс по продаже 93,02% комбината «Криворожсталь» по стартовой цене 3,806 млрд. гривен.

    Дополнительные требования конкурса делают обязательным условием для покупателя «Криворожстали» производство и реализацию украинского кокса в объеме не менее 1 млн. тонн в год на протяжении 3 последних лет. Таким условиям соответствуют консорциум «Инвестиционно-металлургический союз», созданный компаниями, которые контролируются корпорацией «Интерпайп» (Днепропетровск) и компанией System Capital Management (Донецк), а также консорциум «Индустриальная группа», в который входят предприятия корпорации «Индустриальный союз Донбасса» (Донецк).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua