МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

нова заява УНА-УНСО

05/29/2004 | unaunso.org
Заява
УНА-УНСО

на спробу комуністів, “нашеукраїнців”, народних демократів, “бютівців” з “аграріями” зробити українців вічними боржниками кримських татар.

Україна не програвала кримським татарам ІІ світову війну. Це – факт.
Україна не депортувала кримських татар із Криму за співробітництво з Німеччиною в роки ІІ світової війни. Це теж факт.
То чому ж тоді ми, наші діти, онуки та правнуки мають сплачувати кримським татарам компенсації за майно, втрачене ними понад 60 років тому під час виселення з Криму, організованого Сталіним на вимогу відомого “Єврейського антифашистського комітету” на чолі з Міхоелсом?
Йосифа Віссаріоновича можна зрозуміти: йому потрібен був Ізраїль як радянський форпост на Близькому Сході. Чи до якихось там кримських татар йому тоді було...
Українським “політикам у першому поколінні” цей факт невідомий? Певно, так.
Але ж татари про це знають.
Чому ж тоді вони не виставляють свої претензії Росії чи, можливо, Ізраїлю, як це роблять юдеї відносно всіх німецькомовних країн Європи?
Чому в країні, де офіційно відсутнє поняття “національність”(подивіться до свого паспорту, і ви не знайдете там такої графи), піднімається питання про матеріальні компенсації певній “національній” меншині? (Та й взагалі: чи відповідає Конституції саме поняття “національна” меншина?)
А тому, що українські політики надзвичайно полюбляють вилизувати анус усім, хто цього забажає!
Вони й не думають виставляти Росії вимогу компенсації українцям, постраждалим від радянської влади, від голодоморів 1933, 1947 років.
Вони й не намагаються прийняти закон про компенсацію втрат, яких зазнали переселенці зі споконвічних українських земель на Заході України.
Вони не визнають борцями за Україну ветеранів славетної УПА.
Та й ветерани СС “Галичина” чим гірші за кримських татар, які зі своїх 200 тисяч змогли виділити на допомогу фюреру та Райху близько 20 тисяч бійців?
Де ж принциповість комуністів? Чи ці інтернаціоналісти традиційно знищують та “опускають” лише “власні” народи? Про безбатченків із “Батьківщини” Юлії Тимошенко годі й говорити. Вона традиційно вилизує “лівим”.
“Демократи” з “аграріями” вирішили допомогти їй у цьому?
Кого можна зрозуміти – так це Ющенка. Напередодні президентських виборів він за будь-яку ціну хоче отримати голоси комуністів та татар.
Українці заплатять.
19.05.2004.

Голова УНА-УНСО Юрій Тима
Голова Виконкому УНА-УНСО Олександр Коваленко
Головний Командир УНСО Валерій Бобрович

Наш телефон: 233-23-84

Відповіді

 • 2004.05.29 | Нічний гість

  Геть дурисвітів!

 • 2004.05.30 | Petro

  Ви або придурки, або московська наволоч, або аморальні типи

  Немає більш проукраїнської організованої сили в Криму, ніж кримські татари. Жодного мітингу чи акції від початку 90-х вони не проводять без українських прапорів, лідери Меджлісу - в НУ. Вони хочуть простих речей, яких багатьом з них вже 10 років нахабно не дають - не компенсації навіть за втрачені життя родичів і власність, а землі, СВОЄЇ ЗЕМЛІ! - під забудову, відсутності дискримінації...
  При цьому вони - попри нахабство і провокативну поведінку Грачів і Ко не переходять до масових силових методів вирішення своїх проблем.

  Чому ми "повинні" з ними ділитися? Бо з братами - по-братськи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua