МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дякую всім, хто прийшов і допобачення

05/30/2004 | Мінор
Фотографії я надішю або передам на сайт. Справді все було класно, але наступного разу потрібно організувати ще краще.
Друзі, я змушений покинути сайт Майдан до кінця виборчої кампанії. Аж надто багато роботи. Окрім того боюся, що творчі та емоційні зусилля витрачені тут зашкодять моїй роботі на виборах.
Я розумію, наскільки сумуватиму за живим спілкуванням в мережі, тому щоб не спокушувати самого себе, цей допис буде останнім. Наступного разу я відкрию сторінку 1 листопада 2004 року.

P.S. "Майданівському дурнику" я обіцяю, оскільки ми поки-що працюємо на одного кандидата, я тебе вирахую і під час зустрічі наведу вагомі аргументи щоб пояснити, як треба ставитися до життя, хто я по національності і чому працювати в АП для мене "в западло".
Пишу "поки", бо якщо кількість таких ідіотів, як ти, у штабі Ющенка перевищить певну критичну межу, - я втрачу віру, що вони знову не випливуть в його адміністрації після перемоги на виборах.

Відповіді

 • 2004.05.30 | пан Roller

  Brgds (-)

 • 2004.05.30 | Роман ShaRP

  Най щастить. (-)

 • 2004.05.30 | Правник

  До повернення.Це має бути файний день (-)

 • 2004.05.30 | Mary

  Ну то хто прийшов? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.01 | Михайло Свистович

   Хто так тихо прийшов невідомий...

   Можливо, мені шкідливо ходити на такі зустрічі :) Бо щось під впливом суміші останніх дописів окремих персонажів та цієї зустрічі в моїй зашкарублій цинічній категоричній атеїстичній та схильній до язичництва душі прокинулися християнські почуття вселюдської любові, що нагадало мені ніч грудня 1984 року, коли я, хоч і неправильний радянський хлопчик, але все ж любитель боротьби з усім поганим (і своєрідними критеріями поганого) методами а-ля Сталін, після концерту "Смерічки", де п"яні хлопці (в їх числі і Морозов, бо Яремчук виглядав тверезим) дозволили співати собі те, що до того часу я чув лише у виконанні притишених голосів старших людей при зачинених вікнах і дверях (і це мене чомусь не вражало, як і греко-католицькі молебні, що тоді також здійснювались у такий спосіб), раптом фізично відчув, що перетворююсь на українського націоналіста. Як міг боровся з собою, ненавидів себе, але під ранок "диявол" (націоналіст) переміг, вимучивши мене, і я заснув, а, оскільки вранці нас збудили вихователі і вигнали з кімнат Трускавецького підліткового санаторію на сніданок, то довелося йти досипати на узлісся, знайшовши там копицю сіна. Прокинувся ж я остаточно націоналістичний і... щасливий. Навіть не щасливий, а умиротворений.

   Ця зустріч не була, звичайно, таким сильним подразником, однак, хоч і дуже віддалено, нагадала ту ніч. Коротше, всіх я полюбив, всі були класні і чудові, різнокольорові :)

   Хто був. Паімьонно. Павзводно. Паротно. Пабатальйонно :)

   Тестер - його я вже знав раніше

   Анатолій - я відразу захотів до нього на дачу. Мінор, Фарбований Лис-Боровик та я посперечались з ним на 100 доларів (кожен), що Ющенко стане президентом.

   Ролер - виявився класним дядьком. Перед цим Лисий описав, як він собі його уявляє. Гарно описав. Я описав. як уявляю я. Погано написав. Лисий виявився правим. Я - ні.

   Мінор - його я вже знав раніше

   Дружина Мінора (нефорумний персонаж) - її я вже знав раніше

   Каракоз - його я вже знав раніше

   Дворкін - його я вже знав раніше

   Костя Порох - його я вже знав раніше

   Фарбований Лис або Боровик - його я вже знав раніше

   Людмила Коваль - її я вже знав раніше

   Магда - її я вже знав раніше, але вона хоч в реалі і краща, ніж в інтернеті, на зустрічі виявилася ще кращою.

   Горицвіт - його я вже знав раніше

   Махно - його я вже знав раніше

   Роо - його я вже знав раніше

   Трік - виявився класним замріяним чуваком, я його уявляв класним, але інакшим

   Лисий - його я вже знав раніше

   Під час зустрічі в кафе біля потворного пам"ятника Шевченку на Андріївському узвозі пили пиво, їли чіпси, Магда, як сама маленька, їла морозиво (з пивом). За сусіднім столом сиділи два якихось чувака, схожих на митців, нічого не їли, не пили, офіціантку знали, нас фотографували. Пика одного з них мені звідкись знайома. Ми тикали в них пальцями і теж їх сфотографували. Після годинного сидіння вони нарешті щось зомовили і почали хряцати та хлебтати. Мінор висловив припущення, що це все таки митці, і я схильний на 50% вважати, що так воно і є, хоча мені це глибоко по фіг.

   Під час зустрічі були поширені листівки "Кучмізм - це..." та енна кількість приимірників Джина Шарпа "Від диктатури до демократії" (український переклад). Шарпа якраз вистачило на всіх, кого ми рідко бачимо, а ті, з ким спілкуємось часто, можуть отримати його пізніше. Магда у відповідь дала мені свою книжку, точніше не свою, а якогось німецького депутата, якого вона переклала і видала.

   Ще була розіграна в аукціон футболка з написом Майдан і з козюбриною, яку у єдиному в світі примірнику виготував Фарбований Лис-Боровик. Її купили за 7 американських тугриків, але дісталася вона все одно мені.

   Потім поїхали до лісу їсти шашлики. Поїхали не всі. Ось список шашликоїдів:

   Ролер, подружжя Мінорів, Костя Порох, Фарбований Лис або Боровик, Горицвіт, Махно, Роо, Трік. Ще поїхала Магда. Спочатку вона мовчки відлучилась, напевно, пішла за інструкціями :), а потім, коли повернулась, нас уже не було. Та, завдяки послугам, які надає оператор мобільного зв"язку ЮМС, вона нас знайшла, і їхала до лісу в мене на руках, оскільки місця в машині на всіх не вистачало :)

   В лісі їли шашлики й рибу, грали на гітарі, трохи пили пиво. Але ще до того, коли я повернувся зі збирання хмизу для багаття, то потрапив саме на той момент, що до нас приєдналась Ок. Як вона матеріалізувалася, я не бачив, але відразу зрозумів, що вона теж з СБУ :), і що слідкувала за нами від часу наших посиденьок на Андріївському узвозі.

   Ок виявилася також кращою, ніж на форумі, і також зовсім інакшою.

   Потім Фарбований Лис-Боровик поїхав на вокзал (в нього був потяг), і з ним поїхав Ролер та пішла додому вкладати спати дитину дружина Мінора. Ще перед поїздкою до лісу Ролер дав мені свій примірник Шарпа, щоб не тягати його в руках, я поклав його до кулька, а потім, коли він йшов, забув віддати (а він забув забрати). Тому цей примірник дістався Ок, а Ролеру я передам інший такий самий.

   Про політику говорили мало, Мінор грав на гітарі, але підспівував йому тільки я, бо решта виявили повне незнання українських пісень або ж страшенну сором”язливість, що кинуло мене в глибокий розпач, і я хотів вже кидатися з кручі донизу, бо з співати я люблю, але з моїм голосом це слід робити тільки у великому хорі. І навіть запізніле виявлення горілки не виправило становища. Від самогубства мене врятувала поява Монтян і Девранда, яких ми з Мінором пішли зустрічати. Взявши у Махна ліхтарик, який надягається на голову, і який він завжди тягає з собою разом з плеєром, мобілою, палмом та ще купою іншого причандалля (там не вистачає лише парашута на випадок, якщо раптом захочуть викинути з літака).

   Вже за північ всі попхалися назад, заповнивши своїми тілами машини Мінора і Монтян.

   Про співробітництво Магди й Ок з СБУ – жарт, бо таких туди не беруть :)

   Тепер навіть не знаю, що робити? Не можу ж я так різко стати ще кращим, ніж я є :) Тому, напевно, просто зменшу присутність свою на форумі, й не влазитиму у всі підряд суперечки. Тим більше, що й часу на це нема, реал затягує, наче трясовиння :) Але ж так різко теж не зможу втекти. Отже, зменшуватиму свою присутність поступово.

   Я чесно прозвітувався?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.01 | Правник

    Харашо вам.. (з пересохлою горлянкою) (-)

   • 2004.06.01 | Ок

    Re: Хто так тихо прийшов невідомий...

    Слідкувати за Вашими посиденьками на Андріївському з Умані було досить незручно, і лише з ласки пана Мінора, якому н дуже вдячна, ближче до ночі пощастило матеріалізуватись в лісі і приєднатись до решти компанії.
    Щодо моїх відносин з СБУ, мабуть таки все не так просто, ба навіть примірник Шарпа мені дістався не будь-чий :)
    Читала вранці, ще відчуваючи принесений з лісу запах нічних шашликів - цікаво і вже знаю кому подарую.
    Окрім того претендую на ще пару примірників, якщо пан Михайло раптом буде таким добрим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.02 | Михайло Свистович

     Якщо у тебе нема параної,це ще не означає,що за тобою не стежать

     Ок пише:
     > Слідкувати за Вашими посиденьками на Андріївському з Умані було досить незручно

     Ви б іще з Симферополя спробували послідкувати :) Я розумію, що техніка на грані фантастики, але не настільки ж :) Але все було в нормі. Там же був присутній полковник СБУ Ролер (він сам признався). Правда, він прихильник Мельниченка :)

     > і лише з ласки пана Мінора, якому н дуже вдячна

     Що таке "н дуже вдячна"? "Ну дуже вдячна"? Не дуже вдячна"? :)

     > ближче до ночі пощастило матеріалізуватись в лісі і приєднатись до решти компанії.

     Так ось воно що. Ну так нецікаво :( А я вже повірив у чари :) А впрочєм... Нам же Максим"як розкрив істину суть Мінора - єврея з АП. І ніде на форумі не видно, що ви домовилися обмінятися контактами. Отже, все ясно. Працювали у зв"язці :)

     > Щодо моїх відносин з СБУ, мабуть таки все не так просто, ба навіть примірник Шарпа мені дістався не будь-чий :)

     Ну так і я ж про що :)

     > Читала вранці, ще відчуваючи принесений з лісу запах нічних шашликів - цікаво і вже знаю кому подарую.

     Невже Смєшку?

     > Окрім того претендую на ще пару примірників, якщо пан Михайло раптом буде таким добрим.

     Доброта - це моя найбільш позитивна риса. Після скромності :)

     Але ж не все залежить від мене. Щоб отримати ці примірники Шарпа потрібно зробити цілу купу незалежних від мене речей

     1) увійти в інтернет
     2) набрати mail@rambler.ru
     3) набрати логін
     4) набрати пароль
     5) відкинути зайву скромність і вирішити, скільки примірників Шарпа не буде мало (в штуках, а не кілограмах)
     6) написати в листі, щоб тут не офтопікати, де б ми сьогодні (бажано), завтра, післязавтра (не дуже бажано) після обіду могли випити пива й здійснити операцію прийому-передачі цих примірників (прийду в будь-яке вказане місце у будь-який час у проміжку з після обіду і хоч до ночі). В листі бажано вказати мобільний телефон про всяк випадок, якщо виникнуть форс-мажорні обставини, а під рукою не буде інтермуті.
     7) відправити листа на svystovych@maidan.org.ua

     Якщо кучмістський "рай"
     тебе уже дістав,
     ти просто прочитай,
     що Шарп там написав.
     Між пивом і вином,
     роботою і сном,
     ти байдики не бий,
     як прочитаєш - дій!
   • 2004.06.01 | Mary

    Дякую за звіт :-). тихенько заздрю :-)

    То Фарбований Лис - то Боровик? Фарбований лис красівше було.

    А шо, фіделя і Абу не було? Ну тоді мені менше заздрісно - дуже вже Фідель нравицця :-). А Мартинюк де подівся? І Бабая в лісі не було???

    І взагалі, тре перенести день Києва на серпень - тоді і я б приєдналася (навіть би спеціально задля такого діла до Києва приїхала). А так сидю тутки, пейпери перевіряю, плагіат по гуглю вичислюю - нудота, і ніяких тобі майданівців в радіусі...

    :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.01 | Мирослава Свистович

     А я заздрю голосно :)

     Я б теж хотіла поїхати, та ми зі Свистовичем не можемо занходитися вдвох в одному місці. Хтось один має бути якщо не з дітьми (за ними дивляться соратники), то десь на полі битви. Він - на зустрічі, а я, як організатор, на семінарі-навчанні майбутніх членів комісій та спостерігачів. Треба ж було побачити хто є хто, виділити лідерів, а вранці в неділю бути у Боярці. Нам спокій тільки сниться.

     Mary пише:
     >
     > А шо, фіделя і Абу не було? Ну тоді мені менше заздрісно - дуже вже Фідель нравицця :-).

     Вони одружені обидва. З купою дітей кожен. :)

     >
     > А Мартинюк де подівся?

     А в цього ще більше дітей.

     >
     > І взагалі, тре перенести день Києва на серпень - тоді і я б приєдналася (навіть би спеціально задля такого діла до Києва приїхала).

     Так заїжджай, хто нам заважає влаштувати ще один день Києва у серпні?

     >
     > і ніяких тобі майданівців в радіусі...

     Майданівцями не народжуються, залучати треба. Ненасильницьким шляхом. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.01 | Mary

      Re: А я заздрю голосно :)

      Мирослава Свистович пише:

      > Вони одружені обидва. З купою дітей кожен. :)
      >

      Та я в курсі про дітей. Все'дно нравицця, можна сказати, платонічно :-)

      > Так заїжджай, хто нам заважає влаштувати ще один день Києва у серпні?
      >

      Дякую за запрошення. :-)

      > > і ніяких тобі майданівців в радіусі...
      >
      > Майданівцями не народжуються, залучати треба. Ненасильницьким шляхом. :)

      Та тут нема кого - самі італійці, євреї, і серби із словенами :-).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.02 | Михайло Свистович

       Re: А я заздрю голосно :)

       Mary пише:
       >
       > Дякую за запрошення. :-)

       Якщо нема де зупинитись - не проблема. Так що можеш заїжджати не на один день, як ти робиш завжди.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.02 | Mary

        Дякую. Матиму на увазі (-)

    • 2004.06.01 | Shooter

     Серпень?

     А як же липневі гетери на Академчіній? ;)

     Тоді вже вересень. IMHO. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.01 | Englishman

      Do rechi,

      Vy sche v UK? Ja, mozhlyvo, tudy des' v veresni perejidu (schob nik svij vypravdaty ;-)), tak scho mozhna bulo b, za nagody, vypyty Guinessa :))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.02 | Shooter

       Re: Do rechi,

       Englishman пише:
       > Vy sche v UK? Ja, mozhlyvo, tudy des' v veresni perejidu (schob nik svij vypravdaty ;-)), tak scho mozhna bulo b, za nagody, vypyty Guinessa :))

       З великою радістю.
       Я дійсно, "знову в UK" :) Проте у вересні, швидше всього, в UK вже не буду...

       Приїзджайте в серпні. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.02 | Englishman

        Re: Do rechi,

        Mozhlyvo, ja v serpni perejidu. Pro vsjak vypadok mij mail- ukswus@hotmail.com. Otherwise, "budete u nas na Kolyme" (in Geneva), budu radyj zustritysja tam :))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.02 | Shooter

         Ну Ви й мейли змінюєте...

         Це вже третій в моєму адресбуку :)


         Englishman пише:
         > Mozhlyvo, ja v serpni perejidu. Pro vsjak vypadok mij mail- ukswus@hotmail.com. Otherwise, "budete u nas na Kolyme" (in Geneva), budu radyj zustritysja tam :))

         Мда...тоді хочу на Колиму!! ;) Один раз я вже з неї в Буйск (Лозанна) плив...:)

         Аппарентли, десь в жовтні (заїхавши транзитом на місяць ще кой-куда) я опинюсь на континенті...тоді десь-колись - як не Ґіннес, то Гайнекен чи Стелла...нас очікуватимуть :)

         А буде на нашому "HM непотоплюваному", пардон, "непотоплюваній" десь в серпні - дайте знати. :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.02 | Englishman

          Domovylys' :) (-)

     • 2004.06.01 | Mary

      З гетерами все гаразд

      Shooter пише:
      > А як же липневі гетери на Академчіній? ;)

      Будуть тобі в липні гетери на Академічній (ну, гетери - не гетери, а жриць щойно пещених богами можна настарати), - а до серпня гетери вже надоїдять - тре буде на щось інше переключатися, тому я й сказала про серпень.
      А поміж тим будуть ще Карпати і Крим (може)

      >
      > Тоді вже вересень. IMHO. :)

      А у вересні мене не буде :(. Халява починається в липні, закінчується в серпні, у вересні вже серйозна робота.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.02 | Михайло Свистович

       А просвітіть-но мене неписьменного,

       про яких це "гетер в кафетерії" йдеться?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.02 | Mary

        Це Шутер згадує Неборака під впливом CD для Правника на Культурі

        http://maidan.org.ua/n/culture/1084287489

        йдеться про вірш Неборака
        "Міський Бог Ерос(Версія вулиці академічної зразка 1987 року)", осьо:

        Почнемо з вулиці. Очиці блакитно світяться в пітьмі м’якій фіата
        Хай буде червень. Тополиний пух торкається. Струм вечора – повітряний.
        Мов камертон – дев’ята.

        Сеанс останній детективу поглинає в синє світло тихі тіні.
        Прозорі риби пропливають крізь будинки, через зали, непомітні, десь тьмяніє в мерехтінні.

        З пивниць середньовічних, де жарівні, кістяки, бездонні скрині, схови джинсів, арбалети,
        з мансард, що на деревах, на вершинах веж, на Місяці, де золоті монети,

        з пошарпаних вітрильниках, млинів і з дирижаблів, і вагонів, як зі снів, забутих нами,
        у вечір сходять завойовниці п’янкі з рослинними терпкими іменами.

        Ти повертаєшся – зір зоряний – перлинний зблиск – стріла пройшла.
        Вона – пройшла. Вона – минулась.
        Назустріч – ніч. Два джерела. Уста – пустеля. Два плоди від погляду напнулись.

        Ти обертаєшся. Парфумний слід. Овали два. І розріз прагне втрати...
        В його вершину ціляться котячі очі в глибині фіата.

        Йдуть фурії зі струнними ногами.
        Йдуть жриці, щойно пешені богами.
        Школярки йдуть, несуть бездонні лона.
        Гетери йдуть, їх пристрасть – невгамовна.
        Студентки йдуть – курс перший, другий, третій.
        Коханки йдуть з майбутніх інтермедій –
        художниці, акторки, танцівниці –
        їх лиця накладаються на лиця,
        змішалися їх вигини і вдачі...
        Зелені очі світяться. Котячі.

        На площі, де лише скульптури нерухомі, бо за мить до Слова скам’яніли,
        імен бродіння, перелив рухливих форм, насіння закипає біле.

        Ті імена, як пелюстки заплющені, забуті словники рука гортає мудра.
        Вивчає імена розчинена в природі древня “Кама Сутра”.

        Коли сплелися погляди, сповільнюється плин, коли ім’я промовлено, забарвлюється голос:
        “Трояндо, ти – Кассандра!” В синь вечірню тане човен, попеліє лотос.

        Тече світіння місячне у келихи, і кров засвічує очиці.
        І місяць подивований тіла читати у летючих вікнах вчиться.

        Платівок чорні мушлі обертають в круговерті віддих ночі.
        Засмоктують музичні хвилі, руки кубляться, вал піниться. Цей вир – уста жіночі.

        Із сонячних затемнень чорних сходять джазові палкі саксофоністи.
        Їх зуби - світяться. Тіла їх - матові. Кров - пурпурова. Шоколадний смак, тьмяніє місто.

        Сіндбадові нащадки із шовків тонких школярок ваблять грою.
        Ніч перша. Ти – Шехерезада? Чорна кава. PANASONIC. Ось поєднуються троє.
        Б’ють білі струми у твоє відкрите тіло
        Ти стогнеш. Ти ковтаєш ніч невміло.

        У лабіринт кохання входять підлітки сяйливі.
        Їх очі сліпнуть, срібні горла, самогубці, їх волосся - в теплій зливі.

        Магнітофони час накручують, постелі шелестять, тіла літають в літі.
        Їм ефемерні відображені дівчата пестять прутні соковиті.

        Той лабіринт – у небесах, у снах, дзвінках, очах, алеях і під’їздах –
        жіноче тіло споночіле і палке,пахке, сп’яніле тіло міста.

        Очиці жовті сфінкса, сни диявола, примуржені, за нами
        чатують, душі палять, і втікають наші душі кажанами.

        В кишенях темних попеліють президенти паперові.
        Скипають вина. Вибухає скло. У парках – запах крові!

        Гвалтівники, коти підступні, зачаїлися з ножами-пазурами.

        Закохані злітають. Між деревами їх кришталеві храми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.02 | Shooter

       Ех, не судьба, відать...

       Інішіалли був липень...проте все помінялося...Львів залишається на вересень...
       Бути мені безгетерному...:(
 • 2004.05.31 | Navigator

  Шановний Міноре, я бажаю Вам ніколи не повернутись на "Майдан"

  І щоб ми всі його з чистою совістю покинули після виборів!
  Коли будете летіти з мигалкою мимо Володимирської гірки вихрещувати Україну в європейську державу - згадайте і нас незлим тихим словом.
  На "Майдані повинні будуть залишитись розділи :
  "Культура",
  "Виживання російської мови в Донбасі",
  "Як потратити гроші"
  "Ваші права як інвестора (на 10-ти мовах)".
  .....
  Хай щастить нам, нашим дітям і сусідам!
  Дякую за приємне спілкування!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.31 | Правник

   Виборами життя не завершується

   "Всьо толька начінаєтся, на-чі-на-єт-ся" (с)якийсь російський рокопопсовий гуртець :)

   Navigator пише:
   > І щоб ми всі його з чистою совістю покинули після виборів!
   А що вибори? Так, надважлива подія. Але "громадянський спротив" - явище перманентне, а відтак і Майдан - безсмертний. Не як Р.Безсмертний, а радше як Маклауд :). Тількі досконаліший, бо така багатоголова гідра...;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.31 | Navigator

    Як виграє влада, то цими виборами життя завершується

    ще на дцять років.
    Свої думки про життя після смерті (нинішнього режиму) коротко сформулював :"після осінньої перемоги частина "Майдану" пересяде в авто з мигалками, а частине піде до них в традиційну опозицію до влади. Тому, можливо, зустріч в суботу - це "Last chance saloon" побачити один одного в натуральному вигляді (у власному соку).
    Висновки:
    2. Коли на майбутню зустріч приїдете з мигалками - не сильнo ганяйте тих, хто буде вам кричати з Подолу: "Ющенка - вон!"

    Аде тоді я займу трохи іншу нішу на Майдані.
    Надто ближче до захисників режиму.
    Своє місце гострого критика облишу Лєну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.31 | Мальва

     Як виграє влада, то цими виборами життя сильно погіршується, але

     все одно не завершується.
    • 2004.05.31 | Правник

     Тільки ускладниться, бо

     доведеться ці дцать років займатися тим, що посилено ускладнювати життя владі. Така діялектика :)


     Navigator пише:
     > Свої думки про життя після смерті (нинішнього режиму) коротко сформулював :"після осінньої перемоги частина "Майдану" пересяде в авто з мигалками, а частине піде до них в традиційну опозицію до влади. Тому, можливо, зустріч в суботу - це "Last chance saloon" побачити один одного в натуральному вигляді (у власному соку).
     Ну, якщо частина Майдану проникне у владу, то я це тільки вітатиму. Влада від того гірше не стане. До того ж тоді на наступній здибанці вони муситимуть (!) налляти пиво своїм коштом ;)

     > Висновки:
     > 2. Коли на майбутню зустріч приїдете з мигалками - не сильнo ганяйте тих, хто буде вам кричати з Подолу: "Ющенка - вон!"
     Ну, що до мене, то я принципово ходжу пішки та їжджу на метрі. Без мигалок :)

     > Аде тоді я займу трохи іншу нішу на Майдані.
     > Надто ближче до захисників режиму.
     > Своє місце гострого критика облишу Лєну.
     Подивимо си шо там буде. ("Щоб іти в опозицію до Ющенка, його спочатку тре привести до влади" (с)Правник ;) )
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.31 | Navigator

      Дайте трохи потішитись, не добивайте! :)

      Життя безумовно ускладниться, бо зараз - простіше нікуди (бери поближче - з кишені ближнього, кидай подалі - на офшор. Єдина складність - не забути доложити (в двох сенсах) в Москву...)
      Серйозно, з вибором Україною європейського шляху буду вважати, що життя вдалось.
      Бо це як купе в потягу з Сибіру в Сочі. Ніби й трясе день і ніч, і болота кругом, і та ж одноманітність за вікном, аж - гульк!- блиснуло свіжістю море, музика далека грає, пахне квітами і шашликами, пальми і дівчата в коротких сукнях усміхаються саме тобі на пероні :" Квартиру не бажаєте?"
      Всі умови. :bic:
      І починається інше життя.
      Чого всім і бажаю.
      ...
      А там і завдання будуть інакші.
      Будувати, що значно приємніше, як виривати з пельки :spookie:
  • 2004.05.31 | Sardanapal

   Re: Шановний Міноре, я бажаю Вам ніколи не повернутись на "Майдан"

   Минор будет работать в полиции? или на скорой?...
   ну, а если чины будут продолжать езду с мигалками и пр. то для нас с вами ничего не изменится(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.01 | Navigator

    Попутно - лозунг - "You - too!", "Віктор YOU - твоя вікторія!"

    Мигалка (віртуальна) - символ статусу, а статус - похідна таланту в нормальному суспільcтві, яке ми почнемо будувати з перемогою Великого Ю! Попутно - лозунг - "You - too!" І два пальця до гори. Вікторі і "two". "Віктор YOU - твоя вікторія!"
    Цю "мигалку", як німб на іконах, я бачу ще над багатьма знайомими по Майдану!
    Щоб кожний, як і Мінор, отримав своє, своє повинні отримати ВСІ !
 • 2004.05.31 | Roo

  Спасибі, Міноре! Успіхів! До зустрічі!

 • 2004.06.01 | Dworkin

  Жаль, что уходите...

  Мінор пише:
  > Друзі, я змушений покинути сайт Майдан до кінця виборчої кампанії.

  Жаль, что уходите... :( А кто же будет доводить до штаба "НУ" мнение форумчан по поводу их предвыборных телодвижений? :)

  На счет 1 ноября сомневаюсь - будет еще 2й тур ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.01 | Navigator

   Ну куда вы уходите? Может, прямо на небо - до небожителів

   політичного Олімпу.
   Передайте, що чи є життя на Марсі ще не відомо, але життя в Україні - є.
   Його потрібно покращити.
   Курчат рахують восени. :)
   Over.
 • 2004.06.01 | Мальва

  А чому б не проводити такі зустрічі в інших містах України?

  Наприклад, їде хтось з причетних до адмінів чи активний відвідувач форуму, що не бояться розкритись, в якесь місто чи то в гості до родичів, чи то по справах, і анонсує тут за кілька днів, в які дні і години матиме вільний час. Потім всі бажаючі узгоджують з ним час і місце... Зараз тепло, можна будь-де під відкритим небом, просто в якомусь парку на лавках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.02 | Михайло Свистович

   А шо? А діло каже. (с) Я, напевно, так і робитиму (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.02 | Чучхе

    11-го я думаю поєднатися з кіровоградськими майданівцями

    якщо хтось буде в той час проїздити по лінії Знамянка-Кіровоград - то приєднуйтесь, мені товариші, з якими я списався на цьому сайті обіцяли чудові краєвиди. До всього іншого зі мною буде троє чудових молодих рухівців (але не молодорухівців) з Донеччини.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.02 | Михайло Свистович

     З таким анонсом тебе буде важко знайти (-)

    • 2004.06.02 | Navigator

     з мене злетіла шляпа, а з Кучми - корона ???

     проїзжаючи по лінії Знамянка-Кіровоград з мене злетіла шляпа, а з Кучми - корона :)
  • 2004.06.02 | Navigator

   Re: А чому б не проводити такі зустрічі в інших містах України?

   Так, тут основне не де, а хто.
   Хоча любі зустрічі однодумців корисні і приємні.
   "Бойцы вспоминают минувшие дни и битвы, где вместе сражались они."
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.02 | Михайло Свистович

    Re: А чому б не проводити такі зустрічі в інших містах України?

    Navigator пише:
    >
    > "Бойцы вспоминают минувшие дни и битвы, где вместе сражались они."

    Краще планувати майбутні, а не згадувати минулі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua