МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Двоє членів Аграрної партії України увійшли до фракції „Наша Україна”

05/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Двоє членів Аграрної партії України – депутатів Шишацької районної ради – увійшли до фракції „Наша Україна”. Це сталося 26 травня під час сесії райради.

Цього дня фракція, утворена після виборів 2002 року, поповнилася одразу трьома новими членами: відповідні заяви подали голова Шишацької районної організації Української народної партії, вчитель Шишацької гімназії Сергій Соловей, обраний депутатом на проміжних виборах 25 квітня, завідувачка ферми села Пришиб Лідія Юрченко та ветлікар із села Великий Перевіз Анатолій Хоролець. Двоє останніх – представники Аграрної партії.

Коментуючи цю подію, відомий на Полтавщині політик-„нашоукраїнець” Сергій Соловей зазначив:

- Ми побачили, що на рівні районів процес розвалу прокучмівської більшості вже відбувається швидшими темпами, аніж у Києві. І цей процес закономірний. Шишаки давно відомі своїми „нашоукраїнськими” настроями та сильною організацією УНП. А останніми днями досить резонансною подією в селищі став вступ до Української народної партії впливових людей – директора районного центру зайнятості Еліни Білаш, директора музею-заповідника М.Гоголя Лідії Єнко, повідного спеціаліста Пенсійного фонду Ольги Стригунової.

С. Солов’я обрано головою фракції „Наша Україна”, він також увійшов до колегії районної ради. Фракція „Наша Україна” в Шишацькій райраді тепер налічує 9 депутатів, шестеро з них представляють Українську народну партію.

Відповіді

  • 2004.05.31 | Максим’як

    Re: Мене заінтригував заголовок.

    Бо тільки тому годину прочитав, що Ващук хоче пропонувати Володимира Литвина у червні на голову Аграрної партії.

    Але виявилося, що фрація "Нашої України" районного рівня. Але й це дуже добре. Наступні довибори до Верховної Ради саме у Полтавщині (якщо не помиляюся). Нашоукраїнець Кулик повинен там перемогти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua