МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин очолить Аграрну партію

05/31/2004 | Максим’як
Варто зауважити, що відбувається серйозна реструктуризація політичного середовища в Україні. Треба сказати дякую Морозу і більшовикам за прийнятий закон про вибори. Партії отримали вагоме значення. А 3% дають фактично всім шанс і створюють сильну конкуренцію. Звідси, посилення партійної роботи у трудовиків (відхід Пінчука тут не грає ролі - мабуть вже готується переїхати поближче до Березовського і Абрамовича), об"єднання промисловців і ендепістів, тепер АПУ вирішила посилитись Литвином. Це у свою чергу ставить вимогу часу - висовувати свого кандидата на президентські вибори. Мабуть, був Литвин правий, коли говорив, що з одним кандидатом від більшості не відбудуться вибори.

---------------------
ЛИТВИН ОЧОЛИТЬ АГРАРНУ ПАРТІЮ, ЯКА ВИСУВАЄ ЯНУКОВИЧА

www.ПРАВДА.com.ua, 30.05.2004, 15:28

Головою Аграрної партії України буде обрано голову Верховної Ради Володимира Литвина.

Таку переконаність висловила Катерина Ващук, народний депутат з фракції Аграрної партії.

У Луцьку вона заявила, що нового лідера партії обиратимуть у червні – на черговому партійному з’їзді.

"Ми плануємо обрати голову Аграрної партії за його згодою Володимира Михайловича Литвина. Він – справді селянин, народився в селі, його родина живе там, в нього ані з серця, ані з душі не вийшло село", - сказала Ващук.

"Він справді переймається тими проблемами, які зараз є в українському селі. Ми дуже раді, що в нас буде Володимир Литвин. Ми дуже раді, що він не звабився - якщо сказати чесно, його просило дуже багато політичних сил набагато багатших, "крутіших" сил. А він залишився вірним нам", - додала Ващук.

Відповiдаючи на запитання журналістів, Катерина Ващук cказала, що аграрії збираються і надалі підтримувати Віктора Януковича як кандидата в президенти.

Народний депутат аргументувала це ефективною роботою уряду щодо виходу з зернової кризи. Завдяки цьому ще й до сьогодні резервів зерна вистачає, сказала Катерина Ващук, повідомляє "Громадське радіо".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua