МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Переможцем у 136 окрузі Одеси став Антон Кіссе (попередні дані)

06/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
За попередніми даними, на довиборах до парламенту у 136-му окрузі Одеси лідером є заступник Голови обласної держадміністрації Антон Кіссе. За даними окружної комісії, у за нього віддали голоси понад 10 тисяч виборців.

Друге за Антоном Кіссе місце зайняв депутат міськради, член Партії Зелених України, голова громадської організації "Союз громадян Одеси" Володимир Рондін. У нього понад сім тисяч голосів. Третім став лідер партії "Яблуко" Михайло Бродський. На його користь, за попередніми даними, віддали голоси близько 5 тис. одеситів.

За даними окружної комісії, 30 травня на виборах проголосували 27 % виборців 136 округу.

Тим часом, члени одеської організації Компартії України вважають результати голосування нелегітимними. Таку заяву зробив сьогодні секретар обкому Валерій Плевицький. За його словами, юристи партії вивчають акти і протоколи порушень. Валерій Плевицкий не виключив, що КПУ подасть до суду позов про визнання виборів недійсними. Остаточно це питання буде вирішене після вердикту юристів. Секретар обкому розповів, що напередодні він побував на 30-ти виборчих дільницях і практично на кожній зафіксував порушення. Зокрема , це списки виборців, складені зі значними порушеннями.

Одеський штаб блоку „Наша Україна” назвав попередні результати голосування у 136 окрузі „перемогою адміністративного ресурсу”. Керівник Одеського штабу блоку „Наша Україна” Володимир Курінний повідомив: „Було зібрано багато актів, протоколів, свідчень про порушення. Є відповідні відеоматеріали. Закон „Про вибори” в Одесі систематично порушувався, перш за все, з боку так званого адмінресурсу”. У штабі „Нашої України” в Одесі нині вичають зібрані матеріали. Цими днями буде зроблена офіційна заява з приводу результатів виборів у 136 виборчому окрузі Одеси.

Штаб вже колишнього кандидата у народні депутати України, депутата Одеської міськради Георгія Селяніна, тим часом, вважає, що „Відповідальність за проблеми під час голосування повністю лягає на органи місцевого самоврядування”. „Найбільшою проблемою виборів у 136 окрузі – неякісні списки виборців. Про роль Центральної і окружної виборчих комісій ще можна сперечатися. Але, нині можу твердо сказати, що Приморська районна адміністрація Одеси повністю завалила роботі зі складання списків виборців. Чимало одеситів не змогли проголосувати. Виборці не лише не одержали запрошень, але не могли себе знайти на звичних дільницях. Не дочекавшись вирішення проблеми – чимало виборців не проголосували і пішли додому” – сказав Георгій Селянін.

Переможець на минулих виборах у 136 окрузі – заступник голови Одеської обласної держадміністрації та керівник Асоціації болгар - Антон Кіссе повідомив, що найбільш близькою для нього є парламентська фракція „Трудова Україна”, але підтримуватиме Він ті політичні сили, які допоможуть йому „реалізувати обіцянки перед виборцями”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".