МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мукачевские бюллетени похитили подполковники милиции и чиновники

06/01/2004 | Савелий
Только что омбудсмен Нина Карпачева зачитала с трибуны Верховной Рады показания сержанта мукачевской милиции Михаила Жмели о событиях, происшедших в мэрии Мукачева и помещении теризбиркома в ночь с 18 на 19 апреля.

http://www.obkom.net.ua/read.php?id=678

Відповіді

 • 2004.06.01 | Navigator

  А Ви думали вони були з ріжками? Отак завжди! Кожне чудо

  має автора.
  Дуже рідко автором є Господь Бог.
 • 2004.06.01 | Navigator

  Думаю - Білоконь повинен подати у живодерню, пардон - відставку

  за те, що нагородив злочинців.
  Тут потрібно дотискувати...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.01 | Shooter

  Як абрєзаних дєлають...по повній програмі

  МУКАЧІВСЬКИЙ СЕРЖАНТ У ПАРЛАМЕНТІ РОЗПОВІВ ЯК ВИКРАЛИ БЮЛЕТЕНІ

  www.ПРАВДА.com.ua, 1.06.2004, 12:22

  Сержант патрульної служби мукачівської міліції Микола Жмеля засвідчує причетність керівництва Мукачівського МВС до зникнення бюлетенів і протоколів виборів у Мукачевому.

  Про це заявила уповноважена з прав людини Ніна Карпачова, посилаючись на передану їй заяву сержанта мукачівської міліції Миколи Жмелі, який охороняв у ту ніч ратушу.

  Карпачова зачитала заяву Жмелі, в якій зазначалося, що в ніч на 20 квітня в ратуші засідала тимчасова парламентська комісія. Після того як Зінченко і його колеги залишили приміщення, віддавши наказ посилити охорону, за 20 хвилин до ратуші прибули начальник Мукачівського МВС Василь Швенда, радник Опачка Лагойда та "ще одна невисока людина з русявим волоссям".

  За словами Жмелі, ці люди взяли у сторожа ключі від задніх дверей, що викликало в охорони здивування.

  Самому Жмелі, який охороняв секретну кімнату було наказано залишити пост і спуститися на перший поверх.

  В це час, за словами сержанта, Швенда і Корнєв спустилися донизу і наказали патрулям залишити ворота і йти патрулювати місто. Після чого залишили ратушу, повернувши ключі, які знаходились у них майже дві години.

  Близько 2 години ночі, за свідченням Жмелі, вони почули настирливі дзвінки сигналізації і піднявшись на 2-ий поверх виявили, що секретну кімнату пограбовано, а сторожа Левандовського побито.

  Сержант також зазначив у заяві, що через 15 після виявлення взлому секретної кімнати на місце приїхали Дерновий, Швенда і Корнєєв, а потім тільки представники слідчої групи.

  Жмеля також повідомив, що коли в місто прибув заступник генпрокурора Кудрявцев, він повідомив йому про те що відбувалося, але представника прокуратури, здається, це не дуже зацікавило.

  Після того як Карпачова зачитала заяву сержанта Жмелі, вона попросила його підтверддити свої слова. На що Жмеля, який знаходився на балконі парламенту, відповів: "Підтверджую".

  Після цього депутати "Нашої України" піднялися з місць і стоячи аплодували "мужньому" сержанту.
 • 2004.06.01 | S.D.

  Чистейшая уголовщина! Целый букет уголовно-наказуемых деяний!

  Я аж растерялся, как это квалифицировать.

  Стаття 157. "Перешкоджання здійсненню виборчого права" - часть вторая - "караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.", а то и часть третья - "караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років."

  Стаття 341. "Захоплення державних або громадських будівель чи споруд" - "карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк."

  Стаття 356. "Самоправство" - "карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців."

  Стаття 357. "Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження", часть вторая - "караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк."

  Стаття 364. "Зловживання владою або службовим становищем", часть третья - "караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна."
 • 2004.06.01 | Shooter

  Зінченко: "Мукачеве - це спроба встановити середньовіччя..."()

  ...в ХХІ столітті"

  Зінченко вимагає покарати всіх посадовців, які допустили події в Мукачевому

  www.ПРАВДА.com.ua, 1.06.2004, 13:52

  Голова слідчої парламентської комісії з подій у Мукачевому Олександр Зінченко заявляє про необхідність адміністративного покарання всіх посадовців, причетних до порушень у Мукачевому.

  Про це він заявив у вівторок, виступаючи у парламенті зі звітом щодо подій навколо виборів у Мукачевому.

  За словами Зінченка, ситуація в Мукачевому стала виявом "системної хвороби влади", "зрощення криміналітету, влади і правоохоронних структур", що становить загрозу Конституції.

  "Це спроба встановити середньовіччя в ХХІ столітті", - додав він.

  Він наголосив, що парламентська комісія залишає в силі свої попередні висновки, які за цей час лише підтвердилися додатковими фактами.

  Зінченко зазначив, що підтверджено факти переслідування за партійною ознакою у місті до і після виборів. Комісія продовжує наполягати на тому, що вибори фальсифіковано, а сесія міськради, що затвердила Нусера мером є незаконною, і вимагає слідчого реагування.

  В той же час він висловив здивування бездіяльністю прокуратури, зазначивши, що слідство не дало висновки по жодному з епізодів.

  "Якщо під сумнів поставлені результати у 12 дільницях, то чи не достатньо цього для оголошення виборів недійсними, хіба не можна порівняти протоколи виборів на 4 дільниці з записом слів голови комісії на відеоплівці", - запитав Зінченко.

  Він також висловив обурення рішенням Ужгородського суду, який визнав результати виборів дійсними, при цьому навіть не поцікавившись матеріальними доказами.

  Голова слідчої комісії закликав парламент "виявити волю і вимагати розслідування подій у Мукачевому до кінця".

  Говорячи про політичні висновки щодо подій у Мукачевому, Зінченко відзначив, що конфлікт розпочався ще на попередніх виборах

  "Так, з боку різних учасників виборчих перегонів, зокрема, і "Нашої України, були помилки, випадки далеко не янгельської поведінки. Тут є предмет для політичного несприйняття, але не для звинувачень", – зазначив він.

  "Але з боку СДПУ(о ) бажання протягти потрібного кандидата було підкріплене і адміністративно, і правоохоронно, і судово. Адже весь комплекс владних структур на Закарпатті тотально контролюється СДПУ(о). І всі ці структури були активно задіяні в реалізації мукачівської справи", - наголосив він.

  При цьому Зінченко також підкреслив, що всі дії "не могли не координуватися Закарпатською адміністрацією", "визначальні рішення ухвалювалися в Києві, бо саме тут знаходиться центр антикризового менеджменту".

  "Ми маємо постійно повертатися до цих подій та здійснювати тиск на представників владних структур, щоб таке більше не повторилося", - зазначив віце-спікер.

  Найперше, за його словами слід досягти, щоб всі посадовці, які допустили ці порушення понесли адміністративні покарання.

  По-друге, ретельно в межах законодавства контролювати процес розслідування, вимагати результатів і вживати заходів в разі затягування.

  По-третє, "терміново ліквідувати дірки у виборчому законодавстві", замислитися над створенням парламентського моніторингу за виборчим процесом, зазначив Зінченко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.01 | Чучхе

   Яб цьому Жмелі порадив бути обережним на дорогах хочаб 1,5 року-

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.01 | Космос.

    Молодець, Пчьола, тримайся!(-)

   • 2004.06.01 | Мирон

    Призначити Жмулю начальником Мукачівської міліції.-

 • 2004.06.01 | Shooter

  IMHO, якби Порожняк не був крайньо тупорилим, то би...

  ...використав Мукачеве, щоб:

  а) притиснути абрєзаних за яйця
  б) показати, що він "умний да справєдлівий".

  Для цього принципово потрібно зробити одне - переконати Кучму в одному реальному факті: Мудведчук таки мудак, котрий окрім штучного створення кризи з її наступним "рішенням" на ніфіга більше нездатний.

  Проте Порожняк також є мудак :), про що свідчить виключення з РУ 3 депутатів, котрі підтримали постанову парламенту по Мукачевому (саме кумедне - Мусіяка теж голосував "за!", проте його "простілі"...), - тому по Мукачевому жодних дій робити не буде...даючи Ющенку ще один чудовий аргумент як для "внутрішньо-політичної" так і "зовнішньо-виборчої" арґументації.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.01 | Navigator

   Re: IMHO, Порожняк тупорилий. Просто стоїть в цілковито програш

   ній позиції. Як він туди попав - інша справа.
   Тому й виглядає ідіотом.
   Не дарма в ЧК зразу давали клієнту в пику і обрізали гудзики на штанях.
   Спробуй в такій ситуацій бути розумним, хоча б ти й Мандельштам.
   ....
   Доки буде такий режим - всі будемо виглядати дурнуватими :) .
   Як колись, в СССР.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua