МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На www.ukr.net працюють неуки?

06/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Учасники порталу Домівка.нет виступили з ініціативою звернутися до адміністрації сайтів УкрНет та УАПортал.com, в якій мова йшла про можливість створення оболонки та стартової сторінки цих сайтів українською мовою. Слід зазначити, що ці сайти позиціонують себе як українські, але в першому випадку пропонують виключно російськомовний варіант сайту, а в другому українська мова є лише альтернативою після завантаження російськомовної сторінки сайту.

Учасники ініціативи звернулися до адміністрації сайтів УкрНет (abonotdel@ukr.net, webadmin@ukr.net, support@ukr.net, freemail@ukr.net) та УАПортал (olga@uaportal.com, osa@uaportal.com, alexey@mas.kiev.ua, forever@uaportal.com) з листами, в яких мова йшла про наступне:
”Проcимо звернути Вашу увагу на те, що Ви не надаєте умов користування для людей, які вважають рідною мовою українську. Нам не подобається те, що Ви, пропонуючи Ваш сервіс та представляючи український сегмент інтернету, на Вашій стартовій сторінці користуєтеся виключно російською мовою, втягуючи таким чином громадян нашої країни в інформаційне поле Росії, яка використовує це для маніпуляції їх свідомістю та просування власних продуктів”.

Учасники інтернет-акції також висловили наступне прохання: ”За логікою інших національних сайтів (Росії, Польщі, Німеччини, Угорщини, тощо) стартова сторінка Вашого сайту повинна бути українською. Звичайно ж, після її завантаження користувач повинен мати можливість вибору між мовами, що використовуються в Україні (українська, російська, англійська), але головний сервіс мав би бути україномовним”.

На даний момент всі учасники акції одержали одну й ту ж стандартну відповідь з сайту УкрНет, підписану Антоном Золотарьовим (freemail@ukr.net), яку інакше не назвеш, як гнила відмазка не по темі в стилі кучмівських бюрократів. Наводимо її дослівно:
на данний час, з технічних причин, важко зробити коректну роботу з українськими символами в ВЕБ інтерфейсі поштової служби freemail.ukr.net . Ви можете використовувати поштовий клієнт. Для цього вкажить

POP - freemail.ukr.net
SMTP- Вашого провайдера

--------------------
ISP UkrNet
Technical support team
mailto:freemail@ukr.net


Відповіді та реакції від УАПорталу на час підготовки матеріалу ще не було.

Від М.-І.: Ми підтримуємо громадянську ініціативу учасників порталу Домівка і можемо висловити лише співчуття тим користувачам “Всеукраїнської поштової служби УкрНет”, які ведуть своє листування через сайт, який має абсолютно некваліфікований персонал. Якщо для працівників цього "українського" сайту є проблемою створити україномовну стартову сторінку власного сайту, то про який професіоналізм і якість інших послуг може вестися мова?

Відповіді

 • 2004.06.02 | Тестер

  Re: Одне слово - ГАНЬБА!!!!!!!!! (-)

 • 2004.06.02 | Хвізик

  Re: На www.ukr.net працюють неуки?

  Якби ж то проблема обмежувалася двома-трьома сайтами.
  Ми ж на кожному кроці стикаємося з подібним ставленням до укр. мови. Виправдовуються або неймовірною її складністю, або непристосованістю, або ще чим. Але насправді просто прикривають власну нездарність, тупість і неспроможність до засвоєння нової інформації.
  А нема, щоб приклад із Бандюковича взяти, сісти та й вивчити! Чи мо" тре кожного на пару років посадити туди, де він сидів? Миттю би повивчали
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.02 | Роман ShaRP

   Чуєш, сурми заграли? Час до праці настав!

   Хвізик пише:
   > Якби ж то проблема обмежувалася двома-трьома сайтами.
   > Ми ж на кожному кроці стикаємося з подібним ставленням до укр. мови. Виправдовуються або неймовірною її складністю, або непристосованістю, або ще чим. Але насправді просто прикривають власну нездарність, тупість і неспроможність до засвоєння нової інформації.
   > А нема, щоб приклад із Бандюковича взяти, сісти та й вивчити! Чи мо" тре кожного на пару років посадити туди, де він сидів? Миттю би повивчали

   Якби т.з. "патріоти" хоч би десяту частину свого часу витрачали на роблення свого замість вимог від інших та лайки на адресу тих-хто-не-такі-як-вони, то й результатів було б більше. А так ... ви тим людям гроші не платите, так що й мову замовляєте не ви. Не подобається - не користуйтеся.

   Сядьте краще вивчіть дизайн + веб-програмування, та зробіть свій портал. Золота жила україномовних користувачів чекає на вас. Скоро будете мільонерами, напевне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.02 | Хвізик

    теж вірно. работать нада(-)

 • 2004.06.02 | хтось

  "УкрНет" до України відношення має мало

  Ця фірма стартувала чи то на інвестиціях з Ізраілю, чи то на залучених через Ізраіль грошах місцевих співплемінників. Тобто українською вона є здебільшого номінально.

  То якої ви хочете української мови? Іврит раніше з'явиться.

  Комерційна ідея "УкрНет", до речі, належить Семену Юфі (той самий, котрий був "Меркурій" і з якого починався "Лакі Нет" ще за Гульчука, зараз живе в Ізраілі).
 • 2004.06.02 | Хвізик

  search.com.ua

  до речі, внизу майдана чаом вискакує банер
  search.com.ua
  так така сама параша.
  все на рос. мові
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.02 | Skapirus

   Мова не про те.

   Ці "кампанії" позиціонують себе як "українські, національні", бла-бла-бла. Назвався українським - дай хоча б можливість мати український інтерфейс. Якщо ні - нєфіг присвоювати собі те, чого ти не пропонуєш. А що стосується search.com.ua, то як я бачу, вони і не обіцяли стати українськими. Але якщо добити ті кампанії, то можна і за згадану Вами взятися.

   Тепер відносно банера. В черговий раз пояснюю, це вже не раз тут пояснювала адмінгрупа: банер генерує банерна мережа, Майдан за банери внизу сторінки не несе відповідальності. На жаль, без цього не можна, нам треба теж хоча б мінімально рекламуватися в інеті. Напрклад, на інших сайтах, які є ворожими Майдану, але підключені до банерної мережі, може з"явитися банер нашого сайту.
 • 2004.06.02 | Роман ShaRP

  1. На www.ukr.net дійсно працюють неуки.2.Хай ще в ЄШКО напишуть

  На Майдані я три роки, і про те, що укр.нет - одна з найглючніших пошт в Уанеті я чую теж три роки.


  Був на пошті сьогодні, звернув увагу ... реклама ЄШКО - українською, зазначено, що вони схвалені міністерством фаши... перепрошую, освіти, проте там зазначено, що курси подаються російською.

  Привіт українізаторам. Незлий, тихий...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | хтось

   А що то є "ЄШКО", перепрошую? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.04 | Роман ShaRP

    "ЄШКО" - відомі та популярні кореспондентські курси.

    Відмаза та сама:

    http://www.escc.com.ua/about/faq.phtml

    5. Существует ли возможность получения учебных материалов на украинском языке?

    В связи с увеличением числа студентов на Украине, желающих заниматься на украинском языке, руководством ЕШКО предпринимаются меры по закупке дополнительного полиграфического оборудования, позволяющего производить учебники на украинском языке. К сожалению, эта проблема не может быть решена в короткий срок, ибо это приведет к резкому удорожанию наших услуг. Администрация Школы приносит свои извинения за неудобства, связанные с обучением на русском языке.


    І це при тому, що
    "Украинский филиал ЕШКО с центром в г. Харькове был открыт в ноябре 1992 г."

    Чи не здається вам, що за 12 років популярні курси, які, наскільки я пригадую, навіть телерекламу собі замовляли, моги б, якби хотіли, вже давно якщо не придбати обладнання, то вже точно зробити замовлення тим, в кого воно є?

    Чи я чогось не розумію?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.05 | RoRi

     Re: "ЄШКО" - відомі та популярні кореспондентські курси.

     Це загальноукраїнська проблема і потрібно її зупинити ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.05 | Роман ShaRP

      Загальноукраїнська проблема одна: де взяти гроші. (-)

    • 2004.06.05 | КП8416

     Ще 1996 року вони так відповідали

     моєму знайомому на аналогічне похання. 8 років теж час чималий. Знайомий від їхніх послуг відмовився, але те ЄШКО не менше року його діставало своїми брошурами, проспектами тощо - аби затягти в свої тенета. Такої б наполегливості та на оволодіння мовами. Здається мені, що фірма, неспроможна вивчити українську, так само неспроможна навчити і чужинської.
 • 2004.06.02 | RoRi

  Re: На www.ukr.net працюють неуки?

  Прошу всіх бажаючих приєднуватися до акції! Не залишайтесь осторонь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.05 | RoRi

   Приєднуйтесь до акції! (-)

 • 2004.06.06 | RoRi

  Адміни Укр.НЕТ не поважають українську мову!!!

  Сьогодні від адмінів Укр.НЕТ прийшло безграмотною українською мовою повідомлення з погрозами в адресу учасників акції!

  Приєднуйтесь до акції - захистимо українську мову!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.09 | ФілоСофт

   Re: Адміни Укр.НЕТ не поважають українську мову!!! (-)

 • 2004.06.09 | Тгоцкий

  Вы лучше здесь потребуйте, чтобы сделали

  страницу по-украински. Или по-русски. Ну в общем, хоть как-нибудь, чтобы понятно было
  http://www.araxphoto.com/
  А то фирма, находящаяся в Украине, занимающаяся тюнингом украинских фотоаппаратов - делает сайт на английском языке. Раньше и по-русски варианта не было - а сейчас появилось, но только головная страница. Технические характеристики отечественной техники - только на английском. Почему - непонятно.
 • 2004.06.11 | RoRi

  Re: На www.ukr.net працюють неуки?

  Це наше законне право вимагати від української компанії те, що нам гарантовано Конституцією!

  І не таким русонацистам вказувати що нам робити :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua