МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Ющенка на Руслану знайшовся Руслан

06/02/2004 | S@nya
У Ющенка на Руслану знайшовся Руслан

www.ПРАВДА.com.ua, 2.06.2004, 15:32


Першого червня, в День захисту дітей відбувся сеанс одночасної гри між дітьми з дитячого будинку "Отчий дім", що знаходиться в селі Петрівці, і чемпіоном світу з шахів Русланом Пономарьовим.

Турнір відбувся за сприяння фонду "Україна - 3000" і лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Чемпіон світу провів одночасно 15 шахових двобоїв. Віктор Ющенко подякував 20-річному шаховому вундеркінду за участь у благодійній справі і підкреслив, що "своїми перемогами на шахових турнірах Руслан зробив для іміджу України набагато більше, ніж політики".

Також, за інформацією прес-служби, лідер “Нашої України" пообіцяв, що жодна дитина з 52 тисяч сиріт не буде відчувати себе самотньою і отримає підтримку.

Діти, які взяли участь у турнірі, пообіцяли краще підготуватися до наступних зустрічей з Пономарьовим, а гросмейстер, в свою чергу, сказав, що при першій нагоді знову відвідає цей дитячий будинок.

Як повідомлялося раніше, інший кандидат на посаду президента Віктор Янукович узяв собі в радники переможницю цьогорічного конкурсу "Євробачення" Руслану Лижичко, а також зустрічався з братами-боксерами Віталієм і Володимиром Кличками, яким вручив грамоти Кабінету міністрів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".