МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко став президентом...і що буде дальше?

06/02/2004 | ВАСИЛЬ
Таке ось питання переслідує мене вже досить довго.Памятаєте книгу"Один в полі не воїн"?А чи зможе В.Ю.паралізувати корумповану Українську адміністрацію,чи зможе розпізнати хто злодій,а хто ворог України?Чи є в його команді досить СИНІВ УКРАЇНИ які перед своїм,ставитимуть добро українського народу-"МАЛОГО УКРАЇНЦЯ"?Хто очолюватиме державні структури?Звідки набере чесних службовців, сторожів правопорядку.У 1991 році я сильно переживав щоб Україна не пішла дорогою Польщі-вийшло ще гірше ніж думалося,польський бо взірець не був,і не є добрим.Но шлях яким повела Кучма Україну годі було і придумати.Малі прибалтийські країни зуміли доказати що ВОЛЯ їм дорожча за все.Але повертаючись до теми-мені цікаво(думаю,щоне тільки мені)в який спосіб майбутній президент(Янукович чи хтось інший з нинішньої злочинної банди не враховуєтся)ставлятиме УКРАЇНУ на ноги?

Відповіді

 • 2004.06.02 | Інший

  А цей постінг приб'ють

  А мене хвилює інше.

  Минулого разу Україну розвели на діполі "Кучма" чи "комуністи".

  Так я терпіти не можу Ющенко. Я не вірю, що він буде діяти в інтересах нації.

  Але зараз у мене питання до того, хто прибиває тут "неправильні" постінги.

  А чи ти певен, що не є новою дуркою протиставлення "ставленик Кучми" та "креатура Кучми"? Чи не підставили нам того, хто називав падлу "батьком", просто для каналізації правого вектору?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.02 | Dworkin

   Просто сейчас есть диполь: "Ющенко - Янукович"

   Выбирай, но осторожно :)
   Но выбирай!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.03 | Тестер

    Re: А якщо появиться диполь "Ющенко-Мороз"

    Це у випадку, коли комуністи з соціалістами висунуть Мороза і він запросто виходить в другий тур. А Яник за бортом і в другий тур не попадає...
    Як тобі такий розклад...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.03 | Nemo

     Єдиний випадок, коли Ющ гарантовано програє (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.03 | Тестер

      Re: Що цікаво, я також такої думки! (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.03 | Михайло Свистович

       А я впевнений, що гарантовано виграє. І ще впевнений, що

       такого диполя не буде.
     • 2004.06.03 | Мартинюк

      Це основний шанс для Януковича.

      Електорат поділиться приблизно на три рівні частини - влада в першому турі докидує голоси Януковичу і "лівому" - (Морозу чи Симоненку) і забирає в Ющенка так аби не пропустити Ющенка у другий тур
      Як це буде - дивись Донецьк 2002,чи Мукачево 2004. Врешті при приблизно однаковому поділі голосів на три частини, для цього достатньо буде махлянути на якісь 5-8% голосів.

      Гвалт і скарги до Європи нічого не допоможуть - ліві будуть твердити що все дуже чесно, а спостерігачі на виборах то агенти євроамериканського імперіалізму.

      В другому турі у лівих раптом зникнуть гроші на вибори, Симоненко почне нести якісь дурниці, по всій західній Україні за гроші Януковича урочисто перезаховають героїв УПА та жертв сталінізму, на східній повстановлють у кожному селі меморіали жертвам Голодомору, і електорат Ющенка важко зітхнувши, проголосує за Януковича.
      Одночасно вся Україна знову стане схожа то на Донецьк 2002 то на Мукачево 2004, з тою різницею що лівим уже ніхто нічого не буде докидати, а навпаки ...

      В принципі це повторення виборів 1999 року. І така ж сама дивна поведінка доброго чоловіка Мороза.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.03 | Shooter

       Це фантазії

       Ющенко попадає в другий тур 100%. Навіть якщо Симоненко підтримає Мороза - не отримає той "арифметично" весь рейтинг Симоненка (значна частина "його" електорату проголосує в такому випадку за Януковича), більше того - Мороз втратить (вже втратив) ще й відчутну частину "своїх виборців", котрі голосуватимуть, в основній своїй масі за Ющенка (маються на увазі "втрачені Морозом")

       При МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВОМУ результаті "першого" Ющенка в 25% сумарний результат перших трьох не перевищуватиме 60% - можу побитися з будь-ким об заклад.

       А от Пєця з підтримкою Мороза може і виявитися несподіванкою першого туру, відсунувши Януковича на 3 місце. Якщо, скажімо, Мороз зніметься десь тиждня за 2 до першого туру - щоб Банкова не встигла розкрутити дурнувату Наташу.

       Хоча найбільше я буду реготатися коли "балотуватимуться всі" - Ющ, Хам, Мороз, Пєця, Юля і ще сонм всяких пустовітренкокінахів. В цьому варіанті Мороз може отримати "почесне 5-е місце", після чого я би на його місці подався на пенсію...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.04 | Максим’як

        Re: Мартинюк правий. Про виставлення Ющенка на першому турі

        Про виставлення Ющенка на першому турі я теж писав і на таку саму схему вказував.

        Основною озанкою такого варіанту буде спільний кандидат Мороз від КПУ та СПУ. Почекаймо трохи.
       • 2004.06.04 | Мартинюк

        Це не фантазії - це арифметика

        Shooter пише:
        > Ющенко попадає в другий тур 100%. Навіть якщо Симоненко підтримає Мороза - не отримає той "арифметично" весь рейтинг Симоненка (значна частина "його" електорату проголосує в такому випадку за Януковича), більше того - Мороз втратить (вже втратив) ще й відчутну частину "своїх виборців", котрі голосуватимуть, в основній своїй масі за Ющенка (маються на увазі "втрачені Морозом")
        >
        Електорат Симонека голосує тільки за Симоненка , або за того , за кого Симоненко скаже. Хто сумнівається нехай підніме результати виборів з починаючи 1994 року .

        > При МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВОМУ результаті "першого" Ющенка в 25% сумарний результат перших трьох не перевищуватиме 60% - можу побитися з будь-ким об заклад.
        >
        В цьому випадку реальні голоси - 25% Ющенко і 35% Янукович + Мороз (Симонеко). Влада шляхом махінацій на дільницях та ЦВК забирає у Ющенка 4% і докидає собі ( і лівим)5% з мертвих душ,з голосів маргінальних кандидатів та тих які не прийшли на вибори. Результат операції 21% - Ющенко, 44% - Янукович + ліві. Останній результат по братськи ( у ЦВК) ділиться 22- Януковичу, 22 - лівим.

        > А от Пєця з підтримкою Мороза може і виявитися несподіванкою першого туру, відсунувши Януковича на 3 місце. Якщо, скажімо, Мороз зніметься десь тиждня за 2 до першого туру - щоб Банкова не встигла розкрутити дурнувату Наташу.
        >
        Це мрії які можуть здійснитися лише в цивізізованій країні.

        > Хоча найбільше я буду реготатися коли "балотуватимуться всі" - Ющ, Хам, Мороз, Пєця, Юля і ще сонм всяких пустовітренкокінахів. В цьому варіанті Мороз може отримати "почесне 5-е місце", після чого я би на його місці подався на пенсію...
        >
        Ви напевно так само реготалися у 1999 році коли виграв Кучма?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.04 | Shooter

         Помиляєтеся

         Мартинюк пише:
         > Shooter пише:
         > > Ющенко попадає в другий тур 100%. Навіть якщо Симоненко підтримає Мороза - не отримає той "арифметично" весь рейтинг Симоненка (значна частина "його" електорату проголосує в такому випадку за Януковича), більше того - Мороз втратить (вже втратив) ще й відчутну частину "своїх виборців", котрі голосуватимуть, в основній своїй масі за Ющенка (маються на увазі "втрачені Морозом")
         > >
         > Електорат Симонека голосує тільки за Симоненка , або за того , за кого Симоненко скаже. Хто сумнівається нехай підніме результати виборів з починаючи 1994 року .

         Електорат Симоненка в тотальній своїй масі голосує виключно емоціями. Електорат Симоненка в тотальній своїй більшості проживає на Сході і Півдні, де на попередніх виборах СПУ набрала цілу фіґу в порівнянні з Зає*ою! (особливо на Сході).В електораті Симоненка подавляюча більшість ностальгує за "счастслівим дєтством в ліце СССР (Російської комуністичної імперії)". І - що головне, - для електората Симоненка Мороз є чужий, оскільки розмовляє українською, є більш толерантний, більш європейський, ніж дважди місцевий зек крутий пацан Янукович, який їм верне згадане счастлівоє дєтство (бєз базара!)

         Тому 100% впевнений - до 40-50% електорату Симоненка за Мороза голосувати не буде, а буде за Януковича та дурнувату Наташу.

         > > При МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВОМУ результаті "першого" Ющенка в 25% сумарний результат перших трьох не перевищуватиме 60% - можу побитися з будь-ким об заклад.
         > >
         > В цьому випадку реальні голоси - 25% Ющенко і 35% Янукович + Мороз (Симонеко). Влада шляхом махінацій на дільницях та ЦВК забирає у Ющенка 4% і докидає собі ( і лівим)5% з мертвих душ,з голосів маргінальних кандидатів та тих які не прийшли на вибори. Результат операції 21% - Ющенко, 44% - Янукович + ліві. Останній результат по братськи ( у ЦВК) ділиться 22- Януковичу, 22 - лівим.

         :)
         Забудьтеся про махінації в 5%-10% голосів при 4 незалежних екзітполах. Себто, при бажанні можна прямо в чоло оголосити Януковича "наслєдніком" і взагалі скасувати вибори, проте Кучма на це не піде. Йому персонально по-барабану - чи стане президентом Янукович, чи Ющенко. А от революція в країні йому - без двох тижднів пенсіонеру, - абсолютно непотрібна.

         > > А от Пєця з підтримкою Мороза може і виявитися несподіванкою першого туру, відсунувши Януковича на 3 місце. Якщо, скажімо, Мороз зніметься десь тиждня за 2 до першого туру - щоб Банкова не встигла розкрутити дурнувату Наташу.
         > >
         > Це мрії які можуть здійснитися лише в цивізізованій країні.

         Ну...мріяти не заборониш ;)

         > > Хоча найбільше я буду реготатися коли "балотуватимуться всі" - Ющ, Хам, Мороз, Пєця, Юля і ще сонм всяких пустовітренкокінахів. В цьому варіанті Мороз може отримати "почесне 5-е місце", після чого я би на його місці подався на пенсію...
         > >
         > Ви напевно так само реготалися у 1999 році коли виграв Кучма?

         Ні, коли Канівська четвірка дружно пішла на вибори. Після чого я, "чесно відпрацювавши" свій громадянський обов'язок в першому турі, на другий тур просто забив.

         IMHO, набагато більшою є небезпека махінацій В ДРУГОМУ ТУРІ. Коли Ющ залишиться віч-на-віч з бандюками.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.04 | Мартинюк

          Електорат Симоненка це колишні члени КПРС і їх родичі.

          Візьміть процентний "вміст" комуністів у складі населення УРСР, прикиньте їх процент у складі виборців, помножте на 3-4 (близькі родичі і знайомі) і отримаєте цифру навіть більшу ніж постійно голосує за Симоненка.

          Це люди дисципліновані - свідомо чи несвідомо ( на побутових звязках) зберігають структуру партосередків. Оповіщаються телефоном - всі члени КПУ мали телефони. За кого скажуть - за того й голосують.

          Це показує марність надій на переагітування чи розмивання цього електорального угрупування.

          Щодо екзіт -пулів - вони проводилися і раніше.
          Не важко на 4 незалежних зробити 5 "залежних" і розчинити все в інформаційному шумі.
          До речі незалежні екзіт-пульники на злощасному "референдумі" також мимрили щось про "відсутність серйозних порушеннь", і взагалі їхні принципові звіти як правило досяжні лише для зарубіжних спонсорів - українці ж чують телевізійні інтервю "що загалом все було нормально"
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.05 | Михайло Свистович

           Це не так.

           Море колишніх членів КПРС та їх родичів голосують за інших кандидатів. А от за Симоненка часто голосують ті, які ніколи не були і не мають родичів у КПРС.


           Мартинюк пише:
           >
           > Це люди дисципліновані - свідомо чи несвідомо ( на побутових звязках) зберігають структуру партосередків. Оповіщаються телефоном - всі члени КПУ мали телефони. За кого скажуть - за того й голосують.

           Ця структура вже сильно послаблена. Зокрема в Ірпені ;), не без наших зусиль, вона тотально зруйнована. І зараз ми доб"ємо її остаточно.

           >
           > Це показує марність надій на переагітування чи розмивання цього електорального угрупування.

           Нема ніякої марності. Ми вже переагітували не менше чверті цього електорату на свій бік і посіяли сумніви в душі ще однієї чверті, яка також не голосує за комуністів. В нас втрати КПУ у 2002-му у порівнянні з 1998-м дуже суттєві, на відміну від України в цілому. В 19980му вони мали перше місце, в 2002-му - третє після НУ та БЮТ.

           >
           > Щодо екзіт -пулів - вони проводилися і раніше.

           Справжні не проводилися.
        • 2004.06.05 | Михайло Свистович

         Це неправильна арифметика.

         Мартинюк пише:
         >
         > Електорат Симонека голосує тільки за Симоненка , або за того , за кого Симоненко скаже. Хто сумнівається нехай підніме результати виборів з починаючи 1994 року .

         Ви коли останній раз спілкувалися з електоратом Симоненка? ;) Скажу Вам по секрету, що з 1994 року пройшло 10 років, і що серед електорату Симоненка, навіть серед найактивніших комуністів на місцях, є чимало таких, які проголосують за Ющенка. І ще більше не проголосують так, як скаже Симоненко.

         Люди - не солдатики на комп"ютері. Так просто ними не покеруєш.

         >
         > > А от Пєця з підтримкою Мороза може і виявитися несподіванкою першого туру, відсунувши Януковича на 3 місце.

         Не буде такого.
        • 2004.06.05 | vujko

         арифметика і "прогнози"

         Мартинюк пише:
         > Shooter пише:
         > > При МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВОМУ результаті "першого" Ющенка в 25% сумарний результат перших трьох не перевищуватиме 60% - можу побитися з будь-ким об заклад.
         > В цьому випадку реальні голоси - 25% Ющенко і 35% Янукович + Мороз (Симонеко). Влада шляхом махінацій на дільницях та ЦВК забирає у Ющенка 4% і докидає собі ( і лівим)5% з мертвих душ,з голосів маргінальних кандидатів та тих які не прийшли на вибори. Результат операції 21% - Ющенко, 44% - Янукович + ліві. Останній результат по братськи ( у ЦВК) ділиться 22- Януковичу, 22 - лівим.

         Подібна арифметика, певно, лежить у основі вибори цифри 22-23% голосів за Ющенка як прийнятної для бандюків (при явці 65-67%). Псевдопрогнози коло цієї цифри і коливаються.
      • 2004.06.04 | SpokusXalepniy

       Опять шахматы! ? Зачем нам шахматы, если мы мастера в "чапаева"!

       Мартинюк пише:
       > Електорат поділиться приблизно на три рівні частини - влада в першому турі докидує голоси Януковичу і "лівому" - (Морозу чи Симоненку) і забирає в Ющенка так аби не пропустити Ющенка у другий тур
       > ...
       > В другому турі у лівих раптом зникнуть гроші на вибори, Симоненко почне нести якісь дурниці, по всій західній Україні за гроші Януковича урочисто перезаховають героїв УПА та жертв сталінізму, на східній повстановлють у кожному селі меморіали жертвам Голодомору, і електорат Ющенка важко зітхнувши, проголосує за Януковича.
       > Одночасно вся Україна знову стане схожа то на Донецьк 2002 то на Мукачево 2004, з тою різницею що лівим уже ніхто нічого не буде докидати, а навпаки ...
       > В принципі це повторення виборів 1999 року. І така ж сама дивна поведінка доброго чоловіка Мороза.

       Этот правильный в своей логике вариант возможного развития событий.
       Он настолько же логически обоснован, насколько вариант Шутера (см. ниже), когда в самый последний момент все возможные и "невозможные" кандидаты начинают выборы каждый за себя, т.е. каждый, как шакал, будет норовить откусить маленький процент от другого.

       Мне кажется, что Оба эти варианта рискованы для власти ИМЕННО потому, что в них заложены большие проценты... непредсказуемости окончательного решения властного вопроса. Кучма НЕ ИГРАЕТ в ОРЕЛ-РЕШКУ. Он не играл и не играет в такие игры! У него другая психика. Он может сколько угодно держать удар в самых безнадежных ситуациях, но на поклон случаю он не пойдет.

       Варианты Мартынюка и Шутера как довольно логичные были бы очень уместны в стране, которая находилась бы, ну, хотя бы на полдороге к американским или английским выборам. Здесь же правит бал ЧИСТО бандитский подход. Их "логика" совсем иная. Вы только подумайте чем они рискуют!!! Миллиардами! Это вам не поправки к конституции, которые начнут себя проявлять еще когда.

       Поэтому, думаю, власть пойдет на снятие Ющенко до выборов на "законных" основаниях (путем провокации).

       Вы только поглядите на Мукачево. Никто, ничего сделать не может даже в таком сверхнаглом властном подходе. Уверяю вас, что для снятия Ющенко будут "основания" куда более "законные", чем теперешние. И если там - с мукачевскими событиями - ничего не могут поделать, то здесь - при формальной законной правильности - даже миреканские наблюдатели носа не подточат.
       Ещё раз, в нормальной стране, с нормальным судом авторы таких провокаций потеряли бы всё, что только можно потерять на десятки лет вперёд и поэтому на такие провокации они бы не пошли. В Украине же сейчас - собственная логика. Бандитская.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.04 | DADDY

        Re: Опять шахматы! ? Зачем нам шахматы, если мы мастера в "чапаева"!

        100%!!!!
        А також не виключений варіант фізичного усунення.Саме тому, що мова іде про міл"ярди.
        А щодо того, що "Кучмі, без двох тижднів - пенсіонеру, не потрібна революція...", то ХА-ХА-ХА !!!
        У нас не Югославія, не Грузія і не Венісуела, навіть не Гаїті.
        Почеше репу пересічний малий українець, плюне в сторону Банкової:"А, раз...бісь воно все..." і піде далі зі своєю кравчучкою до польського, італійського, португальського хозяїна найматися у крипаки.
        DIXI
       • 2004.06.04 | Мартинюк

        Основний алгоритм дій влади на виборах :

        Влада дуже добре добре навчилася маніпулювати виборами.
        Все таки в Україні на відміну від Латинської Америки краще викладали математику, в тому числі й вищу.

        Основний алгоритм дій влади на виборах :

        1.Розділити неприхильний до себе електорат на стільки частин, щоб ці частини стали меншими або рівним тій частині, яка владу підтримує.

        2. Дрібні "розбіжності" компенсувати відносно невеликим махінаціями та порушеннями.

        Реально використовуються набагато складніші, часом вельми витончені видозміни цієї схеми - наприклад додається спонукання до неголосування,безплатні електрички до дач, агітація про бескорисність виборів і таке подібне.
       • 2004.06.05 | Сергій

        Re: Опять шахматы! ? Зачем нам шахматы, если мы мастера в "чапаева"!

        І кожного разу додавайте -
        К О М У Н О Б А Н Д И Т С Ь К А !
    • 2004.06.03 | хтось

     Тоді Мороз або Симон - президент, а ведмедик - прем'єр автоматич

     автоматично.

     Бо ведмедик їх обох годує і танцює.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.03 | Михайло Свистович

      Не буде ведмедик прем"єром. "Невдячні" вони (-)

    • 2004.06.03 | Shooter

     При будь-яких диполях Ющенко виграє

     Якщо вибори будуть проведені хоча би "напівдемократично".

     Все решта - від лукавого.
  • 2004.06.03 | Михайло Свистович

   Не прибили? А Вам же так хотілося. Re: А цей постінг приб'ють(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.04 | Максим

    Вийнятки для того і треба,

    Щоб підтверджувати правило
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.05 | Михайло Свистович

     Взагалі найгнилішим є безпідставне ляпання язиком, чим на 100% є

     звинувачення у гіпотетичних майбутніх вчинках. А ще найгниліше потім, коли прогнозований вчинок не стався, робити хорошу "міну" при поганій грі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.05 | Максим

      Ви занадто сильно нервуєтеся

      Якщо я неправий - навіщо такі емоції з вашого боку?...
      --------
      Ще скажіть, що на Майдані постинги не убивають. Так Вам всі і повірять
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.05 | Михайло Свистович

       Я взагалі давно облишив погану звичку нервуватися.

       Максим пише:
       > > Ще скажіть, що на Майдані постинги не убивають.

       Вбивають. Але не так масово і не за тим принципом, що Ви намагаєтесь нам приписати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.05 | Patriot

        Тут їх переважно чмирять, за словами п.Шутера

        Як Вовка Путін терористів у сортирі :)
 • 2004.06.03 | хай буде "Бац"

  Re: Віктор Ющенко став президентом...і що буде дальше?

  Якби в Україні громада мала вплив на владу - тоді б було пофігу кого оберуть. Всерівно чогось такого що не подобалося б народу ніхто не чинив. Тому єдиний вихід чинити тиск на владу. От такі от пироги (з сиром).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | Мартинюк

   Тиск на владу - не голосувати за її представника.

   Народ має право на помсту.
 • 2004.06.03 | Nemo

  Роман Безсмертний вчепиться в горлянку Рибачуку за посаду

  глави АП. За цим із захопленням спостерігатиме ЗН, а Юля писатиме розлогі статті сповпені напівнатяків на гризню.

  Тим часом Тарасюк, Пинзеник, Бродський та інші керівники партій, що входять до НУ почнуть вимагати губернаторських посад, кожен в облюбованому регіоні. За "доступ до тіла" почнеться нова конкуренція, яку легко виграє Віра Павлівна, агресивно-туповатий чиновник апарату Ющенка. Та ще Іван Степанович Плющ.

  Країна рахуватиме дні, сотні днів, але нічого на перший погляд не зміниться. Окрім людей при владі. І лише після того, як новий уряд очолюваний Павленком (для чого Ющенку справжній прем"єр :-) ) почне формувати бюджет 2005 року, а Терьохін з Пинзеником проведуть повноцінну податкову реформу, економіка зітхне з полегшенням і у людей з"являться гроші.
 • 2004.06.03 | Максим’як

  Re:Декому буде зле, а декому вже зле, бо Кучми не буде при владі

  Декому буде зле, а декому вже зле, бо Кучми не буде при владі.

  1. Не буде у нас при Ющенку Мукачевів. Не буде. Це добре. Нехай мені хтось заперечить.

  2. Журналісти не будуть вмирати за правду, бо Ющенко не віддасть наказ на знищення, як це робив Кучма чи тепер Медведчук?

  3. Через рік-два не стане бандитів, рекету та іншої сволочі, а податківці, судді, прокурори, чиновники та міліціонери за хабарі будуть сідати до в"язниці.

  4. Будуть виплачуватися зарплати вчасно і виплачуватися пенсії. Будуть зростати зарплати і пенсії. Урожай ніхто не буде розкрадати та вивозити задурно, а ринок буде встановлювати ціну.

  5. Буде працювати Одеса-Броди і ціна на бензину не буде зростати, а навпаки падатиме.

  6. У Пінчука, Медведчука, Суркіса, Кучми відберуть 10 млрд. дол. і на них реконструюють шахти, даватимуть державні позики населенню і т.д.

  7. Український народ буде щасливий і буде дбати сам за себе і кожен розраховуватиме на свої сили.

  ---------
  П.С.
  Якщо є бажаючі продовжити список, то це буде дуже добре.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | SpokusXalepniy

   Об одном только прошу...

   ... не продолжайте список!!! Я и так на третьем пункте от счастья уже весь в слезах был.

   Максим’як пише:
   > Декому буде зле, а декому вже зле, бо Кучми не буде при владі.
   > 1. Не буде у нас при Ющенку Мукачевів. Не буде. Це добре. Нехай мені хтось заперечить.
   > 2. Журналісти не будуть вмирати за правду, бо Ющенко не віддасть наказ на знищення, як це робив Кучма чи тепер Медведчук?
   > 3. Через рік-два не стане бандитів, рекету та іншої сволочі, а податківці, судді, прокурори, чиновники та міліціонери за хабарі будуть сідати до в"язниці.
   > 4. Будуть виплачуватися зарплати вчасно і виплачуватися пенсії. Будуть зростати зарплати і пенсії. Урожай ніхто не буде розкрадати та вивозити задурно, а ринок буде встановлювати ціну.
   > 5. Буде працювати Одеса-Броди і ціна на бензину не буде зростати, а навпаки падатиме.
   > 6. У Пінчука, Медведчука, Суркіса, Кучми відберуть 10 млрд. дол. і на них реконструюють шахти, даватимуть державні позики населенню і т.д.
   > 7. Український народ буде щасливий і буде дбати сам за себе і кожен розраховуватиме на свої сили.
   > ---------
   > П.С.
   > Якщо є бажаючі продовжити список, то це буде дуже добре.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.03 | Nemo

    І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син

    і буде мати і соплі будуть на землі. Соплі юначого романтизму Максим"яка, який весь в сльозах раптово прозріє і побачить, що після обрання Ющенка доведеться ще пахать і пахать, і що через рік або два навіть у його рідному Львові залишаться хабарники :-)
   • 2004.06.03 | Максим’як

    Re: Спокусе, я серйозно. У Польщі і Чехії 3-й п. відсутній.

    Думаєте, що у нас цього важко досягнути за 1-2 роки.

    Якщо кілька податківців чи суддів сяде і це буде через ЗМІ зрозуміло доведено всьому суспільству, то які питання?

    Ви намагаєтеся зробити клоунаду із мого серйозного допису. Я нічого такого не описав, крім звичайної демократичної системи, у якій діє закон. Чому Польща цього досягла чи Естонія, а Україна - не має, за Вашим сарказмом, права?

    Може Ви мені поясните свою позицію.
  • 2004.06.03 | ВАСИЛЬ

   Re:Декому буде зле, а декому вже зле, бо Кучми не буде при владі

   ....і мені таке мрієтся,але(десь завжди "сунется" нахабне але)хто реалізуватиме цю програму?Питання в тому,чи має майбутній президент людей в яких чисті руки і які зможуть "витиснути"дотеперішній злочинний режім?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.03 | Михайло Свистович

    І що ж нам робити? Ниття на форумах не пропонувати.

    ВАСИЛЬ пише:
    > ....і мені таке мрієтся,але(десь завжди "сунется" нахабне але)хто реалізуватиме цю програму?Питання в тому,чи має майбутній президент людей в яких чисті руки і які зможуть "витиснути"дотеперішній злочинний режім?
  • 2004.06.03 | Zy

   Re:Декому буде зле, а декому вже зле, бо Кучми не буде при владі

   8. Нове ТБ.
   На телебаченні з’явлються нові проекти та програми, до студій будуть запрошувати тих особистостей, котрих вимагатиме глядач :) Буде багато, багато Думок, змістовних розмов та дискусій. А ще, відновиться "Остання барикада" (або щось на зразок) :)
 • 2004.06.03 | Максим’як

  Re: Для тупих і зовсім тупих "Пора" має прості пояснення (-)

 • 2004.06.03 | Ігор Немашкало

  Не у презі справа

  у темі http://maidan.org.ua/n/free/1085750815
  я намагаюся довести, що треба сподіватися не на преза, а на себе. Не Ющенко чи інший месія ставитиме Україну на ноги, а тільки ми, народ. Іншого немає.
  Хоча, якщо виходити з науки політології, народ, обираючи президента, має право сподватися на його посильну участь в керуванні та оздоровленні країни, виконання добірки стандартних функцій з керування державою. Вважаю, що Ющенко цю стандартну добірку функцій виконає не гірше від попередніх президентів. А ось щоб перемогти та знищити все це кубло злочинців в правоохорнних органах, органах влади, все свавілля, на це він, як і інша людина, хоч вона буде тричі президентом, неспроможний. На це спроможне тільки розвинуте громадянське суспільство, ми з вами. Так що треба змінити пріорітети і сподіватися найперше на себе, а не кидати усі роздуми та сили на майбутні вибори президента.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | ВАСИЛЬ

   Re: Не у презі справа

   Ви це дуже гарно з "демократичної"точки зору бачите,і добре що покликуєтесь на політологію,але десь по дорозі губите істину-а вона ось така:
   -до влади(тої виконавчої теж) сунуться ті в кого є гроші,бідосі не допустять до корита;
   -пересічний громадянин не дбає і не хоче"завертати"собі голови проблемами навіть найближчого середовища,його це прямо не цікавить,
   -тойже вище згаданий дуже часто не розуміє(і не мусить)процесів які мають вплив на життя країни(тому то окремі відомства очолюють спеціалісти,або племінники племінників,які мають своїх дорадників);
   -український ІВАН з його рабським менталітетом,ще не готовий добиватись своїх прав,він ще мне в руках шапку і переступає з ноги на ногу коли розмовляє чиновником,
   -ВСЮДИ У СВІТІ ПАНУЄ БЮРОКРАТІЯ І ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН ЦЕ НУЛЬ-про це мусимо памятати!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.03 | Михайло Свистович

    Так шо дєлать? За кого голосувати?

    ВАСИЛЬ пише:
    >
    > -пересічний громадянин не дбає і не хоче"завертати"собі голови проблемами навіть найближчого середовища,його це прямо не цікавить,

    А я от пересічний громадянин. І якось так не підпадаю під це визначення.

    > -український ІВАН з його рабським менталітетом,ще не готовий добиватись своїх прав,він ще мне в руках шапку і переступає з ноги на ногу коли розмовляє чиновником,

    Це Ви про себе? Бо я ось таким себе не вважаю. І знаю ще багатьох, хто так не вважає. І серед них є люди з ім"ям Іван.

    > -ВСЮДИ У СВІТІ ПАНУЄ БЮРОКРАТІЯ І ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН ЦЕ НУЛЬ-про це мусимо памятати!

    І шо дєлать? За кого голосувати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.03 | Shooter

     Недогадливий ти якийсь сьогодні, Михайле

     Михайло Свистович пише:
     > ВАСИЛЬ пише:
     >
     > > -ВСЮДИ У СВІТІ ПАНУЄ БЮРОКРАТІЯ І ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН ЦЕ НУЛЬ-про це мусимо памятати!
     >
     > І шо дєлать? За кого голосувати?

     За Януковича, звсіно. Він же ж в тюрязі побував, крутой значиться - от всім бюрократам, котрі п'ють народну кров, і зробить пиздець...

     Хлопці, їй-бо, з фантазією - ващє галяк?
     І навіть вумний Марат вже негоден допомогти?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.03 | Михайло Свистович

      Ну темний я, темний. Чекаю, може Василь просвітить (-)

    • 2004.06.04 | ВАСИЛЬ

     Re: Так шо дєлать? За кого голосувати?

     Пане Свистович якщо Ви одиниці утотожнюєте з народом,то дуже погано,якщо Ви думаєте що пересічний Іван не мне шапки-то Ви помиляєтесь і то грубо,це свідчить лиш про те що Ви визнаєте принцип"моя хата з краю і я лиш себе знаю" а Ви ж не Українці,Ви тільки одиниця-один Українець.А так поправді мені не ідеться про тупцювання в місці,бо ж від правди суб"єктивної нам не втекти.Гляньте трішки дальше ,тай знайдіть відповідь чому то мільони синів і дочок України опинились як каторжники на закордонних заробітках?Для мене вони усі не мали вже сили зносити приниженя і не хотіли мняти тоїж шапки і не хотіли більше переступати з ноги на ногу.Але вони не знали який то добробут чекає їх в"демократичному"світі.Видаєтся що і Ви часамизабувєте про реалія в яких опинилось суспільство.
     З првагою Василь.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.05 | Михайло Свистович

      Я так і не отримав відповідь на своє ну дуже конкретне питання.

      ВАСИЛЬ пише:
      > Пане Свистович якщо Ви одиниці утотожнюєте з народом,то дуже погано,якщо Ви думаєте що пересічний Іван не мне шапки-то Ви помиляєтесь і то грубо,це свідчить лиш про те що Ви визнаєте принцип"моя хата з краю і я лиш себе знаю" а Ви ж не Українці,Ви тільки одиниця-один Українець.

      Моя хата з краю? Та я за свою хату вже 5 років не дбаю :) Все інше - туфта. Не судіть всіх по собі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.05 | ВАСИЛЬ

       Re: Я так і не отримав відповідь на своє ну дуже конкретне питання.

       От Ви і відповіли самі собі-вже не дбаєте про свою хату ПЯТЬ років,чого ж Ви очікуєте,що хтось буде дбати про Вашу хату?А я так як і Ви ,як і всі вільні від зовнішнього тиску люди СУДЖУ-МІРЯЮ своєю міркою і дивлюсь на Світ своїми очима і висловлюю свої думки!
       З повагою Василь.
   • 2004.06.03 | S.D.

    поясните мне...

    > -ВСЮДИ У СВІТІ ПАНУЄ БЮРОКРАТІЯ І ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН ЦЕ НУЛЬ-про це мусимо памятати!

    ВАСИЛЬ, объясните мне,если все везде одинаково, почему тогда есть страны, в которых люди жить не хотят и миллионами бегут оттуда при первой возможности, а есть такие, которые вынуждены закрываться заборами от миллионов званных и незванних иммигрантов?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.04 | ВАСИЛЬ

     Re: поясните мне...

     ...незнаю чи зумію,але попробую...прошу скажіть шановний: скільки ложок Вам треба щоб їсти одну миску борщу?І наступне :скільки візьмете з собою в останню дорогу?
     Я щоденно бачу і жадність і захланність,і тому є ці загороди,тому ці ненажерті бояться що прийдуть голодні і відберуть в них те що вони підсвідомо збираются забрати на той світ....
     А якщо ідеться про бюрократію,то є в мене не багатий але життєвий досвід з кількох країн.Був навіть час коли соромно мені було за критику соціалістичної(не радянської)бюрократії,яка порівняно з тзв.демократичними країнами виявилась садочком.Щоб провірити сказане мною, підіть у Києві на Ярославів Вал і зайдіть в любе посольство,там зустрінетесь віч на віч,з життям!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.04 | S.D.

      И все равно...

      почему от украинских бюрократов народ убегает к бюрократам немецким, а назад - никто не спешит?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.06 | Василь

       Re: И все равно...

       Попробою передставити моє бачення цієї проблеми,не знаю чи вона Вас буде влаштувати.Отже моя думка така:в Україні уклаїнець має до діла зі своїм урядовцем-бюрократом,йому мусить притакувати і йому мусить приподобуватись.Натомість в Німеччині,Голандії,Португалії він і мови не знає-посередником між ним а працедавцем є хтось,хто перекладає йому(мову).Крім цього заробітки тих нещасних заробітчан влаштовують обі сторони.Не має сенсу вкривати,що працедавець зарабляє на низько оплаченому нелегалу-тут спрацьовує вже економічний закон.А те що нелегал робить усе щоб не попасти вруки чиновнику мені зрозуміло,бож наслідком буде депортація.Чи пояснив вистачаюче?
       Це моє розуміння проблеми,сперте і на власному досвіді.
       З повагою Василь.
 • 2004.06.03 | Правник

  Ви цього не дізнаєтеся, якщо він не стане. Тож Так! Ющенко! (-)

 • 2004.06.03 | Тестер

  Re: Петя ніколи не буде президентом! Медицинський хвакт! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.04 | Нестор

   Ющенко теж ніколи не буде президентом (-)

 • 2004.06.03 | Чучхе

  В "Мертвих душах" був виведений персонаж

  одного полковника, який, борючись з одними бюрократами і хабарниками, оточив себе ще більшими іншими бюрократами і хабарниками...

  втім, я хотів би помилятись, хоча оточення Ющенка, тим більше так звані "молоді політики" у мене не викликає ніякої довіри...
 • 2004.06.03 | KAKTUZZ

  Re: Віктор Ющенко став президентом...і що буде дальше?

  А Шнур із групи "Лєнінґрад" у таких випадках співав:"Кака сказал один мудрец--скор всем прийдет п*здец!!!"

  Має рацію! Бо він добре вчився 1рік!!! на вечірньому факультеті разом з автором цього допису в ленінградському інституті ім. Крупської. Результати навчання видно! Хіба ні?

  Фотку з дебілами переслав на і-мейл! Там на фоті момент вручення Генеральним секоретарем МФЖ Ейденом Вайтом "НОТИ ПРОТЕСТУ" Януковичу і зв*язку із станом преси в Україні.
 • 2004.06.04 | Таваріщ Маузєр

  Дальшє будєть як у пєснє - Дальшє... Дальшє дєйствувать будєм Ми

  ВАСИЛЬ пише:
  > Таке ось питання переслідує мене вже досить довго.Памятаєте книгу"Один в полі не воїн"?А чи зможе В.Ю.паралізувати корумповану Українську адміністрацію,чи зможе розпізнати хто злодій,а хто ворог України?Чи є в його команді досить СИНІВ УКРАЇНИ які перед своїм,ставитимуть добро українського народу-"МАЛОГО УКРАЇНЦЯ"?

  Ну якіє можуть буть сумніви. Он ув Грізіі Тав.Міша шо дєлаєть... Так ми ж нє хужєє.

  Скажєть Адєсу-Броди запустіть - запустім.
  Скажєть ріхворму здєлать - здєлаім.
  Скажєть ув Кріму парядок навєсть - навідьом.
  Скажєть Тав.Алігархов парвать - парвьом.
  Скажєть іканоміку паднять - падимім.
  Скажєть ВВП падвоіть - падвоім (з апєріжєнієм грахвіка шоб у прєзідєнтскій тєрмін 4-лєтній укласться). І дальшє будєм падвоювать швідчє чєм у Кітаі - кажєн прєзідєнтскій (гєтьманскій) тєрмін Тав.Юща (іканоміку шоб бєз пєрігібов зручно падвоювать за 7 лєт патаму із іканамічєской цілісаабразності слєдуєт встановіть гєтьманскій тєрмін ув 7 лєт).

  Главноє нє мішать, а спасобствувать. Скока можна про мАЛОВА вКРАЇНЦА? Врємя Вєлікіх Вкраінцєв.
 • 2004.06.04 | Patriot

  І заапанує в Україні щістє, якого не було

  Добрий дядько Ющенко роздасть посади тілько чесним політикам, які сплють і думають, як допомогти бідному українському народу. А розпізнавати нікого не треба буде. Уже всі при ньому, найчесніші, найсправедливіші, ось тільки міністра пропаганди обрати треба буде :)
  І зійде на нас така демократія, що всі сі забудемо і будемио жити довго й щасливо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.07 | Таваріщ Маузєр

   Таваріщ Маузєр павторюєть ішо раз - Правда Пєрєможєть

   Таваріщ Маузєр ужє атвєчав Тав.Patriotу ув гілкє "Чому Ющенко ПЕРЕМОЖЕ!". Нє даходіт чі шо?

   Таваріщ Маузєр павторюєть ішо раз:

   01-06-2004 04:08, Таваріщ Маузєр
   Правда Пєрєможєт
   http://maidan.org.ua/n/free/1086052089

   Patriot пише (пачєму пєрєможєт Тав.Ющ):
   > 1.Тому що в цьому свято переконані значна частина майданівців.
   > 2.Тому що він непогрішний і завжди все робить правильно.

   Ета канєшна так. Но справа нє в асабістостях а в канєчном різультаті. Шо пєрєможєт - Дабро чі Зло, Правда чі Крівда, Народ чі Алігархія, Вкраїна чі Расссєя (ув ліцє неокалоніальной адміністрації).

   Тав.Ющ он як Дімакратія (тіпа "Тав.Янус як Ахвріка"). Нєсавєршєнная єнта сістєма, но кращєй ішо нєту. Тож і кращєво за Тав.Юща прі єво нєдоліках пака нєту. Но кращій можєт і з"явіцца. Тав.Ющ ужє достатньо набрід і прєдєли за-протів шіроко відомиє. А як вигулькнєт какой новий Гірой (Гіроіня) тіпа Тав.Міша(Грузінскій) - і такоє бить можєть. А в гіршєм випадкє і Тав.Мороз згодіцца.

   З намі Тав.Бог і Правда Святая.

   Зара Тав.Бог явно спріяєт Вкраїнє - Тав.Клічко, Таварішка Руслана, нєчуваний падйом іканомікі. Ну то поспріяєт ішо раз.

   Такой сібє палітолог Тав.Видрін якось напісав був статтю "Матріца", суть якої шо усє єнті Таваріщі Януси-Хами ніяк нє адвєчают вєяніям сучасності (Матріцє), хай хоч Данєцк разом з Адєсой та Масквой за ніх падпішєцца. І єнті вєтри сучасності змєтут іх з арєни діяльності як староє сміття. Казав був адін - "Вєлікіє воіни з'являюцца в час вєлікіх бітв".

   Правда Пєрєможєт.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua