МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У День журналіста відбудеться акція "Волю слову!"

06/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
6 червня цього року в Києві відбудеться акція журналістської солідарності „Волю слову”, в рамках якої на Хрещатику на площі перед Київрадою відбудеться акція „Жива Газета” – виносна редакція за участі представників українських ЗМІ з живим робленням газети, її тиражуванням та поширенням серед мешканців та гостей столиці. Одночасно з цим передбачається діяльність Інтернет-версії проекту для доступу користувачів з-поза меж Києва та України. Про це кореспонденту ІМІ повідомив Олег Онисько, заступник редактора "Львівської газети".

За словами Олега Ониська, протягом минулих років українська влада неодноразово показувала своє ставлення до незалежної преси – судові позови проти видань з суто політичним контекстом, переслідування і вбивства журналістів, закриття видань... По сьогоднішній день невідомі обставини зникнення Георгія Гонгадзе та вбивства директора телерадіокомпанії „ТОР” Ігоря Александрова.

- За останній час ми не побачили не тільки намірів виправити ситуацію, але й стали свідками посилення адміністративного і політичного тиску на незалежні видання. Судові переслідування „Української Правди”, „України молодої”, „Львівської Газети”, тиск на „5 канал”, припинення мовлення радіо „Континент”, позбавлення сталих частот радіо „Свобода”, невидача ліцензії на власні частоти для „Громадського радіо”, переслідування і перешкоджання в роботі журналістів – побиття журналіста Володимира Бойка просто в судовій залі, не акредитації журналістів в державних органах влади, погрози журналістам „5 каналу” депутатами Мукачівської міської ради, провокації, здійснені в Мукачевому проти журналіста Інтернет-видання „Гаряча Лінія” Костянтина Сидоренка, побиття головного редактора чернівецької газети „Час” – перелік можна продовжувати скільки завгодно довго”, - кажуть львівські журналісти.

“6 червня, в день професійного свята журналістів, - зауважив Олег Онисько, - ми можемо продемонструвати свою здатність працювати і поширювати інформацію навіть за найнесприятливіших умов”.

Цього дня планується щогодини в живому режимі видавати і поширювати серед мешканців і гостей Києва „Живу газету”, яка одночасно б поширювалася і в Інтернет-варіанті. “Нехай не сподіваються творці тоталітарної системи, що існують механізми, які придушать свободу слова, що позакриваються газети, що буде доведено до відчаю журналістів. Наша акція стане попередженням для влади – нас не зламати!”, - резюмував пан Онисько!

http://imi.org.ua/?read=3769:1

Відповіді

 • 2004.06.04 | Роман ShaRP

  А час? А хто з наших буде?

  Здається, я вже приєднався до цієї акції 9.03го, тому не маю права мовчати. Хто хоче побачити ShaRP'а живцем - давайте домовлятися. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.05 | Михайло Свистович

   На жаль, без мене. Мене не буде в Києві. (-)

 • 2004.06.04 | Vadym Gladchuk

  Re: У День журналіста відбудеться акція "Волю слову!"

  Може варто Свистовичу зроблені ним літери, що перетворюються на живий напис "Волю слову" позичити для цієї акції ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.05 | Михайло Свистович

   Вони зачинені далеко, мене нема, ніхто їх не зможе забрати.

   Якби раніше я знав про цю акцію :(
 • 2004.06.04 | Vadym Gladchuk

  Re: У День журналіста відбудеться акція "Волю слову!"

  Час початку акції - 12.00. Місце проведення - Хрещатик,36
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.05 | Elena

   Re: У День журналіста відбудеться акція "Волю слову!"

   А на "Телекритике" висит сообщение, что акция пройдет по адресу Хрещатик,27.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.05 | Vadym Gladchuk

    Re: У День журналіста відбудеться акція "Волю слову!"

    Точно - Хрещатик,27!!!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua