МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопіль щоденно малює “обличчя кучмізму”.

06/03/2004 | ПОРА!
Акції пройшли 1 і 2 червня, і мають продовжуватися сьогодні.

1 червня перед третім корпусом Тернопільської академії народного господарства (вул. Львівська) розпочалась інформаційно-мистецька акція “Намалюй обличчя кучмізму”, присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

Організаторами виступили молоді активісти-волонтери кампанії “ПОРА!”, що діє з березня 2004 року.

Молоді люди під час великої перерви розгорнули білі плакати на асфальті, щоб кожен бажаючий зміг виявити своє ставлення до явища „кучмізму” та проблем в державі загалом. Серед групи зацікавлених студентів поширювались інформаційні матеріали. Їх закликали активно приєднатися до процесу “малювання” графіті. Все це супровджувала українська музика стилю “Революція на граніті”.

Протягом кільканадцяти хвилин “обличчя кумізму” виринуло перед присутніми своїми запитаннями: “Що таке кучмізм?” “Де Гонгадзе?” “Пора?” І з низу була красномовна відповідь: “Кучма – ЗЛО! Так! ПОРА! Настав час діяти!”

Але останнього плакату молодь не встигла намалювати, оскільки нагрянула охорона ВУЗу та міліціонери, які недвозначно пояснили, що акція “заважає працювати викладачам”, і тому від них надійшли скарги. Цікаво, як могла вулична акція заважати викладачам читати лекції в аудиторіях. Хіба що викладачі відчували нестримне прагнення самим до неї долучитися, але ж мусили робота є робота. От тільки навіщо звертатися до міліції, коли можна було попросити організаторів провести таку саму акцію після закінчення лекцій.

2 червня акція продовжилась біля педагогічного університету. Молоді люди розгорнули свої плакати на огорожі по вулиці Кривоноса з метою продовжити своє “малювання графіті”. Акція протривала півтори години, поки не “прокинулись” охоронці на чолі з проректором університету, які в грубій формі примусили хлопців “припинити акцію і піти геть, а то буде “ЧП” (цитата начальника охорони).

Наступна спроба намалювати “обличчя кучмізму” має відбутися сьогодні біля Технічного університету.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000061.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua