МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Питання з приводу навчань з розгону демонстрацій

06/03/2004 | Роман
Всім привіт! Прохання до всіх: хто знає щось з приводу навчань з розгону демонстрацій, напишіть, будь ласка, терміново! І ще - чи була подібнра інформація на "Майдані"?

Відповіді

 • 2004.06.03 | Чучхе

  Ось про найбільші з них (з танками)

  Хочу тільки доповнити це коротке зведення з 1+1 тим, що міліціонери, які грали в "заворушників" тримали гасла "Ганьба" та "Свободу слову" (!!!!!!!!-Ч)

  http://www.1plus1.ua/news/?12-12-2003

  Сьогодні керівники усіх обласних управлінь міліції вчилися в Києві заспокоювати масові заворушення


  Автор: Оксана Щербина
  Камера: Валентин Шилко


  Для цього всіх генералів вивезли на полігон під Києвом, де вони спостерігали за діями пілеглих – бійців внутрішніх військ. Міліціонери розділилися навпіл – одні грали роль заворушників – інші їх втихомирювали.


  За легендою навчань, міліція втихомирювала масові заворушення в одному з українських міст. Демонстранти, роль яких виконували переодягнуті міліціонери, пробирались до міськадміністрації. Спочатку події розвивались спокійно, але якоїсь миті демонстрація стала агресивною, некерованою і люди взяли напрям на адміністрацію - з метою захопити її. Події, що нагадують розвиток ситуації в Грузії – але з українським присмаком.


  Ситуацію ускладнили - на заклики ніхто не реагує, натовп намагається прорвати міліцейські кордони. Правоохоронці у масі виявили підбурювачів і швидко, щоб не постраждати самим, вихоплюють їх по одному з юрби. Остаточно натовп приборкують водометними машинами і задіявши танк. Найактивніших демонстрантів затримують.


  Крім цього, керівники обласних управлінь переглянули не один фільм із справжніми заворушеннями, зокрема, у Фергані. Вони уважно стежили і за тренуваннями, щоб у разі потреби, застосовувати побачене на місцях. Навчання тривають тиждень. Крім втихомирення заворушень, міліція відпрацювала і звільнення заручників, яких, за легендою, захопили терористи. Тероризм – ще одна актуальна для міліції тема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.03 | Роман

   Re: Ось про найбільші з них (з танками)

   Дякую! Але: завтра у Львові мають пройти навчання з розгону масових демонстрацій, на території частини,що навпроти податкової. Якщо хтось має будь - яку інформацію - прохання терміново повідомити! Дякую!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua