МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яким має бути кандидат у Президенти України на думку українських грома

06/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Українське демократичне коло” 19-25 травня 2004 року на замовлення Інституту політики проведело всеукраїнське опитування, одним з питань якого було назвати з перелічених характеристик кандидата у президенти найважливіші.

Найбільше українців (19%) найважливішим вважають мати чесного президента, 17% - того, кому можна повнісю довіряти. 15% воліють бачити в президенті насамперед сильного, динамічного лідера, стільки само – того, хто досягає успіхів. Лише 2% виділили найважливішою рисою майбутнього президента “поділяє мої політичні погляди”, 1% - великий розум, 1% - релігійність і 1% - прихильність національній ідеї. За антикомунізм, як найважливішу характеристику президента не висловився жоден опитаний.

15% громадян вважає, що можна голосувати за кандидата, що мав судимості, 69% - що за такого кандидата голосувати не можна, 17-ти відсоткам важко було відповісти на це питання.

Вибіркова сукупність дослідження репрезентує доросле населення України й охоплює усі регіони країни. За місцем проживання опитано 1000 респондентів віком від 18 років. Можлива похибка вибірки не перевищує 4%.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua