МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подробиці про акцію “Обличчя кучмізму у Вінниці”.

06/03/2004 | ПОРА!
2 червня 2004 року у Вінниці в рамках громадянської кампанії “ПОРА!” було проведено акцію під назвою "Розмалюй систему", що є складовою всеукраїнської акції "Обличчя кучмізму".

Акція проходила на площі Театральній розташованій в центрі міста, тому в основному головними учасниками були молоді люди, що виражали свої погляди щодо нинішньої політичної системи та стану суспільства за допомогою аерозольних фарб та широких картонних стендів, які було встановлено неподалік зупинки громадського транспорту.

Загальна кількість залучених до акції становила понад 70 осіб.

Перехожі цікавились змістом акції, багато з них брали до рук фарби і виражали свої думки, малюючи на стендах, за аналогією малюнків графіті. Акція мала тематичний музичний супровід. Звучали пісні українських виконавців та музично-розмовні композиції з репліками окремих осіб, які займають чільне місце в українській політиці. Конфліктних ситуацій не виникало.

Багато людей бралося за малювання крейдою на асфальті, що в свою чергу доповнювало загальну картину громадського ставлення до політичної системи та її керівників. Особливо сподобалась акція дітям, які підходили поглянути на неї з батьками та виявляли бажання додати кілька штрихів до загальної картини.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000062.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua