МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія мусульман підтримала Януковича як кандидата у президенти.

06/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На з”їзді в Донецьку Партія мусульман України прийняла дві цікаві резолюції.

В одній висловлюється підтримка Віктору Януковичу, як кандидату у президенти України. В другій – засуджуються представники азербайджанської діаспори за співпрацю з опозицією. Та ще й до того висловлюється подібна критика на адресу азербайджанців у Грузії.

По-перше, хочеться наївно запитати: “Мусульманство – це ознака релігійна чи національна?” Бо в нас, наприклад, є знайомі азербайджанці-християни. А, по-друге, хочеться нагадати, що будь-яка українська партія діє, згідно законодавства, виключно в межах України, тому втручання у грузинські справи виглядає якось не дуже гарно.

Слід також зазначити, що на з”їзді не було видно відомого донецького бізнесмена Ріната Ахметова, який раніше вже вийшов з політради Партії мусульман України.

До речі, за даними Майдан-Інформу, посол Азербайджану в Україні Талят Алієв за чиєюсь “наводкою” зустрівся з Віктором Ющенком і висловив йому претензії щодо нібито роздмухування з боку нашоукраїнців в місті Ірпені Київської області антиазербайджанських настроїв, хоча насправді в Ірпені лише “Наша Україна” та УРП “Собор” докладають всіх зусиль, щоби пригасити поширення тієї маячні про азербайджанців, яку посилено розповсюджують зовсім інші люди антиукраїнської спрямованості, які, навпаки, вороже ставляться до “Нашої України”, а ще й до того ж як голосуванням у міськраді, так і статтями у газеті “Ірпінський вісник” підтримують місцеву владу, яка нещодавно масово вступила до Партії регіонів України, очолювану тією самою особою, яку Рашид Брагін і його партія збираються підтримувати на президентських виборах. Правда, слід визнати, що сама влада до роздмухування антиазербайджанських настроїв в Ірпені, які дійсно набувають загрозливого масштабу, не причетна. Однак всі чиновники, від мера до головного міліціонера чудово знають, хто (в т.ч. і з членів Партії регіонів) і з якою метою займається ксенофобською пропагандою, і при бажанні вже давно б могли притягти їх до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Відповіді

 • 2004.06.03 | Хвізик

  Re: Партія мусульман підтримала Януковича як кандидата у президенти.

  Це - дуже добра новина.
  Всією країною приймемо іслам. І під зеленим стягом нарешті підемо геть від Москви.
  До речі, і чвари між православними церквами припиняться.
 • 2004.06.03 | Мауглі

  А хіба Брагін азербайджанець?

  Здається, раніше він був татарином
 • 2004.06.04 | Dworkin

  А разве Ахметов - мусульманин?! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.04 | Комітет з питань релігій

   Точно татарин. На 99% - мусульманин (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua