МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У червні лідером електоральних симпатій киян став В.Ющенко (MOD)

06/04/2004 | vmo1
У ЧЕРВНІ ЛІДЕРОМ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ СИМПАТІЙ КИЯН СТАВ ВІКТОР ЮЩЕНКО

4 червня 2004 року у Києві на Хрещатику Молодіжна Центральна виборча комісія провела інформаційно - просвітню акцію “Вибори Президента на Майдані”. У імпровізовані бюлетені для голосування Молодіжна ЦВК включила прізвища 14-ти відомих політиків, які цілком ймовірно балотуватимуться на найвищу посаду у державі.
Спостерігали за проведенням виборів в основному міліціонери та кілька чоловік у цивільному з непрофесійними телекамерами. Подивитися на роботу Молодіжної ЦВК прийшла і представниця з Центральної виборчої комісії – одеситка, яка працює у прес – службі головного ньюсмейкера президентських виборів 31 жовтня 2004 року.
Молодіжна ЦВК доволі швидко, трохи більше чим за годину, розповсюдила серед політично небайдужої публіки виборчі бюлетені і зразу ж – безпосередньо на місці голосування розпочала підрахунок голосів.
За словами голови Молодіжної ЦВК Вадима Гладчука, киянам загалом було роздано 500 бюлетенів. З них у скриньці для голосування опинилося 243 штуки. За запропонованих кандидатів у Президенти проголосувало 227 виборців. Не підтримали жодного кандидата 11 киян. Визнано недійсними через позначки навпроти двох і більше кандидатів всього 5 виборчих бюлетенів.
Переможцем “Виборів Президента на Майдані” став лідер політичного блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко. У нього – 48,9 відсотка голосів. На другому місці лідерка партії “Батьківщина” – Юлія Тимошенко з 13,2 відсотками. Третій – лідер СПУ Олександр Мороз з 11 відсотками. Четвертий – двічі невинно засуджений Віктор Янукович з 10,6 відсотками. Головний комуніст України цього разу виявився п’ятим – у нього 5,7 відсотка електоральної підтримки серед киян. Міністр транспорту України Григорій Кирпа має 3,5 відсотки. “Наша Наташа” з ПСПУ та головний банкір України Сергій Тигіпко отримали по 2,2 відсотки. Голова парламенту Володимир Литвин має у столиці 1,3 проценти. Керівник НДП Валерій Пустовойтенко отримав 1 відсоток голосів. На останньому місці - міністр оборони Євген Марчук з 0,4 відсотками. За Леоніда Грача, Віктора Медведчука та Тараса Чорновола цього разу не проголосував жоден киянин.
Голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук, зростання рейтингу підтримки Віктора Януковича до 10,6 відсотків порівняно з попереднім результатом у 4,2 відсотки 15 квітня 2004 року пояснює тим, що народ почав вірити “брехливим соціологам”. Перед цим лідер молодіжного об’єднання Вадим Гладчук неодноразово ставив під сумнів твердження більшості соціологів, що рейтинг Януковича наблизився до рейтингу Ющенка.

Відповіді

 • 2004.06.04 | Анатолій

  Осану співайте, про спір не забувайте...

  Я, Мінор та Свистович побилися об заклад кожний на 100 дол. США
  Я сказав, що Ющ не буде президентом, вони навпаки. Може ще хтось приєднається?
  Анатолій
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.04 | Vadym Gladchuk

   Re: Осану співайте, про спір не забувайте...

   Ющенко буде Президентом, якщо, відповім цітатою з "Молодіжних Хронік", “фальсифікації може зашкодите лише титанічна системна робота по формуванню виборчих комісій з представників опозиції, залучення АКТИВНИХ спостерігачів, МІЛЬЙОНИ небайдужих громадян на вулицях, колосальний міжнародний тиск на нинішніх бандократів, тощо. Образно можна висловитися так, “електоральний врожай вже спілий, тому завдання дбайливого господаря не дати йому загубитися, щоб його не розікрали, ті, що спеціалізувалися на крадіжках норкових шапок у беззахисних громадян”
  • 2004.06.05 | Максим’як

   Re: Треба конкретно визначитися у цьому випадку.

   1. Чи вважаємо поразкою Ющенка варіант "Нусер 2", бо у дальшому розвитку може трапитися так, як у Мукачево, або повалення режиму і нові вибори?
   2. Чи вважати, що Ющенко не переміг, якщо він не брав участі у виборах.

   Це зрозуміло, що Ющенко, якщо виживе, то повинен не тільки перемогти на виборах, але і довести свою перемогу до логічного завершення в умовах режиму.

   Я вже читав тут десятки дописів, що НУ у Мукачево програла. Почнем хоча б з того: програла НУ у Мукачево чи ні!? Для мене - ні, але Ви скажете - так.
 • 2004.06.05 | Роман ShaRP

  UVMOD п. 8 - CapsLock Must Die (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua