МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мукачівська міськрада ховається від нардепів

06/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
3 червня 2004 року за дорученням Голови Верховної Ради Володимира Литвина голова Комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, лідер УРП “Собор” Анатолій Матвієнко прибув на заплановане засідання Мукачівської міської ради. Вже під час перельоту А.Матвієнка до Мукачевого секретарю міської ради дали команду повідомити депутатів про перенесення сесії.

В цій ситуації дивують деякі обставини. Як заявив секретар міської ради Ігор Литвин, рішення про перенесення міської сесії було прийняте Е.Нусером ще 28 травня. Але в цей день, як виявилося, депутатів не повідомляли про її перенесення. Повідомили лише тоді, коли 3 червня до Мукачевого виїхав представник Верховної Ради. Відтак сесія Мукачівської міської ради не зібралася, оскільки на засідання прийшло лише 15 опозиційних до нинішньої міської влади депутатів.

Політичну ситуацію у місті коментує Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва і місцевого самоврядування Анатолій Матвієнко:
"Хочеться бути відкритим і прозорим у всьому, що відбувається у Мукачевому. Більше того, Голова Верховної Ради України рекомендував мені поїхати до Мукачевого з тим, щоб поінформувати сесію про діяльність Верховної Ради України щодо розслідування обставин виборів 18 квітня, та продовжити вивчення ситуації в Мукачевому на місті. Таким чином, відміна сесії говорить про те, що, на жаль, ніхто в керівництві Закарпатської області і, зокрема, в Мукачевому шукати відповіді не збирається."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua