МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбілювання Януковича зіграло проти нього.

06/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Українці не повірили, що Януковича посадили незаконно

Ставлення до Віктора Януковича в Києві погіршилось після того, як у ЗМІ побільшало інформації про те, що нинішній прем'єр у молоді роки був двічі засуджений за кримінальні злочини.

Такі дані соціологічного опитування, поведеного Центром імені Разумкова на замовлення щотижневика "Дзеркало тижня".

Після кампанії щодо судимостей Януковича у ЗМІ ставлення до нього як до кандидата в президенти погіршилось у 31,4%, покращилось - у 1,7%, не змінилось – у 48,9%. Вагались з відповіддю - 18,0%.

При цьому 24,5% опитаних вперше дізнались про судимості Януковича протягом останнього місяця, 53,9% - знали про них і раніше, а 20,9% - уперше чують про судимості прем'єра.

Повідомленням ЗМІ про те, що обидва рази Віктор Янукович був засуджений необґрунтовано повірили 15,3%, не повірили - 42,1%, важко відповісти - 42,6%.

Телефонне опитування проведене соціологічною службою Центру Разумкова 2-3 червня 2004р. За випадковою вибіркою в Києві опитані 1192 респондента у віці старше 18 років.

В іншому опитуванні 61,8% підтримали ухвалення закону, відповідно до якого президентом України не може бути людина, яка в минулому була засуджена за скоєння кримінальних злочинів, навіть якщо судимості були зняті.

Проти ухвалення такого закону виступили 25,8%. Важко відповісти на це питання - 12,4%.

Слід також відзначити, що ухвалення подібного закону підтримують 66,0% серед тих, хто голосуватиме за Ющенка і 50,7% - серед тих, хто голосуватиме за Януковича.

www.ПРАВДА.com.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua