МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"ПОРА" - скільки таких організацій в Україні?

06/05/2004 | Оксана Дяченко
Ходять чутки про те, що в Україні діють кілька організацій "ПОРА".

Скільки їх і хто їх очолює?

Відповіді

 • 2004.06.05 | S@nya

  Якщо вірити інтернету, їх дві.

  http://pora.com.ua/ - ця "Пора", наскільки я зрозумів, близька до "НУ"

  http://kuchmizm.info/weblog/ - ця "Пора!" наче б то равновіддалена від всіх, без лідерів, просто рух небайдужих активістів.

  Про обидві Пори детальніша інфа ни їх сайтах.

  А як на мене, чим більше "Пори", тим краще :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.05 | Максим’як

   Re: Перша - пора "свалівать". Друга - пора брати владу (-)

 • 2004.06.07 | Hi-hi-hi

  Re: "ПОРА" - скільки таких організацій в Україні?

  Так їх всього лищ дві?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.07 | Опришок

   Чого б я так сміявся?

   Hi-hi-hi пише:
   > Так їх всього лищ дві?

   Їх <лищ> дві, але одна точно є уже майже в кожному обласному центрі.

   Я трохи знаю і хто є ху, і людей з обох "Пір". Одна виникла наприкінці березня, її створили молодіхлопці й дівчата, учасники різних там "антидержавних заворушень" проти нашої розпрекрасної влади - типу УБК, "За правду", учасники різних інших дійств та тусовок. В цілому нормальні люди, за якими ніхто не стоїть. Діють вони самі. Назвалися "ПОРА!", почали з того, що розклеїли листівки "Що таке кучмізм?" Зараз створюють осередки по областях і районах. Ні від Ющенка, ні від Юлі патронату не мають.

   Десь тижнів через два по розклейці відомий грантоїд Владислав Каськів створив ще одну організацію і назвав її "Пора". Причому спер не лише назву, але й лого. Я бачив зразки деякі зразки проектів логотипів "ПОРИ!", навколо яких точилася дискусія. І на одному з проектів був годинник, який зараз на лого у Каськіва. Тільки у першої "ПОРИ!" на годиннику стояло 23.45, а у Каськіва - 23.55.

   Каськівська "ПОРА!" почала діяти з Мукачева. І відразу пішла під Ющенка. Мають якісь зв"язки з Єхануровим. А тижнів задва до цього один з лідерів цієї "Пори" Солонтай організував за гроші Каськіва в УНІАН прес-конференцію "Балога - ворог преси". І все це виглядає якось мутно - спочатку наїзд на Балогу,а потфім Ющенко бігає за Балогу з написом "Пора" на піджаку. Мутні вони, дурять вони Юща, бабки з нього висосують. Тому я на стороні першої "ПОРИ!" Вони хоча б чесні перед усіма й перед собою. Мочать режим, ні під кого не лягають, на лаври Корчинського а-ля "Проти всіх" не зазіхають також. Такий собі міні-Отпор.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.08 | Солонтай Олександр

    Солонтай заперечує

    В цьому тексті стільки неправдивої інформації, що й не знаєш що заперечувати. Скажу лише одне, я, Олександр Солонтай, ніколи не проводив прес-конференцій на тему Балоги, а тим більш в УНІАНі, а тим більше про пресу !!!! Для чого неправду пишите ? А вірніше хто цю неправду поширює ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.08 | Опришок

     Що саме я написав неправдивого? Доведеться цитувати самого себе.

     Опришок пише:
     > Я трохи знаю і хто є ху, і людей з обох "Пір". Одна виникла наприкінці березня, її створили молодіхлопці й дівчата, учасники різних там "антидержавних заворушень" проти нашої розпрекрасної влади - типу УБК, "За правду", учасники різних інших дійств та тусовок.

     Тут є неправда?

     > В цілому нормальні люди, за якими ніхто не стоїть. Діють вони самі.

     А тут?

     > Назвалися "ПОРА!", почали з того, що розклеїли листівки "Що таке кучмізм?"

     Може тут неправда? Так ці наклейки всі бачили.

     >Зараз створюють осередки по областях і районах.

     Чи тут? Так їхні грефіті-акції пройшли по кількох містах.

     >Ні від Ющенка, ні від Юлі патронату не мають.

     Чи тут я збрехав?

     > Десь тижнів через два по розклейці відомий грантоїд Владислав Каськів створив ще одну організацію і назвав її "Пора".

     Може тут неправда? Так можна по ЗМІ легко відслідкувати появу однієї "Пори " та другої. Чи Каськів не грантоїд? Чи це не його "Хвиля свободи" створювала другу "Пору". Так він по телевізору навіть інтерв"ю давав.

     > Причому спер не лише назву, але й лого. Я бачив зразки деякі зразки проектів логотипів "ПОРИ!", навколо яких точилася дискусія. І на одному з проектів був годинник, який зараз на лого у Каськіва. Тільки у першої "ПОРИ!" на годиннику стояло 23.45, а у Каськіва - 23.55.

     Шановний, я бачив годинник, як проект лого першої "Пори" ще до того, як про другу "Пору" стало си чути.

     >Каськівська "ПОРА!" почала діяти з Мукачева.

     Чи тут неправда? Так теж по ЗМІ відслідковується легко.

     >І відразу пішла під Ющенка.

     Це неправда? І фотографії Ющенка в інтернеті з "Порою" на піджаку мені привиділись?

     >Мають якісь зв"язки з Єхануровим.

     Це хіба не так? Хіба ваша "Пора" не координується з ЗУЗЮ?


     Солонтай Олександр пише:
     > В цьому тексті стільки неправдивої інформації, що й не знаєш що заперечувати. Скажу лише одне, я, Олександр Солонтай, ніколи не проводив прес-конференцій на тему Балоги, а тим більш в УНІАНі, а тим більше про пресу !!!! Для чого неправду пишите ? А вірніше хто цю неправду поширює ?

     Я б дуже хотів у цьому помилитися, і в УНІАН дійсно не знайшов пошуком. Та мені приходив такий анонс з УНІАН, і це мене ще тоді дуже здивувало. Я спробую його відшукати в себе на комп"ютері. Заздалегідь перепрошую, якщо помилився. Та мені здається, що ні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.10 | Опришок

      З дитинства я відрізнявся упертістю.

      Пошту іще не розгріб, але дещо таки відшукав. Скидається на те, що Солонтай дійсно не проводив ту конференцію, але ось це також попахує:
      http://maidan.org.ua/n//1080463327
 • 2004.06.07 | пан Roller

  Не впорюсь, что означает это слово. Сезон, или "Пора брат пора"

  И если это две разных компании? То что они думают друг про друга.

  Я помню, из Мукачево показывали "Писающего мальчика" в желете "Пора", его отвезли в больницу.

  Он вроде как єкзитпулом занимался, на людях,а его бритоголовые прогнали.

  Я так понял, что это была группа поддержки Ющенко,под кодовым названием "Пора". И именно для их нейтрализации была выдвинута другая группировка, Медведчука, выставила загон.

  То есть, блок Ющенко отрабатывал варианты провокации.

  А теперь они, " Пора" хотят сказать, что они нейтральные , но за Ющенко.

  Типа, за демократию они и все.Против Кучмизма, но не стороне Ющенко.

  Полукровки.

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.07 | хтось

   УУУУУ! Пишіть ясніше пане Roller (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.07 | пан Roller

    Мальчик плачущий. Гонщик писающий. (-)

    Re: УУУУУ! Пишіть ясніше пане Roller

    Поясняю. Из тех видеозаписей и комментариев, которые были показаны по центральному украинскому телевидению и комментариев Зинченко и Генерального прокурора выявляются такие моменты.

    Во первых, центральной фигурой в видеоряде выступает последний автогонщик СССР. Побратим, как его назвал Ющенко на съезде Евреев.

    Именно он озвучил мысль о том, что бандиты, назовем их бритоголовые, избивали мужественных милиционеров.

    Но, как ни странно, в правонарушении, которое было показано и в стенах ВР фигурировал милиционер, но избитый оппозиционным депутатом, так следовало со слов полковника.

    Вместо жертвы произвола оппозиция продемонстрировала юного мальчика, по виду школьника, или студента в кафтане Пора. Его сопровождали пешим ходом к скорой помощи. Оказывается, он в форме компании "Пора" представлял группу профодящую экзитпул.

    Сам же Червоненко, который кричал во всю горлянку, " снимайте на камеру, здесь депутата избили", сам он ни как не пострадал. Напротив, проявил свои хитрые геврейские качества. Мало того, если верить свидетельствам очевидцев сам, пользуясь своей неприкосновенностью, отобрал ментовскую, видеокамеру, сорвал пагоны, да еще вытащил свой обрезанный член и обоссал офицера украинской полиции.

    Это я и имел ввиду, говоря о писающем мальчике.

    Интересно и то, что и Зинченко и Прокурор говорили о двух группировках участвующих в Мукачево. И две мы их и видели. Только одна была облечена в форму "Пора", а другая в кожанки.

    Одних назвали бандитами, ну а вторых вроде как и не было ни при чем. Но они были, были показаны, это и есть Пора. То, что члены этой организации, а их было порядка сотни, вместе с 76 неприкосновенными депутатами и то, что они пытались оказать влияние на демократический ход выборов, не додает нам уверенности в том, что они поступали правильно.

    Ведь любое давление, действие вызывает противодействие.

    И инициаторами этого действия выступил как раз бок НУ,2.3 его фракции. Даже на голосованиях сракция голосует пятьдесят на пятьдесят, Две трети говорят о том, что депутатский корпус был хорошо организован и делегирован.

    Теперь еще выявляется о двух компаниях пора. Я не случайно употребляю слово компания, так было анонсировано их представителем на майдане.

    В переводе с Гербалайфного на юридический, это означает, что это попытка в представить Компанию как некое юридическое лицо без юридического оформления.

    Но сам факт участия компании в экзитпуле, или как его правильно, говорит о противоположном. Согласитесь, что мероприятие международного характера не станет организовываться с помощью компании с непонятной репутацией. Лучшая репутация моралиста известно у кого, вывод напрашивается однозначный.

    Становится ясным и откуда растут большие уши "Пора". Ушки дядюшки Сэма.

    Кстати вторая пора может быть спокойно представлена теми самыми бритоголовыми, поскольку само название не зарегистрировано, да и компания, является сезонной, рассчитана на семь месяцев.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.07 | спостерігач

     ПОРА одна. І незалежна.

     Сумно мені це читати. Будь яку добру ідею можна спаплюжити. І ті, хто нічого не роблять і не знають, плескають язиками з самим великим задоволенням.
     Я не маю прямого відношення до ПОРА!, але досить непагано з ними знайома. Який Ющенко? Про що ви говорите? Ви їх знаєте? Якщо не знаєте, то мовчіть і не каламутьте і без того каламутну воду. В ній нарешті з'яавилося хоч щось прозоре й світле, а комусь треба все це полити брудом.
     Мені за вас соромно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.07 | НЕВІДОМИЙ

      Re: ПОРА одна. І незалежна.

      Про яку незалежність ти говориш, якщо вони друкують свої листівки тиражами 100 000, то напевно їм хтось тай платить гроші, а якщо платить значить каже що робити, більше того зав'язка на слові Кучма чи Кучмізм зараз вигідна і для самого Кучми, елементарно весь негатив зливаєм на Льоню, а на томість голосуємо за чесного Віктора, Януковича звичайно, ось і все... так що свідомо чи несвідомо ПОРА, або як казав Ісус сама незнає, що творить, або (тут мається наувазі керівництво, - читай біографію Кончинського) дуже добре знає що робить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.08 | сумнів

       Re: ПОРА одна. Чия?

       "тут мається наувазі керівництво, - читай біографію Кончинського"

       КоРчинського? Він має відношення до "ПОРА!" ???
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.08 | спостерігач

        Re: ПОРА одна. Чия?

        Н-да... ось так і народжуються чутки та ставиться все з ні г на голову.
        Ну як Ви, шановний, дійшли такого висновку? Просто немає слів.
      • 2004.06.09 | Дід Попустись

       Якась брудна ця "Чиста Україна".

       І "Наша ціль - кучмізм" (напис на військовому полігоні).

       НЕВІДОМИЙ пише:
       > Про яку незалежність ти говориш, якщо вони друкують свої листівки тиражами 100 000, то напевно їм хтось тай платить гроші, а якщо платить значить каже що робити

       Люди, ви що, подуріли? Вам нема чим більше зайнятись у нашій багатостраждальній країні, як задавати іншим опозиціонерам питання Кучми з плівок Мельниченка? Та ще й питання яке дурне? Бо наражаєтесь на аналогічне питання - звідки гроші на ваші листівки, які також по Україні розклеєні чималеньким накладом? Тим більше, що тут ви у програшній ситуації. Ваші кольорові самоклейки значно дорожчі за чорно-білі листівки "Пори".

       > більше того зав'язка на слові Кучма чи Кучмізм зараз вигідна і для самого Кучми, елементарно весь негатив зливаєм на Льоню, а на томість голосуємо за чесного Віктора, Януковича звичайно, ось і все... так що свідомо чи несвідомо ПОРА, або як казав Ісус сама незнає, що творить, або (тут мається наувазі керівництво, - читай біографію Кончинського) дуже добре знає що робить.

       Вам не бридко було це писати? Бо навіть читати бридко. Ви часом не прихильники третього висування Кучми. Бо у вас всі, хто проти Кучми, ті за Януковича. Маєте факти - викладайте. Не маєте - навіщо ці натяки в дусі радянської пропаганди? Ще й Ісуса сюди приплели до своєї штовханини ліктями. Біблію хоча б почитали, там чорним по білому написано про згадування імені Господа всує. Чи для вас всі методи хороші?
      • 2004.06.09 | ПОРА!

       Нас вперто збочують на манівці? Та ми не збоченці.

       І "Наша ціль - кучмізм" (напис на воротах війського полігону).

       Повторно задаємо питання: від кого ви прагнете чистити Україну? Від нас чи від нинішньої влади? Ви хочете обопільної війни? Так її не буде. Ми просто не звертатимемо на ваші випади особливої уваги.

       НЕВІДОМИЙ пише:
       > Про яку незалежність ти говориш, якщо вони друкують свої листівки тиражами 100 000, то напевно їм хтось тай платить гроші, а якщо платить значить каже що робити

       Ну кто-то же их финансирует, бля? Так? Ми вам такого питання задавати не будемо. Бо нас це не цікавить.

       > більше того зав'язка на слові Кучма чи Кучмізм зараз вигідна і для самого Кучми

       Розкажіть це в будь-якій владній установі. Або Кучмі з Януковичем.

       > елементарно весь негатив зливаєм на Льоню, а на томість голосуємо за чесного Віктора, Януковича звичайно, ось і все...

       Ми вже писали, що нічого подібного з нашого боку не буде. Не вважаємо ми Януковича чесним. І не так вже довго (5 місяців) лишилося, щоби ви у цьому остаточно пересвідчились. Але ж той, хто написав ці дурниці, напевно, і не почервоніє за свої нинішні слова.

       > читай біографію Кончинського

       Ви б не могли зекономити наш час на читанні такого непотребу, прочитати самим і коротко нам викласти його "славний шлях"?

       P.S. Це просто питання, ми не опускатимемось до безпідставних закидів: "Чи не від вас ростуть ноги поширення у Львові інформації "ПОРА!" - це Янукович?" Під час акції "Обличчя кучмізму" викладачка одного з вухів сказала "Знаю я цю "ПОРУ!" Вони від Януковича". Потім те саме запитав у нашої активістки ректор цього вузу. Тільки без злості, а з розчаруванням, бо він поважає цю дівчину". Ми лише посміялися, а ректору все пояснили, хто ми такі. Знаєте, про "Кмару" по телевізору поширювали чутки, що вони - гомосексуалісти. Навіть листівку нібито кмарівську показували. Але "Кмара" все одно перемогла. Ми також переможемо.
     • 2004.06.07 | пан Roller

      Якщо вірити інтернету, їх дві. ВЫХОДИТ ПОРА ДЕЛИМА (-)

      Якщо вірити інтернету, їх дві.

      переглядів: 65 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1086457839

      Возможно, вы говорите о другой Поре.Я говоил о том что видел сам по ТВ.

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.10 | Мальва

       Ви невірно оперуєте поняттями, пане Rollerе.

       ДІЛИМА - це означає, що вона розділилася на дві частини. Ми не ділилися. Це після нас виникла зовсім інша, друга "Пора", її створили зовсім інші люди, не з нашої "ПОРИ!" Тому тут слід підбирати інше поняття. Клонована також не підходить, бо ці дві "Пори" - суттєво відрізняються одна від одної. В нас немає лідерів, в них є. В нас є принцип уникати публічного вживання прізвищ для уникнення можливості власного піару, в них лідери виступають, як чільні особи партій і громадських організацій. Яке поняття підібрати - я не знаю. Але точно не ДІЛИМА.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.10 | Мальва

        І ще додам для ясності.

        У своїх повідомленнях ви пишете не про нашу "ПОРУ!"
 • 2004.06.08 | Стопудів

  Re: "ПОРА" - скільки таких організацій в Україні?

  Це все галімий базар про те "Звідки бабки?" та "Кому це вигідно?".

  Всі люди, які беруть у цьому базарі участь, роблять це даремно. Причому я не поручуся, що ці люди - ті, за кого себе видають. На ніки достатньо подивитися. :)

  Це суперечка без результату.

  Нам своє робить.
 • 2004.06.09 | ПОРА!

  За різними дурницями нема коли відповісти на питання.

  Оксана Дяченко пише:
  > Ходять чутки про те, що в Україні діють кілька організацій "ПОРА".
  >
  > Скільки їх і хто їх очолює?

  Ми будемо говорити тільки про себе. В нас немає формальних лідерів, тому на друге питання відповісти в принципі неможливо. Різниця між членами полягає лише у рівні пілготовленості. Найбільш підготовлені, які ще й працюють постійно, звуться активістами. Інші - волонтери та прихильники. Кожен з них при бажанні може стати активістом. Більше інформації ви знайдете на нашому сайті http://kuchmizm.info


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".