МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Молодь – надія України” поздоровляє з Днем журналіста

06/05/2004 | Vadym Gladchuk
“МОЛОДЬ – НАДІЯ УКРАЇНИ” ВІТАЄ ЖУРНАЛІСТІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ !

Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” поздоровляє усіх співробітників засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста.
Сьогодні в Україні називатися журналістом – це більше чим професія. В умовах коли при владі знаходяться бандити, особи раніше засуджені за кримінальні злочини працювати у журналістиці – це щодня наражатися на небезпеку. За своє правдиве слово Георгій Гонгадзе, Ігор Олександров та десятки інших Журналістів вже віддали найдорожче - життя.
З наближенням дня голосування на виборах Президента України 31 жовтня 2004 року злочинна влада все більш зухвало обмежує конституційне право громадян на достовірну інформацію, закінчуючи розбудову віртуального брехливого інформаційного простору. Зупинено мовлення у ФМ – діапазоні “Радіо Свобода”. Знищена низка об’єктивних ФМ – станцій. Розпочато судове переслідування інформаційного спадку Георгія Гонгадзе - “Української правди”, газети “Україна молода”, під загрозою закриття газета “Сільські вісті”.
У Всеукраїнському молодіжному об’єднанні “Молодь – надія України” з сумом констатують: в Україні у телевізійному та радіо просторі знищена свобода слова. Кримінальна влада за допомогою цинічної геббельсівської технології, яку називають “темниками”, позбавила тисячі журналістів права на професію. Український народ вимушений як за старих радянських часів читати поміж газетних рядків та отримувати достовірну інформацію через особисте спілкування чи Інтернет.
Бажаємо Журналістам здоров’я, щастя, добробуту, кохання. Бажаємо проснутися 1 листопада 2004 року у демократичній країні.
За дорученням Координаційної Ради
Голова ВМО “Молодь – надія України
Вадим ГЛАДЧУК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".