МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Клініка лікаря-педагога Андрія Чорновола

06/07/2004 | Тестер
Не хотілось би коментувати, та кількість "національних" партій та партійок, нагадує якусь пошесть. Якщо точніше дурвіруси. Прихильники республіки, здається вже перехворіли. Вірніше зайняли своє місце. На партійних смітниках. Різні демнапрямки також. Рухи також як партії собою нічого не представляють...
"Камо грядеше"??????????????????

Чорновіл очолив ОУН в Україні

www.ПРАВДА.com.ua, 7.06.2004, 15:22

Новим головою ОУН в Україні на великому позачерговому зібранні партії 30 травня обрано Андрія Чорновола.

Про це повідомляє "Львівська газета"

Участь у заході взяли 23 обласні організації та значна частина головної ради партії. Всі документи, необхідні для юридичного оформлення змін у керівництві партії, подано в Мін’юст.

Досі андрій Чорновіл був членом партії "НРУ за єдність", але вже понад півтора року був членом проводу Львівської обласної організації ОУН в Україні. Перед тим Андрій Чорновіл входив до ПРП, проте, за його словами, покинув партію "з об’єктивних причин", зазначає газета.

"НРУ за єдність" не пройшов на виборах у ВР, тому я увійшов до партії ОУН в Україні. Партія тільки набирає обертів. На мою думку, мало партій мають національну ідею, а для мене вона багато важить, тому вибір спинився на цій політичній силі, – сказав Чорновіл "Газеті".

В той же час Роман Козак, який дотепер очолював ОУН, заявив, що його незаконно усунули від керівництва.

1 червня він поширив заяву про те, що 30 травня в Києві відбулися збори за участю групи осіб із партії "НРУ за єдність" на чолі з головою Львівської обласної організації цієї партії Русланом Секелою та трьох обласних голів партії "ОУН в Україні". "На цих зборах здійснили спробу переобрати діючого голову та провід партії ОУН в Україні", - сказано в листі.

У листі також зазначено, що учасники зборів викрали бланки з печаткою партії ОУН в Україні та підробили підписи на них. Це звернення також підписали голови Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Харківської й Одеської обласних організацій ОУН в Україні.

Чорновіл спростував викладені в заяві факти, сказавши, що збори "відбулися легітимно", а Романа Козака "всі голови обласних організацій одноголосно зняли з посади".

Андрій Чорновіл народився 21 червня 1962 року. Старший син покійного лідера Народного руху України В’ячеслава Чорновола. За фахом – лікар. Працює доцентом кафедри інфекційних хвороб ЛДМУ ім. Данила Галицького. Політичну кар’єру розпочав напередодні останніх парламентських виборів. У 2002 році обраний до Львівської обласної ради в першому окрузі. Є членом депутатської групи "Соціальна справедливість", яку очолює Сергій Медведчук.

З історії ОУН в Україні: у 1993 р. внаслідок об’єднання крила політичної організації Державна Самостійність України (ДСУ) та частини націоналістів, не згідних із політикою КУН, виникла ще одна група, яка називається ОУН в Україні. Свою історію організація виводить від ОУН. Наприкінці 1993 р. ОУНвУ офіційно зареєстровано як партію.

Відповіді

 • 2004.06.07 | Nemo

  Славних прадідів великих - правнуки погані

  Так він у Бойка в Русі за єдність уже побував? Ну значить можна зробити висновки про ОУН-СДПУ(о).
 • 2004.06.07 | Чучхе

  Тут вже було посилання+

  +на статтю "Нацюки з Банкової" http://www.tribuna.com.ua/politics/2004/05/17/9843.html але сам факт, що Андрій Чорновіл знаходиться у фракції найбільш йморірного вбивці його батька взагалі виходить за рамки людської моралі

  Цікава також велика кількість деструктивних членів ДСУ: то вони створюють ОУНвУ, то великий гайдамака Роман Коваль, озброєний подушкою захоплює СПУ (спілку письменників, а не соціалістичну партію, зрозуміло)...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.07 | Нестор

   Андрій Чорновіл мстить батькові

   Якось він згадував, що не може вибачитми батькові того, що він покинув їх самих з мамою.

   Цікаво що НУ може такий самий фокус провернути з третім братом Медвидчука. Той терпіти не може двох менших братів. Цікаво би було, якби НУ організувало соціал-демократичну партію (конструктивну) і поставило керівником брата Медвидчука :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua