МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Керівництво ВР буде змінено?

06/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Наразі це невідомо. Однак точно відомо, що держадміністрації різних рівнів вже почали працювати як штаби Януковича


Микола Томенко:
1. Cьогодні керівництво парламенту прагне діяти в інтересах всієї Верховної Ради з урахування застережень опозиції і побажань більшості. Такий підхід напередодні виборчої кампанії не подобається АП. Тому новий заклик до перерозподілу комітетів від СДПУ(0) є лише ланкою сценарію зміни керівництва ВР. Згідно з цим сценаріємпередбачається також “зцементувати” більшість за рахунок отримання її представниками посад керівництва комітетів. Наступником кроком буде зміна керівництва ВР, причому, йдеться не лише про віце-спікера й про голову Верховної Ради.

Скоріше за все, канцелярист Кучми Медведчук стане учасником довиборів у Верховну Раду по одному з округів, які звільняться в результаті дострокового припинення повноважень
депутатів-сумісників. Після повернення його в парламент, він буде претендувати на керівництво ним.

Кадрові зміни повинні перетворити парламент під час виборчої кампанії у вересні-листопаді на зібрання слухняних кнопкодавів, які будуть працювати практично в закритому режимі, оскільки передбачається заборонити пряму трансляцію сесій ВР.


2. Вже сьогодні в місцевих державних адміністраціях проводяться наради з керівниками підприємств, установ та організацій, спрямовані на широкомасштабну підтримку, передусім, прем'єр-міністра Януковича.

Подібні дії органів виконавчої влади та місцевого
самоврядування, їхніх посадових осіб грубо порушують вимоги виборчого законодавства, а також законодавства, яким регулюється порядок діяльності таких органів та посадових осіб. Більше того, у них нерідко присутні ознаки
злочинів у сфері службової діяльності, зокрема, зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень та інше.

У зв'язку з цим, Кучмі пропонується виступити з публічним
зверненням до посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, яким застерегти від порушення чинного законодавства та попередити про можливу відповідальність, а Центральній виборчій комісії
видати відповідну постанову з роз'ясненням проблемних питань щодо обмежень на участь у передвиборній кампанії органів державної влади та місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua