МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучму просять врятувати життя бухгалтера Тимошенко

06/09/2004 | Vadym Gladchuk
Кучму просять врятувати життя бухгалтера Тимошенко

www.ПРАВДА.com.ua, 9.06.2004, 11:39

Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, член "Нашої України" Микола Поліщук звернувся до президента Леоніда Кучми з листом, в якому просить забезпечити конституційне право колишнього головного бухгалтера корпорації ЄЕСУ Антоніни Болюри на життя

Як повідомляє прес-служба партії "Батьківщина", Поліщук просить вжити невідкладних заходів для забезпечення конституційних прав Антоніни Болюри "на життя, здоров’я й отримання належної медичної допомоги".

Всесвітньо відомий нейрохірург нагадує, що 4 червня цього року група озброєних працівників правоохоронних органів "увірвалась до реанімаційного відділення Інституту кардіології ім. Стражеско, самовільно відключила від приладів життєзабезпечення Болюру, яка перебувала в реанімації, виштовхнула хвору жінку з реанімаційної палати і насильно відвезла до слідчого ізолятора".

"Таким чином, тяжко хвору людину позбавили необхідної спеціалізованої кардіологічної допомоги і цим грубо порушили її конституційні права й свободи", - зазначає Поліщук.

У листі до президента депутат застерігає, що ненадання Болюрі своєчасної й кваліфікованої допомоги може призвести до її смерті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua