МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тeпeр життя Антоніни Болюри на совісті Кучми

06/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Микола Поліщук звернувся до Леоніда Кучми з листом, в якому просить Президента, як гаранта Конституції України, вжити невідкладних заходів для забезпечення конституційних прав Болюри Антоніни Володимирівни (колишнього головного бухгалтера корпорації “ЄЕСУ”) на життя, здоров’я і отримання належної медичної допомоги.

У листі Голови парламентського комітету, всесвітньо відомого нейрохірурга йдеться про те, що 4 червня цього року велика група озброєних працівників правоохоронних органів увірвалась до реанімаційного відділення Інституту кардіології ім. академіка М.Д.Стражеско Академії медичних наук України, самовільно відключила від приладів життєзабезпечення А.Болюру, яка перебувала в реанімації, виштовхнула хвору жінку з реанімаційної палати і насильно відвезла до слідчого ізолятора.

Таким чином, тяжко хвору людину позбавили необхідної спеціалізованої кардіологічної допомоги і цим грубо порушили її конституційні права і свободи.

У листі-зверненні до Президента України відомий і авторитетний лікар, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства застерігає, що ненадання А.Болюрі своєчасної і кваліфікованої допомоги може призвести до її смерті.

Відповіді

  • 2004.06.09 | Анатолій

    У Кучми там де була совість, щось виросло... (-)

  • 2004.06.09 | nevash

    Re: Тeпeр життя Антоніни Болюри на совісті Кучми

    У Кучми замість совісті - цинізм!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua