МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович про "брудне" оточення Ющенка

06/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович заявляє про своє негативне ставлення до оточення лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка, а до нього самого в прем'єра "багато питань".

"У мене негативне ставлення до оточення Віктора Андрійовича - скажи, хто з тобою поруч, і я скажу, хто ти", - відзначив Янукович, відповідаючи на питання журналістів у середу у Вінниці.

"Коли в оточенні Ющенка є такий бруд, у мене до такого політика багато питань", - сказав прем'єр, додавши, що свої питання "поставить пізніше".

М-І: Мабуть, як на пана Януковича, в оточенні Ющенка бракує людей з кримінальним минулим. Ну що це за команда, де ніхто не володіє фєнєю...

www.ПРАВДА.com.ua

Відповіді

 • 2004.06.09 | Just give it a try

  "If only you could see her my way" (Cabaret)

  Не знаю кого мав на увазі Янукович, але зауважте

  Ні він, ні його піарники не поливають нікого брудом.
  Тобто, якщо порівняти Януковича з Медведчуком і - увага - ... з Ющенком, то Янукович майже ангел. (З точки зору ставлення до опонентів - з боку сил, що за ними стоять)

  Бо подивіться на Майдан. Я розумію, що Янукович тут ворог і проти нього можна діяти будь-якими методами, але, панове, просто уявіть на одну секунду, що:

  1. Янукович, дійсно, потрапив за ґрати випадково
  2. Судимості з нього зняли законно
  3. Путін не хоче Януковича, бо не бачить в ньому конктрольованого "намісника".
  4. Янукович, дійсно, як каже його прес-дама мріє зробити життя в Україні як у Європі, каже, що знає як (цього досягти) і вже зараз паше з ранку до ночі.

  Давайте дамо на це все хоча б 1% і тепер з цієї точки подивимося на вакханалію, яка панує на Майдані стосовно Януковича. Адже те, що тут робиться, погодьмося, це гра без будь-яких правил.

  Чи може я не правий?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.09 | Shooter

   Ги :)))

   Just give it a try пише:
   > Не знаю кого мав на увазі Янукович, але зауважте
   >
   > Ні він, ні його піарники не поливають нікого брудом.
   > Тобто, якщо порівняти Януковича з Медведчуком і - увага - ... з Ющенком, то Янукович майже ангел. (З точки зору ставлення до опонентів - з боку сил, що за ними стоять)
   >
   > Бо подивіться на Майдан. Я розумію, що Янукович тут ворог і проти нього можна діяти будь-якими методами, але, панове, просто уявіть на одну секунду, що:
   >
   > 1. Янукович, дійсно, потрапив за ґрати випадково
   > 2. Судимості з нього зняли законно
   > 3. Путін не хоче Януковича, бо не бачить в ньому конктрольованого "намісника".
   > 4. Янукович, дійсно, як каже його прес-дама мріє зробити життя в Україні як у Європі, каже, що знає як (цього досягти) і вже зараз паше з ранку до ночі.
   >
   > Давайте дамо на це все хоча б 1% і тепер з цієї точки подивимося на вакханалію, яка панує на Майдані стосовно Януковича. Адже те, що тут робиться, погодьмося, це гра без будь-яких правил.
   >
   > Чи може я не правий?

   Лєвий ти, півнику, а не правий. (с)Укр. нар. казка

   Януковича в тюрягу тільки за "тьоплую встрєчу Ющенка в данєцке" та за вакханалію бандитизму в Мукачевому (як діючого ПМа) варто посадити.

   "Янукович від Кучми відрізняється як зек-рецидивіст (ще й стукач КГБ) відрізняєтья від парторга Южмаша". (с)

   А зараз - just give it a try...якщо ще щось в голові зі скрипом працює...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.09 | Patriot

    Шутере Ви ніколи не вміли вести дискусії

    А вмієте тільки хамити, а це значить, що попередній дописувач таки правий. Може дійсно Януковича занадто демонізують. Мені тут згадується розмова з однеим з прихильників Ющенка у Львові, який за 15 хвилин розмови вжив разів 30 слова братва, пахан переконуючи мене у тому, що голосувати тре тілько за Ющенка. А ле вживав ці слова не до опису прем"єра а у розмові на кшталт "Та ми з братвою давно вже вирішили."
    Плпередній дописувач таки правий. Піарщики Янцуковича не користуються брудом, як це роблять есдеки і НУ. Де пропав наш великий викривальник Кравченко? І таких питань можна поставити сотню. Думайте, а не скрипіть мізками :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.09 | fahid

     Оба вы не умеете...

     Шутер вам про Януковича, а вы ему про его пиарщиков. Доводы у Шутера смешные - так можно и Ющенко "привлечь" как действовавшего ПМ за 9 марта 2001. У вас не лучше - "один пацан во Львове сказал".

     Януковича никто не демонизирует. Он сам себя демонизировал раз и навсегда. Раз уж назвался (его назвали) единым кандидатом от власти - на нем все грехи этой власти. Никакого пиара тут нет.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.10 | Patriot

      Якщо прочитаєте гілку з самого початку

      то там йшлося про піар. Команда Януковича на разі не використовувала брудних технологій, а Ющенка використовує у всіх своїх газетах, які у Львові активно біля церков роздаються. А про пацана, я так для прикладу сказав, оскільки таких прихильник\в найдемократичнішого до фіга, і не тільки у Януковича, який сидів, а і в Ющенка, який не сидів. Проблема в тому, що тут не сприймають інакомислія.
      Не сприймають іншої думки і не наводять аргументів, а тільки лаються. Добре, що матюкатися хоч собі не дозволяють
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.10 | Нестор

       Re: Якщо прочитаєте гілку з самого початку

       Patriot пише:
       > то там йшлося про піар. Команда Януковича на разі не використовувала брудних технологій,

       Треба розуміти, що підвішування судді за геніталії це винятково чиста та істинно демократична технологія :)

       Або массове зростання кримінальних бандитів з владою чи переслідування журналістів в донецькій області теж ознака душевної чистоти?

       > Не сприймають іншої думки і не наводять аргументів, а тільки лаються. Добре, що матюкатися хоч собі не дозволяють

       Ну ми ж на зоні не сиділи, тому переплюнути Януковича в цій царині марно навіть намагатися :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.10 | Patriot

        Re: Якщо прочитаєте гілку з самого початку

        Нестор пише:
        > Patriot пише:
        > > то там йшлося про піар. Команда Януковича на разі не використовувала брудних технологій,
        >
        > Треба розуміти, що підвішування судді за геніталії це винятково ч
        иста та істинно демократична технологія :)
        >
        От і навед\ть конкретний приклад з доказами того, що саме команда Януковича підвісила когось за геніталії з документами і так ділі. Тут же всі вимагають документів по його справі.

        > Або массове зростання кримінальних бандитів з владою чи переслідування журналістів в донецькій області теж ознака душевної чистоти?
        >

        Докази? Крім волання і безпідставних риків не бачу., а комікси у Газеті ТАК бачу у себе в скринці кожен день. Де ж дівся правдивий Кравченко, про якого раптом замовкли? Він жи добув такі викривальні матеріали. Вибачте, але поки що це тільки хрип.

        > > Не сприймають іншої думки і не наводять аргументів, а тільки лаються. Добре, що матюкатися хоч собі не дозволяють
        >
        > Ну ми ж на зоні не сиділи, тому переплюнути Януковича в цій царині марно навіть намагатися :)

        На разі, як я бачу, на цьому форумі прихильники прем"єра не дозволяють собі так відверто хамити і ображати опонентів, як прихильники Ющенка, зокрема Шутер. Тому хто є хто і хто вміє спілкуватися виховано. Робіть висновки
  • 2004.06.09 | [njcm

   Що тут дивитися, Максиме?

   Лазаренко - гігант мислі. Янукович - вікно в Європу. Путін - надія нації. І скількі ніків не міняй - все одно в дзеркало видно Максима.
  • 2004.06.09 | Уляна

   Re: "If only you could see her my way" (Cabaret)

   Та нема ніякої вакханалії навколо Януковича. Про Стеців - це про Стеців, а не про її шефа. Дама дивує віражами. Реакція на це природна. А Янукович, хоча дійсно багатий матеріал для фольклору, але на Майдані, слава Богу, розумні люди цим не переймаються.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.09 | Patriot

    То це що купа народу на чолі з Свистовичем нерозумні? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.10 | Уляна

     Вакханалією ці люди (купа народу на чолі з Свистов)не займаються

     Ні навколо Януковича, ні навколо Кучми, ні кого іншого. Що тут нерозумного? Вам подобаються вакханалії? Мій допис стосувався:

     ...і тепер з цієї точки подивимося на вакханалію, яка панує на Майдані...
   • 2004.06.09 | Нічний гість

    На долині туман упав

    До цього часу на "Майдані" ставились до Януковича доволі помірковано. І, сподіваюсь, так і надалі триватиме. Ніхто не лив на нього бруду. Однак, як всі бачимо, декого це не влаштовує. І саме цей "дехто" вирішив із сьогоднішнього дня посіяти зерна міжособистого розбрату між Януковичем та Ющенком. За темниківським планом (всі здогадуємось чиїм)сьогодні розпочато відлік цього процесу. Майданівцям, не забуваючи про те, хто зронив тираду про сакраментальні памперси, не слід забувати, що той же самий ідальго викинув нагора "Лохи для того й існують, щоб їх кидати". А так взагалі він білий і пухнастенький... Янукович - Прем'єр-міністр України і головна його проблема в тому, що не він керує, а ним керують, і як бачимо, досить результативно: в тому році енергетична та продовольча криза, а в цьому бензинова. Тупикова пенсійна реформа. Прихована (для статистики) інфляція. І маса іншого.
    Ще комусь (всі здогадуємось хто) хочеться розпускати чутки про надзвичайно гарні манери з боку донецьких. Згадаймо Донецьк 31 жовтня. Спитайте, чому поштарі в Донецькій області бояться розносити за підпискою газету "Остров". А ще про ввічливість донецьких вікінгів запитайте у сумчан.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.10 | Максим

     Все

     Більше не пишу
     ------------
     До речі, зміна ніків зовсім не означає страху. Це я Вам, "Хтось", кажу. Яка мені різниця під яким ніком і що писати? Це ж все ніки.

     Просто різні ніки дають можливість трохи погратися в різні змісти і т.п.
     ------------
     Простіть за все :)
  • 2004.06.10 | Kohoutek

   Re: Мафия - наш рулевой

   Just give it a try пише:

   > Бо подивіться на Майдан. Я розумію, що Янукович тут ворог і проти нього можна діяти будь-якими методами, але, панове, просто уявіть на одну секунду, що:
   >
   > 1. Янукович, дійсно, потрапив за ґрати випадково

   OK.

   > 2. Судимості з нього зняли законно

   OK.

   > 3. Путін не хоче Януковича, бо не бачить в ньому конктрольованого "намісника".

   OK.

   > 4. Янукович, дійсно, як каже його прес-дама мріє зробити життя в Україні як у Європі, каже, що знає як (цього досягти) і вже зараз паше з ранку до ночі.

   Разберём подробнее. 1) Предположим, мечтает. ОК. 2) Действительно, говорит. 3) Пашет.
   Только вот: 2) Говорит - ещё не значит, что знает. 3) Пахать-то он пашет, только вот что он там пашет и, главное, сеет?

   > Чи може я не правий?

   Посмотрите КАК проходили последние парламентские выборы в Донецкой области; КАК встречала власть съезд НУ в Донецке; КАК там обращаются с журналистами. Комментарии требуются? Ющенко - ой как не ангел, но главное его достоинство - он не бандит. А Янукович - бандит. И не потому, что сидел. А потому что воспитан в бандистких методах, живвёт ими и мышление у него бандитское.

   Сейчас выбор будет не между Ющенко и Януковичем; не между властью и оппозицией, не между левой и правой идеологией, не между Европой и Россией даже - а между правовым государством и гражданским обществом с одной стороны и государством "по понятиям" и уголовным сообществом - с другой. Вот и всё.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.10 | Patriot

    А про оточення прем"єр до речі добре сказав.

    Колись доводилось працювати з найближчим оточенням. Так от ці люди "забувають" платити за роботу. А це вже показник. І таких до влади ...
    Гарно вчора Кучма сказав (але не запідзрюйте у симпатії :)) У нас борються заради влади. Основний клич тільки "Дайте владу і ми покажемо".
    До речі ще було гарно скзано: "На мою думку у НУ немає причин не підтримати реформу." Це так загаотовка для електорату. А потім знову з"явиться батько президетн і син опозиціонер, які разом підуть на вибори :)
   • 2004.06.10 | АВФ

    Re: Мафия - наш рулевой - Не могу согласиться

    Не могу согласиться с Вашим утверждением, что на выборах президента будут выбирать"между правовым государством и гражданским обществом с одной стороны и государством "по понятиям" и уголовным сообществом".

    К сожалению, будут выбирать одну из двух фигур: Ющенко-Янукович, если Ющенко не предпримет необходимые меры. Остальные претенденты, предполагаю, будут разыграны в миттельшпиле и послужат (большей частью намеренно) для запутывания избирателей.

    Ваш вариант отличается академизмом мышления и необходимостью аналитической работы, что для большинства правоспособного в выборах населения является задачей непосильной. Не будем высокомерны и сразу скажем, что население в Украине способно принимать решения в непростых ситуацих, требующих аналитики (начнем хотя бы с референдума о независимости). Но нужны для этого соответствующие стимулы, чтобы большая часть правоспособного населения глубоко озадачилась важностью выбора.

    Но в нашем случае многие электоральные группы не видят значительных различий между борющимися силами. И те, и другие, в глазах большинства, будут представляться не как борцы за что-то реально важное для общества, но как борцы за власть. К тому же есть уже и исторические примеры из прошлых украинских выборов, когда выбирали из кандидатов, но не из двух программ. Это вообще проблема не украинская, а проблема противостояния общества и государства.

    Банальные и потому очевидные различия между кандидатами все же не являются безусловной мотивацией выбора в пользу одного из них. Обществу необходимы материальные мотивы выбора. Это все-таки различия между двумя людьми, а люди хотят отнюдь не выбора между людьми, а, по большому счету, они хотят выбирать между тем, что есть и тем, что хотели бы иметь(хотя не всегда осознают, а что хотели бы - в том и задача - раскрыть им их же потребность). Нужны такие фудаментальные и убедительные предложения от претендента, которые сделают его безусловным лидером. Не потому, что он сам чист или хорош, но потому, что его предложение привлекательно, животворяще и ожидаемо. К последнему хорошо ляжет и личный имидж, но и отсутствие такового не ослабит сильную мотивацию.

    Заметьте, Янукович инфрмационно довольно далеко дистанцирован от власти. Все негативные последствия властных действий по большей части прилепливаются даже не Кучме, а в основном, Медведчуку. И даже оппозиционная пресса и порой оппозиционеры продолжают взывать к Кучме как некоему арбитру и стоящему поосторонь от безобразий, творящихся в стране. Это смешно, но они говорят о причасности Кучмы, но сами продолжают обелять его и Януковича в том числе своими непоследовательными действиями.

    Янукович во всех перепитиях сражений как бы и не присутствует, он как бы погружен в проблемы экономики страны и не принимает как бы участия в театре политических баталий. Это очень разумно со стороны Кучмы, держать Януковича чистым и пушистым. Даже весь сыр-бор вокруг его уголовного прошлого тоже имеет замечательную отличительную особенность - это все почти незаметно подается как бы огрехами молодости, в прошлом. А кто в прошлом был всегда хорош и безупречен? Кучма отодвигает информационный образ Януковича от всей политической борьбы и только его быдловатость (многими не осознаваемая и не ракрученная по настоящему до сих пор) несколько ослабляет образ Януковича как трудяги во благо Украины, как, например, он показался во всей красе своего интеллекта, высказавшись об окружении Ющенко. Но это забудется, а большинству выборцев так и не станет известно. Заметьте также, что Януковича ни разу не высмеяли, как заслуживают многие его поступки, а это подорвало бы его имидж посерьезнее укоров за далекое прошлое. Но это не по теме...

    Если Ющенко так и не придет к пониманию того, что обществу Украины нужен не бывший прозревший соратник Кучмы (а сейчас это для центра и востока именно так), но лидер сил (не нации, а сил, так как понятие нация включает в себя по специфическим признакам и кучмистов, и корммунистов, и бомжей, и ...), которые дадут людям вот то-то и то-то - конкретное и важное, что позволит им реально изменить своими руками свою жизнь к лучшему, если он не поймет этого, то всем, желающим его победы, придется уповать на судьбу, в которой даже дождливая погода в день выборов может изменить ситуацию кардинальным образом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.11 | Kohoutek

     Re: Не могу согласиться

     АВФ пише:
     > Не могу согласиться с Вашим утверждением, что на выборах президента будут выбирать"между правовым государством и гражданским обществом с одной стороны и государством "по понятиям" и уголовным сообществом".

     Нет, вы меня не так поняли. Я совершенно с вами согласен по всем пунктам. Я писал о сути выборов, а не о методике их проведения. Писал для этого форума, в ответ на письмо "засланного казачка", а не в качесве агитационного материала. Разумеется, надо применять все приемлемые технологии, чтобы выиграть выборы. Выбирать, безусловно, будут из двух конкретных фигур, и для массового общества их личный имидж вполне может сыграть более важную роль, чем соображения об их стратегических целях.

     Поэтому я думаю, что короткие, неглубокие, но запоминающиеся штампы могут быть полезнее лекций на тему будущего человечества.

     "Януковичу - третий срок!". Dixi.
  • 2004.06.10 | Мауглі

   Re: "If only you could see her my way" (Cabaret)

   Just give it a try пише:
   > Не знаю кого мав на увазі Янукович, але зауважте
   > Ні він, ні його піарники не поливають нікого брудом.
   > Чи може я не правий?

   Ви, шановний, очевидно не уявляєте, про що пишете. Сподіваюся, Ви не будете запевняти нас у тому, що численні піар-фірми, які під"їдаються навколо Януковича, тільки тим і переймаються, аби нікого не образити? А якщо будете - то мені доведеться нагадати Вам про, наприклад, влаштований оточенням Януковича "порно-скандал" - пригадайте, як донецькі піарники виготовили фальшиві фотографії Кірпи, який начебто залицявся до хлопчика. Фальшивка була спочатку вкинута на один з російських сайтів за певну винагороду, потім миттєво передрукована "Провокацією", потім за чималий гонорар депутат від БЮТ Зубов ("народні обранці" від опозиції дуже люблять отримувати гроші від донецьких піарників, між іншим) вніс депутатський запит щодо обставин оприлюднення фотографії і т.д. Таких прикладів я можу наводити й наводити - з конкретними замовниками, виконавцями, розцінками тощо. Але навіщо? Щоби Вас, наївного, переконувати?

   Хоча я досить різко висловлювавя на цьому форумі щодо Юлі Мостової, тим не менш, не можу не погодитися з її порівнянням "Янукович - це асфальтоукладник з вертикальник злетом". І горе тим, хто буде перебувати на його злетній смузі.
   А Ви нам тут про чистоту помислів прем"єр-міністра розповідаєте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua