МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма розповів, якої орієнтації він і Янукович

06/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Виявляється, "нормальної"...

На питання, чи виправився Янукович після критики з боку Кучми на останній Раді нацбезпеки з питань вибухів під Мелітополем, президент сказав:

"Слухайте, що ви так відноситися, якщо про якогось урядовця президент каже те, що повинен сказати! Що, було б краще, якби я йому під ковдрою розповідав? [Сміх журналістів.] Так ми ж орієнтації нормальної..."

"Я зобов'язаний, як президент і верховний головнокомандуючий, сказати: "Да, величезна вина міністерства оборони є. Але, шановне товариство, він [Марчук] тільки міністр Кабінету міністрів. А Кабінет міністрів – це колективний орган, який повинен відповідати за все, що діється в Україні. Я про це і сказав. Це погано?", - запитав Кучма.

За матеріалами УП

Відповіді

 • 2004.06.10 | Andrij Topchan

  Кучма - оратор виртуоз (З форуму на сайті СДПУ(о)...

  Андрей Топчан 28.04.04 16:09


  Кучма - оратор виртуоз
  "Я радив би їм подивитися на себе збоку. Це корисно всім політикам, у тому числі і президенту. Тоді у них не буде бажання висуватися", – зазначив Кучма.  Jahn 28.04.04 21:14


  Кучма - оратор виртуоз
  Він би ще додав:
  ... у тому числі і президенту, доречі, де він?...


  ELS 29.04.04 10:12


  Кучма - оратор виртуоз
  О выборах в Мукачево: "Я чесно вам скажу, ввечері потелефонував губернатору і спитав: "Як пройшли вибори? Були чи ексцеси якісь?" Він мені сказав - "ні". Я вибачте ліг спать, бо я вважав, що все слава Богу, бо я даю чесне слово, що я давав всім, особисто розмовляв і з губернатором, і з міліцією, і Службою безпеки і попереджав, що ці вибори під мікроскопом розглядаються світовою громадськістю. Що ці вибори дуже значимі для України, для її іміджу. Тому Христом Богом просив, що шановне товариство, будь ласка, без ніяких технологій."


  Igor 29.04.04 10:16


  Кучма - оратор виртуоз
  «Наши отношения с Евросоюзом напоминают мне корриду. Профессиональный тореадор с красным полотнищем стоит, а Украина - молодой бычок - бегает. А стрелы же летят! И уже живого места нету»


  Андрей Топчан 29.04.04 13:06


  Кучма - оратор виртуоз
  У мене онук, що в кишеню любить залазити, сісти, поїхати накупити такого, що одному Богу відомо, для чого це все!"

  Кучма сказав, що його зарплата складає 2 500 гривень. "Проблеми потратити зарплату немає. Як кажуть в Одесі: щоб ти жив на одну зарплату!" – пожартував Кучма, назвавши її розмір.

  Він додав, що до зарплати немає надбавок, оскільки він перебуває "на повному державному забезпеченні". "Так що надбавки забирайте собі", – додав він, звертаючись до журналістів. (это говорит президент! - "лицо" народа!!!!) Дальше есть ещё более наглые высказывания "народного избранника"

  Кучма на питання кореспондентки "Громадського радіо" сказав: "Що стосується моїх капіталів, я із задоволенням всі віддаю на розвиток "Громадського радіо". Беріть, будь ласка, їжте, скільки вам завгодно".

  На питання щодо втоми від роботи президентом, Кучма звернувся до журналістки: "Я на вас дивлюся і на себе – так я краще виглядаю, ніж ви! По-моєму, це ви втомилися від праці, від таких питань, які ви робите спроби задавати!"
  кравчукча 30.04.04 22:37


  Re: Кучма - оратор виртуоз
  "Лучше журавль в руках, чем тк сказать!"


  Андрей Топчан 01.05.04 10:14


  ІНТЕРВ'Ю Президента України Леоніда Кучми програмі "Епіцентр"
  Таке запитання із технології роботи Президента - наскільки Ви задоволені тим, як Вас інформують? Чи вистачає у Вас каналів і джерел інформації? Чи не виникає інколи враження, що від Вас щось приховують, замовчують, намагаються маніпулювати?

  Я не жаліюсь на це.
  У наш час приховати щось від Глави держави можна тільки у тому разі, якщо він сам хоче, щоб від нього щось приховали.
  Найважливіша інформація - про те, які наслідки мають твої рішення, рішення Глави держави, ті або інші дії.
  Візьмемо для прикладу зовнішньополітичні дії. Ти маєш справу з певною країною. Зробив якісь кроки. І ось дізнаєшся, що ці кроки не подобаються тій країні, її керівництву або певним колам. Це якраз та інформація, яку ніхто від тебе не приховає.
  Але ж, може, якщо не подобається, то ти зробив правильно? Це не завжди так, але часто.
  У Росії, наприклад, багатьом не сподобалася назва моєї книги "Україна - не Росія".
  А є люди, у тому числі й при владі, які ледве не в паніку впадають, коли за кордоном незадоволені якимись нашими справами або висловлюваннями. Вважають, що допущено помилку. Ні, тут треба дивитися інакше - праві ми, чи ні. Якщо праві - на тому й стояти.  Андрей Топчан 01.05.04 10:16


  ІНТЕРВ'Ю Президента України Леоніда Кучми програмі "Епіцентр"
  Ответ умственно отсталого человека... И ЭТО называет себя президент...


  Андрей Топчан 01.05.04 10:19


  ІНТЕРВ'Ю Президента України Леоніда Кучми програмі "Епіцентр"
  10.Ви - Президент України. Більшість українців хоче знати, яке бачення маєте майбутнього України? Як рухаєтесь до цього майбутнього? Які Ви бачите пріоритети України? Ви сказали у новорічному зверненні - "я маю мрію". Що таке Ваша мрія, яку саме мрію Ви мали на увазі?

  Можна не про політику. Це, напевно, трошки із серії фантастики, але я думаю про космічне майбутнє України. Я не маю права про це не думати. Сьогодні вже реально говорять про програми поселень на Місяці, потім - на Марсі. Я мрію, щоб у цій справі не обійшлося без України. Українці просто зобов'язані, повинні полетіти на Місяць! Щоправда, не всі. Хтось повинен залишитися... і для польоту на Марс.  Андрей Топчан 01.05.04 10:24


  ІНТЕРВ'Ю Президента України Леоніда Кучми програмі "Епіцентр"
  ...Борців у нас і своїх вистачає. Працівників мало, справжніх трударів. Приїжджайте до України, будь ласка, добиватися успіху, великого особистого успіху...

  Это ж какая ГАДИНА могла такое сказать!!! Народ по сёлам пашет от зари до заката, а он про них так...
  Макар 03.05.04 19:51


  Кучма «косит» от пенсии, как от призыва в армию
  Публичные высказывания президента Украины уже становятся интереснее и красноречивее того, что удалось тайно зафиксировать в свое время майору Мельниченко. И подтверждают подлинность записей «из-под дивана» лучше всякой экспертизы.

  http://obkom.net.ua/read.php?id=200


  Ро 06.05.04 10:13


  2 Андрей Топчан
  >...Борців у нас і своїх вистачає. Працівників
  >мало, справжніх трударів.

  Я думаю в этом фрагменте речь шла не о простых тружениках, коим честь, хвала и зарплата (!), а об ура-патриотах. Которых у нас есть даже в избытке :(

  >Приїжджайте до України, будь ласка, добиватися
  >успіху, великого особистого успіху...  БЕЗ 06.05.04 15:51


  Re: Кучма - оратор виртуоз
  А що Ви дивуєтеся коли в нього логіка на рівні голови колгоспу


  Андрей Топчан 06.05.04 19:40


  Ро
  Что ты понимаешь под ура-патриотами?


  Андрій Топчан 20.05.04 00:09


  Re: Кучма - оратор виртуоз
  Как сказал Леонид Кучма журналистам, он информирован о том, что на месте катастрофы будто бы найдены фрагменты ракеты. По его словам, в связи с этим возникает много вопросов.

  Вместе с тем, Кучма считает, что катастрофа российского самолета Ту-154 не повредит репутации Украины. Он отметил, что "такое случается не только на Украине". "Посмотрите вокруг в мире, в Европе - не мы первые и не мы последние, ошибки встречаются везде", - сказал президент.

  ХОРОШ ПРЕЗИК У НАС!!!

  ТИПА ПОСМОТРИТЕ НА СЕБЯ - ВЫ НЕ ЛУЧШЕ!!!  A.Topchan 09.06.04 15:22


  Re: Кучма - оратор виртуоз
  В іншому випадку, коли Кучмі нагадали, що він уже виграв дві виборчі кампанії, він засміявся й сказав: "Я б і третю виграв, ви сумніваєтеся?"  A.Topchan 09.06.04 15:30


  Re: Кучма - оратор виртуоз
  Якби я сказав, що я буду балотуватися, то Янукович став би самою щасливою людиною...

  "Полу в шутку, полу серйозно: я хочу подивитися на Україну без Кучми", - сказав президент.

  "Нарешті всі зрозуміли, що Кучма не під себе це робить! Під Україну треба робити!", - заявив Kучма... :O))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.10 | Нестор

   (с) Кучма +

   "Всє ми хахли нємного с прідурью"

   Фраза сказана під час офіційного візиту до Російської Федерації.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua