МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У терористів зірвалась акція спрямована проти НАТО!

06/09/2004 | KAKTUZZ
Як повідомляє бельгійська преса , вчора в Брюсселі було арештовано 15 осіб. Їх прокуратура Бельгії звинувачує в підготовці здійснення терорестичних актів в бельгійській столиці. На які об”єкти були націлені плани зловмиснників.

З Брюсселя Славко Волинський.

Нинішнє повідомлення є продовженням вчорашнього репортажу про засідання у Люксембурзі міністрів юстиції та міністрів внутрішніх справ країн – членів Європейського Союзу. Засідання присвячувалось активізації в Європі боротьби з тероризмом. Тепер для багатьох спостерігачів стали зрозумілі сказані учора слова Верховного представника ЄС у справах зовнішньої політики та оборони Хав”єра Солани , що стосовно боротьби зтероризмом Євросоюз перейшов від риторики до практичних дій.

Як повідомило нині “Радіо Брюссель” інформаційна бомба вибухнула днем пізніше після події. Вчора в бельгійській столиці було арештовано і знешкоджено 15 осіб, які за даними бельгійської прокуратури належать до одного з відгалуджень відомої терористичної організації Аль-Каїда. Це переважно вихідці з Єгипту та Йорданії. Бельгійська преса, посилаючись на поінформовані джерела стверджує , що головним об”єктом на який планувалось здійснення терористичного нападу були приміщення штаб-квартири НАТО. Представники альянсу на цей момент ще офіційно не спростували таке твердження і рекомендували журналістам дочекатись офіційної заяви НАТО з цього приводу. Офіційна заява альянсом буде зроблена за кілька годин.

Відповіді

  • 2004.06.10 | VENED

    Вараваризация Европы продолжается.

    Арабов все больше и больше, а с ними и исламистов - радикалов из Аль-Каеды и прочих многочисленных организаций, на нефтедоллары взрывающие что закажут. Из всех терактов происходящих в мире, кажется не менее 30% в Европе. Уже и в Кельне взорвали на днях.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua