МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

11 червня о 17.30 росіян примушуватимуть знизити ціни на бензин

06/10/2004 | vmo1
Молодь, під час прийому з нагоди дня Росії, буде вимагати у російських політиків та нафтоторговців знизити ціни на бензин та дизпаливо в Україні

11 червня 2004 року о 17.30 представники Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь - надія України”, УРП “Собор”, ВМГО “Молода Просвіта”, ВГО “Народна опозиція” та інші об’єднання громадян під час прийому з нагоди дня Росії проведуть біля Міжнародного центру культури і мистецтв (колишній Жовтневий палац, вул. Інститутська,1) мітинг з вимогами до російських політиків та нафтоторговців знизити ціни на бензин та дизпаливо.
Учасники мітингу обіцяють прийти з пустими каністрами та демонструватимуть своє обурення недружніми діями росіян спаленням кількох кілограмів російських прапорів.
Акція відбуватиметься під гаслами: “Путин! Острів Тузла, зростання цін на паливо… Що далі?”, “Вимагаємо повернути у державну власність НПЗ України, незаконно привласнені російськими компаніями!”, “Вимагаємо бензин та дизпаливо за старою ціною!”, “ТНК та ЛУКОЙЛ! Досить грабувати українців!” тощо.
Ініціатори акції вважають нинішнє підняття цін результатом змови російських експортерів нафти. На користь цього твердження свідчить той факт що в цей же час ціни на пальне в Білорусії зросли лише на 2%. За словами лідера ВМО “Молодь - надія України” Вадима Гладчука, “сьогодні у Росії, немає ніяких підстав (крім політичних) роздувати ціни і заробляти на Україні скажені гроші, обґрунтовуючи це стрибком цін на світових ринках”.
Довідка: російські нафтові корпорації сьогодні, за офіційними даними Фонду держмайна, контролюють 90 відсотків нафтопереробної промисловості України.

Відповіді

 • 2004.06.10 | Тестер

  Re: З таким же успіхом молоді можна влаштувати на ринках Києва

  протест проти цін на полуниці, мясо, будматеріали.
  Можу безплатно дати теми для лозунгів! ;)
  Хай щастить!
  Нема грошей на бензин - продай машину і їзди на трамваї, або ходи пішки. І так далі...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua