МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мер Ізмаїла побив журналістів?

06/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
9 червня шестеро громадян звернулися в Одеську обласну прокуратуру з вимогою притягти до відповідальності мера Ізмаїла Станіслава Борисенка і групу молодих людей, що розігнали збори громадян і побили журналістів, повідомляє правозахисне агентство "Прима".

В актовому залі місцевого автопідприємства за запрошенням депутата Одеської обласної ради Юхима Айзмана зібралися жителі Ізмаїла, щоб виразити недовіру діючому меру. За їхнім твердженням, за час правління містом Борисенка подорожчав хліб, і розбазарено за мізерною ціною міське майно.

Незабаром у залі з'явився мер із групою міцних хлопців, що, як повідомляє агентство, повалили на підлогу одного з учасників зборів, редактора газети "Ізмаїльські відомості" Сергія Шморга і побили його ногами, а кореспонденту газети Олені Виноградової поставили синець під оком. Мер зі своєю командою розламали стільці і розігнали присутніх. Переживши важке потрясіння, організатор зборів, депутат Юхим Айзман, помер від серцевого приступу, пише "Обозреватель".

Главред

Відповіді

 • 2004.06.10 | Грізлічук

  Re: Мер Ізмаїла побив журналістів?

  Часом доводиться читати про напади посадових осіб на журналістів. При цьому журналіст завжди є постраждалою стороною і поводить себе пасивно. Така професія? А чи не поставив себе в даному випадку мер у становище звичайного хулігана, проти якого закон дозволяє вжити засоби самозахисту? Та щось досі не чути про те, як журналіст дав здачі меру. Знаю тільки один випадок (і визначний) коли журналістка, до якої почав залицятися з застосуванням рук наш президент, дала йому по пиці (не питайте, хто - не скажу). Хто вирішиться на те, щоб в разі нападу посадової особи пустити їй юшку з носу? Чи таке траплялося?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.10 | Navigator

  Чи були ті журналісти з вічної газети "Савєцкая Ізмаілщина"

  тоді питання встає трохи в іншому ракурсі.
  Ізмаїл - місто відставників.
  Діють відповідно отриманому досвіду і нравам СА.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua