МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До парламенту внесли подання про зняття імунітету з Тимошенко

06/10/2004 | Я
Колись, десь років з півтора тому, коли мі в кумпанії з Шутером та ще декількома майданівцямі гралися у прогнози віборів, я передбачив варіант: арешт Тимошенко, потім - зняття Ющенка.
Схоже все йде до цього, можна скласти парі: цього разу влада таки вимусить ВР погодитися на притягнення Тимошнко до крим. відповідальності.

ДО ПАРЛАМЕНТУ ВНЕСЛИ ПОДАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ ІМУНІТЕТУ З ТИМОШЕНКО

www.ПРАВДА.com.ua, 10.06.2004, 15:58

Генеральна прокуратура внесла подання до парламенту про позбавлення депутатського імунітету Юлії Тимошенко.

Як повідомив на прес-конференції генпрокурор Геннадій Васильєв, Тимошенко хочуть притягнути до кримінальної відповідальності на підставі матеріалів Володимира Боровка, який представився її помічником.

Ідеться про спробу дачі хабара суддям суду першої інстанції для звільнення з-під варти екс-керівників корпорації "ЄЕСУ" Геннадія Тимошенка та Антоніни Болюри.

За словами Васильєва, Юлія Тимошенко "зараз використовує Верховну Раду в її цілях". "Це ніби високий паркан, через який не може перескочити навіть Сергій Бубка. Ось вона сховалася за цим парканом", - сказав генпрокурор.

Коментуючи питання про політичне переслідування Тимошенко перед виборами, Васильєв заперечив. "Скажіть, будь ласка, до чого тут вибори".

За словами Васильєва, слідством доведено передачу 125 тисяч доларів за звільнення Болюри та Тимошенка.

Водночас Васильєв не підтвердив сам факт дачі хабара суддям: "Судді гроші не отримали, але по суті до них зверталися".

"Коли рішення було ухвалено не на користь Юлії Тимошенко, вона почала ставити питання про повернення Боровком грошей, якій він мусив передати суддям", - сказав він.

Васильєв не відповів на питання, куди поділися гроші, які Боровко начебто отримав від Тимошенко і чи не привласнив він їх. "Слідство дасть оцінку і цьому", - сказав генпрокурор.

Він також не назвав прізвища суддів, яких начебто намагалися підкупити, оскільки "ведеться слідство".

Говорячи про оприлюднену Боровком відеоплівку, Васильєв сказав, що її "експертиза триває, і зараз є попередні висновки про те, що монтажу немає".

Васильєв також повідомив, що після оприлюднення плівки Боровка було винесено постанову про його охорону.

Українська правда:

Відповіді

 • 2004.06.10 | SpokusXalepniy

  Poor Borovko

  > Васильєв також повідомив, що після оприлюднення плівки Боровка було винесено постанову про його охорону.
  По-моему, Боровко только сейчас понял что он взвалил на свои плечи.
  Теперь нет на земле силы, которая была бы заинтересована в том, чтобы Боровко "продолжал быть живым".
  По понятиям прокуратуры юлина команда просто обязана убрать Боровка. Прокуроры, ясное дело, исходит из очевидного - на юлином месте так поступил бы каждый. А если так, если судьба Боровка и без того уже предрешена, то "не ждать же нам милости от природы...".

  Выводы. Юля будет сидеть - "я говорю". Если не в связи с показаниями живого Боровка, то в связи с его насильственным устранением. Причем, это намного надежней. Особенно, если голова последнего будет найдена в багажнике юлиного мерседеса (желательно, с головой Гонгадзе).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".