МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альтернативне відзначення дня Росії

06/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
11 червня 2004 року о 17.30 представники ВМО “Молодь - надія України”, УРП “Собор”, ВМГО “Молода Просвіта” та інших об’єднаннь, під час прийому з нагоди дня Росії проведуть біля Міжнародного центру культури і мистецтв (колишній Жовтневий палац, вул. Інститутська,1) мітинг з вимогами до російських політиків та нафтоторговців знизити ціни на бензин та дизпаливо.

Запрошуються всі, хто вважає необхідним виразити свій протест проти свавілля російських політиків та піриємців , які вони чинять в Україні. Акція відбуватиметься під гаслами: “Путин! Острів Тузла, зростання цін на паливо… Що далі?”, “Вимагаємо повернути у державну власність НПЗ України, незаконно привласнені російськими компаніями!”, “Вимагаємо бензин та дизпаливо за старою ціною!”, “ТНК та ЛУКОЙЛ! Досить грабувати українців!” тощо.

Ініціатори акції вважають нинішнє підняття цін результатом змови російських експортерів нафти. На користь цього твердження свідчить той факт що в цей же час ціни на пальне в Білорусії зросли лише на 2%.
Довідка: російські нафтові корпорації сьогодні, за офіційними даними Фонду держмайна, контролюють 90 відсотків нафтопереробної промисловості України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua