МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звинувачених у вбивстві Холодова виправдано

06/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Військовий суд у Москві виправдав усіх шістьох підсудних, яких звинувачували у вбивстві журналіста Дмітрія Холодова.
Пан Холодов спеціалізувався на розслідуваннях, працюючи у газеті "Московский комсомолєц", та розслідував корупцію у військових колах. Він загинув вісім років тому, коли валіза, яку він забрав на одному з московських вокзалів, вибухнув у його кабінеті.

Підсудних, поміж якими - колишніх керівник розвідки повітряно-десантних військ Росії Павєл Поповскіх, троє офіцерів спецпідрозділу повітряно-десантних військ та двоє цивільних, суд вже виправдав два роки тому, - однак Верховний Суд Росії наказав переслуховування справи по апеляції звинувачення та родичів пана Холодова.

Звинувачення намагалося довести, що Павєл Поповскіх організував вбивство журналіста на прохання тодішнього міністра оборони Росії Павла Ґрачьова, який начебто висловлював невдоволення публікаціями пана Холодова.

Зараз суд прийшов до висновку, що Генеральна прокуратуру не надала переконливих мотивів здійснення підсудними вбивства журналіста та доказів їх причетності до цього злочину.

Звинувачення заявило, що подаватиме апеляцію. А батьки Дмитра Холодова кажуть, що впевнені у винуватості звинувачуваних та подаватимуть скаргу до Європейського суду з прав людини.

ВВС

Відповіді

 • 2004.06.11 | Полтавський Вареник

  Зате справу оправданого судом вченого за шпигунство повернуто ФС

  Б на повторний суд.
  Полювання на беззахистнтх людей - любиме заняття псів.
  Щось в 1991 їх не було помітно.
  Коли їхня імперія зла рушилась.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua