МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Лялька" знову фунциклює :-)

06/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Учора до Львова повернуласяся мистецька крапка, знана чи не на всю Україну - клуб "Лялька". Клуб повернувся на своє звичне місце в підвалі лялькового театру. У нинішній "Ляльці" збільшено головну залу закладу, ді-джейський стіл піднесено на другий рівень, а світлини переїхали до більярдного покою. Знакові страви "Ляльки", в тому числі "Сало в шоколаді" залишаться, ще й додадуться нові фірмові десерти. Попри новації відроджена "Лялька" залишиться вірною своїм засадам у діяльності, тобто й надалі тут лунатиме рок, джаз, ґотика, незалежна музика, а клуб радо підтримуватиме українських виконавців.

З нагоди повернення "Ляльки" учора о 17.00 на дворі перед ляльковим театром відбувся концерт за участю +GG+ та Олега Калича, гуртів Samaznajeschxto, Ніагара, Морс, Далі..., Горгішелі (в минулому Чорний вересень), Тетіс (Дрогобич), а також Мертвого Півня та Віктора Морозова і Тараса Чубая.

"Культура і Політика"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".