МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черговий генпрокурор вчергове "просунувся" у справі Гонгадзе

06/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Генеральний прокурор України Геннадій Васильєв заявив, що розслідування у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе просунулося. Зокрема, за його словами, був допитаний український бізнесмен, колишній консул у Мюнхені Володимир Цвіль, котрий сам назвав себе безпосереднім учасником «касетного скандалу».

За словами генпрокурора, «Цвіль допитаний, і питань по ньому нема», – повідомляє "ProUA". Про те, куди саме просунулася Генпрокуратура у своєму розслідуванні і чи приведуть ці шляхи до завершення розслідування, генпрокурор не сказав.

Нагадаємо, що Цвіль заявив про те, що це він вивіз за кордон записи, зроблені екс-майром держохорони Миколою Мельниченком в кабінеті президента України. Цвіль звинуватив кількох українських посадових осіб – Євгена Марчука, Володимира Радченка, Ігоря Смешка – в тому, що вони знали про те, що в кабінеті глави держави ведуться записи.

4 червня 2004 року Васильєв у ході зустрічі зі співдоповідачем моніторингового комітету ПАРЄ Ханне Северінсен заявив, що у справі Гонгадзе немає пріоритетних версій.

ІМІ

Відповіді

 • 2004.06.11 | KAKTUZZ

  Re: Черговий генпрокурор вчергове "просунувся" у справі Гонгадзе

  А Марчука, Радченка і Смєшка також допитуватимуть, чи в прокурора до них руки закороткі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.11 | Дончанин.

   Re: Черговий генпрокурор вчергове "просунувся" у справі Гонгадзе

   ГАВ, кроме как забирать у людей предприятия, в свою пользу и своих "подкрышных" - ничего не может. Эту марионетку для того и назначили, что бы легче было фальсифицировать выборы и в очередной раз оттянуть тот момент, когда виновные в смерти Гонгадзе, предстанут перед судом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua