МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: „Брудні провокації не завадять створенню коаліції ”

06/11/2004 | S@nya
Юлія Тимошенко: „Брудні провокації не завадять створенню коаліції ”

Сьогодні після брифінгу, на якому Генеральний прокурор Геннадій Васильєв поінформував про передання у Верховну Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності лідера фракції БЮТ Юлії Тимошенко, під стінами ГПУ лідер блоку БЮТ провела вуличний брифінг.

У своєму зверненні до журналістів вона зокрема зазначила, що проти політичного блоку, який вона очолює протягом семи років його історії здійснюється безпрецедентний тиск:

- Коментувати кожне подання може й не оригінально, але це новий прокурор і у нього це друге подання і третє подання на нашу команду, враховуючи Турчинова і Хмару , - констатувала пані Тимошенко. - Вони самі спочатку зробили Боровко, його профінансували і заслали у нашу партію. „Зроби сам” – це повністю весь аудіо запис, який був сфальсифікований, жодного слова, яке я казала, у цьому аудіозаписі немає. Цей аудіо запис був накладений на відео ряд, абсолютно окремо, так, як, я думаю, спланували у Службі Безпеки України. Потім була відкрита кримінальна справа на базі їх провокації і зараз подання. Чого добиваються силові структури та влада? ...Фактично кожна людина в Україні розуміє, що ці провокації є свідома, брудна антиопозиційна робота влади. Як наслідок – влада отримує зростання довіри до опозиції у суспільстві, тому, що такий абсурд не потребує будь-яких коментарів. Я не думаю, що це буде мати якісь наслідки, окрім повідомлень по ТБ та радіо, у газетах, які зайвий раз про це напишуть. Я вдячна владі за те, що вона не припиняє пояснювати людям, на скільки сильна опозиція.

Юлія Тимошенко зазначила, що для неї є компліментом, а може й правдою, що вона має імідж найнебезпечнішого ворога існуючої влади. „На жодного політика з опозиції немає такого вогню, і на мою думку, це гарна оцінка моєї роботи”, - додала вона.

Повертаючись до мети брифінгу лідер БЮТ повідомила про те, що рядові працівники ГПУ з якими доводиться спілкуватися у цій справі, "слів не знаходять для того, щоб пояснити абсурдну подію". „Сама ГПУ не очікувала, що може зробити таке безглуздя, - зазначила пані Тимошенко.- Головна мета цих провокацій по всіх каналах – не допустити створення коаліції між блоком Віктора Ющенка і мною”.

Проте, у контексті останніх переговорів з „Нашою Україною”, Юлія Тимошенко висловила переконання, що коаліцію буде створено: „Ніякі брудні провокації не завадять створенню коаліції по висуненню єдиного кандидата”. Щодо об”єдення з СПУ Юлія Тимошенко заявила, що шанс об”єднатися втрьох не втрачений. „Ми будемо боротися за те, щоб Мороз теж був у нашій трійці”, - зазначила вона.

На питання журналістів, щодо того, чи не збирається пані Тимошенко ініціювати у ВР висловлення недовіри Генпрокурору, лідер БЮТ відповіла:

-В нашій команді є така прикмета: як тільки генеральний прокурор подає чергове подання на когось з нашої команди, він більше трьох місяців на цій посаді не залишається. Тому можемо подивитися, як виправдається ця прикмета.

ІМІ

Відповіді

 • 2004.06.11 | Тестер

  Re: Як на мою слабу голову

  то я собі думаю, що ті проценти, що набрані БЮТ на виборах у Верховну раду повністю, чи не зовсім, відображають популярність блоку. Значна кількість виборців - це виборці Ющенка, які віддали голоси за Юлю, розуміючи, що НУ і так набере голоси.
  Ситуація на виборах президента буде зовсім, це вже точно, інша.
  Ну а про коаліцію треба говорити. Як же не поговорити.
  Та і куди Юлі діватись.
  Гірша справа з соціалістами. Там свій, я би сказав, постійний електорат. І якщо соціалісти стали накінець "державниками", а не інтернаціоналістами то може щось і зрушиться з місця. До цих пір разом з комуністами, особливо в середині 90 вони були тормозом державності, а особисто Мороз реаніматором КПУ. Тому "не вірю", як казав Станіславський. А хотілось би. Чекати не довго. Мо і не помру до того часу? :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua