МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Боже, якщо вдуматись, до чого ми дійшли:

06/11/2004 | Ярина
Майбутні президентські вибори, виявляється, проводяться для того, щоб забезпечити майбутнє:
1. не України, а Кучми
2. не українського народу, а російської мови
3. не духовного відродження, а наскізь гебешного Московського патріархату

Але ж вказані в других частинах поліномів терміни - є вічним пекельним полум"ям, витавруваним кров"ю ще наших пращурів на нашій же землі:
"САМОДЄРЖАВІЄ, НАРОДНОСТЬ, ПРАВОСЛАВІЄ"

“В Адміністрації Президента України терміново відпрацьовується новий сценарій висунення єдиного кандидата від влади на президентські вибори”, — пише київський кореспондент російської газети “Новые известия” Андрій Капустін у статті “Показове пороття прем’єра”, опублікованій 8 червня.
Майже дві третини населення України вважають, що на посаду президента країни не може претендувати людина, яка має судимість, і висловлюються за прийняття відповідного закону. Це підтверджують дані соцопитування, проведеного нещодавно київським Центром імені Разумкова.
Експерти вважають, що народна думка може позначитися на кар’єрі прем’єр-міністра Віктора Януковича, якого називають спадкоємцем Леоніда Кучми. Ще не ставши офіційно кандидатом у президенти, він, зважаючи на все, уже вибуває з передвиборного списку. Крім уже згаданого опитування, імідж кандидата від влади розхитує сам Президент. На минулому засіданні Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) Леонід Кучма фактично піддав голову Кабінету Міністрів публічному пороттю, яке побачила вся країна. На нього фактично була покладена провина за недавні вибухи військових складів під Мелітополем.
Хоча, чесно кажучи, провини прем’єра в тому, що сталося, немає: силові міністерства — це прерогатива Президента.
Після цього “наїзд” на уряд Януковича розпочала Верховна Рада, де обговорювалося виконання бюджету за 2003 рік. Причому “наїжджали” не тільки опозиціонери, але й представники центру, а також голова Рахункової палати, порівняно з яким аргументи багатьох опозиціонерів виглядали ледь не підтримкою глави уряду. Паралельно в ЗМІ йшла активна кампанія з відбілювання біографії Віктора Януковича, розпочата його командою. Але що б не казали експерти про судові помилки, гріхи молодості і зняті судимості, думка населення не покращилася.
А проведення опитування на цю тему тільки підтвердила чутки про те, що в Адміністрації Президента терміново відпрацьовується новий сценарій висунення єдиного кандидата від влади. І при цьому все більше людей з президентського оточення кажуть про те, що цим самим єдиним кандидатом, тобто спадкоємцем нинішнього Президента, може стати сам Леонід Кучма. Незважаючи на те, що глава української держави неодноразово заявляв про своє небажання йти на третій термін. Тим часом він не підготував спадкоємця, який був би спроможний здобути реальну перемогу над найбільш рейтинговим українським політиком Віктором Ющенком. І якщо припустити, що від варіанта “спадкоємець — Янукович” доведеться відмовитися, то в президентському резерві не залишається практично жодної реальної кандидатури. Причому реальної не тільки стосовно перемоги, але й реальної в питанні гарантій зі збереження безпеки для Леоніда Кучми у випадку його виходу на пенсію.
Кучма повністю влаштовує Кремль, який, поза всякими сумнівами, надасть йому підтримку. Закрити очі на Кучму №3 можуть і в Білому домі. По-перше, легітимність третього терміну президента підтверджує Конституційний суд. По-друге, український контингент, як і раніше, перебуває в іракській провінції Васит, а перебування Кучми при владі — це гарантія подальшого членства українських військових у міжнародній коаліції.

Відповіді

 • 2004.06.11 | КонтактерТестер

  Re: Не чую, бо сили хаосу у галактиці (QWMX9876789666)

  класифікація по атласу Бечваржа, щось гірше затівають. Тик скать у Вселенському масштабі. Так що, любі мої, якось без мене. І думайте і робіть. І не згадуйте "всує". Бо ж гріх!

  Підпис "факсиміле БОГЪ"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.11 | KAKTUZZ

   Re: Не чую, бо сили хаосу у галактиці (QWMX9876789666)

   Не богохульствуйте! Якщо не чуєте , то мийте вуха і ноги! Бо Бозьо все бачить і чує все! І кожному воздасть за діла його!
 • 2004.06.11 | Navigator

  Шановня Ярино, не дивуйтесь, Вас атакував старий троль.

  Про тролів можете почитати в "Без правил":
  Як зловити троля:
  2. Повідомлення тролів часто до теми зовсім не відноситься. Конструктивну дискусію вони стараються збити вбік. (синдром шизофреника) На питання, що таке олівець, відповідає, що це маса, що притягається до центру Землі).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.11 | Тестер

   Re: Штурман, пальцем в небо ;-)

   Який я троль. То я пожартував, добавивши "контактер". Це ті, що з космічним розумом, чи то з Богом розмовляють.
   Ми на ці теми вже стільки тут "перетерли". Нехай іде Кучма.
   Хто ж за нього буде голосувати. І другого туру не треба.
   Чи забув лозунг вчорашній "когутика".
   Всіх благ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.11 | Navigator

    Взаїмно. Вчора слухав "Кільце небелунгів" про тролів - от і по-

    пався сам. Гарна опера. Гарна дівчина. Гарних вихідних, дорогий Тестере!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua