МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кравченко "полетів" через податок на додану вартість

06/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
За повідомленнями інформагенцій, рішення про відставку Юрія Кравченка ухвалили після наради з питань податку на додану вартість, що її президент провів у п'ятницю.

На нараді президент піддав жорсткій критиці роботу уряду у цій сфері. Він, зокрема, висловив думку, що за часи незалежності ситуація з ПДВ "ніколи не була такою критичною", і поклав відповідальність перш за все на пана Кравченка.

Л.Кучма також скритикував Миколу Азарова, віце-прем'єра та міністра фінансів.

Президент сказав, що пан Азаров переконав його в необхідності суміщати ці дві посади. "Ви переконали мене, що треба координувати дії хлопців, так треба координувати, а не скаржитися одне на одного", - сказав пан Кучма.

Пан Кравченко, який очолював Податкову адміністрацію з грудня 2002 року, перед цим працював главою Херсонської облдержадміністрації, а до цього - з липня 1995-го до березня 2001-го року - обіймав посаду міністра внутрішніх справ України.

Головою ДПАУ призначено Федора Ярошенка. Пан Ярошенко займав посаду першого заступника міністра фінансів, а в 1996-2002 роках посідав місце першого заступника голови ДПАУ. Також у 20203 році перебував на посаді держсекретаря Міністра фінансів.

ВВС


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua