МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко і Ющенко об'єднаються найближчими днями (/)

06/11/2004 | Shooter
Тимошенко і Ющенко об'єднаються найближчими днями

www.ПРАВДА.com.ua, 11.06.2004, 18:25

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко розраховує, що коаліційна угода між її блоком і "Нашою Україною" буде підписано вже наступного тижня.

Говорячи про принципи угоди, Тимошенко відзначила три аспекти домовленості, тобто три частини документа.

Перша частина - це програмні принципи, тобто, те, "що ми будемо робити в першу чергу з реформуванням країни, якщо переможемо єдиним кандидатом від опозиції".

Друга частина складається з кадрового забезпечення реформування країни після перемоги. "Тобто ми чітко визначаємося, яку кадрову відповідальність несе кожна з команд, які складають коаліцію", - сказала лідер БЮТ.

У третій частині коаліційної угоди мова йде про практичну побудову спільних дій БЮТ і "Нашої України", спрямованих на те, щоб не програти президентські вибори.

На питання про те, які гарантії будуть надані блокові Тимошенко у випадку перемоги на виборах Ющенко, лідер БЮТ сказала, що, "власне, ми не вимагаємо жодних гарантій, ми взагалі нічого не вимагаємо, а просто, як партнери по коаліції, хочемо брати участь не тільки в перемозі єдиного кандидата від опозиції, але і реформуванні країни після перемоги цього кандидата".

Як повідомлялося, у четвер Тимошенко заявила журналістам про те, що домовленість про принципи створення єдиної коаліції про висування єдиного кандидата на виборах між БЮТ і "Нашою Україною" є "практично досягнутою реальністю".

Вона підкреслила, що з боку БЮТ не буде жодних спроб зірвати створення цієї коаліції, і жодних провокації з боку влади не перешкодять об'єднанню БЮТ і "Нашій Україні" у таку коаліцію.

На парламентські вибори блоки Ющенка і Тимошенко йшли окремо. "Наша Україна" зайняла перше місце (23,57% голосів), БЮТ - четверте, набравши 7,26% голосів. У парламентській кампанії брали участь 33 партії і блоки.

Зараз фракція "Наша Україна" у Верховній Раді залишається найбільшим депутатським об'єднанням, до якого входить 100 депутатів. БЮТ нараховує 19 парламентаріїв з 447 діючих.

Відповіді

 • 2004.06.13 | Володимир

  Re: Дай Бог (-)

 • 2004.06.13 | НеДохтор

  add: підтвердження від Ющенка

  Shooter пише:
  > Тимошенко і Ющенко об'єднаються найближчими днями
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua, 11.06.2004, 18:25
  >
  > Лідер БЮТ Юлія Тимошенко розраховує, що коаліційна угода між її блоком і "Нашою Україною" буде підписано вже наступного тижня.
  ...  http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/736/
  -----------
  БЮТ і "Наша Україна" підпишуть коаліційну угоду12:39, 13 червня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"

  Наступного тижня буде підписано угоду про співпрацю між Блоком Юлії Тимошенко та "Нашою Україною". Про це заявив Віктор Ющенко, виступаючи перед виборцями Полтавщини. За словами лідера "Нашої України", дві політичні сили "досягли повного порозуміння", що дозволяє підписати коаліційну угоду.

  В угоді йдеться про співпрацю протягом передвиборчого періоду та про спільні заходи щодо реформ після виборів.

  Коментуючи останні дії Генпрокуратури із висунення звинувачень на адресу Юлії Тимошенко, Віктор Ющенко назвав ці кроки "провокативними". "Жахливо дивитися, як "мужні" чоловіки поводяться по відношенню до жінки", - сказав він.
  -----------
 • 2004.06.13 | Нестор

  Слава Богу, Ющу вистарчило клепки

  поділитися посадами. Вже певно врахував гіркий досвід втрати Мороза. Добре, що угруповання Порошенка, Червоненка програло війну за тіло месії. Це маленька перемога опозиції.

  Ще би з Морозом договорився взагалі б з"явилася надія на перемогу :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.13 | 123

   "Откуда дровишки?"

   Нестор пише:
   > поділитися посадами. Вже певно врахував гіркий досвід втрати Мороза. Добре, що угруповання Порошенка, Червоненка програло війну за тіло месії. Це маленька перемога опозиції.

   Думаєте, Червоненко і Порошенко найжадібніші щодо посад? Як раз їм посади найменше потрібні - їм і без посад є чим займатись. На відміну від всяких зайців, гудим і кєндзьорів.

   > Ще би з Морозом договорився взагалі б з"явилася надія на перемогу :)

   Якщо Мороз бачить Президентом або нікого (реформа за Медведчуком), або себе - очевидно, що нема предмета для домовленостей...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | Михайло Свистович

    А ваші "дровишки" звідки?

    123 пише:
    >
    > Думаєте, Червоненко і Порошенко найжадібніші щодо посад? Як раз їм посади найменше потрібні - їм і без посад є чим займатись. На відміну від всяких зайців, гудим і кєндзьорів.

    Це Вам підказує Ваша логіка. В Порошенка ж і Червоненка вона інакша. І посад вони прагнуть аж бігом. Навіщо? Не знаю. В душу їм зазирнути не можу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.13 | 123

     Скільки посад може посісти Чєрвонєнко?

     Михайло Свистович пише:
     > 123 пише:
     > >
     > > Думаєте, Червоненко і Порошенко найжадібніші щодо посад? Як раз їм посади найменше потрібні - їм і без посад є чим займатись. На відміну від всяких зайців, гудим і кєндзьорів.
     >
     > Це Вам підказує Ваша логіка. В Порошенка ж і Червоненка вона інакша. І посад вони прагнуть аж бігом. Навіщо? Не знаю. В душу їм зазирнути не можу.

     Не лише логіка - а й спостережливість.

     До того ж, Ви не кажете, звідки Ваша інформація, при тому визнаючи неможливість її пояснити.

     І ще до того ж. На відміну від рухівських фінкціонерів, яких десятки і сотні, кожен з яких бачить себе міністром (кожен з десятків депутатів), заст. міністра (десятки і сотні працівників центральних проводів і помічників депутатів), губернатором (щонайменше півсотні керівників обласних осередків кожного з рухів) або заст. губернатора (сотні заст. керівників обласних осередків кожного з рухів) -- Чєрвонєнко ОДИН.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.13 | Михайло Свистович

      Одну, звичайно.

      123 пише:
      >
      > Не лише логіка - а й спостережливість.

      Ви можете спостерігати лише обкладинку.

      >
      > До того ж, Ви не кажете, звідки Ваша інформація

      З надр НУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.13 | 123

       Отож, одну

       Михайло Свистович пише:
       > 123 пише:
       > >
       >
       > >
       > > До того ж, Ви не кажете, звідки Ваша інформація
       >
       > З надр НУ.

       Тобто від тих самих рухівців та інших осіб, яким як раз нема чого робити - окрім як посади ділити. На відміну від тогож Чєрвонєнка, що давно вже відбувся.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.13 | Михайло Свистович

        Це ніяк не підтверджує Вашу логіку.

        123 пише:
        >
        > Тобто від тих самих рухівців та інших осіб, яким як раз нема чого робити - окрім як посади ділити. На відміну від тогож Чєрвонєнка, що давно вже відбувся.

        Ну і що, що відбувся? І тому він не має причин не хотіти Юлю на посаді прем"єра? Та й рухівцям є що робити, окрім розподілу посад. Навіть Всім є що робити. Роботи багато.
 • 2004.06.13 | Shooter

  Парафований договір про створення коаліції між Віктором Ющенком

  Z DT:

  Парафований договір про створення коаліції між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко виявився під загрозою в зв’язку з небажанням ряду впливових депутатів «Нашої України» визнавати ексклюзивне право Юлії Тимошенко на прем’єрство. Чимало людей у фракції переконані в тому, що останній скандал, який вибухнув навколо Юлії Володимирівни в зв’язку з таємними записами інтимно-комерційних бесід із представниками Феміди, перетворює Тимошенко на непід’ємну гирю для іміджу Ющенка. Здавалося б, усвідомлюючи це, Юлія Володимирівна мусила б піти на деякі поступки, передусім пов’язані з вимогами привселюдного оголошення про її майбутнє прем’єрство у разі перемоги Ющенка. Так, можливо, вчинив би кожен. Але не вона. У відповідь на пропозиції змінити певний пункт договору Юлія Тимошенко відповіла категоричним ультиматумом: або я прем’єр, або — ворог.

  До речі, текст вищезгаданої угоди запропоновано було підписати й Олександру Морозу. Складачі тексту висловили готовність запропонувати Олександру Олександровичу пост спікера у Верховній Раді, переформатування більшості в якій є одним із завдань коаліції. До речі, угода передбачає і підтримку конституційної реформи, що також повинно було б пом’якшити позицію Олександра Мороза стосовно його прагнення не приєднуватися до двійки Ющенко—Тимошенко. За деякими даними, ознайомившись із текстом документа, Олександр Мороз висловив згоду приступити до серйозних розмов про єдиний фронт або про підтримку єдиного кандидата в другому турі, але у разі, якщо йому буде надана гарантія того, що після проведення реформи і перемоги Ющенка він займе пост... прем’єр-міністра.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.13 | Михайло Свистович

   Джульєта не має рації, якщо все дійсно так. Сонячний Санич також

   Shooter пише:
   >
   > Парафований договір про створення коаліції між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко виявився під загрозою в зв’язку з небажанням ряду впливових депутатів «Нашої України» визнавати ексклюзивне право Юлії Тимошенко на прем’єрство.

   Їх небажання треба послати на фіг.

   >
   > Чимало людей у фракції переконані в тому, що останній скандал, який вибухнув навколо Юлії Володимирівни в зв’язку з таємними записами інтимно-комерційних бесід із представниками Феміди, перетворює Тимошенко на непід’ємну гирю для іміджу Ющенка.

   Вони мають часткову рацію, якщо буде оголошено про її майбутнє прем"єрство. Якщо ж злитися в єднанні красіво (для погано вихованих: "Камасутра" тут ні до чого), то досить легко витягти максимум користі.

   >
   > Здавалося б, усвідомлюючи це, Юлія Володимирівна мусила б піти на деякі поступки, передусім пов’язані з вимогами привселюдного оголошення про її майбутнє прем’єрство у разі перемоги Ющенка. Так, можливо, вчинив би кожен. Але не вона. У відповідь на пропозиції змінити певний пункт договору Юлія Тимошенко відповіла категоричним ультиматумом: або я прем’єр, або — ворог.

   Якщо це так, Джульєта не права.

   >
   > До речі, текст вищезгаданої угоди запропоновано було підписати й Олександру Морозу. Складачі тексту висловили готовність запропонувати Олександру Олександровичу пост спікера у Верховній Раді, переформатування більшості в якій є одним із завдань коаліції. До речі, угода передбачає і підтримку конституційної реформи, що також повинно було б пом’якшити позицію Олександра Мороза стосовно його прагнення не приєднуватися до двійки Ющенко—Тимошенко. За деякими даними, ознайомившись із текстом документа, Олександр Мороз висловив згоду приступити до серйозних розмов про єдиний фронт або про підтримку єдиного кандидата в другому турі, але у разі, якщо йому буде надана гарантія того, що після проведення реформи і перемоги Ющенка він займе пост... прем’єр-міністра.

   Якщо це так, не має рації Sun Санич. Обох чекає політичне небуття. Не виключено, що я також докладу до цього свою неважку у політичному розумінні руку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | 123

    Давайте! :)

    Михайло Свистович пише:

    > Якщо це так, не має рації Sun Санич. Обох чекає політичне небуття. Не виключено, що я також докладу до цього свою неважку у політичному розумінні руку.

    Їм давно там місце (у небутті). :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.13 | Михайло Свистович

     Ще рано. І взагалі я б цього не хотів робити.

     123 пише:
     >
     > Їм давно там місце (у небутті). :)

     Поки що ні. Вони можуть бути дуже корисними. Все залежить, як складеться ситуація.
   • 2004.06.14 | Олег Непокора

    Re: Джульєта не має рації, якщо все дійсно так. Сонячний Санич також

    Михайло Свистович пише:
    > Shooter пише:
    > >
    > > Парафований договір про створення коаліції між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко виявився під загрозою в зв’язку з небажанням ряду впливових депутатів «Нашої України» визнавати ексклюзивне право Юлії Тимошенко на прем’єрство.
    >
    > Їх небажання треба послати на фіг.
    >

    Вірно, пане Михайле!


    > >
    > > Чимало людей у фракції переконані в тому, що останній скандал, який вибухнув навколо Юлії Володимирівни в зв’язку з таємними записами інтимно-комерційних бесід із представниками Феміди, перетворює Тимошенко на непід’ємну гирю для іміджу Ющенка.
    >
    > Вони мають часткову рацію, якщо буде оголошено про її майбутнє прем"єрство. Якщо ж злитися в єднанні красіво (для погано вихованих: "Камасутра" тут ні до чого), то досить легко витягти максимум користі.
    >

    Тільки ІДІОТОВІ незрозуміла (грош)ціна КОЖНОГО слова проКУЧМАтури!

    > >
    > > Здавалося б, усвідомлюючи це, Юлія Володимирівна мусила б піти на деякі поступки, передусім пов’язані з вимогами привселюдного оголошення про її майбутнє прем’єрство у разі перемоги Ющенка. Так, можливо, вчинив би кожен. Але не вона. У відповідь на пропозиції змінити певний пункт договору Юлія Тимошенко відповіла категоричним ультиматумом: або я прем’єр, або — ворог.
    >
    > Якщо це так, Джульєта не права.

    ЧОМУ????? Я, як вибореwь ТИМОШЕНКО, голосуючи за Ющенка, повинен знати, КИМ вона буде у його ієрархії! І більше того... На нещодавній зустрічі О.Турчинова з виборцями його заява про наміри об"єднатися з "Нашою Україною" викликала в залі реакцію на кшталт "Та він же амєріканєц! Нєеее! Токо наша Юлічка!!! Ми (я і вся моя родина) так чи інак за Ющенка проголосємо, але ж є ще і ТАКІ люди..."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.15 | Михайло Свистович

     Re: Джульєта не має рації, якщо все дійсно так. Сонячний Санич також

     Олег Непокора пише:
     >
     > ЧОМУ????? Я, як вибореwь ТИМОШЕНКО, голосуючи за Ющенка, повинен знати, КИМ вона буде у його ієрархії!

     Ви, як виборець Тимошенко, і так проголосуєте за Ющенка, якщо вона закличе. А от купа людей вважають її злодійкою і т.д., і, якщо знатимуть, що вона буде прем"єром, не проголосують. Тому краще, щоб Ющенко пообіцяв їй ПМ-а (я дуже хочу, щоб Юля була ПМ-ом) в присутності кількох нардепів від НУ та БЮТ, а також підписав з нею про це угоду. Якщо таке буде, він не надурить її після перемоги.

     >
     > І більше того... На нещодавній зустрічі О.Турчинова з виборцями його заява про наміри об"єднатися з "Нашою Україною" викликала в залі реакцію на кшталт "Та він же амєріканєц! Нєеее! Токо наша Юлічка!!!

     Ви перебільшуєте реакцію цієї київської зали. Є такі об"єктивні штуки як рейтинг і негативний баланс, до того ж в масштабах цілої України. А ці штуки аж ніяк не на користь Юлі. І це є медичний факт.

     P.S. Я вчора з жінкою посварився. І ще з одним головою міської нашоукраїнської організації. Бо вони кажуть, що Юліни вимоги справедливі, а от Ющенко не правий. І це при тому, що я голосував за БЮТ, а вони обидва за НУ (тоді я також з жінкою посварився). :)
  • 2004.06.13 | Ukropithecus (robustus)

   Святе місце порожнім не буває

   Була Натаха, тепер замість неї скажена Юля. Юля мабуть і не знає, що окрім бажання Ющенка для призначення ПМ ще потрібна згода парламенту. Чи вона думає, що Ющенко зразу зможе такий терор влаштувати, що за неї проголосують просто з переляку?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | Михайло Свистович

    Re: Святе місце порожнім не буває

    Ukropithecus (robustus) пише:
    > Юля мабуть і не знає, що окрім бажання Ющенка для призначення ПМ ще потрібна згода парламенту. Чи вона думає, що Ющенко зразу зможе такий терор влаштувати, що за неї проголосують просто з переляку?

    Юля все чудово знає. Але вона також знає, що у Грузії без усілякого терору парламент проголосував за прем"єра Жванію. При тому, що українська ВР є більш ющенко-тимошенкоприхильною, ніж грузинський парламент був сакашвіле-бурджанадзе-жванієприхильний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.14 | Ukropithecus (robustus)

     Ви, шановний, порівняйте рейтинги Саакашвілі і Ющенка

     Бо все вирішує баланс сил, і НУ + БЮТ не мають достатньо голосів для затвердження ПМ. Тому Ющенку прийдеться десь шукати голоси, знайти їх можна або шляхом терору або домовленостей. Якщо домовлятися - то шанси Юлі стати ПМ, з її рейтингом в 5%, скаженим характером і командою екстремістів, практично дорівнюють нулю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.14 | Shooter

      порівняйте рейтинги Саакашвілі і Ющенка

      Порівняйте.

      Скільки там отримала партія Саакашвілі на парлементських виборах? 20%?
      Скільки отримала НУ на парламентських виборах? 25%?

      так отож.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.14 | Ukropithecus (robustus)

       Партія Саакашвілі отримала 67.2% на парламентських виборах(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.14 | Shooter

        Лінк на дані, плз! Спеціально для Вас звертаю увагу:

        мова про вибори 2 листопада 2003 р - коли Саакашвілі був в опозиції.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.14 | Shooter

         І допомагаю:

         http://palm.newsru.com/world/20nov2003/released.html

         Центральная избирательная комиссия Грузии в четверг (20/11/2003) обнародовала итоги состоявшихся 2 ноября парламентских выборов, сообщает "Интерфакс".
         На первое место по пропорциональным спискам вышел блок властей "За новую Грузию", набравший - 21,32%.

         На втором месте партия главы Аджарии Аслана Абашидзе "Союз демократического возрождения" - 18,84%.

         Далее идут блок Михаила Саакашвили "Национальное движение" - 18,80%. Лейбористская партия - 12,04%.

         Блок "Бурджанадзе-Демократы" - 8,79%, партия "Новые правые" - 7,82%.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.14 | Shooter

          І ще раз допомагаю

          В разі перемоги Ющенка на виборах-2006, після наступних парламентських виборах владу утворить коаліція НУ+БЮТ+СПУ (якщо пройде)+ прімкнувшіє, котрі разом матимуть в парламенті 65-70% місць, якщо не більше.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.15 | Михайло Свистович

          Re: І допомагаю:

          Shooter пише:
          > http://palm.newsru.com/world/20nov2003/released.html
          >
          > Центральная избирательная комиссия Грузии в четверг (20/11/2003) обнародовала итоги состоявшихся 2 ноября парламентских выборов, сообщает "Интерфакс".
          > На первое место по пропорциональным спискам вышел блок властей "За новую Грузию", набравший - 21,32%.
          >
          > На втором месте партия главы Аджарии Аслана Абашидзе "Союз демократического возрождения" - 18,84%.
          >
          > Далее идут блок Михаила Саакашвили "Национальное движение" - 18,80%. Лейбористская партия - 12,04%.
          >
          > Блок "Бурджанадзе-Демократы" - 8,79%, партия "Новые правые" - 7,82%.

          Ви надали дан сфальсифікованих вчисту виборів. Дані екзіт-полу для Міші вищі. Мені ліньки їх щараз шукати (вони є у хвайлі на моєму компі), але вони були десь на рівні 23%.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.15 | Shooter

           Re: І допомагаю:

           Михайло Свистович пише:
           > Shooter пише:
           > > http://palm.newsru.com/world/20nov2003/released.html
           > >
           > > Центральная избирательная комиссия Грузии в четверг (20/11/2003) обнародовала итоги состоявшихся 2 ноября парламентских выборов, сообщает "Интерфакс".
           > > На первое место по пропорциональным спискам вышел блок властей "За новую Грузию", набравший - 21,32%.
           > >
           > > На втором месте партия главы Аджарии Аслана Абашидзе "Союз демократического возрождения" - 18,84%.
           > >
           > > Далее идут блок Михаила Саакашвили "Национальное движение" - 18,80%. Лейбористская партия - 12,04%.
           > >
           > > Блок "Бурджанадзе-Демократы" - 8,79%, партия "Новые правые" - 7,82%.
           >
           > Ви надали дан сфальсифікованих вчисту виборів. Дані екзіт-полу для Міші вищі. Мені ліньки їх щараз шукати (вони є у хвайлі на моєму компі), але вони були десь на рівні 23%.

           Я не сперечаюсь, що це могло бути 23%. Проте не 67% як твердив про це робустус.

           Хоча суть суперечки була про інше :)
        • 2004.06.14 | Ukropithecus (robustus)

         А результати виборів 0003 року Вас не цікавлять?

         Саме фальсифіковані результати виборів 2003 і привели до того, що Шеварнадзе вилетів, бо баланс сил змінився, а він з цим рахуватись не хотів. Для чого ж тоді ці вибори анулювали і провели додаткові?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.14 | Shooter

          Результати 2003 року будете порівнювати з 2006 в Україні

          Коли Ющенко&Ко будуть при владі. І забезпечать чесний перебіг виборів-2006.

          Більше того - ГАРАНТУЮ ВАМ, що в разі приходу Ющенка до влади 14 листопада 2004 р, вже в грудні буде сформована нова парламентсько-урядова коаліція з кількістю голосів відчутно більшою ніж 226. Причому без жодного застосування адмінресурсу, як це 2 останні роки провадить Мудведчук.

          З опозицією у вигляді КПУ + абрєзані + , можливо, данєцкі.
     • 2004.06.15 | Михайло Свистович

      Re: Ви, шановний, порівняйте рейтинги Саакашвілі і Ющенка

      На момент парламентсбьких виборів у Грузії 2 листопада 2003 року рейтинг Саакашвілі був на рівні 23%. Приблизно як у Ющенка.

      Ukropithecus (robustus) пише:
      > Бо все вирішує баланс сил, і НУ + БЮТ не мають достатньо голосів для затвердження ПМ.

      Баланс сил Саакашвілі-Бурджанадзе-Жванія мав ще менше голосів для затвердження ПМ. Якщо точно, вони мали 50 депутатів з 235.

      > Якщо домовлятися - то шанси Юлі стати ПМ, з її рейтингом в 5%, скаженим характером і командою екстремістів, практично дорівнюють нулю.

      А який у Жванії був маленький рейтинг :) А характер :) А як його там не любили і досі не люблять, в т.ч. і опозиціонери, особливо ідеалісти :) Але ж затвердили ПМ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua