МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скандал у Голівуді

06/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Назвати поважаючого себе українця рускім - це те ж саме що назвати ірландця англійцем. Актор, що у молодості працював на шахті, був професійних боксером та бойовим льотчиком -бомбардувальником під час ІІ-ї світової війни, відмовився приймати нагороду від уряду Росії. І на це були свої причини.Відомий американський теле- та кіноактор Джек Паланс (багаточисельний номінант на премію Оскара та її лауреат за роль другого плану стрічк ) відмовився прийняти нагороду на фестивалі російських фільмів у Голівуді, і ще й залишив залу на знак протесту, заявивши "Я українець, а не росіянин!".

Джек Паланс, народжений 1920 року як Волтер Джек Палагнюк, є американцем українського походження.

Пан Палагнюк разом з іншим американським актором Дастіном Гофманом мав би отримати звання народного артиста Росії. І от коли справа дійшла до нагород, Паланс, він же Палагнюк, вийшовши на сцену, заявив, що має враження, що потрапив кудись не туди.

Джек Паланс дещо ніяково сказав, що має враження, що перебуває на фестивалі російських фільмів за якоюсь помилкою, додавши, втім, що вважає російське кіно цікавим.

Але щодо нагороди російського уряду пан Паланс сказав, що не має нічого спільного ані з Росією, ані з російським кіно.

"Я - українець, а не росіянин, отож я дуже вибачаюсь, я просто трохи не у своїй тарілці. Тож буде краще, якщо я і мої друзі просто звідси підемо".

Контрастом до позиції Джека Паланса стала промова на прийняття російської нагороди Дастіном Гофманом, який сказав, що його предки походять з "російського міста Київ", і він вдячний за це російському народові.

Одразу ж після цього очолювана Джеком Палансом Голлівудська митецька фундація оприлюднила заяву, у якій зазначалося, що подібні географічні новини у виконанні Дастіна Гофмана не є, можливо, цілком його провиною.

Фундація Джека Паланса заявила, що це досить печально, що пан Гофман навіть не знає достеменно історії власної родини, але його незнання підставових фактів шокує.

На додаток у заяві фундації зазначається про те, що Дастін Гофман, можливо, того не бажаючи, надає свої послуги до приниження укарїнців та й самого себе, приймаючи нагороду на фестивалі, на якому демонструється "глибоко образливий та расистський фільм 72 метри" російського виробництва.

Тут мається на увазі стрічка Владіміра Хотіненко "72 метри", у якому, на думку критиків, українців показано як тупуватих блазнів, і щодо них вживаються образливі терміни.

У фільмі група російських моряків нібито відмовляється прийняти присягу на вірність Україні і захоплює підводний човен, відганяючи його до Росії.

Заява Голлівудської митецької фундації підсумовує, що останній прикрий випадок свідчить про подальшу російську експансію щодо України з усіх кутів - військового, промислового, економічного, релігійного та культурного.

Джек Паланс відмовився прийняти російську нагороду навіть приватно. Американський актор також не був на перегляді стрічки 72 метри.

за повідомленням BBC


P.S. дякуючи таким подіям, як конфлікт щодо острова Тузла, і таким режисерам як Владімір Хотінєнко, громадяни України стають краще обізнаними, як насправді на офіційному(та неофіціному) рівні ставляться до нас "північно-східні брати".

Відповіді

 • 2004.06.12 | KE

  Проблема в том, что те, кто назначали награду

  не посмотрели на биографию и вид заработка этого создания :) А надо было. :)
  Это создание, вечно игравшее в вестернах, а, в последствии только отрицательных старикашек, как в "Танго и Кэш", вообще уникально :)
  Судите сами:

  вот реальная фраза старого маразматика :
  "На фестиваль, как выяснилось, его заманили патриотической коврижкой, пообещав в программе что-то украинское. Просидев большую часть заключительной церемонии и выслушав вступительное слово режиссера Хотиненко, представляющего свой фильм о подводной лодке «Славянка» как сагу о героизме русского народа, Джек Паланс встал перед рукоплещущим залом и сообщил, что он, хотя и ученик Михаила Чехова, но еще и украинец, и не совсем понимает, почему его пригласили на этот фестиваль. Со словами «Я більше не знаю, що вам ще й сказати...» актер покинул зал. Вряд ли до публики, очарованной голливудским славянофильством, дошел смысл этого демарша."

  http://cn.com.ua/N310/culture/parallels/parallels.html

  "
  В Голлівуді створено українську фундацію "
  http://www.ktm.ukma.kiev.ua/show_content.php?id=101

  В общем, Майдан-информ - умнейте! Если Вы будете пытаться вырастить украинствующий патриотизм на основе высказываний старых, УЖЕ ДАВНО ИНОСТРАННЫХ, маразматиков, не помнящих фразу о "Матери городов русских", то всех ВАШИХ "патриотов" будут обнаруживать за границей, где эпотажность в политике заменяет сексуальные скандалы, старому импотенту ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | Габелок

   Re: КЕ?

   KE пише:
   > не посмотрели на биографию и вид заработка этого создания :)

   КЕ, Вам не подобається біографія та заробіток цього "створіння"?

   Мені цікаво Ви себе поважаеєте? О, так, Ви ж "русскій". Це українці створіння, - не люди. Німецькі нацисти теж так вважали. Як казав ґауляйтер України Еріх Кох, що якщо б знайшовся українець достойний сісти з ним за стіл, то його потрібно було б негайно розстріляти. Коли Джек Паланюк опротестував нацистський російський фільм "72 метри", всі "істінниє русскій нацисти" подивіться який хай підняли.

   КЕ - усьо дуже просто, Ви є нацистом. Спітє спокойно дараґой таваріщ, с Вамі усьо понятно.

   А надо было. :)
   > Это создание, вечно игравшее в вестернах, а, в последствии только отрицательных старикашек, как в "Танго и Кэш", вообще уникально :)
   > Судите сами:
   >
   > вот реальная фраза старого маразматика :
   > "На фестиваль, как выяснилось, его заманили патриотической коврижкой, пообещав в программе что-то украинское. Просидев большую часть заключительной церемонии и выслушав вступительное слово режиссера Хотиненко, представляющего свой фильм о подводной лодке «Славянка» как сагу о героизме русского народа, Джек Паланс встал перед рукоплещущим залом и сообщил, что он, хотя и ученик Михаила Чехова, но еще и украинец, и не совсем понимает, почему его пригласили на этот фестиваль. Со словами «Я більше не знаю, що вам ще й сказати...» актер покинул зал. Вряд ли до публики, очарованной голливудским славянофильством, дошел смысл этого демарша."
   >
   > http://cn.com.ua/N310/culture/parallels/parallels.html
   >
   > "
   > В Голлівуді створено українську фундацію "
   > http://www.ktm.ukma.kiev.ua/show_content.php?id=101
   >
   > В общем, Майдан-информ - умнейте! Если Вы будете пытаться вырастить украинствующий патриотизм на основе высказываний старых, УЖЕ ДАВНО ИНОСТРАННЫХ, маразматиков, не помнящих фразу о "Матери городов русских", то всех ВАШИХ "патриотов" будут обнаруживать за границей, где эпотажность в политике заменяет сексуальные скандалы, старому импотенту ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | KE

    Габелок, приколист :)

    Габелок пише:
    > KE пише:
    > > не посмотрели на биографию и вид заработка этого создания :)
    >
    > КЕ, Вам не подобається біографія та заробіток цього "створіння"?
    >
    > Мені цікаво Ви себе поважаеєте? О, так, Ви ж "русскій". Це українці створіння, - не люди.

    Сам спросил, сам ответил, сам дал оценку. :) Ну, это Ваше мнение и Ваша оценка, не более.
    Что же касантся фильма... Вы его видели? Или готовы на все русское кричать "нацизм. нацизм", чем доказывать, в который раз, что являетесь нацистом. :)
  • 2004.06.15 | Тгоцкий

   Точно. Какой он нахрен украинец

   Родину нельзя купить - но можно продать. Иногда при этом сделав хороший гешефт, как этот актеришка.
 • 2004.06.12 | Andrij Topchan

  Re: Скандал у Голівуді

  Велика подяка Джеку Палансу за те, що він не розгубився та знайшов слова назвати речі своїми іменами...
 • 2004.06.12 | Хвізик

  Паланс - молодчина!

  Не могу понять, почему русские политики периодически делают мелкие пакости Украине. Не почему мелкие - тут все ясно, до крупных они не доросли, а почему делают? Неужели они не понимают, что этим самым они отталкивают своих друзей в Украине? Например, я сам когда-то был русофилом. Однако, глядя на непрекращающиеся совершенно неприличные анти-украинские демарши русских, понял, что с этими людьми дела лучше не иметь. Окончательно меня добила русская попытка блиц-крига против крохотного островка Тузла. Зачем это было делать? Ответа на этот вопрос у меня до сих пор нету. Если Россия так хочет всем доказать свое величие - пусть бы строила дамбу на Аляску. А съемка очередного анти-украинского фильма меня теперь уж совсем не удивляет. Целю анти-украинских провокаций есть ничто иное, как попытка поссорить великие украинский и русский народы. Их организаторы так же сильно ненавидят Россию, как и Украину.

  А мужественная позиция американского актера заслуживает глубочайшего уважения! Придет время, и русские провокаторы еще будут молить нас о дружбе! Зачем же сейчас так сильно гадить?

  Перепрошую громаду, що написав це все па-рускі. Може швидше дійде до тих казлів, які зараз правлять у Росії
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.13 | TORO

   Re: Паланс - молодчина!

   A ce shcho nedavno pro Busha skazav syn Reagana:

   This quote from Ron Reagan Jr, sums it up:

   "Sure, he wasn't a technocrat like Clinton. But my father was a man -- that's the difference between him and Bush. To paraphrase Jack Palance, my father crapped bigger ones than George Bush."

   Ne znaju ukrajinskoj tak dobre shchob pereklasty, ale dumaju shcho ce viddzerkaluje v jakijs miri poshanu jakoji tishytsia Palance v Ameryci.
  • 2004.06.13 | KE

   Не надо ля-ля :)

   1. давно подмечено, что русофобия - болезнь не приходящая, а либо произошедшая в процессе воспитания (в молодости) либо изначальная предпосылка существовала в генетике, например - дебилизм.
   Никогда и НИКТО не встречал БЫВШЕГО русофила, который вдруг стал русофобом. Это выдумки.
   2. Пакости Украине НИКТО не делает, действительно в России есть политики, которые делают отношения более прозрачными, но пакости там не на грош. Исключением действительно является ситуация с островом Тузла, а именно, старая политическая гвардия Ельцина (в лице Волошина) продолжала строить планы дестабилизации русского общества и одним из вариантов стала проблема с Тузлой.
   3. Нельзя оттолкнуть того, кто близко не стоял. Выдумывать не нужно. И если Вы себя считали руссофилом (что мало вероятно, больше похоже на вранье стандартного украинофильского провокатора), то смогли бы оценивать ситуации, как минимум, адекватно, а не становиться на сторону больных русофобов и обзывать правительство России, от которого только хорошее и видел народ современной Украины.
   4. "Однако, глядя на непрекращающиеся совершенно неприличные анти-украинские демарши русских, понял, что с этими людьми дела лучше не иметь."
   Фраза говорит сама за себя, как и эта:
   "Перепрошую громаду, що написав це все па-рускі. Може швидше дійде до тих казлів, які зараз правлять у Росії
   "
   То есть, болезнь у Вас уже в не маленькой стадии ;)
   5. Одним из антиукраинских фильмов, украинствующими шизоидами был назван "Брат 2". Вы, конечно, то же так считаете ? :) Подтвердите Ваш диагноз! :)
   6.
   "Целю анти-украинских провокаций есть ничто иное, как попытка поссорить великие украинский и русский народы. Их организаторы так же сильно ненавидят Россию, как и Украину. "
   А целью фильма "Плач о Мазепе" конечно, являлась правда у русских и украинцах :)
   7.
   "А мужественная позиция американского актера заслуживает глубочайшего уважения!"
   В чем мужественность? Он что отдал все деньги в фонд чернобыльцев?
   8.
   "Придет время, и русские провокаторы еще будут молить нас о дружбе! Зачем же сейчас так сильно гадить?"
   Не знаю я русских провокаторов, которые бы касались этой темы, но дружбу с Вами и такими как Вы ни один нормальный человек искать не будет. Нельзя дружить с нацистскими зверьми.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | Михайло Свистович

    Re: Не надо ля-ля :)

    KE пише:
    >
    > Никогда и НИКТО не встречал БЫВШЕГО русофила, который вдруг стал русофобом.

    Я зустрічав і неодноразово. Протилежні випадки також зустрічав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.13 | otar

     я зустрічав

     Досить багатьох. В принципі, сам певною мірою зазнав такої метаморфози в юності, потім трохи вирівнялось, як подорослішав, у бік об'єктивного ставлення.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.13 | KE

      проверка :)

      1. знаете ли Вы в каком году были образованы первые воинские части, именующие себя, украинскими, кем и для чего?
      2. если знаете, то как относитесь к этим подразделениям, их руководителю?
      3. если не знаете, имеете ли Вы право на определение себя как "русофила" или "украинофила"?
      ;)
   • 2004.06.15 | ГКЧП

    Re: КЕ, ну ка построился быстренько!

    КЕ, Вы бы возмущались если бы я Вас собачкой назвал?

    Наверное возмущались бы, я так думаю. Означало ли бы Ваше возмущение, что Вы украинофоб?

    Как Вы думаете? Угадайте с трех раз.

    Также и украинцев возмущает когда на фестивале российских фильмов в Голливуде на которые пригласили Джека Паланса, показывали российский фильм, в котором украинцев называли "хохлами". Нам, что не стоит возмущаться?

    КЕ, Вам должно быть стыдно, что Вы не возмущаетесь вместе с Джеком Палансом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.15 | KE

     интересно, янки обижаются на слово "янки" ? :) (-)

  • 2004.06.13 | Роман ShaRP

   Re: Объясняю. Это такой комплекс от мании величия.

   Хвізик пише:
   > Не могу понять, почему русские политики периодически делают мелкие пакости Украине. Не почему мелкие - тут все ясно, до крупных они не доросли, а почему делают?

   Да не только политики.

   Видите ли, некоторая часть русских, или тех, кто выступает от их имени (я просто не в состоянии определить, какая часть, потому и пишу "некоторая") считают себя/русских (не все, кто выступает от имени русских, таковыми являются) великим народом, народом-героем, примером для подражания, и т.д. и т.п.

   И когда "кто-то кое-где у нас порой" (Прибалтика, Украина, Кавказ, Средняя Азия) не хочет жить "под патронатом", стремится всячески дистанцироваться, и даже имеет наглость сомневаться в самодержавном величии, вот тогда, во имя самосохранения комплекса "великого народа", этих "неверных" следует всячески унижать - потому что поиски ответа на вопрос "почему они не хотят быть похожими на нас, великих и/или жить вместе с нами?" ни к чему хорошему не приведут ;)

   Болезнью таковой обладают не только русские, она поразит любых представителей любого народа, считающих свой великим, а остальных - недо-, которых я для удобства сокращенно именую нациками.

   Вот такие пироги.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | VENED

    Есть все же существенная разница

    >Видите ли, некоторая часть русских, или тех, кто выступает от их имени (я просто не в состоянии определить, какая часть, потому и пишу "некоторая") считают себя/русских (не все, кто выступает от имени русских, таковыми являются) великим народом, народом-героем, примером для подражания, и т.д. и т.п.
    Как писал один этнограф, "каждый народ считает себя лучше других и все они по-своему правы"
    >И когда "кто-то кое-где у нас порой" (Прибалтика, Украина, Кавказ, Средняя Азия) не хочет жить "под патронатом", стремится всячески дистанцироваться, и даже имеет наглость сомневаться в самодержавном величии, вот тогда, во имя самосохранения комплекса "великого народа", этих "неверных" следует всячески унижать - потому что поиски ответа на вопрос "почему они не хотят быть похожими на нас, великих и/или жить вместе с нами?" ни к чему хорошему не приведут
    А причем тут Средняя Азия? Что Вы имели ввиду? Это как раз русское(русскоязычное) население оттуда выжимают, выдавливают, на примере Туркмении особенно хорошо видно. Я не слышал о притеснении туркменов в РФ, а вот о притеснении и дискриминации русских в Туркмении информации много
    >Болезнью таковой обладают не только русские, она поразит любых представителей любого народа, считающих свой великим, а остальных - недо-, которых я для удобства сокращенно именую нациками.
    У русских, как раз национальное самосознание развито слабо, ну мало свидомых, русские - достаточно открытый и наднациональный проект. Это как в Византии было - говоришь по-гречески - значит, ты византиец
    Немногочисленные русские националисты (в этническом понимании этого термина) сидят по тюрьмам, провайдеры глушат их сайты. Между великодержавным шовинизмом(что по французски означает - гордость военными победами) и этническим национализмом есть существенная разница. Брахманом, например, можно только родиться, стать им нельзя.
    Нациками Вы зря всех называете, потому что это не отражает сути явления. Национал-социализм(я так понимаю что нацики от этого производное) - исторически ограниченная часть национализма. Сразу ассоциации с фашистами с немцами. Будто еврейская (извините, сионистская) пропаганда собственной исключительности чем-то лучше "проарийской". Богоизбранный еврейский народ имеет право изгонять арабов со своих "библейских земель"...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.14 | Петя

     Re: Есть все же существенная разница

     Рос1яни всюду поналазили.1 в Туркмен11 е цей "кор1нний рос1йський етнос".1 там вимагае права для рос1йського "язика".А може б той язик вже б сховався за зубами,перестав патякати 1 п1шов б додому будувати свою кра1ну.А то пороз1жалися "по заданию парт11 1 прав1тельства стро1ть руские колонн11 в "нових советских республиках". Вся ета п...ж про руских 1 рос1ян вже надо1ла.Мен1 видаеться ,шо до расеян необх1дно поступати адекватно, як вони поступали до Укра1нц1в. З позиц11 сили.Шоб восторжествувала справедлив1сть.Так само сьогодн1 необх1дно ввести в Укра1н1 укази про заборону вжитку рос1йсько1 мови ,як це зробила в св1й час Рос1я.Якшо мен1 хтось хоче заперечити,шо сьогодн1 не т1 часи,шо це було давно 1 неправда.Хочу попередити наперед ,неговор1ть нес1н1тниць. Н1чого нового п1д м1сяцем немае .Все забуте старе е новим.Рос1я н1коли свое1 пол1тики не м1няе .Вона м1няе т1льки прапори, п1д якими проводить свою пол1тику .1.Отже необх1дно провести рефередум про заборону рос1йско1 мови. Друге:Видати Указ про заборону вживання рос1ско1 мови в публ1чному жит1 Укра1ни.За юридичний зразок взяти Валуевський 1 Емсний укази.Дякую.Найб1льшим мо1м опонентом буде ,думаю,Михайло Свистович,людина, яка до1ть 1нтернавт1в,займаючись пустобаз1канням.Одночасно "смокче" дв1 корови:рос1йську 1 укра1нську.В пол1тиц1 нев1глас.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.14 | KE

      Все русофобы выращены на основании исторической лжи?

      "За юридичний зразок взяти Валуевський 1 Емсний укази."

      Хорошо, возьмем эти два документа, полностью их скопируем, и что получим? :) А не получим никакого запрета, так как там нет запрета на использование языка :) Учите матчасть!

      (да, если кому то захочется выдумать автора русского языка, по аналогией с Пантелеймоном Кулишом, то ему придется и добыть отречение от своего детища :) )
    • 2004.06.15 | ГКЧП

     Re: ну зачем же человека до слез доводить?

     VENED пише:
     > У русских, как раз национальное самосознание развито слабо, ну мало свидомых, русские - достаточно открытый и наднациональный проект. Это как в Византии было - говоришь по-гречески - значит, ты византиец
     > Немногочисленные русские националисты (в этническом понимании этого термина) сидят по тюрьмам, провайдеры глушат их сайты.

     Венед, ну у меня просто слезы на глаза навернулись от прекрастности русского народа.

     Русские добрые, открытые... Прям в Москве никто не русских на улицах не хватает и не депортирует (Германию известного периода не напоминает? Подсказка, во времена нацизма, - а то ж до вас с вашей добротой не дойдет). Казачки донские в станицах армян и евреев на улицах не ловили, порки обчественные не устраивали? Ваши "немногочисленные русские националисты"... Венед, я Вам глаза открою, Вы и есть русский, только не националист, а нацист. И нацистов в России 82 процента. Слабо у вас национализм развит. Проснитесь Венед! Кому вы репу пареную на уши вешаете? Сами себя обманываете.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.15 | Тгоцкий

      Какой бред

      Хватают и выдворяют не по национальному признаку, а по гражданскому. Приедьте в самую раздемократичекую СыШу без визы - вас даже из аэропорта не выпустят.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.15 | ГКЧП

       Re: Да конечено же бред, в конце концов доезжать начало

       У меня армянин знакомый есть. Он в Москве родился, в Москве вырос, в Армении ни разу не был. В один прекрасный день взяли его на улице Москвы, посадили на поезд и отправили в "южном направлении".

       Проблема у армянина была, он выглядел, как говорят у вас в России, как "человек кавказской национальности".

       Какой бред! Я же об этом и говорю. Россияне вместе с русскими, очнитесь, вы же к фашизму скатываетесь.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.15 | KE

        :) а у меня сколько армян в Москве живет ... и живет ... :)

        И никто их не выгоняет :) Может Вы забрехались? Причем основательно? Может у Вашего знакомого армянина не было московской прописки? А может отправлять людей без прописки из страны или города, это защита жителей своей страны?

        А может, вопрос не в фашизме, а элементарной защите интересов граждан своей страны? Подобное было известно еще в древних Афинах, так что и там жили фашисты? :)

        Очнитесь, у Вас русофобия!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.16 | Михайло Свистович

         Re: :) а у меня сколько армян в Москве живет ... и живет ... :)

         KE пише:
         > И никто их не выгоняет :) Может Вы забрехались? Причем основательно? Может у Вашего знакомого армянина не было московской прописки? А может отправлять людей без прописки из страны или города, это защита жителей своей страны?

         Якої страни? Якщо цей вірмен все життя прожив, наприклад, в Калузі, то відсутність московської прописки є достатньою підставою для викидання з міста? Репресії через відсутність прописки (не візи, а саме прописки) і є нацизм.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.16 | KE

          Re: :) а у меня сколько армян в Москве живет ... и живет ... :)

          Михайло Свистович пише:
          > KE пише:
          > > И никто их не выгоняет :) Может Вы забрехались? Причем основательно? Может у Вашего знакомого армянина не было московской прописки? А может отправлять людей без прописки из страны или города, это защита жителей своей страны?
          >
          > Якої страни? Якщо цей вірмен все життя прожив, наприклад, в Калузі, то відсутність московської прописки є достатньою підставою для викидання з міста? Репресії через відсутність прописки (не візи, а саме прописки) і є нацизм.

          Я понимаю, что для собственного обеления Вы готовы видеть нацизм ВЕЗДЕ, главное, в России. Но, есть деталь, с Калужской пропиской никого не выгоняют. И если честно, с одесской то же :)
          По секрету Вам расскажу, что я работаю с армянином, который не был никогда в Армении (его отец, кажется, то же никогда не был) и с армянской диаспорой в Одессе ли, в Москве ли, не общается. Он часто бывает в Москве и НИ РАЗУ у него проблем не было, хотя и внешность его и инициалы, армянские.
          Да, действительно в Москве очень резко относятся к тем, кто преступными путями захватывает базары, а в основном, это выходцы с Кавказа (не принявшие гражданство), ну, что ж, правильно делают, они защищают своих граждан. У тех же, кто принял гражданства, проблем нет и в Москве и в других городах армянская диаспора, одна из сильнейших и богатейших, наряду с еврейской.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.16 | Михайло Свистович

           Пишіть по суті, не відволікайтесь на теми, яких немає в гілці.

           KE пише:
           >
           > Я понимаю, что для собственного обеления Вы готовы видеть нацизм ВЕЗДЕ, главное, в России.

           Офтопік, який не відноситься до суті. Інформативно: білому і пухнастому відбілювання не потрбно :)

           >
           > Но, есть деталь, с Калужской пропиской никого не выгоняют. И если честно, с одесской то же :)

           Цікаво. З миколаївською виганяють, з київською виганяють, з ірпінською виганяють, а от з одеською не виганаяють :)

           > По секрету Вам расскажу, что я работаю с армянином, который не был никогда в Армении (его отец, кажется, то же никогда не был) и с армянской диаспорой в Одессе ли, в Москве ли, не общается. Он часто бывает в Москве и НИ РАЗУ у него проблем не было, хотя и внешность его и инициалы, армянские.

           Йому повезло. Я знаю багатьох людей (української зовнішності), яких виганяли з Москви, і знаю багатьох, яким також повезло, як Вашому вірмену. При тому, що всі ці люди є однаковими за способом діяльності і соціальним станом - заробітчани-будівельники.

           > Да, действительно в Москве очень резко относятся к тем, кто преступными путями захватывает базары

           Мої знайомі українці не захоплювали базари.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.06.16 | KE

            Все ровно по сути, Вы просто не в состоянии это воспринять

            Михайло Свистович пише:
            > KE пише:
            > >
            > > Я понимаю, что для собственного обеления Вы готовы видеть нацизм ВЕЗДЕ, главное, в России.
            >
            > Офтопік, який не відноситься до суті. Інформативно: білому і пухнастому відбілювання не потрбно :)

            Увы, в нашем мире именно чистому и нужно чаще помогать в правде, ибо грязный всегда следит за информацией о себе.
            Таким образом, если Россию постоянно такие как Вы и иностранцы обвиняют в фашизме, нужно, в очередной раз доказывать, что это не так.

            >
            > >
            > > Но, есть деталь, с Калужской пропиской никого не выгоняют. И если честно, с одесской то же :)
            >
            > Цікаво. З миколаївською виганяють, з київською виганяють, з ірпінською виганяють, а от з одеською не виганаяють :)

            Не выгоняют :) Представьте себе! А может, Ваши знакомые. или Вы брешете? А может по вокзалам шляются те, кого выгоняют? :) А бомжи нигде не интересны.

            >
            > > По секрету Вам расскажу, что я работаю с армянином, который не был никогда в Армении (его отец, кажется, то же никогда не был) и с армянской диаспорой в Одессе ли, в Москве ли, не общается. Он часто бывает в Москве и НИ РАЗУ у него проблем не было, хотя и внешность его и инициалы, армянские.
            >
            > Йому повезло. Я знаю багатьох людей (української зовнішності), яких виганяли з Москви, і знаю багатьох, яким також повезло, як Вашому вірмену. При тому, що всі ці люди є однаковими за способом діяльності і соціальним станом - заробітчани-будівельники.

            БОМЖИ. И у меня был знакомый, который подрабатывал на стройках Москвы и хотя звали его Ваня, гоняли его постоянно. Так это и есть защита от штрейкбрехеров. А я или тот армянин, про которого я пишу, всегда спокойно ходили и ходим по Москве.

            >
            > > Да, действительно в Москве очень резко относятся к тем, кто преступными путями захватывает базары
            >
            > Мої знайомі українці не захоплювали базари.

            Они штрейкбрехествовали. А это любой стране неприятно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.06.16 | Михайло Свистович

             Re: Все ровно по сути, Вы просто не в состоянии это воспринять

             KE пише:
             >
             > Таким образом, если Россию постоянно такие как Вы и иностранцы

             Я теж щодо Росії іноземець, бо є громадянином іншої держави. Вона зветься Україна.

             >
             > (постоянно)... обвиняют в фашизме, нужно, в очередной раз доказывать, что это не так.

             Не постійно, а в окремих конкретних випадках.

             >
             > Не выгоняют :) Представьте себе! А может, Ваши знакомые. или Вы брешете?

             Ні, не брешуть.

             >
             > А может по вокзалам шляются те, кого выгоняют? :) А бомжи нигде не интересны.

             Ні, не шляються. Працюють водіями громадського транспорту (брат моєї дружини, наприклад, водить там тролейбус), будують дачі новим рускім.

             >
             > БОМЖИ. И у меня был знакомый, который подрабатывал на стройках Москвы и хотя звали его Ваня, гоняли его постоянно.

             А в нас таких не ганяють. І вільно працюють в Ірпені на будівництві, наприклад, грузини. Бо ми - цивілізована нація.

             >
             > Они штрейкбрехествовали.

             Вони працювали, а їхні попередники на робочих місцях страйку не оголошували. Почитайте словник перед тим, як жонглюватит термінами. До речі, в Твері чи Новгороді неганяють. Тільки в Москві. Так що не треба про "страну".
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.06.16 | KE

              Re: Все ровно по сути, Вы просто не в состоянии это воспринять

              Михайло Свистович пише:
              > > Они штрейкбрехествовали.
              >
              > Вони працювали, а їхні попередники на робочих місцях страйку не оголошували. Почитайте словник перед тим, як жонглюватит термінами. До речі, в Твері чи Новгороді неганяють. Тільки в Москві. Так що не треба про "страну".

              Значит по-вашему, фашисты только в Москве проживают? :)
              Свистович, у меня иногда создается впечатление, что Вы умышленно глупеете :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.06.16 | Михайло Свистович

               Re: Все ровно по сути, Вы просто не в состоянии это воспринять

               KE пише:
               >
               > Значит по-вашему, фашисты только в Москве проживают? :)

               Проживають вони всюди. В Москві вони правлять.
       • 2004.06.16 | Тгоцкий

        Вранье. Причем наглое (-)

        .
      • 2004.06.16 | Михайло Свистович

       Re: Какой бред

       Тгоцкий пише:
       > Хватают и выдворяют не по национальному признаку, а по гражданскому. Приедьте в самую раздемократичекую СыШу без визы - вас даже из аэропорта не выпустят.

       Але ж між Росією та Україною, наприклад, безвізовий режим. Можливо, що з Вірменією також. І все одно хапають і викидають.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.16 | Тгоцкий

        Безвизовый режим не означает отсутствие необходимости регистраци

        и.
        И можно сколько угодно приезжать - но регистрироваться в трехдневный срок по месту пребывания. Россияне, приезжающие в Крым, это делают. И никто не кричит об ущемлении прав и свобод.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.16 | Михайло Свистович

         Вимога реєстрації в Москві вже не раз визнавалася незаконною

         самими росіянами. І ця реєстрація сильно відрізняється від кримської ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.16 | Тгоцкий

          1. Чем же она незаконна и 2. В чем же таки разница. (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.16 | Михайло Свистович

           Re: 1. Чем же она незаконна и 2. В чем же таки разница. (-)

           1. Я не юрист. Спитайте в російської прокуратури, яка виносила Лужку не один протест.

           2. Вивчіть вимоги тієї та іншої реєстрації, бо так можна прирівняти цю реєстрацію до актів реєстрації громадянського стану.
  • 2004.06.13 | VENED

   Зачем? Вот затем

   >Окончательно меня добила русская попытка блиц-крига против крохотного островка Тузла. Зачем это было делать?

   Блиц-криг - не слишком ли громко сказано? И не русская это попытка, а российская, почувствуйте разницу. С востока это поддерживали кубанские казаки, на 90% этнические украинцы, никак не русские.
   Как показало время, это(насып дамбы, без вооруженных сил РФ, заметьте) было сделано что бы склонить Кучму к подписанию ряда договоров о морских границах. Если у Вас есть конкретные претензи к "нарушению целостности" то для этого существует много международных организаций. Noch einmal, если граница неурегулирована, не делимитирована, не демаркирована, то случаются неприятные вещи, типа острова Даманского в 1969.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | ГКЧП

    Re: Какие этнические, кто?

    VENED пише:
    > >
    >
    > Блиц-криг - не слишком ли громко сказано? И не русская это попытка, а российская, почувствуйте разницу. С востока это поддерживали кубанские казаки, на 90% этнические украинцы, никак не русские.
    > Как показало время, это(насып дамбы, без вооруженных сил РФ, заметьте) было сделано что бы склонить Кучму к подписанию ряда договоров о морских границах. Если у Вас есть конкретные претензи к "нарушению целостности" то для этого существует много международных организаций. Noch einmal, если граница неурегулирована, не делимитирована, не демаркирована, то случаются неприятные вещи, типа острова Даманского в 1969.

    Кубанские казаки были украинцами 80 лет назад. После революции им сказали, что они казаки по "этничности", а потом перед войной им сказали, что "казаческой этничности" нет, "русские" вы все. Когда Путин пять дней на телефонные звонки Кучмы не отвечал во время тузлинского конфликта, это конечено инициатива "украинцев кубанских" была. Вы ж МГУ закончили, Венед, позакрывайте те дырки в Вашей голове через которые российская пропаганда Вам мозги "запачкала".

    "Склонить Кучму к подписанию ряда договоров..." Так то к чему вы хотели Украину склонить ведь ничего ж и не вышло. Ведь Россия ж хотела делить Азовское море по дну, а акваторию "поровну". После Тузлы Россия подписала то, что Украина хотела. Это ж Вы не хотели демаркировать и делиметировать границу. Или Украина все двенадцать лет просила Россию, "Ой не признавайте нашу границу... Ну очень просим..."? Чё с беленой перебой вышел?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.15 | VENED

     Сухопутная граница делимитирована в 2001 году

     > Блиц-криг - не слишком ли громко сказано? И не русская это попытка, а российская, почувствуйте разницу. С востока это поддерживали кубанские казаки, на 90% этнические украинцы, никак не русские.

     > Как показало время, это(насып дамбы, без вооруженных сил РФ, заметьте) было сделано что бы склонить Кучму к подписанию ряда договоров о морских границах. Если у Вас есть конкретные претензи к "нарушению целостности" то для этого существует много международных организаций. Noch einmal, если граница неурегулирована, не делимитирована, не демаркирована, то случаются неприятные вещи, типа острова Даманского в 1969.

     >Кубанские казаки были украинцами 80 лет назад. После революции им сказали, что они казаки по "этничности", а потом перед войной им сказали, что "казаческой этничности" нет, "русские" вы все.
     Если Вы поддерживаете то, что большевики перед войной кому что сказали, Ваше дело. А потом немцы казакам сказали что они особый народ, прямые наследники гуннов, истинные арийцы.

     >Когда Путин пять дней на телефонные звонки Кучмы не отвечал во время тузлинского конфликта, это конечено инициатива "украинцев кубанских" была.
     Покажите то место, где "инициатива", я так не писал, "поддержка и инициатива" это не одно и тоже. Не надо приписывать мне то слова которые я не писал, да еще и хамить на этом основании. Чья инициатива, я знаю
     > Вы ж МГУ закончили, Венед, позакрывайте те дырки в Вашей голове через которые российская пропаганда Вам мозги "запачкала".
     no comment
     >"Склонить Кучму к подписанию ряда договоров..." Так то к чему вы хотели Украину склонить ведь ничего ж и не вышло. Ведь Россия ж хотела делить Азовское море по дну, а акваторию "поровну".
     Я писал о целях, а не о том что получилось или что не получилось. Или невнимательно читаете или идосинкразия на любую мою фразу.
     Не вышло, так не вышло. Что же так нервничаете?
     >После Тузлы Россия подписала то, что Украина хотела. Это ж Вы не хотели демаркировать и делиметировать границу. Или Украина все двенадцать лет просила Россию, "Ой не признавайте нашу границу... Ну очень просим..."?
     Сухопутная граница Украина-Россия, делимитирована раньше Тузлы(в 2001 году Украина и Россия завершили делимитацию (определение) сухопутной границы, а началась она в 1998 году). И официальный атлас границы выпущен в тираж. Демаркация - установление пограничных столбов и др. - дело затратное. Но после делимитации, российское согласие на демаркацию уже не нужно. Украина в праве демаркировать погранстолбами и другим оборудованием все 2000 км сухопутной границы в одностороннем порядке. Ввести визовый режим с РФ, как Туркмения, тоже можно в одностороннем порядке. Кто мешает? Современная граница обходится (оборудование) до 1 млн долларов за километр. Cash and carry
     >Чё с беленой перебой вышел?
     Не выдерживаете?
  • 2004.06.15 | Петя

   Re: Паланс - молодчина!

   Швановний, рок1в десять назад,мен1 довелося мати розмову з комендантом кремл1вського гарн1зону. Цей чолов1к ше тод1 заявив " ми опять прийдем в прибалтику 1 во все совеские республики,так ка есть на ето договоренност1 з Западом . Те шо ми сьогодн1 споситер1гаемо.После этого наша власть будет абсолютно жестокая.Все буде в нашем подченениии.Даже твоя жизнь.А что по оитеношению до росейской политики ; ми меняем цвета наших флагов но не политику.У нас в совеский республиках есть ресурс на день "Х" каторий ми 1сползуеим полностю. даби колесо истории шло в ту сторону каторая нам нужна.
  • 2004.06.15 | Петя

   Re: Паланс - молодчина!

   Швановний, рок1в десять назад,мен1 довелося мати розмову з комендантом кремл1вського гарн1зону. Цей чолов1к ше тод1 заявив " ми опять прийдем в прибалтику 1 во все совеские республики,так ка есть на ето договоренност1 з Западом . Те шо ми сьогодн1 споситер1гаемо.После этого наша власть будет абсолютно жестокая.Все буде в нашем подченениии.Даже твоя жизнь.А что по оитеношению до росейской политики ; ми меняем цвета наших флагов но не политику.У нас в совеский республиках есть ресурс на день "Х" каторий ми 1сползуеим полностю. даби колесо истории шло в ту сторону каторая нам нужна.
 • 2004.06.13 | привід архіву

  Biography for Jack Palance

  http://imdb.com/name/nm0001588/bio

  Biography for
  Jack Palance

  Birth name
  Vladimir Palanuik
  --------------------------------------------------------------------------------

  Height
  6' 3" (1.91 m)
  --------------------------------------------------------------------------------

  Spouse
  Virginia Baker (1949 - 1966) (divorced) 3 children

  --------------------------------------------------------------------------------

  Trivia
  Former father-in-law of Roger Spottiswoode. Father-in-law of 'Michael Wilding Jr' .

  American actor, with ukrainian origin.

  Father of Brooke Palance.

  Father of Holly Palance.

  Has never watched any of his own movies.

  Reportedly underwent plastic surgery (a facial reconstruction) for severe injuries after his B-17 bomber crashed landed in England in 1943 during World War II. According to a 1985 TV Guide interview with Palance, the story is only a rumor.

  He replaced Marlon Brando as Stanley Kowalski in the Broadway production of "A Streetcar Named Desire".

  Attended the University of North Carolina.

  speaks six languages; Ukrainian, Russian, Italian, Spanish, French and English.

  Once fell asleep in his square during a taping of "Hollywood Squares, The" (1966).

  His star on the Hollywood Walk of Fame is in front of the display window of Fredericks of Hollywood, a seller of intimate apparel.

  Inducted into the Hall of Great Western Performers of the National Cowboy and Western Heritage Museum in 1992.

  Graduate of Stanford University in 1949 with an AB in Drama.

  During the early phases of pre-production for "Day the Earth Stood Still" (1951), 20th Century Fox studio chief Darryl F. Zanuck suggested Palance for the role of the robot Gort. The role was eventually filled by a much taller non-actor.

  During his struggling days, he worked as a short order cook, waiter, soda jerk, lifeguard at Jones Beach, and a photographer's model.

  Son Cody was born in December of 1955.

  While an understudy to Marlon Brando in the Broadway production of "A Streetcar Named Desire," Brando, who was into athletics, rigged up a punching bag in the theater's boiler room and invited Jack to work out with him. One night, Jack threw a hard punch that missed the bag and landed square on Brando's nose. The star had to be hospitalized and understudy Palance created his own big break by going on for Brando. Jack's reviews as Stanley Kowalski helped get him a 20th Century-Fox contract.

  Son of a coal miner.

  Was forced to decline the role of General Chang in Star Trek VI: The Undiscovered Country, due to scheduling conflicts over his work on City Slickers. He went on to win the Oscar Best Supporting Actor for City Slickers. Christopher Plummer was eventually cast as Chang.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Personal quotes
  "The only two things you can truly depend upon are gravity and greed."

  "I'm amazed people read this crap about us - about me most of all."


  --------------------------------------------------------------------------------

  Biography from Leonard Maltin's Movie Encyclopedia:
  After more than 40 years in pictures, Jack Palance finally won a Best Supporting Actor Oscar for City Slickers (1991), playing a tough, wheezy, old cowboy with rapidly hardening arteries. As he accepted his award, he felt compelled to demonstrate that his physical condition in the film had nothing to do with the actual state of his health, and he demonstrated his physical prowess by doing a set of one-arm push-ups. Palance's rugged face, which took many beatings in the boxing ring, was disfigured during World War 2. Plastic surgeons repaired the obvious damage but left him with a distinctive, somewhat menacing look. He became an actor after the war and had several stage roles before coming to the movies.

  In his first film (billed as Walter Jack Palance), Elia Kazan's tingling Panic in the Streets (1950), the actor made a definite impression, as a plague-carrying fugitive hunted by military physician Richard Widmark. Following Halls of Montezuma (1950), he got to menace Joan Crawford in Sudden Fear (1952) and was nominated for a Best Supporting Actor Oscar. He received a second nomination for his unforgettable portrayal of a pathological gunfighter in Shane (1953), and won an Emmy for Best Actor as the prizefighter in "Requiem for a Heavyweight" on CBS' "Playhouse 90" (1956). His other films during this fertile period include The Silver Chalice (1954), The Big Knife, I Died a Thousand Times (both 1955), Attack! (1956, playing a "hero" of sorts), The Lonely Man (1957), and The Man Inside (1958).

  Inexplicably, by the early 1960s, Palance was toiling in a seemingly endless string of marginal films, including Sword of the Conquerer, The Mongols (both 1961), and Warriors Five (1962). (A happy exception was 1963's Contempt for director Jean-Luc Godard.) In 1963-64 Palance played the part of Johnny Slate in the ABC series "The Greatest Show on Earth." The Professionals (1966) brought Palance back to the attention of American filmmakers; he landed a meaty role in The Desperados and played Fidel Castro in Che! (both 1969).

  Palance was in demand during the last gasp of the Western through the early 1970s in pictures like The McMasters, Monte Walsh (both 1970), and Oklahoma Crude (1973), but he was again forced into the international arena to remain active, churning out an alarming number of foreign-language turkeys. Palance has also occasionally ventured into the realm of "art" movies with the dreadful Warhol factory tedium of Cocaine Cowboys (1979) and the German-made Bagdad Cafe (1988), in which he played a "dropout" artist living at a remote cafe in the American southwest. Batman (1989) brought him back to the Big Time with a vengeance, casting him as a sleazy crime king; then City Slickers offered him a role with humor and heart, a perfect invitation for Oscar voters to respond not only to a performance but to a career. More recently, he appeared in Solar Crisis (1992), Cops and Robbersons (1994, playing straight to Chevy Chase), and City Slickers2: The Legend of Curly's Gold (1994, as his deceased character's twin brother) and participated in a number of TV documentaries.

  Copyright © 1994 Leonard Maltin, used by arrangement with Signet, a division of Penguin Putnam, Inc.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.13 | Георгій

   Re: Biography for Jack Palance

   Правильна вимова справжнього прізвища Джека Пеленса - Паленюк (Володимир Іванович).

   Дивно, що його сина тут називають Коді. Є чудовий сучасний американський письменник Чак Паленюк (Chuck Palahnyuk) (Чак - це скорочене від Чарлз, а не Коді). Він дійсно десь так 1955 р. народження. Я був впевнений, що Чак - син Джека Пеленса. Невже я помилився?

   Єгоре, не треба так несправедливо відзиватися про Пеленса як актора. "Несподіваний страх" (де головну жіночу роль грає Джоан Кроуфорд), "Чоловік-кажан" (з Джеком Ніколсоном) і "Міські білоручки" (з Біллі Крісталлом) - це зовсім не вестерни. Пеленс дуже неординарний, цікавий актор.

   А що він сказав, що українець, а не росіянин - правильно. І я б це сказав. Що тут русофобського чи тим більше нацистського?

   Ну, а Дастін Гофман (до речі, геніальний актор, один з моїх найулюбленіших) виявився просто звичайнісіньким напівграмотним гамериканосом, яких "тьми і тьми."
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.13 | KE

    Георгий

    Георгій пише:
    > Єгоре, не треба так несправедливо відзиватися про Пеленса як актора. "Несподіваний страх" (де головну жіночу роль грає Джоан Кроуфорд), "Чоловік-кажан" (з Джеком Ніколсоном) і "Міські білоручки" (з Біллі Крісталлом) - це зовсім не вестерни. Пеленс дуже неординарний, цікавий актор.

    Это действительно не вестерны, это ничто :) Да и "Танго и Кэш" не вэстерн, но актер этот, в основном в вестернах снимался, посмотрите на полный список фильмов с ним.

    >
    > А що він сказав, що українець, а не росіянин - правильно. І я б це сказав. Що тут русофобського чи тим більше нацистського?

    В этом ничего, хоть марсианин, мне плевать. Знаков отказ от награды, сам по себе. Во это пренебрежением знака уважение и есть проявление русофобии - нацизма.

    >
    > Ну, а Дастін Гофман (до речі, геніальний актор, один з моїх найулюбленіших) виявився просто звичайнісіньким напівграмотним гамериканосом, яких "тьми і тьми."

    Угу :) Только он грамотнее вашего русофоба американорощенного, помнит, какой город считается "матерью городов русских". Или И Вы уже позабыли какой? Георгий, ну нельзя же так подставляться!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.13 | trick

     Re: Георгий

     KE пише:
     ......

     > помнит, какой город считается "матерью городов русских". Или И Вы уже позабыли какой? Георгий, ну нельзя же так подставляться!

     I sho zh Vy i Vam podobnye na mamu postojanno bochku katite?

     KEsha, nu nelzya zhe tak podstavlyatsya (c) ....
    • 2004.06.13 | RoRi

     Росіяни потрішки стають як євреї ...

     Це у тих така політика ледь що так антисимітом називати всіх ... Росіяни ж також називають всіх патріотів своєї нації, які не хочуть приписуватися до расЕйского народу нацистами шовіністами і ще хто зна ким. Так от КЕ і є справжнісіньким москальським нациком, тут навіть сумніватися немає в чому.

     Доречі Гофман сказав, що Київ це русське місто - так він дійсно правий - русське, тобто українське. І ажніяк не угрофінське. Росіяни - це дикі племена угрофінов які українські Київські князі цивілізували і керували ними, беручи з них данину ...

     Тож угрофін КЕ сам не розуміє про що він каже ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.13 | KE

      а когда я, без личных выпадов, напишу Вам правду

      об истории Киевской Руси, мне сообщит Шарп, что я нарушил правила, а Свистович удалит сообщение.

      Не, лень. Пишите Вашу ахинею дальше! Болейте дальше!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.14 | КП8416

       КЕ, какой ви скушний...

       Не соромитеся своєї малограмотності що в сенсі граматичному, щ полемічному, що історичному. Не тямите про "мать городов", а пишете. Свого часу журналіст Вахтанг Кіпіані в газеті "Україна молода" написав цілу статтю на цю тему. Наприклад, писав, що грузинською мовою "мать городов" означає "столиця". Очевидно й старослов'янською існувала подібна ідіома. Себто, "Київ - столиця руських". Руських, розумієте? Руських, а не московитів. Та навіть якщо й не докопуватися до столиці, а просто, то все одно міста - руські, а не московські. Руський, русин - самоназва українців до кінця ХІХ ст., а подекуди й довше. А у Московщині були "крєстіанє", "тферстии" (тверскіє тобто), "вятічі", але аж ніяк не "руські". Знаєте, мені аж соромно таке вам писати. Наче дитині недорозвиненій пояснювати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.14 | KE

        Один попытался блеснуть :)

        КП8416 пише:
        > Не соромитеся своєї малограмотності що в сенсі граматичному, щ полемічному, що історичному. Не тямите про "мать городов", а пишете. Свого часу журналіст Вахтанг Кіпіані в газеті "Україна молода" написав цілу статтю на цю тему. Наприклад, писав, що грузинською мовою "мать городов" означає "столиця".

        У Вас мозги есть? :) При чем тут грузинский язык к старославянскому или современным восточнославянским языкам?
        Вы кладезь перлов :)

        > Очевидно й старослов'янською існувала подібна ідіома.

        Никто и не спорит, что столицею Киевской Руси был город Киев :) И объединив русские города в государство Киевская Русь он получил достойное название "матери городов русских". Ну и к чему Вы это привели?

        > Себто, "Київ - столиця руських". Руських, розумієте? Руських, а не московитів.

        :) 1. РУСЬКИХ - НЕ СУЩЕСТВОВАЛО. Это современная украинская транскрипция старославянского языка.
        2. Что же касается "московитов". То напомню Вам - малограмотному, что Москва входила в состав Киевской Руси, конечно, вятичи чуть ли не самыми последними покорились власти Киева, но, покорились.
        Ежели Вы используете название "московит" в качестве польского обозначения ;) Московского Княжества. То напомню, что ВСЯ ТЕРРИТОРИЯ РУССКОГО ЦАРСТВА или же Царства Московского (и то и другое название есть в документах) ВХОДИЛА В СОСТАВ КИЕВСКОЙ РУСИ.

        > Та навіть якщо й не докопуватися до столиці, а просто, то все одно міста - руські, а не московські.

        Московские города, это Пушкино, что ли :) :)

        > Руський, русин - самоназва українців до кінця ХІХ ст., а подекуди й довше.

        Тихий ужас :) Запомните, самоназвание бОльшей части современных украинцев было РУССКИЕ, вплоть до начала Австрийской политики украинизации.
        Львовское Братство, когда издавало грамматику писало "Многоименитому народу русскому", говоря же о местных самоназваниях, то на территории современной Украины, в основном, проживали малороссы, были угрорусы, русины, лемки… . Что бы Вам стало понятнее (в чем я сомневаюсь, Ваши возможности явно ограничены), напомню пример с французами - бургунды, гасконцы и т.д....

        > А у Московщині були "крєстіанє", "тферстии" (тверскіє тобто), "вятічі", але аж ніяк не "руські".

        :) Вы написали глупость, опровергаемую тысячами документов, не говоря уже о том, что упомянутые Вами вятичи - это племя, на территории нынешней Москвы. Которое во времена существования московского Царства, оно же Царство Русское уже давно растворилось в среде русского народа.

        > Знаєте, мені аж соромно таке вам писати. Наче дитині недорозвиненій пояснювати.

        Вы бы лучше постыдились эту ахинею писать и лезть с темами в которых ничего не смыслите.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.14 | S.D.

         Re: Один попытался блеснуть :)

         > Никто и не спорит, что столицею Киевской Руси был город Киев :) И объединив русские города в государство Киевская Русь он получил достойное название "матери городов русских". Ну и к чему Вы это привели?
         Хм... Столицей Российской империи была Москва. И под его началом была куча других народов и городов. Но от этого Москва не стал ни татарским, ни черкесским, ни удмуртским городом.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.14 | KE

          Re: Один попытался блеснуть :)

          S.D. пише:
          > > Никто и не спорит, что столицею Киевской Руси был город Киев :) И объединив русские города в государство Киевская Русь он получил достойное название "матери городов русских". Ну и к чему Вы это привели?
          > Хм... Столицей Российской империи была Москва. И под его началом была куча других народов и городов. Но от этого Москва не стал ни татарским, ни черкесским, ни удмуртским городом.

          :) Естественно :) Вы совершенно правы, Москва - русский город. А столицей Киевской Руси был Киев, соответственно это так же русский город. Ваш пример, как нельзя кстати :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.14 | RIO

           Re: Один попытался блеснуть :)

           Панове, ну припиніть уже ці дискусії з "сєльскім сумасшедшім", ради Бога. Вам хіба не видно абсолютний брак логіки? Невже вам цікаво? Адже є аксіоми. Навіщо комусь доводити те, що є підставовою істиною? Ви що не впевнені в собі? Я суперечки з українофобами припинив ще 1991. Нехай собі існує-пасеться. Пам"ятайте, що довести щось комусь можна лише коли людина готова слухати. Раджу іґнорувати...
         • 2004.06.14 | VENED

          Столицей Российской империи скорее, был Питер(-)

     • 2004.06.13 | VENED

      Впечатляет, впечатляет...

      >Доречі Гофман сказав, що Київ це русське місто - так він дійсно правий - русське, тобто українське. І ажніяк не угрофінське.
      "українські Київські князі " это как Ромула, Рема и Нуму Помпилия называть итальянцами.

      >Росіяни - це дикі племена угрофінов які українські Київські князі цивілізували і керували ними, беручи з них данину ...

      Впечатляет, впечатляет...
      Аргументов бы еще... Хотя бы племена эти, ну, которые дикие, перечислили бы. Которые "цивілізували". Огнем и мечом принесли свет христианства во тьму язычества? Мало ли кто кем керувал беручи с них данину. Монголы тоже кое-кем керували и данину брали, и что - это хорошо и прогрессивно было? Если считаете что генотип современного украинца отличается от генотипа современного русского, так это доказывать еще надо
    • 2004.06.14 | васяня

     Re: Георгий

     а какой город считается "матерью городов русских" ???
     Неужели Киев ??
     Каких именно "городов русских" ??? Может быть, Саратова ? Или Ленинграда ?

     А что, если сделан аборт, то сделавшая аборт все равно считается матерью ???

     По нашему глубокому убеждению, Масква и пр. русские города суть жертвой аборта .
    • 2004.06.14 | S.D.

     Какая интересная логика,

     особено в исполнении юриста.

     > какой город считается "матерью городов русских". Или И Вы уже позабыли какой?
     "Киев - мать городов руских", значит, Киев - русский город. Очень смешно.

     Иудаизм - отец христианства и ислама. Попробуйте сказать Папе Римскому или Аятолле, что они - иудеи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.14 | KE

      Вы про свою? Да, очень забавно :)

      Особенно когда можно было привести пример с зороастризмом, или более точный пример (территориально)с Англией и США.

      Но, Ваш пример нелеп, так как он оторван от темы. В теме была указана фраза, историческая фраза, которую человек применяет к себе или объекту и имеет на это право. Конечно же, те, кто считает себя украинцами сегодня, могут (как и Папа Римский в Вашем примере) не называть себя русскими. Это их право, право самоопределения и самоназвания. Только вот какого черта Вы и Вам подобные пытаетесь отобрать это право у тех, кто с Вами не согласен?
 • 2004.06.14 | Ярослав

  А влаштуймо но бойкота цьому фільмові -72 метри

  А влаштуймо но бойкота цьому фільмові "72 метри" - маю досвід успішної громадської кампанії (див. мого сайта) - за 1 місяць можна поставити на місце такого гігінта як газета Бізнес
  http://xobbit.newmail.ru/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.14 | КП8416

   Якщо це лайно йтиме в Україні...

   А йтиме, я не сумніваюся, то треба буде щось робити. Наприклад, те, що робили вуйки, коли закінчилася "Ватра"...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | Navigator

    Медіапростір України - Lebensraum Росії

    Тому Вас і мене ніхто й не питатиме.
    А не покажите - психопат Рогозін з поза спини Путіна покаже вам кусок сала. Для дресування. Щоб знали своє місце.
    Тобто в російському голівуді - роль зрадника або холуя.
  • 2004.06.17 | Олесь Бережний

   Докладніше про "72 метри" - джерела й посилання

   Цікаві іноформації, посилання й гіперлінки стосовно 72м можете прочитати у розділі "Культура" http://maidan.org.ua/n/culture/1087351242

   П.С. До речі, я був приголомшений, коли дізнався що один з найпопулярніших російський кіноакторів Маковецький - киянин. Між іншим, він знявся у 72м.
 • 2004.06.14 | Дуся

  Більше на цю тему: англійською

  >JACK PALANCE REJECTS RUSSIAN AWARD
  > > >
  > > >Declaring "I'm Ukrainian, not Russian", Palance walks out of Russian
  Film
  > > >Festival in Hollywood
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >(NT) - A week of "Russian Nights" in Los Angeles culminated with an
  > awards
  > > >ceremony on April 22 at the prestigious Pacific Design Center in West
  > > >Hollywood. The gala event was held at the end of a weeklong "festival
  > that
  > > >celebrates Russian contributions to the world of art." The program of
  > > >cinema, theater and music visual arts was sponsored in part by the
  > Russian
  > > >Ministry of Culture and enjoyed the support of Russian president
  Vladimir
  > > >Putin.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >Scheduled to receive "narodney artyst" awards (cleverly translated as
  > "the
  > > >Russian People's Choice Award") were two Oscar winning actors: Dustin
  > > >Hoffman and Jack Palance - both of whom trace their roots to Ukraine.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >In accepting his award, Dustin Hoffman noted that his grandparents came
  > > >from "Kiev, Russia" and expressed gratitude to the "Russian people" for
  > > >helping defeat Germany. He thanked them for saving his grandmother who
  > > >otherwise "may have ended up as a bar of soap."
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >Next in line for the Russian government's highest artistic award was
  Jack
  > > >Palance. Born Walter Palahniuk in Pennsylvania in 1918, Palance won
  the
  > > >Academy Award in 1992 for his memorable portrayal of Curly in "City
  > > >Slickers". Palance, proud as a Kozak of his Ukrainian heritage, is
  > > >chairman of the Hollywood Trident Foundation.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >After being introduced, Palance said "I feel like I walked into the
  wrong
  > > >room by mistake. I think that Russian film is interesting, but I have
  > > >nothing to do with Russia or Russian film. My parents were born in
  > > >Ukraine: I'm Ukrainian. I'm not Russian. So, excuse me, but I don't
  > > >belong here. It's best if we leave."
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >Palance and his entourage proceeded to get up and go. He was
  accompanied
  > > >by four other guests that included his wife Elaine, and the Hollywood
  > > >Trident Foundation's president, Peter Borisow. Palance refused to
  accept
  > > >the award, even in private, or to view "72 Meters", the movie being
  > > >screened as the festival finale.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >Speaking from Los Angeles, Borisow commented on Hoffman's statements:
  "I
  > > >don't think it's necessarily Hoffman's fault. I think it's tragic that
  he
  > > >doesn't even know his own family history. His ignorance of the basic
  > facts
  > > >is shocking. That Hoffman lends himself, hopefully unwittingly, to
  > > >denigration of Ukrainians (and thus of himself), as he did by endorsing
  a
  > > >festival that featured the highly offensive and racist movie '72
  Meters'
  > > >is very disappointing."
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >Borisow is referring to Vladmir Khotinenko's 2003 film "Syemdesyat-dva
  > > >metra." A drama surrounding events on the submarine "Slavianka", the
  film
  > > >portrays Ukrainians as bumbling fools and repeatedly refers to
  Ukrainians
  > > >with the racist pejorative "kh" word. As part of the film's plot
  > > >development, the Ukrainian submarine's Russian officers refuse
  allegiance
  > > >to newly independent Ukraine, steal the ship and sail it to Russia.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >"This is a continuation of a centuries old effort to invent a history
  and
  > > >culture for Russia by hijacking first the Ukrainian church, then
  > Ukrainian
  > > >history and finally Ukrainian culture," Borisow said. Borisow
  considered
  > > >the festival to be part of a "coordinated, worldwide campaign to
  promote
  > > >Russia and Russian culture and, in so doing, to make Ukraine seem part
  > and
  > > >parcel of Russia. "I'm certain that in Russia, Jack's acceptance of
  the
  > > >mislabeled award would have been sold as his accepting being a
  'National
  > > >Artist' of Russia, not a 'people's choice' - much like they sell
  "Russia"
  > > >as a derivative of Kievan 'Rus' instead of the Ukrainian word
  > 'rossiyane',
  > > >meaning, 'the scattered ones, the nomads'. Jack is very proud to be
  > > >Ukrainian and will not let anyone hijack his name or persona."
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >In total, twenty films were screened at the Pacific Design Center's
  > > >Silver Screen Theatre including Ukrainian filmmaker Oleksander
  > Dovzhenko's
  > > >"Aerograd" (1935). The festival program did not mention that Dovzhenko
  > was
  > > >Ukrainian, and instead described him as "the son of illiterate
  peasants"
  > > >who "incorporates elements of peasant lore and pastoral tradition."
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >"This latest incident is just another part of a long history of
  genocide
  > > >that killed 10 million Ukrainians in 1933 and continues in more subtle
  > > >form to this day - all of it still actively promoted and financed by
  > > >Russia," Borisow said. Putin knows there can be no Russian Empire
  > without
  > > >Ukraine, so he is pushing the assault from all angles: military,
  > > >industrial, energy, economic, religious and cultural.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >In addition to Russia's Ministry of Culture, other sponsors of "Russian
  > > >Nights" included East-West Foundation for Culture and Education, LA
  > > >Weekly, Panorama Media, 7 Arts, Adelphia, Rodnik Vodka, Samuel Adams
  > Beer,
  > > >Movieline's Hollywood Life, IN! Magazine and the National Bartenders
  > > >School. The festival was organized by the Stas Namin Centre.
  > > >
  > > >
  > > >
  > > >The festival's website includes letters of greeting from actors
  Leonardo
  > > >Dicaprio, Liv Tyler and producer-director Francis Ford
  > > >Coppola. Previously held once in Germany in 2003, "Russian Nights" are
  > > >scheduled to descend upon New York between October 23 and 30 later this
  > > >year. (NT)
  > > >
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.06.15 | Габелок

  Re: Скандал у Голівуді


  > P.S. дякуючи таким подіям, як конфлікт щодо острова Тузла, і таким режисерам як Владімір Хотінєнко, громадяни України стають краще обізнаними, як насправді на офіційному(та неофіціному) рівні ставляться до нас "північно-східні брати".

  Майдан-ІНФОРМ, тобто, що значить "краще обізнаними, як насправді на офіційному рівні ставляться до нас "північно-східні брати"?

  Чи українці тисячами не дивляться такі "братські" фільми, як "Брат", "Брат-2", де немає українців, є "хахли"? Хто це підтримує, як не українці? Досить українцеві, як у цьому випадку був Джек Паланс, сказати, що ми не хахли, ми українці, подивіться, як російські нацисти, нібито з ціпу зірвалися. Как так, пасмєл, тваю мать, чєлавєком сєбя пачувствавать?! Аж слиною захлинаються. Звичайно, Дастин Хоффман є ліпшим другом Росію, бо його предки були з "русского города Кієва". Хто Росію в жопу цьом, - наш друг на віки!

  Чи не читають українці міліонами "Комсомольскую Правду", "Правду", "Известия", та інші російські газети де слово "хахол" часто зустрічається. Чи коли українцям кажуть в обличчя, що ви є недолюдки, ви є хахли, чи не досить цього українцям зрозуміти, як ставляться до нас "брати"? Якось тут на Майдані, хтось обурився тим, що у "Комсомольскій Правді" була стаття з "хахлами". Автор запропонував закрити "КП" на тому самому ґрунті, що й "Сільські Вісті". Що ви думаєте? Нацистські пси вже були напоготові. Усі ті троцькі пряники та інше збіговисько миттєво накинулося на автора. Як так можна обурюватися таким?

  Викривати таку наволочь потрібно скрізь і всюди і несоромитися називати речі своїми іменами. Вони прикриваються "інтернаціоналістами", насправді є звичайнісінькими нацистами, не більше, не менше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Nemo

   Детальна відповідь українця.

   Габелок пише:
   > Чи українці тисячами не дивляться такі "братські" фільми, як "Брат", "Брат-2", де немає українців, є "хахли"?

   Мій телевізор, як і тисяч моїх сусідів, приймає ІНТЕР, 1+1, УТ-1, ICTV та Новий. Оце і увесь вибір. А хто сказав, що нам подобаються ті фільми за те, що нас там показади тупими хохлами? У нас просто надто малий вибір!

   >Хто це підтримує, як не українці?

   Українці цього не підтримують.

   > Чи не читають українці міліонами "Комсомольскую Правду", "Правду", "Известия", та інші російські газети де слово "хахол" часто зустрічається.

   Галаган, Ви давно з України виїхали? Тираж "Комсомолки" у 2004 р по всій Україні склав аж 110 000 примірників. Тираж одного Високого Замку в одній Львівській області - 380 000. Коментарі потрібні? Інші наведені Вами газети продають в Україні ще менший тираж.


   > Чи коли українцям кажуть в обличчя, що ви є недолюдки, ви є хахли, чи не досить цього українцям зрозуміти, як ставляться до нас "брати"?

   Дуже багато українців не ставить тотожність між "недолюдки" і "хахли". Адже і ми частенько називаєм сусідів "кацапи" і "москалі", та це аж ніяк не означає нашу зневагу.

   > Якось тут на Майдані, хтось обурився тим, що у "Комсомольскій Правді" була стаття з "хахлами". Автор запропонував закрити "КП" на тому самому ґрунті, що й "Сільські Вісті". Що ви думаєте? Нацистські пси вже були напоготові. Усі ті троцькі пряники та інше збіговисько миттєво накинулося на автора. Як так можна обурюватися таким?

   У людей бувають різні погляди. Уявіть собі.


   > Викривати таку наволочь потрібно скрізь і всюди і несоромитися називати речі своїми іменами.

   Габелок, "наволоч" у нас пишуть без м"якого знаку :-)

   >Вони прикриваються "інтернаціоналістами", насправді є звичайнісінькими нацистами, не більше, не менше.

   Як і багато наших. Власне, Ви праві у тому, що русонацизм у РФ, на відміну від націоналізму в Україні, має державне сприяння, якщо не підтримку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | Navigator

    русонацизм у РФ, на відміну від націоналізму в Україні, має держ

    державне сприяння,
    - трошки більше. Як і у всякій імперії, він є СТРИЖНЕМ вертикалі влади. Кожне його послаблення (1917, 1991) приводить до розвалу Імперії, що ліпиться назад шовінізацією масової свідомості народа- богоносця (це ж треба таке видумати!).
    Доведені до "іступлєнія" росіяни традиційно живуть напівголодними, але "свідомими" своєї місії - слухати байки нацюків про свою унікальну місію - місити всіх, хто ворушиться без наказу з Кремля.
    Перед тим добре замісивши самих себе.
    Тому рівень життя в Росії завжди в рази, якщо не в десятки разів, нижчий за європейський.
   • 2004.06.16 | Габелок

    Re: Зайдіть до київського залізничного вокзалу

    Nemo пише:
    > Габелок пише:
    > > Чи українці тисячами не дивляться такі "братські" фільми, як "Брат", "Брат-2", де немає українців, є "хахли"?
    >
    > Мій телевізор, як і тисяч моїх сусідів, приймає ІНТЕР, 1+1, УТ-1, ICTV та Новий. Оце і увесь вибір. А хто сказав, що нам подобаються ті фільми за те, що нас там показади тупими хохлами? У нас просто надто малий вибір!

    Я не про Вас конкретно писав. Мій телевізор теж наповнений помиями, то я його й не дивлюсь. Мої сусіди дивляться. Потім запитують мене, а ти бачив той чи інший фільм з російськими бандидами. Навіщо мені дивитися фільми про російських бандитів? Але сусіди дивляться. Мабудь для них є дуже важливим зрозуміти "душу" російського бандита, навчитися чомусь... Не знаю.
    >
    > >Хто це підтримує, як не українці?
    >
    > Українці цього не підтримують.

    Українці того не підтримують через те українцям те й показують. Адже, якщо ніхто телевізор не дивиться, то для телевізійних компаній є більший прибуток. Чи має це якийсь сенс для Вас? Для мене - ні. Показують помиї, бо українці дивляться, дивляться значить подобається, й не треба викручуватись, що не подобається, але все 'дно дивимось, бо діватися нікуди.
    >
    > > Чи не читають українці міліонами "Комсомольскую Правду", "Правду", "Известия", та інші російські газети де слово "хахол" часто зустрічається.
    >
    > Галаган, Ви давно з України виїхали? Тираж "Комсомолки" у 2004 р по всій Україні склав аж 110 000 примірників. Тираж одного Високого Замку в одній Львівській області - 380 000. Коментарі потрібні? Інші наведені Вами газети продають в Україні ще менший тираж.

    Галагане, чи давно ви на київському залізничному вокзалі були? Зайдіть якось й спробуйте знайти хоча б одну газету українською мовою. Якщо знайдете, я Вас поздоровлю, бо я не зміг. Спробуйте купити в будь-якому київському кіоску пристойну українську газету. Сюди я не враховую "Факти". Запитайте про, скажімо, "Дзеркало Тижня" (тираж 38 000, менше ніж "Комсомолки", нє?). Можливо Вам її продадуть, але, начебто, крадькома, начебто, як нелегальну газету, дістануть її десь з-під низу. Спробуйте купити часопис "Кореспондент"... О! Перепрошую, такого часопису не існує. Є тільки "Корреспондент", який теж треба пошукати, щоб придбати. Те що у Вас у Львівській області добрим накладом виходе "Високий Замок" та "Поступ" є дуже добре, але це тільки Західна Україна. Ось що читає инша Україна:

    "В этом году "Украинский Медиа Холдинг", управляющий 31 медиа-проектом, отметит свое десятилетие. Холдинг работает с такими успешными брендами, как: "Теленеделя", "Комсомольская правда в Украине", "Известия в Украине", "Аргументы и факты в Украине", "Команда", "Футбол", "Телескоп", "Сериал", "Истории из жизни", "Европа+", "Мелодия", "Взрослое радио" и др. Совокупный тираж изданий "Украинского Медиа Холдинга" в 2003 году составил 130 миллионов экземпляров." (Належить, якомусь з Деркачів).

    Скільки пристойних видань Ви побачили у списку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.17 | Nemo

     Re: Зайдіть до київського залізничного вокзалу

     Габелок пише:
     > Галагане, чи давно ви на київському залізничному вокзалі були? Зайдіть якось й спробуйте знайти хоча б одну газету українською мовою. Якщо знайдете, я Вас поздоровлю, бо я не зміг. Спробуйте купити в будь-якому київському кіоску пристойну українську газету. Сюди я не враховую "Факти". Запитайте про, скажімо, "Дзеркало Тижня" (тираж 38 000, менше ніж "Комсомолки", нє?).

     ДТ - не газета широкого вжитку. На вокзалі я її купував і не раз.

     >Можливо Вам її продадуть, але, начебто, крадькома, начебто, як нелегальну газету, дістануть її десь з-під низу.

     Ваше враження хибне. Вона вільно лежить серед інших. Причому українською мовою.

     >Спробуйте купити часопис "Кореспондент"... О! Перепрошую, такого часопису не існує. Є тільки "Корреспондент", який теж треба пошукати, щоб придбати.

     Я його виписую і окрім того щодня бачу в кіоску біля ВРУ.

     >Те що у Вас у Львівській області добрим накладом виходе "Високий Замок" та "Поступ" є дуже добре, але це тільки Західна Україна.

     Я з Києва. А тираж ВЗ навів, як найбільший тираж регіональної преси.

     >Ось що читає инша Україна:
     >
     > "В этом году "Украинский Медиа Холдинг", управляющий 31 медиа-проектом, отметит свое десятилетие. Холдинг работает с такими успешными брендами, как: "Теленеделя", "Комсомольская правда в Украине", "Известия в Украине", "Аргументы и факты в Украине", "Команда", "Футбол", "Телескоп", "Сериал", "Истории из жизни", "Европа+", "Мелодия", "Взрослое радио" и др. Совокупный тираж изданий "Украинского Медиа Холдинга" в 2003 году составил 130 миллионов экземпляров." (Належить, якомусь з Деркачів).

     Як фахівець у цій справі маю зауважити, якщо з цього списку викинути радіостанції: "Европа+", "Мелодия" и "Взрослое радио", то сумарний тираж газет холдингу Володимира Зеляка буде не більшим 0,5 млн прим.. Ви навели витяжку з піар-статті, так умійте читати між рядків правду. Та й сумарна цифра сильно завищена, мабуть з врахуванням РФ.


     > Скільки пристойних видань Ви побачили у списку?

     Їх мало не тільки в тому холдингу, але й взагалі. Але я заперечив Ваше твердження, що українці читають конкретні газети з Російської Федерації і навів для прикладу їхні тиражі. Цікаво й інше - чим далі на Схід, тим менше читають взагалі.
     Якщо обласна газета Львівщини "Високий Замок" має 380 000 примірників, то вже обласна газета Дніпропетровщини "Вечерний Днепропетровск" - лише 80 000 примірників. А найтиражованіша газета замало не двомільйонного і дуже амбітного Харкова "Телескоп" виходить накладом - 40 000 примірників.
     Є інша проблема - українцям накидають пресу російською мовою. Зокрема у Києві ще в 1992 році "Вечірній Київ" українською виходив тиражем 1 500 000 примірників. Газета тепер зійшла на пси і мова тут ні при чому. Але її тираж є свідченням наявності у Києві величезної кількості читачів, які воліли б читати україномовну пресу, якби вона була цікавою. На жаль україномовних "Фактів" у нас не народилося. Більше того єдина україномовна радіостанція "Люкс" прикрила мовною проблемою прорахунки своїх менеджерів і перейшла на російську. :-(
     Тут проблема, а не в ЗМІ з Російської Федерації - їх уже давно масово не читають.
 • 2004.06.15 | Navigator

  Скандал скоріше в Україні.Джек Паланс - індикатор нашого стану!

  Скандал скоріше в Україні, де людина з нормальними поняттями про себе вважається націоналістом, людина, що ненавидить себе вважається інтернаціонадістом (добрим хохлом), а щирих націоналістів (таких, як процентів 70 росіян або поляків) показують в хроніках під назвою "Скандал".
  По-моєму скандал, коли наші добрі сусіди українські ( ;) ) євреї вже на першу категорію українців в українські суди позови подають, що їм нібито жити в Україні заважають.
  Так що ви святкуйте подвиг Джека Паланса , а я посумую від того, що ми самі створюємо місце для таких подвигів.
  Як той тракторист, що ціною життя рятував трактор... :(

  Джек Паланс - просто людина з нормальними поняттями про себе !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | RIO

   Re: Скандал скоріше в Україні.Джек Паланс - індикатор нашого стану!

   Navigator
   Шановний Навіґаторе. Хоча Ваша ідея зрозуміла, одначе Джек дійсно зробив вчинок. Адже не кожна людина (навіть свідома себе) здатна на відвертий публічний демарш. До речі, те, що він зробив, наврядчи могло бути спонтанним чином. Такі речі плануються заздалегідь, - адже він чудово знав, куди йде. Тож він зі своїми прибічниками все це спланував, за що повага до нього зростає вдвічі.

   Взагалі, сумно, що про своїх героїв дізнаємося якось випадково. Я, наприклад, чудово пам"ятаю фільм "Сіті Слікерз", за який він одержав Оскара, але не мав зеленого поняття, що то був українець-актор. Я уявляю розголос у польських, наприклад, медіа, якби актор польського походження виграв Оскара. У нас же все то 1991 року пройшло непомічено:(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | Navigator

    Шановний РІО, моя ідея зрозуміла всім народам, крім нашого!

    Ваша радість зрозуміла, але носить в серці якийсь щем.
    ХТО ВІДСВЯТКУВАВ В УКРАЇНІ СТОЛІТТЯ УКРАЇНСЬКОГО ГЕНІЯ ПОП-АРТУ - ЕНДІ УОРХОЛЛА ???
    І чи часто сам Уорхолл згадував, що він український геній (про те, що він геній - Уорхол не забував ні на секунду).
    Де музей Уорхолла в Закарпатті?
    Чому улиця 40-річчя Жовтня не перейменована в улицю 100-ліття Уорхолла?
    Тому й сумно. А поза тим - поздоровляю!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.15 | Number 007

     Re: Ворхол таки дещо згадав. Перед смертю

     греко-католицького свяшеника покликав...


     Navigator пише:
     > ХТО ВІДСВЯТКУВАВ В УКРАЇНІ СТОЛІТТЯ УКРАЇНСЬКОГО ГЕНІЯ ПОП-АРТУ - ЕНДІ УОРХОЛЛА ???
     > І чи часто сам Уорхолл згадував, що він український геній

     Не ставте до нього сучасних вимог. Закарпатці тоді ще себе русинами звали. Ворхолові неписьменні батьки і слова такого, мабуть, не чули - українець.
   • 2004.06.16 | Rollo

    Re: Скандал скоріше в Україні.Джек Паланс - індикатор нашого стану!

    Отож то й воно, що Україна ВЗАГАЛІ не знала, що українець і буквально вже останнім часом здобував Оскара! Це так само свідчить про печальний стан речей і не лише в інформативному просторі. Але тема також полягає у тому, що та російська стрічка "72 Метри" спокійно буде у нас у прокаті і ніхто навіть оком не поведе, а дебільного вигляду публіка буде слюни розпускати, мовляв, як-от класно "русскіє" тупуватих хахлів взули. Це очевидно ще печальніше...
  • 2004.06.16 | Роман ShaRP

   Щось Ви, пане, наплутали.

   Navigator пише:
   > Скандал скоріше в Україні, де людина з нормальними поняттями про себе вважається націоналістом, людина, що ненавидить себе вважається інтернаціонадістом (добрим хохлом), а щирих націоналістів (таких, як процентів 70 росіян або поляків) показують в хроніках під назвою "Скандал".

   Ви про що? Я, наприклад, вважаю, що мої власні "статути" нормальні. А в "національній" частині в мене все просто: перш за все я людина, а "національне" воно є, ну то й є (хіба КЕ з VENED вважають мене націоналістом :) )...

   А все тому, що я хочу, щоб і українець, і росіянин, і грузин, і американець, і хто там ще до мене ставився як до людини, як і до інших людей, а не ділили на "перший та другий сорт". Мені приємно поспілкуватися з людиною доброю українською, але і доброю російською теж незле.

   > По-моєму скандал, коли наші добрі сусіди українські ( ;) ) євреї вже на першу категорію українців в українські суди позови подають, що їм нібито жити в Україні заважають.

   То, пане, від того, що Ви не знаєте, що в самих євреїв (українських) і між собою все не так вже й добре.

   > Так що ви святкуйте подвиг Джека Паланса , а я посумую від того, що ми самі створюємо місце для таких подвигів.

   Кому подвиг, а мені як Ви нижче написали:

   > Джек Паланс - просто людина з нормальними поняттями про себе !!!

   Так от і я про те саме. Я людина з нормальними поняттями, і українець, а не росіянин. І не "Народний артист Росії". Тому якби мене раптом запросили на таку чи подібну церемонію, я мав би сказати то саме:+

   не маю нічого спільного ані з Росією, ані з російським кіно.

   "Я - українець, а не росіянин, отож я дуже вибачаюсь, я просто трохи не у своїй тарілці. Тож буде краще, якщо я і мої друзі просто звідси підемо".


   І навіть не з патріотизму, а тому що це правда.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | Navigator

    чому в головах росіян українець - помісь Сердючки з жебраком.

    Sharp пише:

    Ви про що? Я, наприклад, вважаю, що мої власні "статути" нормальні. А в "національній" частині в мене все просто: перш за все я людина, а "національне" воно є, ну то й є (хіба КЕ з VENED вважають мене націоналістом )...
    - саме так. У Вас нема комплекса хохла і імперського сокола. Ви вільно володієте трьома мовами. Любите всіх, але себе трішечки більше, про що мовчите до пори. Тобто Ви - європеєць.

    А все тому, що я хочу, щоб і українець, і росіянин, і грузин, і американець, і хто там ще до мене ставився як до людини, як і до інших людей, а не ділили на "перший та другий сорт". Мені приємно поспілкуватися з людиною доброю українською, але і доброю російською теж незле.
    -це буде тільки тоді, коли Ви поважаєте його і себе. Якщо Ви не поважаєте себе, людина що себе поважає Вас не зрозуміє. Уявіть німця, що каже:"Не люблю я німців і німецьку мову, тому говорю по-чукотськи."
    Росіянин майже завжди в Росії незлобливо вас укусить, бо так вихований: "Хохол приїхав, з Тузлою Ви абарзєлі, ну й розкаже всю ту хєрню, як його батько Вас захищав." І від того, що Ви скажете йому, і я скажу - формується думка про Вас.
    Думка про німців сформована німцями!
    Думка про росіян сформована росіянами!!
    Думка про українців сформована українцями!!!
    От і думайте, чому в головах росіян українець - помісь Сердючки з жебраком. :(
    А в головах європейців - помісь Сталіна з циганом. :( :( :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Роман ShaRP

     То їх проблеми.

     А ще в них чукча - завжди тупий (мій батько розповідав, що з ним служив в десанті один з представників "корінних народів", і він завжди влучав у мішень), грузин чи армянин - збоченець, єврей - хитрий та жадібний... Цей список можна продовжувати... але нічого гарного, як на мене, він про росіян, які його "підтримують" (є й не такі) не каже. Хто обзивається - сам так називається.

     Navigator пише:
     > У Вас нема комплекса хохла і імперського сокола. Ви вільно володієте трьома мовами.

     Англійською не вільно. Добре читаю, але погано пишу. Тренуюся, вчуся. Зате вільно Pascal'ем :)

     > Любите всіх, але себе трішечки більше, про що мовчите до пори. Тобто Ви - європеєць.

     Не впевнений ;) Здається таки мені, що Причорномор*я це така сіра зона, відмінна від основної частини Європи. Перш ніж заперечити, згадайте не тільки про наші ліси й гори, але й про наші степи ;)

     > -це буде тільки тоді, коли Ви поважаєте його і себе. Якщо Ви не поважаєте себе, людина що себе поважає Вас не зрозуміє. Уявіть німця, що каже:"Не люблю я німців і німецьку мову, тому говорю по-чукотськи."

     Уявляю. Випадків зречення чогось та навіть самозречення в історії вдосталь. Проте розумію, про що Ви говорите. Зустрічав сьогодні *екземпляр* жіночої статі. З нею нецікаво. Людина-гвинтик.

     > Росіянин майже завжди в Росії незлобливо вас укусить, бо так вихований: "Хохол приїхав, з Тузлою Ви абарзєлі, ну й розкаже всю ту хєрню, як його батько Вас захищав." І від того, що Ви скажете йому, і я скажу - формується думка про Вас.

     Як вже писалося на цьому форумі, я модерую міждержавний російськомовний форум, де зустрічаються представники багатьох народів. І нічого. І най хтось тільки спробує... Відповідне виховання навіть мавпу навчить поводити себе пристойно, проте, на жаль, не всі держави доросли до відповідного виховання своїх громадян. І це не лише Росія - так поводять себе за кордноном і деякі араби, наприклад, чи африканці, чи американці.

     > Думка про німців сформована німцями!
     > Думка про росіян сформована росіянами!!
     > Думка про українців сформована українцями!!!

     Здебільшого всі ці думки або не сформовані, або - звичайнісінькі міфи. Живучи, фактично, у вже у постінформаційному суспільстві, ми отримуєму дуже мало корисної інформації. Щодня ми "бачимо"-"чуємо" ніби "купу" "новин", але більшість з них ніяк не впливає на наше життя і майже нічого не розповідає про життя в інших країнах. Так безпечніше. Чим менше знає людина, тим легше нею керувати-правити.

     > От і думайте, чому в головах росіян українець - помісь Сердючки з жебраком. :(

     Десь є і таке. З іншого боку, в деяких мериканських анекдотах "місце чукчі" займає поляк, в деяких мериканських фільмах-серіалах-іграшках є негативні герої-українці... І президент у нас займає "почесне місце" в списку ворогів свободи слова і постійно підозрюється в якихось злочинах, і колишнього прем*єра судять, і не в один "чорний" чи "сірий" список Україна занесена.

     > А в головах європейців - помісь Сталіна з циганом. :( :( :(

     Ви румунів наживу бачили? То не розповідайте мені про "циганів". :)

     Крім того, в Європі давно повно арабів, турків, і багато кого ще...


     Але в головному ми таки погодилися: вчинок Джека Паланса - це нормальний вчинок нормальної людини.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.17 | Navigator

      Чому росіяни в республіках такі не схожі на себе в Росії

      Шановний Шарпе. Все так, тільки підкреслю основну думку:
      Як би народи не називали одне одного, але відносяться вони один до одного по-різному, АЛЕ ЗАВЖДИ ВЗАЛЕЖНОСТІ ВІД САМОВІДНОШЕННЯ НАРОДУ ДО СЕБЕ САМОГО.
      Росіяни по різному відносяться до
      1 прибатів
      2 азіатів
      3 кавказців
      4 молдаван
      5 українців
      Мало того, серед вищеперелікованих народів живуть зовсім РІЗНІ типи росіян!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.17 | Роман ShaRP

       Re: Чому росіяни в республіках такі не схожі на себе в Росії

       Navigator пише:
       > Шановний Шарпе. Все так, тільки підкреслю основну думку:
       > Як би народи не називали одне одного, але відносяться вони один до одного по-різному, АЛЕ ЗАВЖДИ ВЗАЛЕЖНОСТІ ВІД САМОВІДНОШЕННЯ НАРОДУ ДО СЕБЕ САМОГО.

       Не згоден. Що вони знають про самовідношення до себе тих самих німців, американців, французів, англійців? Навіть про зміни в свідомості українців? А вони взагалі хочуть про то знати?

       Повторююся: переважна більшість громадян будь-якого народу не знає про інші народи практично нічого, крім поширених міфів та/або агітпропу в різних формах.

       Для того, щоб щось знати, треба працювати над цим, активно діяти в інформаційному полі.

       > Росіяни по різному відносяться до
       > 1 прибатів
       > 2 азіатів
       > 3 кавказців
       > 4 молдаван
       > 5 українців
       ...
       і решти. То й що? Ми теж.

       > Мало того, серед вищеперелікованих народів живуть зовсім РІЗНІ типи росіян!

       Не можна жити в суспільстві та бути вільним від нього.

       Я розумію, що Ви хочете сказати, але наполягаю на своєму: зараз у головах народів набагато більше міфів та агітпропу, ніж правди. І людство ще потрібно вчити й вчити, виховувати й виховувати. Всі народи, без винятків ;).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.18 | Navigator

        що формується безпосередньо на полі футбольному???

        Re: зараз у головах народів набагато більше міфів та агітпропу, ніж правди. І людство ще потрібно вчити й вчити, виховувати й виховувати. Всі народи, без винятків
        - почну з кінця, як з самого очевидного.
        Очевидно, що міфи та агітпроп в голові у народу буде завжди. Як і у еліти. Рідкий спеціаліст у своїй сфері буде мати міфи та агітпроп в усіх інших сферах! Повну картину має лише Господь Бог, що й узнаємо на Страшному суді. Щодо вчити, то тут процес зворотній. Еліта вчиться настільки, наскільки її підпирає народ і навпаки. Тому Ви зможете виховати когось рівно настільки, наскільки вихований САМ. Фазіль Іскандер створив Абхазію. Тобто дав їй вектор духовного розвитку, що роздивився в ній САМІЙ.

        Re: Що вони знають про самовідношення до себе тих самих німців, американців, французів, англійців А вони взагалі хочуть про то знати?
        -Знати хоче частина народу. Вона щось і знає. Про футбол - від коментатора. А той - дивиться НА ПОЛЕ :"Що там діється?" Тобто ті, хто в полі беруть участь у процесі. :)

        Re: Для того, щоб щось знати, треба працювати над цим, активно діяти в інформаційному полі.
        - додам - що формується безпосередньо на полі футбольному!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.20 | Роман ShaRP

         Видовище/шоу/засіб витрачання часу.

         Navigator пише:
         > - почну з кінця, як з самого очевидного.
         > Очевидно, що міфи та агітпроп в голові у народу буде завжди.

         Чому очевидно?

         > Як і у еліти.

         Якої саме?

         > Рідкий спеціаліст у своїй сфері буде мати міфи та агітпроп в усіх інших сферах!

         Невже?

         > Повну картину має лише Господь Бог, що й узнаємо на Страшному суді.

         Звичайно, але в плані засобів зв*язку та поширення інформації людство таки досягло великих успіхів.

         > Щодо вчити, то тут процес зворотній. Еліта вчиться настільки, наскільки її підпирає народ і навпаки.

         Не згоден.

         > Тому Ви зможете виховати когось рівно настільки, наскільки вихований САМ.

         Згоден.

         > Фазіль Іскандер створив Абхазію. Тобто дав їй вектор духовного розвитку, що роздивився в ній САМІЙ.

         Нічого не знаю про Іскандера, крім того, що такий був.

         > Re: Що вони знають про самовідношення до себе тих самих німців, американців, французів, англійців А вони взагалі хочуть про то знати?
         > -Знати хоче частина народу. Вона щось і знає. Про футбол - від коментатора. А той - дивиться НА ПОЛЕ :"Що там діється?" Тобто ті, хто в полі беруть участь у процесі. :)

         Ні. Вони дивляться. Бере участь у процесі той, хто сам ганяє м*яча. Тому, як на мене, краще не дивитися а піти м*яча поганяти.

         > Re: Для того, щоб щось знати, треба працювати над цим, активно діяти в інформаційному полі.
         > - додам - що формується безпосередньо на полі футбольному!

         Якась невдала прив*язка. Футбол це шоу-бізнес, і це погано, і тому що це шоу, і тому що це бізнес. Шоу привчають дивитися, а не робити самому, привчають до дулебачення АКА ТБ. Бізнес запряга людину в возик віслюка з морквиною перед носом - "Біжи, там твоє щастя". І людина біжить, біжить, біжить ... а щастя нема й нема, лише той, хто сидить на грошах, знімає свої відсотки.

         Шоу не товаришують з просвітою, *бізнесу* вона просто шкодить, бо чим більше знає людина, тим менше варіантів її надурити.

         От так і живемо.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.21 | Navigator

          Звідки я узнав, що китайці сплять на роботі і їх буває млн. на

          одній вулиці в Пекіні. І у них щасливі обличчя.
          Трохи прокоментую:

          Чому очевидно?
          - тому що такі люди, як біологічні істоти. Самовиправдання - частина системи самозахисту організму. Як і тяга до іраціонального.

          Якої саме?
          - землян, що забувають рівно стільки, скільки запам"ятовують нового із-за обмеженості мозку.

          Невже?
          - ще ніхто не отримав Нобеля в двох областях. Хто отримав в фізиці - підтримує в Росії комуністів :) .

          Звичайно, але в плані засобів зв*язку та поширення інформації людство таки досягло великих успіхів.
          - правильно! І європейці, для яких - норма мати дві відпустки на рік, що проводять в двох іноземних країнах. Вчора від них почув багато цікавого про Китай (в Пекіні люди часто працюють на 2-х роботах, тому сплять на робочому місці в робочий час - не витримують напруги) і про Австралію (стало багато азіатів). Туристи виступили як коментатори футбольного матчу - суб"єктивно проінформували про події на двох полях :)

          Бере участь у процесі той, хто сам ганяє м*яча.
          - от ввесь народ його й ганяє. В тій чи іншій формі одежі і з тим чи іншим успіхом :)
 • 2004.06.15 | Nemo

  І знову про неї, про окаянну :-)

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > <b>Назвати поважаючого себе українця рускім - це те ж саме що назвати ірландця англійцем</b>. Актор, що у молодості працював на шахті, був професійних боксером та бойовим льотчиком -бомбардувальником під час ІІ-ї світової війни, відмовився приймати нагороду від уряду Росії. І на це були свої причини.

  Навіть не "браво", а "бравіссімо"! Є ще українці, не перевелися, жаль тільки в Штатах.

  А уявляєте повідомлення: "Переможець конкурсу Євробачення Руслана Лижичко відмовилась приймати нагороду з рук прем"єр-міністра Януковича, заявивши, що її цікавить не політика, а лишень музика. Також вона зі сміхом повернула меру Києва його ключі від трикімнатної квартирки, яку він намагався презентувати їй на знак подяки і сказавши, що найкраща подяка для неї - визнання українців, які купують її диски."
  "У відповідь на спробу призначення її радником прем"єр-міністра, що намагається стати президентом і відомий своїм кримінальним минулим та зловживаннями з бюджетом країни, переможець конкурсу Євробачення Руслана Лижичко, покинула урядову залу на знак протесту, кинувши у відповідь: "Я українська співачка і митець, а не політична повія!"

  На жаль - це фантастика :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Тестер

   Re: Немо, пиши сценарій для укрфантастфільму :-( (-)

  • 2004.06.16 | Navigator

   А тепер на місце Руслани підставте негритянську співачку з США -

   і все стане правдою.
   Рости потрібно всім. Кому вгору, а кому й трошки донизу :)
  • 2004.06.17 | Петя

   Re: І знову про неї, про окаянну :-)

   В1дпов1даю дурникам: н1мц1в формувала н1мецька держава ,Н1МЕЦЬКИЙ ПАТР1ОТИзм,чи нац1онал1зм,як хочете те називайте.Рос1яни,як державна нац1я формувалася 1 формуется на основ1 рос1йсьоко нац1онал-шов1н1зму.! це при повних п1дтримках держав.Укра1нський патр1отизм був 1 е заборонений нав1ть сьогодн1.Ви подив1ться за шо може бути гордий сьогондн1 укра1нець ,за державу,яко1 в нього немае,нам шоденно говорять шо ми укра1нц1,частина народу Укра1ни,який багато нац1ональний. Т1льки в тому багатонац1ональному народ1 нас 82 проценти.Ми сьогодн1 немаемо укра мовного рад1я телебачення,навчання.В суд1 ми мусимо переходити на рос1йську мову 1накше нас не зррозум1ють 1тернац1ональн1 судд1.Мали ми св1й укра1нський футбол ,за як1 були горд1,але 1тернац1ональн1 менеджери розалили його,бо 1тернац1ональна держава мусить мати 1нтернац1ональний футбол.Рос1я сьогодн1 втручаеться безпосердньо в наше життя ,виховуючи в нас почуття 1нтернац1онально1 любов1 до рос1йського братьнього народу,який по в1дношенню до ,нас,укра1нц1в нац1онал -шов1н1стичний.Рос1я бо1ться укра1нського патр1отизму,його розкв1т 1 сила можуть поставити Рос1ю на кол1на.В розряд трет1х держав ,як1 продають т1льки нафту.Едина р1ч,нам потр1бно багато повчитись у 1рланц1в 1 навчити Рос1ю нас проважати. А головне ум1ння орган1зуватись.Добре зорган1зованому народов1 не страшна жодна 1мпер1я.За прикладом 1 сьогодн1 не треба далеко ходити .Укра1нц1 орган1зуемо спротив Рос11 1 11 м1сцевим прислужникам так,шоб вони це на сво1й шкур1 в1дчули,тод1 ми будемо почувати себе нац1ею! будемо г1дн1 т1е1 назви.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.17 | Nemo

    Шшас заплачу над гіркою долею і розвезу соплі

    А потім гаркну сам до себе, що Руслану у радники до Януковича примусила піти ... Росія. І запалаю любов"ю та гнівом, бо все стане на свої місця: Руся наша, а ворог - лихий!

    Тут він наш ворог, не у Москві. Найперше він засів у нас самих. Він примушує нас працювати на ICTV, йти у радники до Януковича, знаходити собі виправдання для роботи у штабі Віктора Януковича, переходити у Києві на російську мову.
    Тут вже немає Москви - тут є зрада.
  • 2004.06.17 | Петя

   Re: І знову про неї, про окаянну :-)

   В1дпов1даю дурникам: н1мц1в формувала н1мецька держава ,Н1МЕЦЬКИЙ ПАТР1ОТИзм,чи нац1онал1зм,як хочете те називайте.Рос1яни,як державна нац1я формувалася 1 формуется на основ1 рос1йсьоко нац1онал-шов1н1зму.! це при повних п1дтримках держав.Укра1нський патр1отизм був 1 е заборонений нав1ть сьогодн1.Ви подив1ться за шо може бути гордий сьогондн1 укра1нець ,за державу,яко1 в нього немае,нам шоденно говорять шо ми укра1нц1,частина народу Укра1ни,який багато нац1ональний. Т1льки в тому багатонац1ональному народ1 нас 82 проценти.Ми сьогодн1 немаемо укра мовного рад1я телебачення,навчання.В суд1 ми мусимо переходити на рос1йську мову 1накше нас не зррозум1ють 1тернац1ональн1 судд1.Мали ми св1й укра1нський футбол ,за як1 були горд1,але 1тернац1ональн1 менеджери розалили його,бо 1тернац1ональна держава мусить мати 1нтернац1ональний футбол.Рос1я сьогодн1 втручаеться безпосердньо в наше життя ,виховуючи в нас почуття 1нтернац1онально1 любов1 до рос1йського братьнього народу,який по в1дношенню до ,нас,укра1нц1в нац1онал -шов1н1стичний.Рос1я бо1ться укра1нського патр1отизму,його розкв1т 1 сила можуть поставити Рос1ю на кол1на.В розряд трет1х держав ,як1 продають т1льки нафту.Едина р1ч,нам потр1бно багато повчитись у 1рланц1в 1 навчити Рос1ю нас проважати. А головне ум1ння орган1зуватись.Добре зорган1зованому народов1 не страшна жодна 1мпер1я.За прикладом 1 сьогодн1 не треба далеко ходити .Укра1нц1 орган1зуемо спротив Рос11 1 11 м1сцевим прислужникам так,шоб вони це на сво1й шкур1 в1дчули,тод1 ми будемо почувати себе нац1ею! будемо г1дн1 т1е1 назви.
 • 2004.06.16 | Полковнік Шпілєой

  Резонанс у кієвской прєсє

  Загалом непогана «Газєта по кієвски» в понеділок розродилася колонкою скандально-відомого своєю прихильністтю до «шевченкознавчих» творів Бузини журналіста Миколи Несенюка з приводу скандалу в Голівуді.

  Оскільки в них немає сайту, то матеріал перенабираю.

  Народный артист Би-би-си

  По Би-би-си передавали, что американский киноактер Джек Паланс, лауреат «Оскара» за 1991 год отказался принять звание «народного артиста Россси» потому, что ог украинец и настоящая его фамилия - Палагнюк7. Это случилось на фестивале русского кино в Голливуде, где, кроме Паланса, званием «народного артиста России» был награжден Дастин Хофман. 83-летний Паланс-Палагнюк заявил с фестивальной сцены, что, мол, не туда попал. Что интересно, вспомнившего о своих корнях актера остался бы незамеченым, если бы не журналисты украпинской службы Би-би-си6 профессионально отслеживающие «украинский вопрос» на всех констинентах и даже в космосе.
  Если же глянуть непредвзято, то Паланс, он же Палагнюк, совершил обычную глупость, вполне простительную для кинозвезды в его возрасте. Признание в искустве не имеет границ: хорошее кино, так же, как и литература, музыка, живопись - является достоянием человечества. И если тебя оценнили в России, этому надо радоваться. Ведь не отказался же Джек Паланс от «Оскара» по причине своего украинского происхождения.
  Речь, собственно, не о средней руки скандальчике в дебрях далекого Голивуда. Беспокоит странное понимание патриоизма и национальной сознательности. Вот если бы в Голливуде проходил фестиваль украинского кино... Но нет такого фестиваля6 потому, что нет украинского кино. Русское кино, наоборот, очень даже есть. Как и в старые советские времена, лучшие украинские актеры, режиссеры, операторы, включая бывшего министра культуры Богдана Ступку, снимают русское кино и снимаются в русском кино.
  Если же ити по методике Би-би-си до конца, то в русском кино может оказатся намного больше украинцев, нежели в Голливуде. Они не хуже Джека Паланса помнят о своем происходжении, и надеемся, найдут более уместный способ об этом напомнить. Был бы повод.


  Пропоную всьому загалу зптелефонуваті в редакцію, чи написати мило і висловити усі свої думки з пріводу цього шедевру хохлізму.
  В редакціїї кажуть, що усі хто звонив з приводу цієї публікації звинувачували «Газету» в українському націоналізмі. Думаю, варто показати, що серед кіян досить багато людей з протилежними думками.

  тел. редакції 205 43 87
  мейл редактора Вадима Балицького
  vadim@pk.kiev.ua
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Navigator

   От бачите- те саме чудисько заворушилось у баюрі гною.

   Пустило вітри, хрюкнуло, і пішло через Київ додому. Рилом до Москви.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | Navigator

    Додам до попереднього з попереднього ж - для ілюстрації:

    Думка про німців сформована німцями!
    Думка про росіян сформована росіянами!!
    Думка про українців сформована українцями!!!
   • 2004.06.17 | КП8416

    А чи не той це Несенюк, що колись був рухівцем?

    У Рівному здається. Якщо так, то ти ба! Перекувався.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.17 | КП8416

     Знімаю питання. Той. От штука! (-)

    • 2004.06.22 | Михайло Свистович

     Дуже багато діючих рухівців є такими.

     Геніально володіють патріотичною риторикою і легко продаються за 30 срібняків, залишаючись членами НРУ та горланячи "Так, Ющенко" поряд з "Бий москалів".
  • 2004.06.16 | RIO

   Re: Резонанс у кієвской прєсє

   Несенюк - типова політична повія з Рівного. Був членом Руху колись. А скотився ось до чого. Підставив задок Медведчуку і пшло-поїхало. Тепер зупинити цю швидку настю неможливо, - проституює по повній. Не дарма Вася Червоній йому свого часу рило начистив:)))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.17 | Петя

    Re: Резонанс у кієвской прєсє

    Троянда це символ який вживали,мали татуювання на т1л1, колись 1 тепер ж1нки легко1 повед1нки,тобто проститутки.Не дивно ,шо троянда стала символом СДПУ(O).Там ж позбирались вс1 колишн1 радянськ1....КГБ ..ськ1
  • 2004.06.16 | Полковнік Шпілєой

   Пропоную позвонити в редакцію

   Пропоную не філософствувати, а позвонититв редакцію і коректно й аргументовано висловити свою позицію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | RIO

    Re: Пропоную позвонити в редакцію

    Шановний редакторе,

    Ось щойно відправив мейла редакторові:

    Шановний редакторе,

    Стаття Несенюка про мужній демарш американського актора Джека Паланса є просто ганебною. Мені здається, Вам особисто теж мало б бути за неї соромно. Паланс протестував проти показу на російському фестивалі українофобського фільму "72 метри", про що жодним словом не згадує Ваш кореспондент, хоча й посилається на повідомлення Бі-Бі-Сі, в якому про це йшлося. Водночас, він ще й паплюжить Бі-Бі-Сі. Причому так гнівно, що видається, це не людина, а якийсь прямо горбоконик! Хочу у зв"язку з цим нагадати, що Несенюк свого часу давав матеріали саме на це радіо, що має репутацію найоб"єктивнішої корпорації світу. Тож пропоную не компрометувати себе. Бо вже зовсім невдовзі буде дуже соромно.

    З повагою,

    підпис
  • 2004.06.20 | Andrij

   Не читайте російських газет, це погано для здоров'я

   Колись розумні люди рекомендували не читати радянських газет.

   "Газєта па кієвскі" не може бути "загалом непоганою", бо вона видається на гроші людей, що не надто в захваті від вашої країни. Інакше вони б видавали ту газету на мові вашої країни. Крім того, головний редактор та журналіст вочевидь є імбецилами, бо порівняти Оскар з Народним Артістом Расії могли саме такі люди. Не витрачайте енергії на розмови з ними.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.21 | Полковнік Шпілєой

    На захист «Газєти по кієвскі»

    Ви мабуть не читали «Газети», бо якби читали, то так не говорили б. А якщо Ви її не читали, то не маєте права про неї щось говорити. Погоджуюсь, що видавати в Україні пресу російською це, м’яко кажучи, - не нормально. Але знайдіть інвестора який захоче інвестувати в україномовну. Таких обмаль. Тому і виходить «Газета» російською. Щодо захвату нашою країною, то, це видання постійно вишуковує позитивні моменти в нашому житті, на відмінцу від більшості «правильних» газет, які тільки ниють. Також там постійно анонсуються нові україномовні диски, книиг, різні культурні заходи. Наприклад суду над сюржиком була присвячена ціла шпальта, недавно так наїхали на УПЦ МП. Крім того багато якісних матеріалів про міське життя. Причому до редакції телефонують читачі і звинувачуюють її в українському націоналізмі!!!!!! Тому варто туди писати і звонити. Варто висловлювати свою позицію і варто вимагати, аби вони виходили українською.
    Звичайн набагато комфортніше образитися на увесь, світі, назвати усіх ембіцилами, себе вважати посвяченим і тужити з приводу, того, що живемо не в такій Україні, в якій би хотілося. Але Укпраїна є так, як є. І щоб її змінити потрібно прикласти багато зусиль. Повірте, у будь-якому ЗМІ активно прислухаються до думки читачів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.22 | Andrij

     Плювали вони на ваш захист

     Навіть не тому, що вони погані або дурні. Просто ви їм не потрібні. Бо "інвестор" заплатить їм гроші незалежно від ваших уподобань. Купувати та читати подібні газети нема багато сенсу, бо в Києві все ж таки вистачає україномовної, досить непоганої преси.

     Ви, до речі, вже зателефонували до редакції? Цікаво, яка була відповідь. Напишіть для загальної освіти, будь ласка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.22 | Полковнік Шпілєой

      Re: Плювали вони на ваш захист

      Я вже писав у своєму першом повідомленні. Мені сказали, що я перший хто обурюється колонкою Несенюка українських позицій. За їх словами, перед мною телефонувало декілька чоловік, які звинувачсували Несенюка і Газєту в українському націоналізмі. Зі мною розмовляли хорошою українською.

      Просто ви їм не потрібні. Бо "інвестор" заплатить їм гроші незалежно від ваших
      уподобань.

      Дозвольте не полгодитися. Цей проект направлений на заробляння грошей і тому там прислуховуються до думки своїх читачів. Доречі, політичний блок Газєти доволі об’єктивний, на млин владі воду не ллють.
 • 2004.06.22 | Габелок

  Re: Росіяни - "інтернаціоналісти", зовсім не нацисти, пояснили..

  Росіяни - "інтернаціоналісти", зовсім не нацисти, пояснили нам хто ми є:

  http://www.korrespondent.net/main/96686

  "Поводом для очередного скандала, связанного с ток-шоу Дмитрия Нагиева "Окна", стал выпуск программы, показанный 1 июня в эфире украинского "Нового канала". Главная героиня одного из сюжетов, старательно выговаривающая "шо" и "гэ" на украинский манер, рассказала о том, как трудно ей было утвердиться в России из-за своего украинского акцента и как в конце концов она почти избавилась от него, благодаря регулярным занятиям оральным сексом. Откровенный рассказ простодушной дамы был встречен негодованием аудитории. Обсуждая его, собравшиеся в студии называли Украину не иначе как "Хохляндией", а "хохлам", которых, по их мнению, в России "слишком много", рекомендовали немедленно отправляться домой, "овец пасти". Под конец сюжета слово взял сам Нагиев. "Я бы, - сказал он, - не хотел бы так прямо настаивать: уезжайте - но коль вы приезжаете в приличную страну, то и ведите себя прилично. Когда я учился в институте, у нас тоже были хохлы, и вот теперь я задумался: как же они исправляли свой говор?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua