МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Терміново!!! Боротьба у Дрогобичу!!! Прохання про підтримку!!!

06/14/2004 | Олег Верник "Захист праці"
Двоє робітників ГалОлу заарештовані за спробу перекриття залізничних
колій (ukr_livitsa@yahoo.com)

13 червня відбулася чергова акція протесту працівників ГалОлу. В котрий раз близько 50 представників трудового колективу зібралися біля залізничних колій для проведення акції протесту. 6 червня на мітингу протесту було прийнято рішення про перекриття залізничних колій. Тому сьогодні вранці без зайвих попереджень працівники почали виходити на колію. Двох найбільш активних робітників Копчу Степана та Драбича Василя, які виводили працівників на колію, правоохоронці, застосувавши грубу фізичну силу заарештували.

Як не дивно, правоохоронці забули вимоги українського законодавства, щодо того, що перед тим як затримати будь-кого, представників міліції необхідно бодай представитися, пояснити в чому полягає порушення тощо. Однак вирішивши, що це зайве, міліціонери, почали стягувати в буквальному значенні цього слова робітників з колії . Заломивши руки мов кримінальним злочинцям, представники міліції, доставили працівників у відділення міліції.

Після цього інциденту робітники ГалОлу вирушили до відділення міліції з вимогою звільнити їх заарештованих товаришів. Зустрівшись з полковником міліції, представники страйкарів домоглися визволення товаришів, після чого продовжили акцію протесту біля залізничних колій. Було прийняте рішення продовжувати акції протесту до повної перемоги, при цьому залучивши до акцій працівників Борислава.

Інформаційний відділ Профспілки „Захист Праці”

P.S.
Звертаємось до всіх товаришів з проханням підтримати вимоги працівників
ГалОлу щодо негайного повного повернення всіх боргів по заробітній платі. Листи протесту надсилайте за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик 16, Віце-президенту Всеукраїнської асоціації соціально-економічної допомоги підприємництву Башловка Анатолій Миколайович
Факс +38(044)-229-08-66


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua