МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зінченко???

06/14/2004 | 33 і 1/3
"Если б конь имел его, он наверно б помер."

ЗІНЧЕНКО СТАВ КЕРІВНИКОМ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ ЮЩЕНКА

Цікаве рішення. Дурне, але цікаве. Питання "Чому Зінченко?" Які цілі переслідував Ющ приймаючи це рішення??? Хто є Зінченко???

Зінченко, на мій погляд, є людина що заблудилась, втратила себе. Спочатку він йде в СДПУ(о), робить всілякі гадості разом з чманоїдами. Потім приходить прозріння, чи просто суперечка з Кравчуком-Мудачуком і Зінченко виходить з СДПУ(о), в нього відбирають Інтер, але чомусь залишають віце-спікером. Що відбулося між Мудачуком і Зінченком? Суспільству їхній розрив було показано як "прозріння хорошого Зінченка". Чи це дійсно так? Не знаю. Але знаю точно, що Мудачок зради не прощає і якби таки Зінченко пішов з СДПУ(о) стукнувши дверима, то на кріслі спікера його Мудачок навряд би терпів.

Але будемо вважати, що таки покаявся пан Сашко, зрозумів свої помилки і вирішив служити народові. Багато різних людей робили гріхи в своєму житті. Багато з них потім розуміли таки вічність ДОБРА, ПРАВДИ, СПРАВЕДЛИВОСТІ, каялись. Такі люди зазвичай йшли в монастирь і до кінця життя замолювали свої гріхи. Прикладів таких мужніх вчинків "несчєть". Інколи такі люди, після десятиліть каяття, навіть ставали святими.

Але де ви, шановні бачили, щоб ворожого полководця, що перед боєм здався в полон, призначали головнокомандуючим своїх військ????????????


А хто що може сказати про професіоналізм Зінченка-пропагандиста?

А може за допомогою Зінченка Ющенко хоче мати доступ до Інтера? Але ж його ще треба відсудити.

Чому не посовітувались з ЮВТ, як майбутнім співзасновником проекту "Ющенко президент України"???

Питань багато, відповідей малувато.

Відповіді

 • 2004.06.15 | Роман ShaRP

  UVMOD п.7 Зловживання увагою. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | Правник

   Це окрім того, що тхне відомою тролятиною (-)

 • 2004.06.15 | СЕМЕН

  Зінченко і "народний" президент.

  Ситуація проста як дрова.

  Шість місяців до виборів.
  Так званий "політичний" штаб будуть очолювати;
  Зінченко за шість місяців до виборів,
  Литвин за п'ть місяців,
  Пустовойтенко за чотири місяці,
  Тигіпко за три місяці,
  Медведчук за два місяці,
  Кучма очолить штаб Ющенка за місяць до виборів, а також у другому турі стане "батько" допомогати "сину" відкрито.

  Нам знов скажуть що переміг "народний" кандидат в президенти - Ющенко.

  :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | 33 і 1/3

   Re: Зінченко і "народний" президент.

   Схожо що так і буде.
  • 2004.06.15 | Бєлочка

   Сємьоне Сємьоничу, якщо це потуга гумору

   то він як дрова

   СЕМЕН пише:
   > Ситуація проста як дрова.

   Так отож :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | СЕМЕН

    Доповнення. Все йде стабільно.

    Попередній штаб Ющенка був керованим Порошенком також з лав СДПУ(о), як і славний русифікатор України Зінченко (СДПУ(о)) і політичним координатором Романом Безсмертним (представником президента Кучми у ВРУ)
 • 2004.06.15 | СЕМЕН

  СДПУ(о) і Ющенко.

  Якщо ти не був членом СДПУ(о) то керівником штабу Ющенка ти не станеш.

  СЕМЕН
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | СЕМЕН

   Кравчук: якщо Зінченко виграє вибори Ющенку, ціни йому не буде   www.ПРАВДА.com.ua, 15.06.2004, 10:39

   Фракція СДПУ(о) не має наміру обговорювати питання перебування на посаді заступника голови Верховної Ради Олександра Зінченка, обраного за квотою фракції, у зв'язку з призначенням його керівником виборчої кампанії лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка.

   Про це заявив лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук.

   "Ми це питання не обговорювали, не аналізували глибоко і на перспективу. Я давно говорив, що людина, яка була квотована фракцією, має думати не взагалі про поняття честі і достоїнства, а про конкретні справи", - сказав Кравчук.

   "Якщо людина залишила фракцію і партію і пішла щодо неї в круту опозицію, потрібно мати честь: я говорю про позиції самого Зінченка. Якщо це цивілізоване суспільство, висока культура, він має визначитися сам", - продовжив він.

   Коментуючи призначення Зінченка на посаду координатора виборчої кампанії Ющенка, Кравчук сказав: "Якщо він справиться зі своїми обов'язками і забезпечить перемогу - ціни йому не буде. Але якщо не справиться і не забезпечить - то ціна буде".

   Як повідомлялося, на парламентські вибори навесні 2002 року Зінченко йшов у виборчому списку СДПУ(о) під 3-м номером. У Верховній Раді четвертого (нинішнього) скликання обраний віце-спікером за квотою СДПУ(о) 28 травня 2002 року.

   Рік тому він вирішив залишити посади першого заступника, члена політбюро і члена політради СДПУ(о), мотивуючи цей крок тим, що не розділяє позиції керівництва партії у багатьох суспільно-політичних питаннях і має значні розбіжності в розумінні моральних і етичних норм життя.

   21 червня 2003 року політбюро СДПУ(о) звільнило Зінченка від виконання обов'язків першого заступника голови, члена політбюро і політради партії. У вересні він був виключений з СДПУ(о).

   Зінченко був членом СДПУ(о) з 1996 року, з жовтня 1998 року - першим заступником голови партії. На парламентських виборах 1998 року йшов сьомим у списку СДПУ(о).

   Інтерфакс-Україна
 • 2004.06.15 | СЕМЕН

  Віктор Ющенко: Зінченко – керівник моєї виборчої кампанії

  Віктор Ющенко: Зінченко – керівник моєї виборчої кампанії, а Безсмертний – штабу “Нашої України”


  15-06-04 10:39


  Лідер “Нашої України” Віктор Ющенко в ефірі “Громадського радіо” підтвердив інформацію про те, що керівником його виборчої кампанії призначено віце-спікера парламенту Олександра Зінченка.  “Він очолюватиме структуру, яка буде працювати на виборах і в рамках якої функціонуватимуть штаби кожного партнера нашої коаліції, що діятимуть за єдиним планом. Загальну координацію моєї виборчої кампанії, її керівництво здійснюватиме Олександр Зінченко”, - зазначив Віктор Ющенко.  За його словами, “до компетенції керівника виборчої кампанії належить організація робіт аналітичних служб, планування та реалізація спецпроектів, формування відповідної реакції на те, що відбувається під час виборчих перегонів”. “Іншими словами, Олександр Зінченко очолить так звану структуру швидкого реагування”, - підсумував лідер “Нашої України”. Він також додав, що “ідея призначити Зінченка керівником моєї виборчої кампанії - моя, і обговорювалась вона вже досить давно”.  Віктор Ющенко зауважив, що “таке призначення Зінченка пов’язане з розширенням коаліції. Рано чи пізно ми повинні вийти з рамок блоку “Наша Україна” і формувати разом з нашими партнерами відповідну ширшу структуру для виборів”. “Подібна структура відпрацьована у нас всередині блоку: ми маємо коордраду, її керівника Порошенка, що координує операційну роботу “Нашої України”, є штаб, який очолює Роман Безсмертний, та регіональні структури”.

  “Я задоволений тим, що робить керівник штабу Роман Безсмертний і найближчим часом звільняти його з посади не збираюсь. Повірте, це нелегка робота. Коли ми говоримо про коаліцію з десяти політичний сил, де кожна живе за своїм статутом, ніхто не позаздрить Роману Петровичу. За ці кілька місяців за його сприяння зроблена колосальна організаційна робота, наприклад, з розгорнення порайонної системи штабів “Нашої України”, - зазначив Віктор Ющенко. Крім того, за його словами, “складність роботи штабу полягає ще в тому, що він не лише штаб виборчий. Штаб, зокрема, займається координаційними роботами в рамках блоку “Наша Україна”, парламентською роботою та багатьма іншими питаннями”.

  Прес-служба "Нашої України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua