МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поки Google тестує в напів-закритому режимі свій новий сервіс

06/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Поки Google тестує в напів-закритому режимі свій новий сервіс, Yahoo наніс удар на випередження

Анонсувавши 1 квітня (багато хто подумав що це жарт ) свої плани по вихід на ринок поштових послуг, Google запропонувала небачені на сьогодні умови: 1 Гбт дискового простору для безкоштовної поштової скриньки, відсутність графічної реклами та можливість пошуку по своїм повідомленням

Реклама у Gmail має бути лише текстова, і вона буде базуватися на тих словах, що найчастіше зустрічаються у ваших повідомленнях (що доразу викликало питання щодо приватності)


Але сьогодні сталася цікава подія, з якою ми і вітаємо всіх користувачів безкоштовних скриньок Yahoo! - компанія, очевидно наносячи удар на випередження по Gmail (який до сих пір в стадії бета - тестування), надала своїм користувачам по 100 Мбт дискового простору, та змінила інтерфейс (в тому числі, додана можливість текстового пошуку по всім вашим повідомленням). Все таки тестування було напів - закритим ;)

Відповіді

 • 2004.06.15 | Роман ShaRP

  ...їх обох випередила Росія, де з*явилися безлімітні скриньки(/)

  Lenta.ru: ИНТЕРНЕТ: http://lenta.ru/internet/2004/04/22/mail/
  05.06.2004, суббота, 02:04:13
  Обновлено 23.04.2004 в 12:25:03

  В четверг две крупнейшие российские бесплатные почтовые интернет-службы - Mail.Ru и "Почта Яндекса" объявили о том, что они снимают со своих пользователей ограничения на размер электронного почтового ящика. Это первая подобная услуга в мировой практике.

  Отныне клиенты этих служб могут по мере наполнения своих ящиков увеличивать их объем до любого необходимого размера. Для этого нужно задействовать соответствующую функцию в настройках почтовой службы.

  Кроме того, в четверг стало известно о том, что почтовый ящик размером 1 гигабайт планирует бесплатно предоставлять пользователям израильский интернет-портал Walla.

  Как ранее сообщалось, первым о ближайшем запуске почтовой службы с размером ящика 1 гигабайт объявила 1 апреля американская поисковая служба Google. Технические специалисты сомневались в возможности предоставления такой услуги, так как размер 1 гигабайт считается неестественно большим для бесплатного почтового ящика. На настоящее время почтовая служба Google Gmail пока официально не запущена и работает, по утверждению представителей компании, в тестовом режиме. Позже о начале предоставления аналогичной услуги объявил американский интернет-портал Spymac.

  Все порталы традиционно предоставляют также бесплатную защиту от вирусов и спама и другие стандартные услуги.


  Ну, пошуку може і нема ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | Хома Брут

   ініціативу росіян - на службу людству

   Наступний крок НМД має бути простим. Пишеться софт, який використовує необмежені мегабайти як Ваш зовнішній диск - це повільно, але всюди з Вами. Якщо це зробити правильно, там же ж напевно можна зберігати веб-інформацію, що закачюється користувачами не дуже часто, як-то книжки, хроніку, архів Майдану. Таким чином зменьшаться обмеження на гостінг і т.ін.

   Хто може/хоче прокоментувати технічний бік справи?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | Горицвіт

    можна

    Можна і так зробити. Для цього також підходять різні безплатні хостинги (хоч там завжди пишеться в правилах, що заборонено використовувати як архів).

    Щодо пошти, то в правилах такої заборони нема, але якщо виникне така практика і пошириться, то вони можуть легко її (практику) припинити (я знаю як, але підказувати не буду ;-) ).

    Да, ідея цікава.

    Хоча платні інтернет-архіви давно існують.
   • 2004.06.15 | Роман ShaRP

    Можна, але ...

    Хома Брут пише:
    > Наступний крок НМД має бути простим. Пишеться софт, який використовує необмежені мегабайти як Ваш зовнішній диск - це повільно, але всюди з Вами. Якщо це зробити правильно, там же ж напевно можна зберігати веб-інформацію, що закачюється користувачами не дуже часто, як-то книжки, хроніку, архів Майдану. Таким чином зменьшаться обмеження на гостінг і т.ін.
    >
    > Хто може/хоче прокоментувати технічний бік справи?

    В принципі, все залежить від доброї волі користувача. Справа в тому, що, на відміну від інших сервісів, логін/пароль на пошту дає повний доступ, отже, людина, яка його знає, може знищити весь архів, і дуже швидко.

    Проте організована група теоретично дійсно може зберігати у мережі що завгодно, пересилаючи одне одному його резевні копії.

    Р.S. Нещодавно бачив, як кряк на популярну програму вивісили саме так - через поштову скриню, плюс логін та пароль до неї ;).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Хома Брут

     не просто поширення логінів

     Роман ShaRP пише:

     > В принципі, все залежить від доброї волі користувача. Справа в тому, що, на відміну від інших сервісів, логін/пароль на пошту дає повний доступ, отже, людина, яка його знає, може знищити весь архів, і дуже швидко.

     Але тут якраз і малося на увазі створення проміжного софту. Наприклад людина йде на маленький веб сайт, де стоїть такий софт, вибирає книгу/фільм які хоче завантажити, а тоді софт цю книгу викачує з "Їндексу" та передає користувачу, наче вона лежала на вебі.
 • 2004.06.15 | Я

  Користуйтеся національнім

  Тут как раз тот случай, когда и вправду "наше - найкраще". Давным давно существует mail.bigmir.net, с недавних пор почтовый ящик unlimited - правда unlimited надо получать "по частям" - подробности на сайте.

  Да, одна загвоздка для поклонников кошерности - хостинг принадлежит кому-то из донецких (судя по слухам, точно не интересовался).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.15 | Роман ShaRP

   Ніяке воно не "національне".

   Я пише:
   > Да, одна загвоздка для поклонников кошерности - хостинг принадлежит кому-то из донецких (судя по слухам, точно не интересовался).

   Угу, а еще у них новости ориентированы на Россию, а в рейтинге раньше было записано "сайты, не содержащие материалов на русском языке, не допускаются" (не знаю, как сейчас, облом проверять, честно говоря).

   Про почту их не могу сказать ничего ни плохого ни хорошего. Почта как почта.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.15 | Я

    Таки да "національне".

    Все ж таки сайт украинский.

    Роман ShaRP пише:

    > Угу, а еще у них новости ориентированы на Россию, а в рейтинге раньше было записано "сайты, не содержащие материалов на русском языке, не допускаются" (не знаю, как сейчас, облом проверять, честно говоря).

    Ну уж какая нация, такой и сайт :-( Нечего на зеркало пенять...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Роман ShaRP

     ... и жили они в фигвамах.

     Я пише:
     > Все ж таки сайт украинский.

     Есть много точек зрения на то, каким должен (может) быть украинский сайт.

     Лирическое отступление: вот кого интересует национальность великих писателей Азимова, Хайнлайна или Желязны? Да никого, по-моему ... может, извращенцев каких-нибудь ...

     Как по мне, так хоть занзибарский, лишь бы сайт был хороший. А bigmir - очень даже "так себе".

     > > Угу, а еще у них новости ориентированы на Россию, а в рейтинге раньше было записано "сайты, не содержащие материалов на русском языке, не допускаются" (не знаю, как сейчас, облом проверять, честно говоря).
     >
     > Ну уж какая нация, такой и сайт :-( Нечего на зеркало пенять...

     Вы мине тут на нацию не клевещите, я все равно в них не верю. Наций не существует :) Зато существуют люди, а люди бывают разные. Кстати, пунктик-то исправили:

     18. В нашем сервисе не допускается регистрация и участие ресурсов, не содержащих информации на русском или украинском языке, а также ресурсов, расположенных на бесплатных службах хостинга за пределами СНГ, или ресурсов, у которых более 50% посещаемости составляет зарубежная аудитория
  • 2004.06.16 | S@nya

   Re: Цей сайт надежить американцю Джеду Сандену...


   Так само як і "Корреспондент.нет", журнал "Корреспондент", www.ukrbiz.net, "Kiev Post", "Kiev business directory", Sputnik Media development, "Stuff" etc.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua