МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратура Печерського району складу злочину не побачила.

06/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Прокуратура Печерського району складу злочину не побачила.

Хто б сумнівався - йдеться ж про "правоохоронців" та осіб у цивільному, які розганяли акцію біля ВР, що проходила 18 травня. Для нас цікавими є фамілії мілліціонерів та "осіб у цивільному" які жорстоко поводилися з старими жінками під час розгону (як ви знаєте, учасники акції отримали ушкодження, деякі - серйозні).


Отже, помічник прокурора Печерського району Васьків С.М. склала, а прокурор А.Г. Василевський підписав постанову про відмову у порушенні кримінальної справи: "у порушенні справи відмовити, за відсутністю в їх діях складів злочинів передбачених ст.ст. 122, 125, 365 КК України"


зазначимо серед іншого наступне:

- на противагу тому брєду що написала шановна С.М. Васьків у постанові, цитата: "Згоди на отримання дозволу пікетування вказані особи не отримали..." - без коментарів, пікетувальники завчасно повідомили КМДА про безстрокове пікетування з можливим перекриттям вул. Шовковичної, (вх. номер реєстрації 15128/12.05.2004) (не дозвіл, а повідомлення - читайте Конституцію)

- у постанові про відмову визнається, що принаймі частиною "осіб у цивільному", які безпосередньо розганяли пікет, які звичайно не представлялись і не називали свого звання, були службовці полку патрульно-постової служби, що вказує на порушення закону

- побитих учасників пікету ніхто не бив і скоріш за все вони нанесли собі ушкодження якось самі, особливо О.А. Дмитраковська, якій зламали руку (судячи з пояснень міліціонерів до неї взагалі ніхто не доторкався ).

і т.д. і т.п.


Отже, в рамках акції "Увага! Розшук!" ми раді повідомити вам перші фамілії "героїв" подій, що відбулися 18 травня в 10-00 на розі Шовковичної та Грушевського:

Менти і особи в цивільному:

В.А. Літяга, заступник начальника Печерського РУ ГУ МВС
(за поки непідтвердженими даними, ось цей тип )

В.О. Великий, Начальник штабу полку Патрульно-постової служби ГУ МВС

Фарисей В.І., помічник оу ВКР Печерського РУ ГУ МВС,
Мельничук А.А., оу ВКР Печерського РУ ГУ МВС,
Жаданюк В.В., інспектор ВОГП Печерського РУ ГУ МВС
Захарченко Ю.В., дільничний інспектор Печерського РУ ГУ МВС


Зустрічали в Печерському РУ ГУ МВС:

Осадчук М.В.
Славутський В.А, оперуповноважені чергові Печерського РУ ГУ МВС


P.S. Постанова була оскаржена в Печерський суд та в прокуратуру Києва. Чекаємо, поки ще декілька наступних службовців впишуть своє ім"я у цю історію - все це піде у дос"є.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".