МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партизанський маркетинг охоплює все більше регіонів

06/16/2004 | Майдан-ІНФОРМ
МІЛІЦІЯ ЗАЯВЛЯЄ ПРО НЕЗАКОННЕ ПОШИРЕННЯ АНТИУРЯДОВИХ ЛИСТІВОК У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Українські новини 15.06.2004

Працівники управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області зареєстрували в Кременчуці (Полтавська область) масове розклеювання листівок, в яких обвинувачуються Президент Леонід Кучм, прем'єр-міністр Віктор Янукович і голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук в бензиновій кризі. Про це повідомив представник міліції.

Зокрема, протягом вихідних днів практично кожен стовп і фасад будинку в центральній частині Кременчука був обклеєний листівками з написом "Хто нажився на бензині?", замість відповіді на листівках розміщені фотографії Кучми, Януковича і Медведчука. Листівки не мають вихідних даних, де б був зазначений наклад і друкарня. Органи МВС і СБУ розслідують незаконну появу і поширення листівок. У Кременчуці знаходиться найбільший в Україні нафтопереробний завод "Укртатнафта".

І ван мор тайм! :) МІЛІЦІЯ ЗАЯВЛЯЄ ПРО НЕЗАКОННЕ ПОШИРЕННЯ АНТИУРЯДОВИХ ЛИСТІВОК У ЛЬВОВІ
Українські новини 15.06.2004

Співробітники управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області зареєстрували у Львові масове розклеювання листівок, які обвинувачують Президента Леоніда Кучму, прем'єр-міністра Віктора Януковича і голову Адміністрації Президента Віктора Медведчука в бензиновій кризі. Про це повідомив представник міліції.

Зокрема, протягом вихідних днів практично кожен стовп, зупинка транспорту і фасад будинку в центральній частині Львова був обклеєний листівками з написом "Хто нажився на бензині?", замість відповіді на листівках розміщені фотографії Кучми, Януковича і Медведчука. Листівки не мають вихідних даних, де мають бути зазначені наклад і друкарня. Міліція затримала студента університету "Львівська політехніка" Олега Лопушанського, який розклеював листівки.

Представництво блоку партій "Наша Україна" у Львівській області засудило затримання Лопушанського. У його заяві сказано, що, розклеюючи листівки, студент демонстрував свою громадянську позицію і хотів довідатися про причини ситуації з бензином в Україні. Органи МВС розслідують факт розклеювання листівок.

Примітка М.-І.:Вочевидь, варто додати, що й у Львівській області (Дрогобич) є НПЗ. Це "Галичина", підконтрольна нардепові Петрові Димінськомy, а основним поставником нафти на це підприємство донедавна був "ЮКОС".

Відповіді

 • 2004.06.16 | Правник

  Вони, напевно, не розслідують, а винюхують

  і психують. :)

  Бо нема чого розслідувати - це не матеріяли передвиборчої агітації, відтак "не мають вихідних даних, де мають бути зазначені наклад і друкарня" - то і не мають.

  Добренько. В стані супротивника посилюється занепокоєння. На додачу до непевності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Nemo

   Це, напевне, соціалісти :-)

   Адже на першій сторінці №46 "Товариша" було величезне інтерв"ю Мороза: "Бензинова криза - це змова влади і спекулянтів, які збирають гроші на виборчу кампанію!" www.towarish.com.ua
   Про це інтерв"ю три дні поспіль повідомляв кожен випуск радіо "Люкс".
   Так що розклейка листівок, схоже, їхніх рук справа.
   Вражає тільки масштаб акції. Бо, наприклад, у Львові у СПУ не видно потужної оргроботи.
   Втім, соціалісти ніколи не діяли "з-під поли" і завжди підписували свої матеріали. Важко приписати це і "Нашій Україні". Адже не підписати таку листівку з точки зору популяризації свого кандидата було б ідіотизмом.
   Відтак, лишається останнє, не соціалісти, на нашоукраїнці, зрозуміло не влада - це марсіани або американці :-):-):-)
 • 2004.06.16 | KE

  дополня, что то же самое в Одессе

  и Куренной может нарваться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Nemo

   Нарваться можешь ты. Твой партайгеноссе в Киеве

   уже допрыгался? Так что Кваснюк, прежде чем угрожать слабому еврею, подумай сперва о себе. Ведь именно ты, а не Куренной в Одессе - маргинал. Тебе напомнить результаты последних выборов и место твоего Звонаржа? "Все говорят, что мы вместе", - вот только мы точно знаем в каком :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | KE

    Во-первых, я не угрожал, а предрекал.

    Во-вторых, вывод Ваш глуп, так как Все, что набрал Бродский, это ВСЕ ГОЛОСА, что есть у этой ветви, а что набрали: Рондин, Киссе, Звонарж, Копыт, Селянин, Бовбалан - это и есть другая ветвь да и плюс тех, кто не пришел. Так как пришли только фанатики. Так что о маргиналах... помолчали бы!
    И третье, Вам не надоело подставляться?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Nemo

     Re: Во-первых, я не угрожал, а предрекал.

     :-) Записывать себе в актив все голоса отданые за русскоязычных кандидатов, это все равно что записать в актив Руха все голоса отданые за кандидатов от власти. Ведь власть - формально украинская.
     С такой же логикой можно смело отобрать добрую половину голосов Бродского в пользу Звонаржа только на том основании, что голосовали русскоязычные.
     Это прямое передергивание и глупая надежда на, что остальные этого не замечают. Звонарж был единственным кандидатом, который рискнул заявить в Одессе о своих русофильських взглядах в том виде, в котором на Майдане их пропагандируете Вы, КЕ, и в ответ он получил заслуженную оплеуху от избирателей.

     А за обвинение в угрозе, уж извините. Погорячился малость.

     KE пише:
     > Во-вторых, вывод Ваш глуп, так как Все, что набрал Бродский, это ВСЕ ГОЛОСА, что есть у этой ветви, а что набрали: Рондин, Киссе, Звонарж, Копыт, Селянин, Бовбалан - это и есть другая ветвь да и плюс тех, кто не пришел. Так как пришли только фанатики. Так что о маргиналах... помолчали бы!
     > И третье, Вам не надоело подставляться?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.16 | KE

      Re: Во-первых, я не угрожал, а предрекал.

      Nemo пише:
      > :-) Записывать себе в актив все голоса отданные за русскоязычных кандидатов, это все равно что записать в актив Руха все голоса отданные за кандидатов от власти. Ведь власть - формально украинская.

      Это не так. Практически ВСЕ кандидаты от власти идущие не по западным областям поддерживают, формально, двуязычие, пророссийский вектор и т.д. Хотя, на самом деле, почти все являются самостийниками.
      А это поппулизм.

      > С такой же логикой можно смело отобрать добрую половину голосов Бродского в пользу Звонаржа только на том основании, что голосовали русскоязычные.

      ВСЕ В ОДЕССЕ РУССКОЯЗЫЧНЫЕ. Украиноязычных в Одессе и тысячи не наберется. Вопрос не русскоязычности, а в выборе вектора.

      > Это прямое передергивание и глупая надежда на, что остальные этого не замечают. Звонарж был единственным кандидатом, который рискнул заявить в Одессе о своих русофильских взглядах в том виде, в котором на Майдане их пропагандируете Вы, КЕ, и в ответ он получил заслуженную оплеуху от избирателей.

      Никакой оплеухи Звонарж не получил, это ПОЛНАЯ ПОБЕДА. Так как:
      1. Звонарж не вбрасывал, в отличие от Киссе, Рондина, Бродского (расставлены по местам и суммам вброса)
      2. О ЗВОНАРЖЕ 70% избирателей просто не знали, так как цель его кампании была не в его проведении. а в рекламировании издания. То, что Звонарж не сможет пройти было ясно уже за 15 дней до дня голосования и на него не было ни финансирования ни должной работы.
      3. И ПРИ ВСЕМ ПРИ ЭТОМ ОН ПОБЕДИЛ СЕЛЯНИНА И БОВБАЛАНА и КОПЫТА (фактически, а не по новым подделкам ЦИКа), при том, что двое последний отнимали часть электората Звонаржа. и работы или партийности у них было больше.
      Так что записывать Звонаржу поражение, можно чисто формально, не зная, или лукавя. Выбирайте ! :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.16 | Nemo

       :-) Никакой оплеухи Звонарж не получил, это ПОЛНАЯ ПОБЕДА (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.16 | S.D.

        Ну надо же как-то за зарплату отчитаться :) (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.06.16 | KE

         Кто Вам сказал, что мне нужно отчитываться? :)

         Остальное, я так понял. либо не желание понять либо попытка ухватиться за формальный результат, с целью лукавства.
         Только бессмысленно это, господа паны :) Тем, кому нужно было понять, опросы проводят и то, что я говорю ими и подтверждается :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.16 | Михайло Свистович

          Re: Кто Вам сказал, что мне нужно отчитываться? :)

          KE пише:
          >
          > Тем, кому нужно было понять, опросы проводят и то, что я говорю ими и подтверждается :)

          Так само як російськомовність лемків? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.16 | Михайло Свистович

       Re: Во-первых, я не угрожал, а предрекал.

       KE пише:
       >
       > Это не так. Практически ВСЕ кандидаты от власти идущие не по западным областям поддерживают, формально, двуязычие, пророссийский вектор и т.д.

       Це повна вигадка. В Центральній Україні майже ніхто з кандидатів, що йдуть від влади, цього не декларує.

       >
       > Хотя, на самом деле, почти все являются самостийниками.

       Навпаки, майже всі є ЄЕПниками.

       > А это поппулизм.

       Звичайно ж популізм.

       >
       > ВСЕ В ОДЕССЕ РУССКОЯЗЫЧНЫЕ. Украиноязычных в Одессе и тысячи не наберется.

       Набереться значно більше.

       >
       > Никакой оплеухи Звонарж не получил, это ПОЛНАЯ ПОБЕДА.

       Самому не смішно?
    • 2004.06.16 | vujko

     Знов брешете, КЕ.

     KE в http://maidan.org.ua/n/about/1073404751 пише:
     >Полностью согласен, осталось добавить: свидомые полностью дезориентированы, они ищут мессий и проводников, так как в собственных силах уже полностью усомнились, ими полностью овладели тенденции атавизма и деменции, причем, я не шучу, ранее Предсказамусу можно было доказать, что РФ ничего не должна Украине, а сейчас он уже не в состоянии вести серьезные споры. То есть, от бессилия у них начинает "рвать крышу". Это настораживает, в том плане, что я вообще то в Украине живу, и если что ... отстреливать их мне придется, ведь до какой именно планки опустится тот же Пр-ус, я сказать уже не могу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.16 | KE

      Пристрелю, пристрелю! НО, только в целях самозащиты :) (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.16 | Правник

       Оскільки за Вашою класифікацією я певно що відношуся до

       "свідомих" і можливо навіть до дементів :) то з усією можливою своєю офіційністю заявляю: Росія Україні нічого не винна. Україна Росії - теж. Окрім того, що передбачено чинними угодами.
       Можливо Вам стане від цього легше ;)

       P.S. Обіцяю, що стрілятиму теж винятково заради оборони ;)


       KE в http://maidan.org.ua/n/about/1073404751 пише:
       >Полностью согласен, осталось добавить: свидомые полностью дезориентированы, они ищут мессий и проводников, так как в собственных силах уже полностью усомнились, ими полностью овладели тенденции атавизма и деменции, причем, я не шучу, ранее Предсказамусу можно было доказать, что РФ ничего не должна Украине, а сейчас он уже не в состоянии вести серьезные споры. То есть, от бессилия у них начинает "рвать крышу". Это настораживает, в том плане, что я вообще то в Украине живу, и если что ... отстреливать их мне придется, ведь до какой именно планки опустится тот же Пр-ус, я сказать уже не могу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.16 | KE

        замечательно! во всем, в данном случае, согласен :) (-)

      • 2004.06.16 | vujko

       КЕ: "отстреливать в целях самозащиты" - звучить цинічно.

       Але Вас певно не цікавить рівень довір'я до Ваших слів?

       KE в http://maidan.org.ua/n/about/1073404751 пише:
       >... я вообще то в Украине живу, и если что ... отстреливать их мне придется, ведь до какой именно планки опустится тот же Пр-ус, я сказать уже не могу.
 • 2004.06.16 | mamaj

  вчора бачив такі листівки у Дніпропетровську!

  наслідування "трисуття" із світлого минулого вийшло досить непоганим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Михайло Свистович

   Та вони по всій Україні. У всіх містах і селищах.

   І не тільки вони.
  • 2004.06.16 | Radion

   Такие листовки уже три дня есть по Киеву !

   Самое интересное - их как будто не срывают!
   Надо продолжать!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.16 | Михайло Свистович

    Re: Такие листовки уже три дня есть по Киеву !

    Radion пише:
    > Самое интересное - их как будто не срывают!

    До речі, точно підмічено. Я навіть про це не подумав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.16 | Socialist

     Краще б ті листівки були підписані НУ і їх зривали

     Власне, нічого крамольного і антизаконного в них немає. Уряд і президент завжди відповідальні за ситуацію в країні. Жаль, що такий сильний хід, на який пішло чимало грошей робиться анонімно. НУ повинна взяти на себе політичну відповідальність поки не пізно.
 • 2004.06.16 | Вацик

  Re: Партизанський маркетинг охоплює все більше регіонів

  А може хтось помістити цю чудову листівочку в мережі для множення і поширення?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".