МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось доказ того як Погребинський пише опитування для "Социс"

06/16/2004 | Vadym Gladchuk
У листопаді 2001 року автор цих рядків (щоправда, каюся, під псевдо Степан Наждак) у матеріалі про цікавинки, на котрі можна натрапити, читаючи різноманітний політичний "спам", писав на електронних шпальтах "УП":

"З електронної адреси ok@alternativ.kiev.ua нещодавно було розіслано повідомлення у .RTF-форматі (відкривається Word’ом) прес-служби СДПУ(о) про дані опитування на тему довіри до політиків проведених в травні та вересні 2001 року фірмою "Социс" та фондом "Демократичні ініціативи". Віктор Медведчук відповідно до результатів посів п'яте місце. Але не це суть важливо. Кожен уважний читач, який вважає своїм обов'язком зазирнути у вихідні дані повідомлення, побачив (увага, міцно тримайтеся за стілець!) - автор: Погребинский М. Б.; установа - КЦПИК. Яке відношення має КЦПІК до опитування фірми "Социс" та фонду "Демократичні ініціативи" наразі невідомо. Отож, це свідчить як мінімум про те, що інформація про рейтинг першого есдека готувалася на комп’ютері відомого політолога.

Відповіді

 • 2004.06.16 | Socialist

  Погребинський брехун і сраколиз і це не лайка, а чиста правда

  Ця людина зробила цілу кар"єру на експертних опитуваннях рівня впливовості. Важко було повірити, що такі грубі лестощі можуть бути ефективними щодо Кучми. Але розумовий рівень там якраз той, щоб їх сприймати прихильно. Справа в тому, що найвпливовішим раз за разом, рік за роком був, що і зрозуміло, президент. І Погребинського помітили і обігріли.
  Цікаво інше, що в цю дивну гру, "зроби кар"єру для Погребинського", грало досить багато людей. Експертами в різні часи були: М. Вересень, Ю. Мостова, С. Рахманін, В. Піховшек, І. Погорєлова, В. Коробова, В. Уколов (Ткачук) і багато інших.
  Наскільки я знаю Ткачук відмовився майже одразу. Але дехто з цієї групи був "експертом" досить довго, вже розуміючи, що там і до чого.
  Про ці опитування багато може розповісти Віктор Кулинич, який працював у Погребинського напочатку. Тепер Кулинич, старий рухівець та член УГС ще з 1988 року, вже давно повернувся до Ющенка і працює в одній із штабних структур.

  Пам"ятаю, як вже через рік після призначення радником Кучми, цей Погребинський анітрози не червоніючи розповідав на ГР, що він там не працює. В таких людей відсутній бар"єр перед брехнею. Дуже добре, що журналісти тепер дізналися, яка свиня пише для них темники і чиїми думками вони "збагачують" наш ефір.
 • 2004.06.16 | Vadym Gladchuk

  Re: Ось доказ того як Погребинський пише опитування для "Социс"

  Забув посилання дати :)

  http://pravda.com.ua/archive/2004/june/15/2.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.06.16 | Мартинюк

   Колись Погребинський хвалився що сам він привів Кучму до влади

   Пізніше , коли це стало менш престижно, він почав це заперечувати. Однак кілька раз хвалився що "може завжди написати листа Президенту і той його прочитає".

   Мені здається що Погребинський в душі просто є російським націоналістом і довголітня підтримка ним Кучми визначається саме цими політичними критеріями. Звичайно націоналістом ліберальним - бо інакше важко було б довго пербувати при верхах української політики.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".